• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jdu k telce :wink:
3. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Aha ,tak to ja ale nemam momentalne zadnou zpravu od Badoo-vymazala jsem je :confounded: :confounded:
A jak si tam najedu na ne tak tam to neni :angry:
3. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
krasny vecer,
Ani, diiiky. ...rano to zkusim, ...to jsem zvedava, co na to risa. :confused: :sweat_smile:
...a davas teda jen cibuli a lekarensky preparaty nedavas??? ..nebo davas oboje? :confused:

Miso & Ani, ...ze vy nemate o cem drbat, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...deti jsou hodny, tak jste si poridili spolecnyho badika. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Miso, no bych byla taky nas*ana s tim tvym tchanem. :angry: ...dobry, ze pohlida, ale ze ho netrkne, ze ma danik mokry boty?? :astonished: :pensive: :rolling_eyes: ....tak snad to prezije bez vetsi ujmy a bude zdravej. ...kdyz je jinak otuzilej. :wink:

jinak vcera mi risa spadl hlavou na beton. :pensive: ...blbka se stavi na motorce na zadni. ...a na to jak je opatrnej a furt mu to zakazujem. ...tak ne a ne mu vysvetlit, ze si natluce. ...a co on neudelal po tech peti minutach revu. ..sednul na motorku a zase na zadni. :angry: :confounded: ...ted se docela uz ale bojim aby na ni jezdil ...protoze to fakt byla slupa. :confounded: :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hani, tchán už no comment, dneska má den na přesdržku :sweat_smile: v půl osmí tu byl klídek, Daník klimbal a usínal, Petr to vedle něj zalomil(má noční, tak spí přes den několikrát :grinning: ) a najednou slyším dole dveře a pod schodama volá tchán "Petře, Petře" já byla ticho, že ho třeba trkne, že se tu spí..ne on zase volá :angry: tak jsem na něj ze schodů houkla, že Petr spí, v tom se probudil Dáňa, žačal volat děda, děda a bylo po spaní....pak nemohl vůbec zabrat :angry: :angry: :angry: :angry: a já Petrovi říkala, že na nový vchodový dveře chci kouli z venku a on si prosadil zase kliku, že je to lepší, že s koulí bychom furt zapomínali na klíče a nedostali se domů...přesně proto jsem tu kouli chtěla, aby sem nikdo takhle nelezl :angry: :angry: :angry:

Ríša je pako s tou motorkou a u nás je to naprosto stejný, zvedá na zadní a padá na lebku :grinning: ale on je vycvičený z té naší dřevěné podlahy, takže jakmile padá, ihned zvedá hlavu, takže padá na záda a hlava ve vzduchu :grinning:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jinak to co tady řešíme s Aničkou, tak trochu je vlastně pro všechny!!!!!!!!!!!!!!Mám vás skoro všechny uložené, takže netuším komu všemu to přišlo, takže holky jestli ode mne přišla údajná zpráva a máte jí vyzvednout na Badoo.cz ihned MAZAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Miso, myslim, ze po strankovym poucnym komentari se nikdo na badoo registrovat nebude :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

....bozeeee, co ti chlapi nepochopej..? :confounded: ..tak risu by to taky probudilo a nezbaral by do pulnoci. ...bych tchana asi zabila a tu kouli na dvere bych si namontovala sama. :angry: :sweat_smile:

to mas dobry, ze danik, je tak sikovnej, a drzi hlavicku pri padu. :dizzy_face: :wink: ..to risa prasknul fest. :zipper_mouth: :confounded: ...sice trochu to taky zbrzdil, ze hlavu nadzvedl, ale stejne ji neudrzel a prastil se. :unamused:
3. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Teda, holky, co jste si to pořídily za dotěrné a neodbytné zviřátko :grinning: :confused: ? Tak snad se vám podaří odhlásit, ať vás to dál neotravuje.
3. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Chlapi jsou fakt někdy nemožní :unamused: Peťan dneska dorazil v 19:45h. což znamená nejblbější doba, pže uspávám Kláru, takže ji to samože probralo :angry: a pak zabrala až o půl deváté :rolling_eyes:
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Klára mi dneska sežrala kousek panadolového čípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: tak snad jí to nic neudělá. Předtím vyžrala z tuby něco málo Nivey (tu teda zbožňuje) :rolling_eyes: a po koupání si do pusy vymačkala tělové mléko :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu, co jí na těch krémech chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Míšo, to jo, hezkej chlap to byl :cry: a máš pravdu v tom, že si splnil svůj sen. Až to zase trochu vstřebám, tak se na to na netu kouknu ještě jednou. Včera jsem z toho byla tak rozhozená, že jsem půlku nevnímala :unamused:
3. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Zítra jdu zase cvičit, tak už se těším. Včera nám dala celkem do těla. Ještě teď cítím nohy a ruce.

Taky nám přijdou montovat UPC, tak budeme s Klárkou čumákovat na dětské kanály :grinning:

A v pátek dorazí kámoška se svatebními koláčky....mňaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Hele, Mišáku :slight_smile: teď mě napadlo kouknout na mail a co myslíš, že tam mám :grinning: novou zprávu od tebe, kterou si mám vyzvednout na Badoo :confused:
3. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Aji, už na to nekoukej, akorát budeš pořád smutná :pensive:
A hele dej tý Klárce prosím Tě najíst :grinning: :grinning: jí budeme muset v září něco dověst k snědku, když jí ani najíst nedáš a pak musí zobat takový dobroty :grinning: :grinning: :grinning: ..Mě Daník včera venku strčil do pusy vajgl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak buď ráda za čípek :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, měla bys ještě všem lidem co máš v seznamu napsat, ať tu zprávu ignorují a nenachytají se jako my, já jsem teď ještě znova zapla PC a šla jsem všem napsat!!!!Už to dorazilo i Petrovi, takže myslím, že to dojde všem, co máš v adresáři!!!!!!!!!!!!!!!

No chalpi a zvlášť ti starší mě fakt dost dostávají :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: netrkne je absolutně nic :angry: :angry:
3. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jo a ten tchán šel Petrovi říct, že zítra ve 3 přijde chlap skouknout dolejšek - řemeslník na dlažbu a to je Petr celý den doma a tchán taky, má dovču, takže to fakt šíleně spěchalo a nemohl to nechat na zítra dopoledne :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrouuu noc :wink:

Aji, mazat, mazat :grinning: :grinning: koukám, že to dostali fakt všichni z mého adresáře :angry: :angry:
3. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jo jo, Míšo, hned jsem to smazala, ani na to nekoukla :wink:

Tak přece nebude naše princezna papat obyč jídlo, když může mít Niveu a čípek, že jo :slight_smile: opice jedna :slight_smile: a když ten krém nesní, tak si ho ráda patla před zrcadlem na sebe. A jak už je teď zdatná ve všech lumpačinách, tak odšroubovala víčko od makeupu a natřela ho na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem z ní měla málem infarkt, jak jsem jí viděla hnědoflekatou :grinning:
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jsem ko, takže prchám do sprchy a pak spát.

Dobrou všem :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky-no koukam ze Badoo je pekny zmetek.Ja jsem asi 3x vymazala a pak jednou koukla a uz se vezu :angry: :grinning: :grinning:
Jinak Aji-asi zaplatpanbuh ze mam kluky ty doufam makeup pouzivat nebudou :grinning: Jestli z nich nebudou trandaci teda :confused: :confused: :grinning:
Dneska jdu s obouma klukam k dr.chrchlaji jak tuberaci-ono to po te mandli bude chvilku trvat nez se trosku zoceli ale myslim si ze timhle tempem asi nikdy kdyz se z toho nevyhrabe vubec :frowning2: :confounded:
4. čer 2009 v 06:09  • Odpověz
zdar babky
aji to je mi moc líto s bratránkem :pensive:
tak Badoo se mi zatím vyhlo, aspoň vím, že to mám hned mazat
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
krasne ranko,

Ani, tak at to kluci nemaj na pruduskach. :confused: :rolling_eyes: :wink:
jinak jeste k ty cibuli s cukrem ...cukr jakej...?? je to jedno ..nebo mouckovej, krupice, krystal, glukopur. :confused: .....kostkovej..? :grinning:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Miso, tak ty si mi z badoo poslala rovnou 2 zpravicky. ...ty ses na me ale hodnaaa. :grinning: :grinning: :wink: :sunglasses: :grinning:
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ajo, s bratrankem mi je to taky moooc lito :frowning2: :frowning2: ...je to vzdycky smutny, kdyz umre kdokoli z rodiny. :cry: :frowning2:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Hani-jj urcite kostkovej :grinning: :grinning: :grinning: Kdyz si s nim poradis-ale zase Ti na tom dlouho vydrzi. :grinning: :grinning: :wink: Normalne krystal,krupice jaky pouzivas.Ja to davam vetsinou samotny bez nejakych jinych leku ale ted dostal Ondra Robitussin-je to v pohode nenio to strasny-tak jsem rada.Mela jsem strach kvuli te mandli-tu ma taky uz zhojenou-teda v krku a grometa na svem miste.Kontrola za 14 dni a pak se to bude prodluzovat ty kontroly.A hlavne uz muzeme veeeeeeeeeeeen to je vysvobozeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ani, huraaaaaa, uz muzete ven :sunglasses:
diky ...tak ja to jdu zkusit. :wink:
4. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
holky, moc velka prosbicka, muzete mi zahlasovat :sweat_smile: :wink:
http://usmev.impuls.cz/galerie/661
a pripadne predat tento odkaz vasim kamaradum ..kdyz budete mit chvilku ...jestli by mi taky neposlali hlasek...? :wink: ...dekujuuuuuuuuu :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Muj hlas uz mas :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ondra usnul a ja sebou jdu taky placnout na gauc :wink:
Konecne jsem se objednala na imuno do Prahy a v pondeli asi rano hodne brzy vyrazime :wink: :slight_smile: Tak snad me tam proklepnou a poradi co s tou moji unavou :confused:
Jsem se tu docela posledne pobavila jak Janka psala ze vsechno zvladam levou zadni-Jani ani nahodou ty blaho jsem vyzdimana jako citron :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ani, diiiky :wink:
tak at ti tam reknou, z ceho to je ...a poradej, jak bejt fit. :confused: :wink:
tak jsem trochu prismahla masicko jak jsem se ted prala s fotkou. :sweat_smile: :grinning:
4. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
já jsem se těšila na reakce a von si nikdo nevšim :grinning:
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
nojooooooooooooo,marusko,gratulujuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
ja jsem se ti koukala vcera, predevcirem na album. ..jsem tam videla neco o dvojce, ale nic v pasu, tak jsem si rikala, asi jsem neco nepochopila. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Marusko jeeeeeeeeeeee-to je teda dobry.Tady to je sama tehulka-obrovska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vy to delate jako my-taky pekne na prosinec obe deticky :grinning: :grinning: :grinning: Nechate si tentokrat rict co to bude? :confused:
4. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.