• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky..tak u nas dneska taky nic desna..od 5h hore
pak jsem jela do prace pro tatku ale zitra nam odjede

odpolko jsem jeste sfoukla dvoje nehty a ted se najim a sednu k telce :grinning:
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Teda tady to dneska ale frci -to se musi nechat :wink: :grinning: :grinning: :confused:
1. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani, jeee, tak to jste se museli mit paradne. :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja jsem chtela s risou taky na detskej den. ..meli od 3 do 5 pripraveny ruzny souteze u nas ve skolce pod barakem. ..tak jsem se tesila, jak tam s risou pujdem. ...od desiti dopol si zmoulal oci, tak jsem si rikala, jak ho hezky ve 12 dam spat. ....a ono houby. ...v postylce jsem ho nechala do dvou, jestli nezabere a nezabral. :rolling_eyes: ...takze uz jsem to nevydrzela a vyndala ho ven ..jeste jsem byla nasrana, ze jsme klidne po obede mohli ven a takhle to stravil polehavanim v posteli. ...takze tam sel ve ctvrt na ctyri a usnul chvili po pul ctvrty a spal do peti ...takze bylo po detskym dnu. :frowning2: :frowning2:
...jinak u nas tu bylo vcelku hezky. ...takovy oblacno-polojasno. :wink:

jinak ted varim kuratko na paprice, abych s risou mohla dopol v klidu ven ...treba na pisek. ..jestli tam bude aspon trochu sucho. ....a nemusela pul den stravit u sporaku jako dneska. :unamused:

Ani, tak to se budes mit. ....takovy sleziny. :wink: :dizzy_face: :sunglasses: ...a po dvaceti letech ze zakladky. ..teeeda, to to utikaaaa. :confused: :fearful: :sweat_smile: :grinning: ...no ja bych asi nikoho nepoznala. :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc docela dobra ted uz tu lita jak meluzina :grinning: Dneska budu pect tresnovou bublaninu :slight_smile:
2. čer 2009 v 06:32  • Odpověz
Ahojky

Teda Ani, to se máš, že se půjdeš takhle bavit :dizzy_face:

Já včera ani nenakoukla, nebylo mi stále dobře :frowning2: a večer to začlo - srajda, jak bič a stále chodím, v noci teda ok, ale od rána jsem byla si 5x :unamused: tak to asi nebylo jídlem, ale nějaká viroza podělaná :angry: doufám, že to nechytl Danda a nerozjede se mu to
Děda má dovču, tak jsem mu Daníka dala na ven, já musím být v blízkosti mísy :grinning: :grinning:

Tak my na dětský den jdeme v sobotu, od Zentivy, máme to v Hostivařským parku, moc se těším, hlavně na známé tváře z práce :dizzy_face: snad počásko vyjde :wink:
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Miso-teda to je taky na prd takovehle problemy-nezavidim Ti :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jo docela se tesim,jsem na vsechny zvedava jak vypadaji atd. :slight_smile:
Ted jsem dala Ondru spat tak jsem na nej zvedava-je opet od 5,30hod vzhuru a prudi,doufam zer usne pac se chci taky natahnout na chvilku :wink: Bublanina je hotova a dobra nam,nam :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Tak uz spinka tak ja jdu taky na to :pensive: :pensive: :pensive:
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky my ted dorazili. byli jsme u dr. prcek je v pořádku, no nebyla jsem tam ani 2 minuty, pak jsem byla v práci, tam je uplně prázdno, po tom vyhazovu, z 10 lidí v naší koji tam seděli 2... ostatní teda byli na stavbě a a na poradách, a někteří teda propuštění, no děs...donesla jsem si 2 kabele bince za šuplíku, ani nevím kam to dám...
Pak jsme zaplatili zálohu na domek, tak snad to vyjde a ted jsme doma, je tu bordel ajko v tanku, dnes budou smažený žampiony a pak budu uklízet, Janina tu dělá lumpárny, tak snad se pujde natáhnou, babička jí dopolko hlídala a říkala, že se jí chtělo spát....

Míšo ať je ti líp... to je super že máte dětský den v práci, jak říkáš aspoň se sejdeš s kolegy

Ani užij si ty srazíky, je 20 od základky to je super, my ted budeme mít 15...

Budu muset pustit taťku na PC... sedím na jeho, tak jdu se pomuchlovat za prckou a něco dělat :sunglasses:
2. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
No tak to je jak naschval-jak si lehnu tak chrni tak malou chvilku :confused: Jindy i 3hod a dneska ani 1,5 god-chjooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-jj 15 let jsme meli kdyz bylo Stepankovi 9 mesicu :wink: :wink: :wink:
Hlavne ze je mimisek v poradku a baracek konecne v dohlednu :wink: :wink: :wink:
2. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Aničko, máš si lehnout k němu, alespoň u nás to tak je..normálně se po půl hodce budí a jak ležím u něj spí 2 hodky ani se nehne :grinning:
My snad budeme mít sraz příští sobotu 10 let po matuře :fearful: taky hrůza, no nemládneme :grinning: :grinning:

Jani, držím všechny palce i u psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby vše dopadlo dobře, hlavně, aby nepropadla ta záloha :angry: :angry: a fajn, že je pinďulínek v pohodě :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, vyšetřila jsem kousek času, holky ještě spí, já mám hotovo, udělala jsem holkám termix a upekla Prošívanou deku, protože večer se staví bratránci :wink: Tak koukám, že už jsem tady asi dlouho nebyla, asi vás ani nestihnu dočíst.

Aničko, vítejte doma! To jsem ráda, že má Ondrášek operaci úspěšně za sebou a že jste to tak spolu zvládli. Tak moc držím palečky, ať už máte se vším trápením konec! :slight_smile:

Jinak my jsme dneska byli na očko proti žloutence, holky byly docela statečný a dostaly za odměnu razítko na ruku :grinning: mají trochu rýmu, ale naočkovala nás, prý to není nic vážnýho, asi změnou počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, super zprávičky s mrňouskem i domečkem! :wink:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Miso-tak on spi normalne kolem 2-3 hod odpoledne ale asi je dneska nejak erupce na slunci pac Milda spal taky asi jen hodku a jinak da 2 hod :confused: :wink: :slight_smile:
Za chvilku jedu pro Stepanka do skolky a pak prijede na navstevu tchyne se svagrovou a detma-tak bude veselo s detickama :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Kris-no vidis jak jsou holky sikovny,musim pak kouknout na fotky jak rostou nevesty nase :slight_smile: :grinning: Peosivanou deku taky pecu,vidis uz jsem ji dlouho nedelala-dobry napad.Ale dneska bude bublanina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Ani, jj erupce asi..u nás se taky spalo minimálně a to jsem k němu vlezla :angry: a je zase strašně uplakanej a nic se mu nelíbí, dokonce měl hysterák, že si nandavám brýle :frowning2: mě z něj fakt klepne, co vše mu už vadí..
Petr s ním jel na kolo, já jsem raději doma, kručí ve mě a bojím se vzdálit od WC :grinning: :grinning:

Co jinak, zkoušela jsi volat na tu Vysočinu nebo ještě počkáš, až bude Ondra fi????
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Tak pred chvilkou odjela navsteva tak se to tu pofackovalo.Mame plny ks tresni,tak teda nevim no.Asi bude zase zase bublanina :wink:
Miso-Ondra byl dneska taky mega protivnej dokonce mu vadila solna lampa na stole a rval a úporad me mlatil-hajzlik prtavej :rolling_eyes: :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Nikdy jindy si te lampy ani nevsiml-ale dneska teda perlil.
Jinak jsem tam jeste nevolala musim si jen vzpomenout :wink: Cislo je na str.150 to si pamatuju :wink: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tak mám konečně uspáno a těšila jsem se, že trošku konečně pokecám, a tady nikdo :confused:

Odpo jsme byli v parku na pivku s kámošema, holky drandily na motorkách, a teď tu byli bratránci a šli s Honzou ještě na pivko, takže jak je znám, mám celej večer pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Ani jj, prošívaná deka je super, mňam mňam :dizzy_face: už se tady cpu, to zas budou špíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fotky už jsem dlouho nedávala, vidíš, mohla bych zas nějaký hodit, ať vidíš, jak ti snachy rostou :grinning:

Míšo, to je na houby s bacilem, tak ať je co nejdřív líp :wink: aspoň že sis trošku odpočla od Daníka, když ho vzal Petr ven :wink:
2. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hurá, Anička je tady! :slight_smile: Ani vidíš, já jsem ještě letos neměla ani jednu třešni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kdepak se všechny touláte ?

My dneska měly celkem pohodový den. Dopo v obchodě a pak s kámoškou a její malou. Odpo jsem byla cvičit a pak jsme šli na bezinky, ať můžu udělat další várku šťávy. Teď už se válím u Ordinace a cpu se jahodami se šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hele, Ani, jestli nevíš, co s třešněmi, šup PPL do OV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Ajo, to už máte jednu várku vypitou? :sweat_smile: No je fakt, že u nás to teda taky mizí, holkám strašně chutná :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
A asi nás začíná zlobit závěrečná čtyřka stoliček, pže máme taky pořád ruku v puse. Anebo cokoliv jiného, do čeho se dá dobře hlodat.
2. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj Kris, zatím máme vypitou jen půlku. Ale bezinky pomalu odkvétají, tak chci udělat ještě do zásoby. Vidíš, to bych taky mohla zkusit dát Klárce. Takže holkám šmakuje ?
2. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zítra jdeme do herničky, tak už se těším :dizzy_face: Klárka je tam vždycky mega spokojená. Tak doufám, že tak spokojená bude i jednou ve školce....teda jestli mi jí tam vůbec příští rok vezmou :unamused: děsím se toho velkého počtu dětí :confounded:
2. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Aji jj, holky jsou schopný stáhnou každá půl litru za hodinu, musím je brzdit :grinning: nedělám jim to moc sladký, jen trošku na ochucení vody:wink:
2. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ani, určo si tam cinkni co nejdříve. Prozatím tam ale volno na září ještě měli. Takže by neměl být problém. U nás to vypadá bledě, pže Peťa chce na dovču koncem srpna. Tak nevím no :unamused:
2. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Aha, tak já jí to zkusím taky dát. Třebas jí to taky zachutná. Ona nic moc nechce. Jen čaj, na který je zvyklá a vodu.
2. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak u nás je prý zatím ve školkách místa dost, tak uvidíme :wink:

Tak zkus a uvidíš, holky mají docela rády změnu, střídám jim i čajíky. A taky je ta bezinka zdravá :slight_smile:

Jdu sebrat prádlo, hned budu zpátky :wink:
2. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
V naší školce bylo letos taky volno. Sousedce vzali malou dokonce už od těch 2,5let. Ale ten příští rok bude asi nával. Tak jako předtím v porodnicích :frowning2: tak snad ji vezmou.
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hm, to je fakt, že to může být příští rok úplně jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Jj,snad to stihnu zitra.Musim si taky zavolat na tu imuno do Prahy a objednat se :confused:
Ty vado takovych tresni je tady a u tchanovcu jeste vic-vubec nevim co s tim.Moc nezavaruju pac to ani moc nejime :confounded:
Jsem unavena mazu spat-s Ondrulou je to ted narocny jak jsme zavreny doma.Je strasnej ach jooo.Jsme zvykli byt porad venku a ted nas potka tohle,navic mu taky lezou spicaky a ma taky porad rucku v tlamajzne a mega protivny :angry: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Holky loucim se a jdu spat jsem fakt K.O.Dobrou noc vsem :pensive: :pensive: :pensive:
2. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.