• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
já jsem, vždycky říkala, že adoptuju holčičku z číny, pže tam za jisté doby, měli dovolený jen 2 děti a každý chtěl jen chlapečka, pže ti pracují = přináší peníze do domácnosti, holčičcek se tam zbavovali, nevím, jak je to dnes, ale tady je taky spusta dětí v domovech, já bych do jedné holčičky šla, M by určo nebyl proti, až budeme mít domek celej v rychtiku, budu o tom uvažovat
31. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
No to nezní špatně Jani, je pravda, že domovy u nás jsou plné dětí, ale zase ruku na srdce, 80% z nich jsou ze sociálních rodin, rodiče feťáci, ochlastové :unamused: já bych se i trochu bála toho, co mi z toho děťátka vyroste :sweat_smile: ale takhle se nad tím asi uvažovat nedá, no..ale ta číňanka, to je super nápad, ani mě tohle nenapadlo a kam se jich jako zbavují???? :confused: :confused: :confused:
31. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Holky tak me asi nikdy nijak nenapadlo premyslet o adopci-ale fakt jako asi nikdy :confused: :confused: :confused:
Ale hodne obdivuju lidi ktery to udelaji a zvladaji pac to neni sranda--1,je to cizi dite a kdyz mas pak svoje-zadna sranda,2,nevis z jake rodiny je a co Ti do budoucna pripravi a neni to o tom ze si ho vychovas do sve podoby-geny jsou svine :confounded: :confused: atd,atd-nevim no je to strasnych pro a proti.kazdopadne jsou ty deticky chudaci o tom ani po tom :fearful: :fearful: :fearful:
31. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
chtěla jsem napsat, ze sociálně slabých rodin :wink:
31. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Aha Miso-ja jsem si to poradne neprecetla co jsi psala a to je to same co jsem psala ja-prave z toho bych mela taky strach.Neni to sranda no :frowning2: :confounded:
31. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
to věřím že to není sranda, ale kdo mi zaručí že ty moje vlastní budou vždy 100%, asi bych nešla do 15ti letýho, ale nějaký malý dítko jo...

51999999999996+111111111111111116666666666666+ to je vzkaz od psa
31. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Děkujeme za vzkaz :grinning:
To je jasný, vlastní geny se mohou taky splašit, známe, známe u švagříčka :unamused: já bych taky nebrala puberťáka, ale tak do 3 let dítko...
31. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Jani-no ja si myslim ze ono zase tolik nezalezi jak stare dite si vezmes.Jasny cim mensi tim lepsi ale i tak no :frowning2: :confounded: Jasny-kolikrat nemuzes dat ani za svoje dite 100% ruku do ohne ale porad je to Tvvoje dite-nevim no.Je to asi na dlouhe povidani a vec nazoru,jasny kdyz nekdo nemuze mit deti tak to je logicky ze uvazujou o adopci.A hlavne ono v dnesni dobe dostat co nejmensi dite neni jen tak a predchazi tomu rada strasnych psychotestu-kamoska tim prosla a ani po 2 lůetech prcka nemali-no a nakonec se stejne rozvedli :confounded: :confused: :confused: :confused:
31. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Me ten kun nejak zlobi-zasekava se a je pomalej :angry: :angry: :angry:
31. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Miso-no tak moje segra to je taky dilo a to ja si o sobe myslim ze jsem jakz takz v norme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No tak my valime gratulovat kamaradovi-za chvili se ozvu-zatim pa,pa :slight_smile: :wink: :wink:
31. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
JO, mě ten kuň taky zlobí
, jj je mi jasný, že to není jen tak, užijte si gratulace, já bych si dala něco dobrýho :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
ahojky hoky co mi to děláte???? :confused: :confused: jsem se prospala s malým ted odpolko a jdu se na vás mrknout a tady takový článek,který jsem si samo přečetla a už jako v půlce jsem řvala jak malá holka.Ted tu svírám Patrička a děkuju všemu a všem že je takovej jakej je a že je hlavně zdravej a může tu s námy být.CHudák na mě kouká jak se mi řinou slzy a dává mi pusy na tvář a říká "máma,máma"Je hrozný co se na tom světě děje a že to tak vůbec je.Jsou takový slepice který po narození dítěte jej opustí a nikdy už o něm nechtějí vědět a jsou lidi kteří by si tolik přáli dítě a nejde jim to.A pak jsou lidi kteří se štěstím očekávají své děťátko a pak to nakonec dopadne takhle.Nejhorší je přežít vlastní dítě-znám maminky které pohřbyli své děti -hrůza.

JInak co se adopce týče tak bych i do toho možná šla ale to nezáleží jen na jednom.To musejí chtít oba. :wink:
31. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Tak jsme odpo strávili u známých. Bylo fajn. Už jsme je dlouho neviděli. Mají už jednu holčičku 2,5letou a konečně se jim opět zadařilo a 14.1. čekají další mimi :dizzy_face: asi se na to za chvilku taky vrhneme :slight_smile: chtělo by to doma dalšího malého raráška :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Já o adopci uvažovala akorát, kdybych nemohla otěhotnět a nepodařilo se ani umělé oplodnění. Jinak mě prozatím nenapadlo adoptovat ke Klárce a budoucím dětem ještě další.
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ja o tom taky uvazuju ale tatka moc neeeeeee-teda o dalsim raraskovi :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
Kamosce se pred 14 dny narodil hosicek a prvni maji holcicku tak jsem takova nmlsana-ale myslim si ze tatka ceka kdy me to prejde :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
ani my jdem taky do 3, taťka jich chtěl 9 ale ted po UTZ řekl prý, že už nemusíme tak spěchat, že prozatím má splněno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ani nedejchal na tom UTZ, šel tam s tím , že je to určo holčina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky..
petrik dneska odpadl v sest pac celej den nespal.
co se tyce adopce ja bych si klidne hned adoptovala holcicku tak kolem 5 let
jinak na dalsi moje tehu ani nemyslim..mozna nekdy za pet let..ja mam takove nervy s petana..uvazuji o jeslich ale zadne nemuzu taky v okoli najit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ade, nevím jak u Vás ale u nás stojí jesle 4500,- měsíčně, tak to nás trochu odradilo a máme Vládíka :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak jsem zvědavá po skoro dvou hodinovém sezení u malého u postýlky jsem zvědavá jestli malej zabere.Využila jsem chvilky kdy se zakryl a zdrhla jsem tam se tam za chvilku půjdu podívat.Aby se mi neudusil. :sweat_smile: :confused:
31. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, vitejte zpatky. :dizzy_face: ..tak at je uz jen dobre.

My jsme dnes byli u tchanovcu slavit narozky svagrovky a tesne pred odchodem risa zakopl a pak nechtel chodit a nebo kdyz uz chodil, tak hooodne pomalu a to s kulhanim na pravou nohu. :confused: ..tak jsme pro jistotu cestou domu zajeli na chirurgii a je to v poho. Jen jsme meli dat sirupek na bolest a zitra mu mam zkouknout nozicku jestli mu nekde nenatece, v tom pripade by musel na rtg. Ale to snad ne. :wink: ..no nic, dnes byl dlouhej den, tak jdu zalehnout a vic snad pisnu zitra z pc, ..jestli bude signal na net a risa me necha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tajk u nas dnes noc docela bes.Porad se budil a rano ve 4 hod byl vyspalej :confused:
Tak jsem si ho vzala k sobe a dala mu mleko a jeste do 6hod to zalomil ale nez se upelesil-je jak pejsek to je strasny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Jani-no jo to je fakt Vy mate splneno a na nas jeste ceka ta Katuska tak jsem zvedava :slight_smile: :wink:
1. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
krasne ranko,

...tak jeste ke vcerejsku, co si pamatuju, ze jste psaly.
Od Milenky jsem kdysi taky cetla pribeh a je to strasny :frowning2: :cry: ...vubec si to neumim predstavit, ze by se nam neco takoveho mohlo stat...? :astonished: :frowning2: :cry: ..no a taky radeji ani nepredstavuju

..a adopce: ...tak asi kdybych nemela vlastni, tak bych o tom uvazovala, ..ale takhle ne. ...za prve nejsem zrovna materskej typ a za druhe nemame zrovna pro to bytove podminky. ...ale lidi, ktere si adoptuji nebo minimalne berou deti do pestounske pece hrozne obdivuju, protoze jsou to pro me statecni lide a to ja jsem v tomhle srababa. :pensive: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
a o cinskejch detech jsem taky slysela. :frowning2: ...docela koukam na dokumenty. ....a bohuzel kdyz se narodi holcicka, tak ji vetsinou zabijou, pokud to bylo prvorozeny. ...ale ted uz zjistili, ze jak je v cine vetsina kluku, ze snad na jednou zenskou pripadaj 4 chlapi :confused: tak uz to neni s temi devcaty tak hrozny. ...teda v te casti ciny, kam se ta informace, ze uz devcata jsou cenena, dostala. :wink:
1. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
tak vidim, ze vsechny vyuzivaj hezky pocasi, aby vybehli ven. :sunglasses: ...to ja bych taky rada, ale bohuzel jsem vcera nezvladala navarit. :unamused: ...tak risa pujde ven az odpol. ...ted delam peceny kuratko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...a vypada to, ze risovi rostou posledni zoubky, protoze ma vecne ruku v puse, tak snad uz budeme mit od toho pokoj. ...jsem mu teda do pusy nekoukala ...tak mesic uz jsme na 16ti zoubkach ...tak snad uz bude brzo kompletni dvacitka, kdyz zacal znovu slintat a strkat prsty do pusy..? :confused: :slight_smile: :sunglasses:

Miso, jinak si myslim, ze u danika se to spani za chvili spravi ...risa taky takhle jednu dobu v noci nechtel spat. ..a myslim si, ze to byly prave prvni stolicky, co mu nedaly spat..? :confused: :rolling_eyes: ....a pak se to zase urovnalo. :wink:
1. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyy-tad jsem se vratila od dr-sama se sebou.To je bes cele dopoledne je v cudu :frowning2: Byla jsem opet na RTG a na plicnim,nalez dobry a ted si me proklepnou na imuno v Praze kam se musim objednat :confounded: :confused:
1. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky jé jsem KO, jsme byly s Janinkou dopoledne na dětským dnum byl tady u nás v parku, takže než jsem splnila 12 ukolů a motivovala Janinu aby aspoň něco splnila semnou tak mě to uplně vyřídilo, ještě jsme pak skákli domu pro taťku a jeli do obchodu, ted se najedli a Janina usnulam ake bylo super, myslím že si to i JAnina užila, celou cestu z obchodu skákala jako koníček... pže jsme dělali hop hop na trampolíně, no byla sladká....až na to že mi u 3tí disciplíny došly baterky ve foŤÁKU...

ted budu hajat a hajat a hajat.... snad JAnina vydrží aspoň hodinku, ael za chvíli dojde babi a ta ji vždycky vzbudí :frowning2:

Hani my jsme taky pořád na zemi, jak se snaži běhat a skákat, ale kdyby nechtěla chodit tak bych měla taky nervíky, chuďo Ríša asi se praštil moc... hlavně že je vše OK

Krásný počásko, to maáte asi v Práglu, ne??? tady je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

HAni o holčičkách z číny jsem to tu nechtěla psát na plnou hubu... ale prý je to tak :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
nazdar holky,
tak jsme se vrátili od rodičů (jsme teď pořád někde) a snad zareaguju aspoň na párr věcí, co jsem si z dočítání zapamatovala :grinning:
Ani super, že už jste doma, tak snad už to bude dobrý :pensive:
o adopci jsme taky uvažovali....ale mě asi víc láká pěstounská péče, ani nevím proč....teď teda určitě ne, ale třeba časem
o čínskejch holčičkách vím a o Milence taky, obojí je hrozný :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
jo holky prosím nevíte, která banka má kod banky 5500??? musíme tam hodit ty poeníze na domek, ale asi nám to časově nevyjde , abychom to stihli převést, tak to budeme muset vložit přímo na pokladně banky, ale nevím které
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
tak koukám na net tak by to měla být raifka :sweat_smile: ,blbec jsme se mohla podívat dřív než zeptat
1. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Jani-tak to jste si uzili super den :wink: My jsme porad zavreny doma a uz mi z toho asi hrabne :frowning2:
Ondra uz je taky protivnej,nevim jak to vydrzim do ctvrtka teda-vubec si to neumim predstavit :confounded: :confused:
V patek mam mit sraz z prace a v sobotu ze skoly ze zakladky po 20letech to snad neni ani pravda-tak jsem na to zvedava :sunglasses: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.