• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky anicko..no to je super ze uz jsi doma :dizzy_face:
me stacilo kdyz jsem byla s petanem v tom brne co tam bylo ja jsem chodila do i z nemocnece s brekem..me tech vsech deti bylo lito..

no venku je konecne trosku pekne a tak sel petr s petosem ven a ja se dam do zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Holky dekuji za privitani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas je porad docela hnus teda-a ondra by navic asi v tomhle nemel chodit ven,takze super budem sedet doma :frowning2:
30. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Ani taky vítám doma, a jsem ráda, že jste v pořádku, taky jsme nečekala že budete doma tak brzo, ale tím líp, doma je doma

asi pujdu s Janiinou na to plavčo i když se necítím moc dobře, je mi nějak divně, asi proto že je zase období, kdy bych měla normálně MS... tak mě bolí nohy a záda a nevím co.... ale třeba ve vodě bude líp... u nás se udělalo sluníčko, ale je tam jen 10°c tak se musíme pořádně oblíct....

já na to ani nemužu myslet, včera mi vykládala kolegyně jak ve 2,5letech byla se svou dcerou v nemocnici půl roku, jak jí dělali lumpbální punkci a magnetický rezovance a dávali kapačky, na to ted odpravud nemužu ani pomyslet bo bych řvala jak malá :frowning2: , bobečci malincí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Jééé taky bych šla plavčit ale nemám na ten svůj pupek plavečky :grinning:
Tak ted si přijel nějakej M známej pro naši starou sektorku.prej ji ještě využije,tak máme už místnost vyklizenou a může se začít něco dít.Holky já už bych tu kuchyn a vlastně všechno chtěla mít za sebou a hotový. :sweat_smile: Ještě že dlažba tam je tak je o práci míň. :wink: Jen mě štve to lítání nahoru a dolů když chci něco k jídlu a nebo převařit vodu pro Patika :sweat_smile:

jinak mi je dnes nějak divno.Asi to je taky tím že jsem nespala tak kvalitně.A taky asi mimouš má rodeo v pupíku.Sem tam cítím jak mě čutne :angry: :grinning: :grinning: ale snad je tam vše v pořádku.

Jo holky jinak mi došel meil z kterýho jsem si fakt sedla na zadek,tak kdyby jste to chtěl někdo vidět tak mi písněte do IP meilovku a já to přepošlu.Jani tobě jsem to poslala. :wink:
30. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Peti-IP
Ja taky nemam plavky na tu svoji figuru :confounded: Musim se sebou zacit zase neco delat nebo jsem jak chro,chro :frowning2: :slight_smile: :wink: :wink:
30. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
No nic jdu zehlit at mi to ubejve-jeste se ozvu :slight_smile: :wink:
30. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Ani, tak jsem se objednala k té kinezioložce :wink: na 2.7. .....

Peti, naše Dr.to očkuje až s nějakým odstupem po 4.hexe..kámoška chodí k té samé, její kluk je o 3týdny mladší než Dan a té řekla, že má přijít na konci června a mě řekla, že pošle pozvánku, nic nedorazilo a dle odpočtu těch 3 týdnů, co je mezi klukaa rozdíl, by teda měl jít Dan 1.týden v červnu...zavolám tam

Hani, kašlík brzo zažeňte!!!!!!!A jsem ráda, že nakonec bábovka chutná i Tobě :wink:
30. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Miso-tak jsem zvedava jak na ni budes reagovat Ty :wink: Ja jsem z toho byla cela paf :confused: :sweat_smile:
Uz mam vyzehleno na zitrek jsem vytahla maso na segos-stepanek si vyzadal tak jsem zvedava jak bude dlabat :wink: :wink: Zitra rano jeste musim dojed pro smetanu a pro zeleninu do polevky,asi pozvem rodice na obed tak at se nadlabnou :wink: :wink: :wink:
30. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak u nas je uz k :pensive: lidek a ja jdu do vany a chrupkat
30. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
No tak rodice nedorazi pac je u pradedy oslava-my s Ondraskem jsme doma tak jedou jen Zdenda se Stepankem :wink: :wink:
30. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Tak u nas se spalo celou noc ale budicek v 5,15hod no ale co uz nadelam.Hlavne ze spinka v noci :wink: :wink: :wink:
31. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz
AHojky tak včera jsem se sem už nedostala tak nankukuji dned.
Aničko měl by tam meil být tak na to mrkni.Já jsem se z toho fakt posadila na zadek a ještě s otevřenou pusou :confused:

Miško mě to dr říkala na roční prohlídne když mu dávala poslední hexu že pošle pozvánku na 15měs a že kdyby jsme nemohli tak máme zavolat že se ta injekce dělí na dvě děti takže jsem čekala a čekala a přišlo to právě až na ten minulý týden.No je to jedno.Hlavně že to má ted za sebou a horečky nejsou a už je ok :wink: zlobí zase stejně jako vždy a noc na dnešek už byla jako obvykle 1x hore a v 5h budíček na mlíko a pak spaní až do půl deváté :wink:
31. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc nicm moc
opet prsi tak zadny detsky den :frowning2:
31. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky

u nás noc jako obvykle, od půl 1- půl 3 čumákoval :unamused: a dnes už v sedm vstával.
Mě je od večera dost šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme k věčeři fazole, takové ty z pixly, v rajč.omáčce a smíchané s nějakýma Slováckýma, jak to píšu, chce se mi zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bolí mě žaludek celou noc a pořád...teď jsem byla v kuchyni, vařila jsem a je mi hrozně, cítím se jak těhule :grinning: no menzes naštěstí právě mám a dost silný, tak snad mohu být v klidu :wink:
Nemáte někdo recept na bolest žaludku????Našla jsem, že brusinky, ale nemám je :pensive:
31. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
MIško zkus hořkej obyč čaj a nebo mátu :wink: a kdyby jsi měla třeba průjem tak si dej sušený boruvky :wink:
31. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Miso-tak si chroupni mandle muzou byt spareny bez sluúpky ale klidne i s ni a nebo jablicko :wink: :wink:
31. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Sušený borůvky ani mandle nemám a mátu taky nee :sweat_smile: nad černým čajem jsem už uvažovala, docela na něj mám i chuť :wink: díky, jablíčko kdyžtak zkusím místo oběda, dělám řízky a myslím, že to bude muset smažit máma, že to asni nezvládnu :grinning: :grinning: :grinning:
To je šílený, jsem úplně mimo, půjdu po O s malým spát..teda fakt lituju všechny ženský, co mají celý těhu nechutneství a je jim blbě, to musí být fakt žůžo :confounded: já to naštětstí v těhu měla jen asi 4x
31. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Ja ani jednou nezvracela vubec nic mi nebylo-kdybych si neudelala test tak ani nevim ze jsem tehule :grinning: :grinning: :grinning:
Ted jsem dodelala kur.vyvar,segos uz mam hotovej od rana,knedle kupuju :wink:
Byla jsem se Stepankem na cisteni studanky,meli akci ze skolky-pekny :dizzy_face: :dizzy_face: Tatka pohlidal Ondrulku a ted haja-teda Ondrula :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, super, že už jste doma :dizzy_face: to byla rychlovka. To jsem ani nečekala, že budete tak brzy zpátky znova. Je fajn, že tam ty děti netrápí zbytečně dlouho. Teď jen přeji, ať mu to fakt pomůže.
31. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
U nás taky furt prší a prší :rolling_eyes: chtěla jsem na pouť, ale teda nevím, no. Každou chvilku je jinak :unamused: tak uvidíme, až se Klárka probudí a nají. Snad bude aspoň na hoďku fajn a budeme moct vyrazit ven...když už mám tu pouť skoro u baráku :slight_smile:

A taky jsem chtěla ještě na bezinky, ať můžu udělat další várku šťávy. Včera jsem si na ni nakoupila sklenice v Ikey.
31. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Míšo, zkus určo ten černý čaj. Ten by měl pomoct. Taťka má třeba doma nějakou čajovou směs na žaludek a tu si dost pochvaluje. Mu kdysi žaludek operovali, tak se musí hlídat a občas mu dělá problémy.
31. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Stepa se Zdendou odjeli na osdlavu a My tvrdnem doma jak veznove :frowning2: Ach joooo-do toho Ondra prudi avyzaduje strasne pozornost-a ja bych se tak strasne natahal a dachla si :confused:
Aji-jj jsem taky rada ze jsem doma a ve svym :wink:
31. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky zdravím, tak jsme doma napapaný a hajáme, včera plavčo bylo super, Janina se trochu bála a tak byla v křeči a klepala se , ale víc na nervy mi lezla babička (jako moje máti), tak mi furt říkala, : je jí zima vylez s ní už ven (to jsme tam byly asi 20 minut), udělej to , udělej ono... já nevím, že ona furt doáže tak prudit, člověk má pak z celý zábavy akorát hovno....

ted jsme byly na kafíčku s mojí kamoškou, bylo dobře, zase změna, Janina sice blba jak tajfun, ale dalo se, jen jsme chtěli jít do dětské kavošky , ale měli všude dopolko zavřeno, tak jsme šli normal, jenže já jsem s sebou nevzala žádný hračky... ale neva, cestou zpěšt JAnina utíkala a spaldla rovnou do kaluže asi 4cm hluboké, takovou šipakznu tam hodila, že zbytek cesty domu šla durch mokrá, ale bylo to skoro až u baráku, ted spí prcka...tak mám chvilku klidek, , až se vzbudí budeme doma, pže u nás prší a prší

Peti já jsem jednou viděla dokument o výchově dětí, bylo to docela zajímavý a tam byla (možná i tato samá) paní a bylo to takříkajíc o tom,. že děti, které si mohou dělat vše a rodiče jim nekladou žádné meze jsou špatně zapojitelní do her aneumí se soustředit a děti, který byli "vycepovaný" jsou dal i myšlením a podobně... byla tam právě taky taková blondýnka bez ruk, měla chlapečka už ve školce a díky tomu že měla toto postižení byla nucená chlapečka vychovat tak aby ji prostě poslouchal na slovo, takže on i v době kdy teprve chodil do školky uměl daleko více věcí než ostatní děti....bylo to zajímavý, každopádně, já si to nedovedu přestavit, ale asi když takhle žije člověk celej život, tak touha po dítěti je silnější :wink:
31. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Holky-fuj.Kouknete na co jsem narazila :fearful:
http://www.mimiangel.cz/story/milenka
31. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Kuk

tak jsme spali 2 a půl hodky oba :sweat_smile: :sweat_smile: místo oběda čaj a teď jablko a můžu říct, že dobrý, teď už jen cítím žaludek na vodě, jako přo kocovině, s tím se dá už žít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji za rady

Ani, Milenčin příběh znám, její maminka je i tu na koni v tématu zemřelo mi dítě :frowning2: :frowning2: :frowning2: hrozný

Jani, ještě, že se Janina vykoupala před barákem a ne někde ve městě, co!!!!Mě ve čt Daník jezdit horlivě na dvoře louží sem a tam, tak krásně se zabavil, nechtěl domů, ale z kalhot mu kapalo a ponožky s botama jsem ždímala :grinning:

Holky včera jsem náhodou Danovi objevila nahoře stoličku :confused: když se smál, vůbec nevím, že mu lezla a leze mu dolní dvojka, už kouká a sejříme jak protžení :grinning: takže lezou další, už teda máme 10 zubů a doufám, že do 2 let to naroste vše a bude pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Nam už chybí jen 4 poslední stoličky, a mám podzření, že nám jedna z nich už leze

Ani ani jsme to nečetla jen začátek, nemám na to nervy... a nechci o takových věcech nic slyšet, jen vím že jedna holčička tady z koníka (myslím že z října, má leukemii, je to hrozný, mě by asi kleplo) a končím tohle téma :frowning2: :cry: :zipper_mouth:, a propo myslím, že tahle maminka od te MIlenky psala i tady na koníkovi v diskusi umřelo mi dítě... taky jsem to obrečela

Muj bobeček už se mele asi bude vstávat....
31. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
a propo přemýšlely jste někdy o tom že by jste adoptovaly dítko??? já jo...
31. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Jani, jo v době, kdy jsem rezolutně tvrdila, že do dalšího rozhodně nejdu!!!!Pročetla jsem spoustu věcí na netu, příběhy lidí, co adoptovali...ale bohužel Petr se k tomuhle staví dost odmítavě, že proč adotpovat dítě, když jsme zdraví a můžeme mít svoje...on by o tom uvažoval v případě, že bychom vlastní nemohli mít....no a teď jsem ve stadiu, že druhé jo, sice za dýl, ale jo, takže už to pro zatím neřeším a uvidíme, co život přinese, třeba na to jednou dojde....
31. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
jj,holky to je prispevek odtud z Mk-jsem tam nahodou zabrousila ajsem z toho hotova :confounded: :confounded: :confounded:
31. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.