• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Peti, díky moc :wink: snad to zvládnu. Já nic kynutého totiž zatím nedělala :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Za hoďku vyrazíme do obchodu dokoupit zásoby a malá si tam aspoň trošku pohraje v tom jejich pidi koutku. Venku je pěkně hnusně, takže se nedá nic jiného dělat :unamused: dopo jsme byli v herničce, tak tam lítala, jak střela :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak to zkus s těchu sušených kvasnic to je jednoduchý.Já dělám jen z nich.Kvásek z normálních nedělám.Ono se z toho těsta dají pak dělat i štrůdly a i placka posypaná ovocem a drobenkou to už je pak jen na tobě :wink:
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Jo a, Peti, dáváš je k sobě, že jsou pak, slepené jako Honzovy buchty ? Nebo nechat mezi nimi dostatek místa ?
29. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojky dobré zprávy o Aničce a Ondrovi, je to šikula, snad jim to už konečně pomuže....

nos domečkem jsem taky ráda, ale ještě to nemáme jistý, jistý to bude až bude vyřízený uvěr, jestli nám ho pak nedají, tak přijdeme ještě o ten rezervační poplatek :zipper_mouth: , ted platíme nakonec 50 a pak ještě 20 z úvěru, je to vlastně provize RK kamuflovaná za formuli "rezervační poplatek"... snad to klapne...

Míšo, my sice na stavebku momentálně nic naspořený nemáme, ale budeme to mít taky přes lišku, ale musíme si ručit tady bytem v Brně,a ten musí být v OV, tak doufám, že si ti koumáci na uřadě pohnou, pže zatm to máme jako státní, příští měsíc už to snad bude převedený na družstvo a pak to musíme převest do OV, to bude zase papírování a uplně ideální by bylo, kdyby jsme už měli hotovou darovací smlouvu a do OV jsme si to převedli už na nás, pže jinak je to pořád mamky...

je kde berete bez a jak to vubec vypadá, já si pamatuju, že to babička taky dělala a ale já sama nevím... no třeba až budu na vesnici :grinning:

Nic jdu se oblíct, nakreslit na xicht obličej a razím do hospody, asi se moc nerzšoupnu ale aspoň na chvilku... papa
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Ne ne Aji dávám je na těsno k sobě ale každou potři peroutkou oleje.Mě se na plech vejdou 6ks x 7řad :wink:
29. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Jani mě bez roste před barákem :grinning: :grinning: :grinning: cca 20m
29. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Jani, jsou tou takové malé bílé kvítka spojené do větší obrácených jakoby deštníčků. Určo jsi je už někde potkala. Mně rostou taky u baráku, ale jinak bývají hodně u lesa nebo parků. Jo a jsou to keře asi jako šeříky.
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Aha, takže jako ty Honzovy buchty. U těch už jsem asistovala, takže si to dovedu představit :slight_smile: super, tak to někdy zkusím..mňam mňam mňam
29. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Aji neboj určo se ti povedou.Já do nich dávám tak lžičku borůvek nebo rybízu nebo rebarbory a trošku ještě cukru.Zabalím a peču :wink:
29. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Mňam mňam...já bych to viděla tak na tvaroh a třeba povidla :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Jj Aji s tvarohem a rozinky to taky můžu ale povidla nemám ráda tak je ani s povidly nedělám.Jen s celýma švestkama. :wink:

No tak jsem se radovala že Mis z červencovek porodila chlapečka a ted jsem tam četla že je to s ním nějaký špatný tak z toho mám blbej pocit.Snad se to srovná a bude v pořádku prdeček malinkej. :frowning2:
29. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak unás se už od půl sedmé spí ale budí se pláčem.CHudák malej dostal zase panadol ale stejně hicuje. :frowning2: Njn snad za tři dny by mělo být po všem a mělo by mu být zase dobře.Ted se jen obrnit abych nebouchla protože je fakt děsně nepříjemnej. :angry: :frowning2: Ale kdo je milej když je mu zle že?Martin mi psal že v práci promrzl a zmokl a nějak ho pobolívá hlava.PAk se ještě zapotil takže budu chystat čaj a paralen a půjde se potit.Dva marodi to je fakt jak naschvál :sweat_smile: njn
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky
tak u nas se od rana fnuka a asi me brzo jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevic co se mu zase deje..
pujdo ho dat spinkat uz je po veceri a snad zitrek bude lepsi
29. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
tak dnes asi fakt bude noc na prd.Už zase se probudil a bulil.Ach jo.Já nevím co víc mám udělat.Léky dostal i mlíko dostal ted hold musí spinkat aby nabral sílu a nějak to vydržel. :frowning2:
29. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Kuk

Jani, vy to fakt nemáte jednochý, myslím teď ten přepis bytu do OV :unamused: teda snad vám to na tom nekrachne :cry: to jsou sakra strarosti, co :angry: :angry:

Peti, hele a co jste měli za očko ty spalničky, zarděnky..a nevím, co ještě..???Tak snad bude noc ok

Adel, no u nás ve vlnách taky strašný, vždy hoďku ok a pak je zase na zabití...dnes jsem se objednala na tu kinezioligii, ale jdeme až 2.7., ale vydržím a budu doufat, že nám to oběma pomůže
29. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Miško dostal priorix to je proti zarděnkám atd.Druhá dávka bude za půl roku.Má se to dávat v 15měs ale ona dr čekala na ted aby mu zrovna udělala prohlídku na roce a půl aby ho nadvakrát netrápila.No a reakce se dostavuje u tohohle očkování po 10ti dnech.Kamarádky klučina měl 40cítky horečky.Očkovala mu to do pedloktí.POčítám tak do neděle bude boj ale pak snad už bude dobře.Pořád se budí a brečí tak jsem zvědavá na noc. :unamused:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
miso..snad vam to pomuze musim to rady taky najit
ted se me celej pozvracel aj s postylkou..no doudam ze uz bude klid :angry:
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Peti, my to taky stále nemáme..naše Dr to očkuje nějak později, musím tam zavolat, kdy máme přijít

Adel, proč blindil :confused: z breku nebo na něj něco leze??
29. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojky holky,

tak vidim, jak jste ukecany, ...jsem vas tak nejak trochu docetla, ale uz nevim, komu jsem co chtela pisnout. :sweat_smile:

kazdopadne hura, ze Ondrasek ma uspesne mandlicky za sebou. ..jsem na anicku s ondrulkou ted furt myslela. ...tak at ted maj klidnou noc ....a vsechno tohle trapeni, co ted mel s ouskama timhle odezni. :dizzy_face: ...jen teda, ze i k mandlickam ma grometky, tak to asi mel chudinka faaaakt uz hodne spatny. ...aspon ze nemuseli cekat do zari. :confused: :wink:

jinak risa uz nam 14 dni kasle. ..tak jsem dnes vzala risu preci jen k dr. ...aby si ho poslechla jestli to nema na plicich. (jsem si fakt vybrala super den. :sweat_smile: ...zima a fujavice :rolling_eyes: ) ..a dr. me uklidnila, ze nastesti na plicich ne-e. :wink: ...jsem to i tak citila i ja....proto jsem s dr otalela, ale ted uz jsem mu zacala davat i mucosolvan a bohuzel mu nezabiral, a ja preci jen nejsem dr., tak abych ty leky mela nejak posichrovany ..ale vypada to ze ma zadni rymu, s kterou fakt nic neudelame. ..takze nam dala nejakej sirupek na alergickou rymu a snad mu to pomuze..?? :confused:

Janicce gratuluji k chlapeckovi. :dizzy_face:

Peti, doufam, ze te patricek necha vyspat. ..a nebude ho to ockovani moc trapit. :confused: :slight_smile:

Miso, diiiiky moc za info o Anicce a Ondrulkovi. :wink: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Miso, jinak jsem dnes upekla tu pudingovou babovku ...tentokrate pul na pul vanilka/cokolada ...a je to mnamka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...uz jsem ho delala cokoladovej jednou. ...a z toho stejnyho pudingu jako je vanilkovej a je fakt bez cmachu. :wink: :wink:
no a abych se nenudila, tak jsem jeste upekla buchty tvarohovy a ty se mi taky povedly. ...jsem taky neodolala a ochutnala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a za dalsi kupujem k nasim do bytecku mycku ....tak se na ni tesim, az ji privezou a zapojej. :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
no jdu umejt nadobi ...jeste ruco :sweat_smile: ...a pak spat. ...jsem nejaka vyrizena. ...risa odpol spal 2 a pul hodky tak vecer zalehnul az v 9.
dobrou :pensive:
29. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
bre ranko tak noc dobra..budik ve 2 a pak az v 6.30
ted jse s petrem do sparu pac tak rval ze si ho radej vzal sebou a ja mam klid :grinning:

miso..no leze mu zub a porad knoural tak jsem mu dala nurofen a on se cely pozvracel jeste nez to snedl..muso podle tve tabulky je spravne chlapecek? :grinning:
30. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky bré ránko, u nás je hnusně a tak Janina spala až do půl 9, což mě docela bodlo, pže jsem přišla o půlnoci z hospody... ale bylo super, jsme se nařechtali

Dnes jsme vymyslela, žebychom šly s JAničkou a babičkou plavat, ale tak tam lije, že se nám nechce vystrčit nos, tak nevím co budeme dělat, chtěla jsme vypadnout, aby měl taťka klid na učení, a jaksi není kam :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Míšo no jsme zvědavá jak jim to bude dlouho trvat, pže peníze za prodej bytu jsme platili v dubnu, od té doby má město naše prachy a nic se neděje, njn, oni mají na všechno čas :frowning2: všude samý lhuty 30-60 dní....ne my to prostě nikdy nemužeme mít jednoduchý, ale nás už by to asi ani nebyvilo, kdyby t šlo hladce :angry:
30. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-zdarvim z domova :wink: :slight_smile:
Ondra uz tu radi jak cerna ruka a dela bordel-jako kdyby mu vcera nic nedelali :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak to leve ucho s grometou nesmi namocit-vubec se mu tam dostat voda.Prave ma taky nic moc ale leve je horsi.Vnitrni ucho ma OK tak by mel slyset normalne,ted slysi asi jako kdyz my mame rymu a mame zalehle usi :fearful: :confused: :confused: :confused:
Holky ale reknu Vam kdyz jsem tam videla ty deticky jak maji diru v krku,naslouchatka a maminky se modli aby jim vyslo CT hlavy dobre a mohli jim tam voperovat zesilovac ke kteremu budou nosit aparat na kalhotech aby vubec slyseli tak si rikam ze mam vlastne zdrave kluky :fearful: :fearful: :fearful:
30. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
A nebo ty deti z Hematologie a onkologie-to je proste strasny :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jé miláčci jsou doma :dizzy_face: Aničko, to jsem netušila, že už dnes budete doma, no to je úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem ráda, že je Ondra spokojený a zlobí :grinning: to je známka, že je mu fajn :wink: no s těma dětičkama, co píše, to je smutné :pensive: :cry:
30. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Jj,jsem taky rada ale kdyz jsem videla tu hromadu pradla na zehleni a prani tak me asi slehne.Jeste ze dnes davaji Brigitku tak u toho musim zehlit-proste musim :wink: :slight_smile:
Jj,znamka ze je to dobre to je ale to kongo behem chvilky :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyz jsem odjizdeli z Motola tak prijela maminka s tatinkem a pani jela rodit asi 2x se zastavila a rozdejchavala :confused: Tak rikam chudak to ji lituju a Zdenda mi povida-no vidis a to chces treti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky.
U nás noc teda na ho... :angry: celou noc bordel a když jsem ho teda vzala k nám aby byl klid tak to ani náhodou prostě hrůza noc.Od 5h randál no úžasně jsem se vyspala :angry: :confounded: :unamused: :rolling_eyes: Jsem total ko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teplota klesla páč nehicuje. :wink:

Jinak Miško to očkování právě mi dr říkala že se dělá na 15m ale většinou se to má stihnout na jaře.Jsou to spalničky,zarděnky a ještě cosi.Uvidíš třeba na vás zapomněli nebo nevím.Další očko budeme mít za 6měs nejdřív a to právěě říkala že to ted nebudeme hrotit páč stejně potom budu chodit každej měsíc s miminkem takže se domluvíme. :wink:

Aničko jsem ráda že jste doma a že Ondrášek je ve svým živlu.Je to hrůza když člověk vidí ty jiné děti jaký mají trápení.TO si pak řeknem že jsme na tom ještě dobře s těma našima prkotinama. :wink: Je mi moc líto těch děti co trpí a mají taková trápení,ale já jsem člověk kterej lituje i starý lidi co se nemůžou hýbat atd. :frowning2: Je to smutný.
30. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.