• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, to musí být na palici pořád doma, co? :unamused: a ještě k tomu zoubky. Tak klidnou noc, ať si aspoň pořádně odpočneš :wink:

Nic, taky to na mě nějak padá, asi vlezu do vany a pak taky povalím do postele, dobrou všem! :wink: :pensive:
2. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ani, tak to věřím, že je na hlavu, když musíte být doma. jako třeba den dva, to jde. Ale týden, to si nějak nedovedu představit :unamused:

No a do toho zuby...tak to je masakr :confounded: nás naštěstí špičáky potrápily jen trošku.
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ty jo, tak teď je ve 112 ten bratránek :frowning2:
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ach jo, to bylo ale smutné :frowning2:

No nic, jdu spát.

Dobrou všem..
2. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
ajo, co bylo s tvým bratránkem?
my měli dětskej den od práce dneska....no původně se mi tam moc nechtělo, že tam nebudu znát nikoho (moc dlouho jsem před mateřskou v práci nepobyla), ale bylo to fajn....občerstvení zdarma a celou dobu jsem prokecala s kolegyní na lavičce :grinning: a Márinka dostala tašku s dárkama
hry tam byly spíš pro starší děti, tak se válela po zemi a trhala trávu :grinning:
2. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
ahojh olky- tak Ondrula se v noci budil ale docela to slo.Jinak oba dva kluci maji kasel a rymu-to mam radost.Na to ze Ondra nemel nic chytit -asi pojedem k dr.uz dnes misto zitrka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. čer 2009 v 06:31  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, jejej :frowning2: ...tak pak dej vedet, jak jste dopadli...?? ...doufam, ze uz se to Ondrulkovi do ousek nedostane, kdyz ma pryc mandlicky. :confused: ...ale husty je, ty ho hlidas ...ven s nim nesmis a stejne se nastydne. :fearful: :rolling_eyes: :frowning2:
...to my uz mame kasel sokro 3 nedele a vubec se mu to nelepsi. :confused: :unamused: ...ma ho nejvic po probuzeni. ...jak prosimte delas tu cibuli s cukrem...??? :confused: :confused:

jinak vcera vecer se nam risa zeblil na koberec. ...to byl humac. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...jeste ted to tu chvilema citim a to jsem to drhla jak blazen.. ...no snad to brzo vyvetra. :confused: ...jinak ono ani nebylo divu ze hodil risa savli, protoze vcera docela dost mixoval ...paty pres devaty. ...bych se zeblila mnohem driv. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky

Aji, jsem si myslela, že ten Robert bude ten bratránek :frowning2: smutné, smutné, zvlášť, když to byl tak super chlap a policajt!!!!!Je to na tom světě stejnak nespravedlivé :pensive:

Ani, držíme palečky, ať nic Ondrulovi není :confused: !!!!!Ty jsi mi posílala nějaký vzkaz z Badoo???Včera mi to přišlo na mail, tak jsem se přihlásila a zaregistrovala a zpráva žádná, docela toho lituju, dnes mi přišla nějaká zpráva od Dušana :confused: 36let, zda nechci jít večer na procházku :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jako nemsuím, aby mi psali nějaký chlápci :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Miso-ja jsem z toho taky docela paf-taky mi chodi Badoo a ja tomu vubec nerozumim.Taky jsem se zaregistrovala a taky jsem si nic neprecetla. :angry: :angry: :angry: A jeste se me tam nekdo ptal jestli s nim pujdu na cigaro-ale podle me jak se tam clovek zaregistruje tak uz od nej chodi meily jenod Badoo-ukus mi nejaky poslat a ja ti dam vedet.Vcera mi prave volal kamos a taky se me na to ptral a svagrova mi to taky rikala. :confused: :confused:
Hani-oloupej cibuli,nakrajej na kosticky klido muzou byt i vetsi to nevadi.A posyp cukrem,muzes promichat.Dej to na talir a stranu podloz prkrnkem nebo necim aby z toho mohla vytect stava-za chvilku se zacne spoustet.Ja to klukum davam do savicky od Nurofenu a jak si mlaskaj-a hlavne to opravdu zabira a je to bez chemie.Dneska zacinam u Ondry znovu.
U dr.jsem nakonec nebyla a nechala jsem to na zitrek.U nas je vychr jak prase a kosa teda.
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Hm, tak to jsem nas*aná, že jsem se zaregistrovala :angry: :angry: :angry: jsem se tě měla nejdřív zeptat :angry: :angry:
No je zima hrozná, strašně funí a já jsem dala malýho ven tchánovi a teď jsem zjistila, že má Dan totál mokrý ponožky, ledový nohy, a tak jsem šla prohmatat boty a úplně durch :angry: jestli to omarodí, tak mu něco řeknu, je fakt lepší se starat sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Miso-no tak ale ja bych Ti asi taky nic moc nerekla-pac vim prd.Zkusim se zeptat kamose on je prs PC-chvili na to jak jsem ti psala tak mi volala kamoska ze ji to ode me prislo :confounded: :confused:
Miso-treba ani nepostrehl ze mu vlezl do louze a Danik je odolny je v pohode-horsi by to bylo s nami :frowning2:
3. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Takže jsi to, Míšo, viděla ? No jo, je to smutné :frowning2: nikomu jinému se v tom autě nic nestalo.. na druhou stranu, kdyby přežil, měl by pravděpodobně velké trvalé následky :unamused: ani jsem sama nevěděla, jak moc byl v práci dobrý a kolik měl uznání a vyznamenání. Pamatuju, že po tom toužil už od malička. Začínal u psovodů. Chjo, co se dá dělat.
3. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ani, tak snad bude Ondra v pořádku a ta rýma mu nezpůsobí žádný problém. Tu šťávu z cibule si musím taky někam zapsat, pže Klárku taky trápí kašel. Obzvláště v tomhle luxuním počasí :rolling_eyes: tady je jak na houpačce. Chvíli prší, chvíli slunce, mezitím vichr. No hnus.

Dopo jsem strávila s malou v herničce a co v tomhle počasí odpo...to ještě nevím. Asi doma trošku poklidíme a ven se vydáme jen na chvilku.
3. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
AHojky kočky, jsem vás dočetla, jsem dnes jakási KO, už od rána, JAnina před chvíli usla, ae bojim bojím, že dlouho nevydrží, pže se vyčuraa do plinky a sundala si ji, že ji jako nechce, že už potřebu vykonala, takže spí bez plínky, tak jsme zvědavá, jak budu dnes sušit matraci...

U nás taky fučí , ráno jsme byly s JAninou chvilku venku ale nedalo se to, bylo to protivný ten vítr, jeden den je konečně slunko a zase fučí , ach jo to je červen, ale to je proto že jsem včera JAnine koupila nový letní šatky :grinning:

Tak se nám začínám vyřizovat úvěr od lišky, tak jsme zvědavá, na domek nám dají určo, ale chceme třičtvrtě milionu ještě na rekonstrukci, takže snad to projde...dnes nám to šla makléřka vyřizovat za nějakou její fin.poradkyní, my osobního nemáme, tak je nám to jedno , kterej lišák bude mít z toho prachy....

na jednu stranu si říkám už aby to bylo, ale na druhou stranu se děsím zase reakce naší mamky :rolling_eyes: , taky trochu jak to zvládneme přes zimu (nejsme zvyklý na sněhy, ve městě nikdy skoro nic není, 5 cm je tady už kalamita :grinning: ), tak uvidím, taky nemám řidičák, takže to všechno bude záviset na Michalovi, na což on není moc zvyklej, ale snad budou děti zdravý a nebudeme muset jezdit někam k dr. , stějně si ten řidičák budu muset dřív nebo později udělat i když se mi do toho nechce...

Ani je vy máte trápení, zase nachlazení, tak ať jsmte brzy fit

Včera jsme se nekoukala na nic, po ordinošce jsme spala jako mimino, Aji je mi to líto...
3. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Jani, já jsem dneska taky nějaká přejetá, a to nejsem těhu :confused: :sweat_smile: takže se ti ani nedivím, že jsi unavená. Musí to být celkem náročné...Janička, teď spousta toho papírování a vyřizování ohledně domečku, druhé mimi v bříšku....Tak hlavně, ať vám to všechno v pořádku vyjde.

Mamka ještě stále nic neví ?

Na 112 se ani nedívej, s těmi kolikrát příšernými nehodami není o co stát. Nedělalo to dobře mě, natož tobě těhulce :confounded: už jsem se s tím bratránkem tak nějak vnitřně srovnala a včera mě to opět rozhodilo. Neměla jsem na to koukat :confounded:
3. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Aničko, tak prd, že nevěděl :angry: jsem se ho odpo ptala, jakou louží mu projel a on hned "no tamtou..." :angry: takže věděl, tak jsem mu hned vpálila, že mi to teda mohl říct, žře byl v takové zimě v mokrých botách a ještě doma půl hodiny, než jsem si toho všimla, neřekl nic.Tchýni jsem to říkala, tak nadávala, že je fakt ..... :grinning: :grinning:
No odolnej je, ale už má u nosu nudli :confounded:

Jani, to jsem ráda, že si to budete dělat u Lišky!!!!!My jsme celkem experti na úvěry :grinning: a měli/máme je u různých institucí, já měla veliký u české spořky, ta mi teda moc nevyhovovala, ale ještě se dá.Petr měl u Modré pyramidy, taky to nebylo ono, ale dalo se, nejhorší je u Hypo(teď nevím, jestli je to celý název) a fakt nejlepší jak přístup, vyřizování, pak dokazování účelovosti na co peníze použiješ je fakt s Liškou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aji, jak jsem viděla to auto a to zábradlí skrz něj :confounded: :confounded: taky mi z toho nebylo dobře :cry: :cry: a byl to i hezkej chlap!!!!!!!To je prostě osud tohle ale splnil si životní sen, to se taky málo komu povede :wink:
3. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Jani-ja si zase bez ridicaku vubec neumim predstavit byt :confused: U nas je to docela i nutnost :wink:
Aji-to je smutny no :frowning2: :fearful: :fearful:
3. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Ani, tak fakt dík za Badoo :sweat_smile: už to dostal ode mě i kámoš a vůbec nevím, jak je to možný, doufám, že je to teda nějaká zavirovaná stránka :confounded:

Já bych bez řidičáku byla jako bez ruky :sweat_smile: tady v prdelce :grinning:
3. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Miso-no me to mrzi ale ja fakt nevim vubec co s tim.Jdu se na to mrknout :confounded:
3. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Změn si na mailu heslo, páč na tom Badoo jsi ho určitě zadávala, tak bůh ví, co to je!!!!!!!Mě by to ani nenapadlo, ale kámoš mi to teď psal...
3. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahaaa-ja uz jsem tam psala ze chci odhlasit a jeste se mi neozvali.Normalne jsem si najela v hledacku na Badoo-a tam je o nich napsano :confounded:
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Tak uz jsem to zmenila-myslis ze to pomuze? :confused:
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
No asi nepomůže :grinning: ale jde o to, že jsi na jejich stránkách zadala své heslo do mail.schránky a když nevíme, co je to zač, tak nikdy nevíš, co můžeš čekat...
3. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ale meily od nich budou chodit porad teda?A ja kdyz Ti poslu tak to bude zase v tom Badoo jo? :confused: :confused:
3. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
3. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Co když mi pošleš??Mail???...nee, mail přijde normoš
Taky jsem něco našla..ale je divný, že to krade mailový adresy náhodně ze seznamu, třeba petrovi nic ode mne nepřišlo!!!

Ahoj Oldo,smazat na Badoo lze, musis se prihlasit a jt na nastaveni tveho profilu a tam naleznes take link smazat profil. udelala jsem to same sice musim jeste 5 dni cekat tak zatim nevim zda to bude opravdu smazano a jakmile ti prijde mail od Badoo, ze mas zpravu od pritele atd.tak dole v meilu najdes take odkaz s zadosti neposilat jiz zadne zpravy ze servru Badoo. reaguj
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ne,ne-ten clanek uplne dole v zlutem okenku je docela slibnej-ale nejak mi to nejde.Nemuzu najit to svoje jmeno,jenom to chce meil.adresu :confounded:
3. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jo, to jsem taky našla, už jsem to nastavila, že posílat nic nechci, zrušit profil tam nelze :angry: tak jsem alespóň změnila jméno a zadala, že je mi 66, měřím 145cm, mám 134kg, děti, bydlím s rodiči a hulím jak továrna :grinning: tak teď mě snad nikdo zvát na procházky nebude :grinning:

Omlouvám se ostatním holkám, že to tu řešíme :pensive:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Miso-no ja si myslim ze jsme tu asi stejne sami dve :grinning: :grinning: :grinning:
Jeste kde jsi to nasla? :confused:
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
No rozklikla jsem tu prvotní zprávu, která byla od tebe a že mám od Tebe tu zprávu, dole v tomhle mailu je:toto je pouze oznámení. Odpovědi nebudou monitorovány ani vyřizovány. Nechceš-li od Badoo dostávat žádné zprávy, klikni zde.. - na to klikneš a pak klikneš na blokovat příchozí emaily a když jsem to pak zkoušela ještě jednou, najednou mě to hodilo na můj profil a tam jsem vše změnila, je to podobný jako třeba tady na koni...
3. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.