• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Dnes už je půl plechu pryč a to ještě není taťka doma :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma od mamky..je to je dobrutka..urco udelam ale ja mam nejradej lite buchty a hrnkove..zadne slehani a hlavne rychle..
tatka uz je na ceste domu uz se taaak tesim.. :grinning:
5. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Holky me to tolik nebavio psat tak vam poslu odkaz radeji jo? :slight_smile: :wink:
5. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
5. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Mikul, díky :wink: vypadá to fakt jako mňamka :slight_smile: škoda, že zítra jedeme pryč, hned bych ji dneska upekla. Ale už tak mám co dělat, ať všechno stihnu do večera. A musela jsem i zrušit cvičení :frowning2:

Takže pudink nalít hned na těsto a pak teprve péct, jo ? Jak dlouho asi ?
5. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
Ani, makovec vypadá taky kvalitně :slight_smile: akorát nemám rum ani mák :confounded:
5. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
Budu si muset umlýt u našich a odnést na uskladnění domů.
5. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
ajo,jj nalít na to těsto a pak péct.já peču na 200 cca 20 min. :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
A zakysaný smetany předpokládám ty střední, myslím, že 250g ?
5. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
jezis takove dobrutky a moje vaha??no neco taky udelam :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Ajo-mlety mak uz prodavaji-je ho presne 200g akorat do tohodle a je super.Zdenda se cpe jak prorvanej :wink: :wink:
A ta citr.poleva na tom je skvela,jak je kyselejsi a ten makovec sladkej.Jen jsem tam dala mene cukru pac mi dosel-ale fakt namka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
ano,ale můžou být i ty větší,my to máme rádi hooodně potřené :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Ani, Mikul, díky moc :wink: mňam mňam mňam, to se budu zase cpát jak prorvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
tato mňamka je u nás moooc oblíbená,a dnes co ji poprvé zkusila i malá budu muset péct dva plechy :grinning: :grinning: :sweat_smile:
pro jistotu jsem dnes zamluvila ten tenis,poslední dobou jsem jak kyselina :pensive: :pensive:

Ajo ale pak dej vědět tak se povedla a hlavně jak šmakovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
tak ja taky zitra neco upecu..uvidim jestli tady maji mak :grinning:
5. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
Jo jo, Mikul, dám pak echo :wink: pokud to stihnu, tak bych ji chtěla upéct v neděli, jak přijedeme ze Zlína.
5. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Jo, a Ani, teď jsem v obchodě zahlédla ten mletý mák s cukrem :slight_smile: 200g :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky kuchařinky, teda to než všechno upeču tak budu mít 200kg. Zběžně jsem Vás četla v práci, ale nepsala jsem.

Ani to bylo trefné ...njn taťka mí rychlý kluky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... jen jsem dnes trochu špinila tak doufám , že se mímo uhnizďovalo a ne loučilo....
5. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
Martino to mi nedělej takhle navečír, já se zase naperu něčeho dobrýho a n-e-s-m-í-m :angry: :angry: :angry:
Ale určitě to vyzkouším, tenhle recept je stvořen pro mé chuťové buňky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Ewi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vždyt jsem napsala,že už jsem si já radši domluvila na sobotu tenis,pač se strašně láduju a vůbec může za to Aja,ta chtěla recept :grinning: :grinning: takže já jsem z obliga :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Holky tak ja sje ani nesla na spinning pac na me asi neco leze s tim ze obstaram kluky a natahnu se na gauc :wink: .No a prisla sousedka kolem18hod a odesla pred chvilko-no ale ze bych ji zrovna musela to teda ne.Zdenda ten dobrak ji udelal kafe a ja jsem vedela ze je to zacatek konce :confounded: :confounded: :confounded:
5. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak očkování jsme zvládly v pohodě, byla jsem s holkama sama, napřed si hrály v čekárně, pak píchanec Lidunka úplně bez breku a Anička plakala jen chvilku - bylo to do ručičky, no a pak jsme tam musely ještě půl hoďky čekat kvůli reakcím, tak si tam holky hrály na koberci a ani nechtěly pak domů.

Míšo děkujem za přáníčko :dizzy_face: taky se těším, až holkám budu víc rozumět, i když už to možná přichází, Anička začíná mluvit docela srozumitelně. Místo gatě říká dětě, krtek je tete, bomba je beba (to je Honza háže do peřin) a tak, už má takovej svůj slovníček a Liduška občas taky něco zopakuje po ní. Jinak říkají máma, táta, bába, děda, baf, papat, ham, Aňa, Lidlid (Liduška), Jája (panenka), takže slovníček už docela pestrej :wink: A hlavně už začaly rozumět holky mně, dneska jsem vařila a Lidunka si přinesla kostky do kuchyně a seděla tam na studené zemi, tak jsem jí řekla, ať si vezme ty kostky a jde si hrát do pokojíčku, normálně je posbírala a šla :grinning: stejně tak když holkám řeknu slezte dolů, tak slezou z gauče, atd., takže už je to fajn a překvapuje mě hlavně, že jsou tak poslušný, snad to vydrží :slight_smile:

Ajo, recept jsem čerpala zde http://www.varime-detem.cz./recepty/detail/2834 :wink: akorát jsem neměla papriky, tak jsem to udělala jen s rajčatama, no a solčanku ani neznám, takže normální sůl :wink: jo a ještě jsem to vylepšila cibulkou na plátky, kterou jsem to maso posypala po osmahnutí a dusila spolu s masem. Fakt mňamka, holkám moc chutnalo a mně taky :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mikul, Ani, díky za recepty, opisuju si a až bude čas, vyzkouším:wink:

Aničko tak taková návštěva je za trest, co, nejhorší jsou lidi, co neví, kdy odejít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honza má jednoho takovýho spolužáka, ten u nás kolikrát zkysnul až do tří do rána, já už jsem šla dávno spát a on se furt vykecával. Naštěstí se odstěhoval :grinning:
5. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Heh, no to je nejlepší svést to na mě :grinning: můžu já za to, že máte mlsné jazýčky :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kris, díky :wink: prošňupu to tam a třeba mi ještě něco padne do oka.
5. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ajo, jsou tam dobrý recepty, ale nedoporučuju pomazánku z červené čočky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu jsem jedla jenom já, abych holkám a Honzovi dělala chutě, ale stejně jsem je nepřesvědčila, byla fakt hnusná :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojky holky,

kristi, holkam vse nej k roku a 1/4 :dizzy_face: ..a to dostaly presne k malejm narozkam to pigaro. ...tak aspon ze to tak hezky holky zvladly. :dizzy_face: :wink: ..nas to ceka 23. ..tak jsem zvedava. ...jinak my prikupujem i ty nestovice. ..ja jsem je jeste nemela. ...a v lete se necham jima naockovat taky. ...i kdyz mi to moje dr. nedoporucila ..tak naopka dr. risi jo. :slight_smile:
..a ten odkaz na detsky jidla jsem si taky ulozila. ...diky za info. :wink:

jinak dnes jsme byli na nahradni hodine plavani ..a z risi je hotovej potapka. ..krasne to zvlada ...tak snad to nezakriknu. :wink: ...a taky se krasne drzi kraje bazenu, ze ho nemusim drzet. ..teda samo ze jistim, ale myslela jsem, ze kdyz ho pustim, ze pujde ke dnu a ono ne. :wink: :sunglasses:

jdu si udelat krupicovou kasi, mam na nic chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
...ma na NI chut ne na nic. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj Hani, děkujem :wink: nad neštovicema jsem taky přemýšlela, ale prý ta imunita vydrží tak 20 let, tak jsem si říkala radši ať to chytnou v dětství, než pak v dospělosti, pak je to horší :wink: takže jsme jim nechali dát tu šetrnější vakcínu priorix za 550,- pro jednu :slight_smile:

To je fajn, že je Ríša takovej vodomil :wink:
5. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahojky holky, tak mi to nedaalo a musela jsem přijít pogratulovat Janičce - janičcebez
no gratulujíííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
teda tady bude miminek .
my jedeme zítra na alergologii a klinickou imunologii ,,, :confounded:
Dandy má pořád bronchtydy a už je to hrozné, takže se nedá nic dělat a budem doufat že to bude jen nějaká maličkost .
5. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.