• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
hani pochopila :slight_smile:
ještě jsem to nechtěla prozrazovat, tak jsem to jen tak napsala do názvu alba, jestli si někdo všimne
ani ještě nevíme, spíš si to asi říct nenecháme
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Maruuuuuuuš :dizzy_face: gratuluju!!!!!!!!!!!!A zase prosinec :grinning: :grinning: :grinning: že vás baví rodit děti v zimě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No to je bomba, tady se to rozjíždí s těma bříškama!!!!!

Hani, odhlasováno a maily byly dva, pže Tě mám uloženou 2x, jsem se teď koukala, proč to přišlo 2x :rolling_eyes:

Ani, super, že můžete ven :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jdu zalehnout, asi jsem chytla Aničky syndrom únavy :unamused: a není mi pořád moc dobře, ale dnes jsem od soboty trochu obědvala, těstoviny s plátkem sýra :sweat_smile: :sweat_smile: to je oběd co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Miso-no budes jako lunt-kolik jsi zhubla? :grinning: :confused:
Marusko-no je to super a termin jen o jeden den od sebe-ja to taky tak mela Stepa byl 8.12. a na Ondru jsem mela 9.12. ale byl to coura ucourana tak je az 14.12. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak Stepanek sel vedle k Jolane a ja asi ustrojim toho maleho loupeznika-spal jen 30min pac ho kasel nenechal :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: Pujdem jenom na chvilku nechci to moc pokouset-preci jenom a ten kasel do toho :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ale alespon at se provetrame a trosku se unavi a nema roupy nebo to je strasny co doma vyvadi-lump jeden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
díky za gratulace :dizzy_face:
no Míšo, prostě to tak samo vyšlo :slight_smile: aspoň budou hezky u sebe (i když to bude měsíc - dvoje narozeniny, vánoce a v lednu ještě manžel narozeniny, to abych celej rok šetřila :slight_smile: )
Ani dvojka nesmí bejt coura, chci abysme byli na Vánoce všichni už spolu doma :grinning:
4. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky nemáte někdo uloženou tu stránku, jak si tam můžu udělat odpočítávání dnů? (černej obdélník, v něm plave miminko a dole je počet dnů, co ještě zbejvaj), nikde to nemůžu najít :unamused:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Miso diiiiky. ...a jestli muzu poprosit, muzes to soupnout i holkam k tobe na jaro/leto?? :wink: ..ja vam tam lezt nechci ...tak holciny, co mas rada, treba mi hlasek poslou :confused: :wink:

a holky, jestli neva. ...vam to tu budu chvili jeste obnovovat, aby to tu zadna z vas neprehledla. :sweat_smile:
...se potrebuju dostat do top5, abych byla vypichnuta z toho mnozstvi fotek. :wink:

prosim prosim hlasujte: http://usmev.impuls.cz/galerie/661
4. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Maru, myslim, ze kdyz projdes par tehotenskejch alb, ze to tam nejaka holcina bude mit :wink:

Miso, jinak te
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
..sorry, jsem mela kurzor na odeslat a na notasu mame touchpad hodne citlivej. :sweat_smile:

Miso, jinak te ta strevni chripajzna uz zlobi docela dlouho co??? :confused: :rolling_eyes: :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
hani maj to tam holky, ale nefunguje mi, že na to kliknu myší a otevře se mi stránka, kde si to můžu udělat, minule to takhle šlo :confused:
asi to ještě zkusím z druhýho počítače
4. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: díky za vaši podporu..

Byyz, mooooc velká gratulace :dizzy_face: hezky jste si to naplánovali :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ani, aby ses pak nedivila a Ondra nepřiběhl třebas s pleťovou maskou na obličeji :grinning: to je hned :grinning:
4. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hani, odhlasováno :wink:
4. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoijky jsme doma ze sokolíka, JAnina spinká a já jdu taky na chvilku, jen zdravím a prolétám

Koukám že tu máme nějaké extra novinky, takže Byyz moooooooc gratuluju, další bříško, to je super, tak kdo se ještě přidá????...co Aničko, Ajo.....????

Jo taky už mě od Aničky přišlo badoo , ale ani jsme to nerozbalila, a poslala rovnou do spamu, tak uvidíme

Aji nic si z toho nedělej, Janina mi taky žere krémy, a mýdlo ve sprše, to je furt dokola, jíte od Nivei taky ten prdelní, ten my máme nejraději... já jsem jako dítě jedla saharu na opalování a byla to mňamka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Hani super foto, mám odhlasováno..

Tak jsme si dala malý zákuseček a valím do postele, je mi hrozná zima... budu odpolko, ale tady uklidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
No tak mě tu malá moc dlouho sedět nenechala. Má nějak brzy vyspáno. Saaaaaaaakryš :unamused:

Odpo nám montují to UPC, tak nechávám malou napospas jejímu tatínkovi a odcházím do Kaufu na nákup. Po dlouhé době nakoupím v klidu :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky.
Byyz mooooooooc gratuluju a tipuju že to bude kluk jako buk :grinning: :grinning: :grinning: hlavně se opatruj a dávej na sebe i pupíček pozor. :wink:
4. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
je ahojky Peti už ti bliká 16tt to je rychlost, jak je u vás?
4. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
holky, jste zlaty :dizzy_face: :dizzy_face: .....tak uz jsem se dostala do top5 ...tak snad tam chvili pobudu. ...i kdyz, ...uvidime. :confused: :wink:

tak risa nastesti nic takovyho zatim nezere. ..jen okusuje bepanthen, ale z venci. :sweat_smile: ...i kdyz dnes se vloupal do lednice a jsem zapomnela, ze si z ni vindal kinder pingue ...a pak byl chvili v tichu a on byl schovanej za gaucem a tam se do toho obalu dostal a doloval to z toho prstikem. :grinning: ...byl zmazanej jak prase. :grinning: :grinning: :grinning: ..ale jak hosik vi, ze to je zakazany a zalezl si tise do kouta. :grinning:
4. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
bozeee, no hrubky priserny :confounded: :sweat_smile: ...no minimalne vindal. :sweat_smile: :pensive: ..no tak vyndal
4. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Hani, neřeš to :sunglasses: já si toho ani nevšimla, než jsi na to upozornila!!!!!
No nějak se mě to drží :angry: jako žaludek i střeva ok, ale ta slabost a nechce se mi nic, ani uklízet :sweat_smile: to je u mě co říct :grinning:
Odkaz hodím k nám...

Já jako malá žrala Pepo podpalovač :grinning: a tuze mi prý lahodil :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Ted jsme prisli z prochazky a kluci zu jsou ve vane,pac Ondra uz je mrzutej :unamused:
Potkala jsem kamosku a mela plny kosik pravych hruibu-tak asi zitra rano vyrazime se stepou na houby-abych je opet rozdala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
jj Jani už 16tt zítra jdu na odběry a už ted se bojím a je mi špatně. :frowning2: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak u nás se od pondělka bourá a dnes se zazdívalo tak jsem byla jen takový maličkatý asistentík :sweat_smile: jinak klasika malej zlobí a já nemám klid :confounded:
4. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
když ti je zle to bude OK, to bude další klučina, mě je taky pořád divně, večer jsem KO a řekla bych že den odedne je to horší... ted mám pocit že se mi chce furt čurat a tak sedím furt na hajzlíku a nic...
taky se mi začali rozjíždět pánevní kosti, tak mě to už pěkně bolí... chjo už aby bylo září, začíná mě to nějak zmáhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Peti-pockej jak Ti bude Patula pomahat s mimiskem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra strasne kasle ach jooo-ani kvuli tomu nemohl odpol.spat a ted tu jeste strasi-a to spal 30min :confused: :confused:
4. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Jani, já bych se klidně k bříškům přidala :slight_smile: ale ještě máme chvilku času :slight_smile:

Jinak od Nivei milujeme pleťový krém v tubě :stuck_out_tongue_closed_eyes: já fakt nechápu, co těm prckům na tom chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona má u toho tak blažený výraz, jak já teď u jahod se šlehačkou :grinning:
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
A jsem UPCíčkem úplně nadšená :slight_smile: internet jak blesk a ta hromada tv programů :sweat_smile: surfuju tam a zpět a nevím na co se dříve koukat :sweat_smile: Klárka už dneska koukala na Bebetv a Jim Jam. Tak se těším, že se konečně budu moct v klidu nasnídat a dát dokupy :grinning:
4. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc strasna.Ondrulka strasne kaslal a plakal.PORAd jsem k nemu behala ,kdyz konecne usnul tak prisel S´tepanek ze se boji a jde si lehnout k nam.Jenze Ondra opet zacal tak jsem musela budit Z at odnese Stepu a ja ze prenesu Ondru k nam.Tak to uz bylo lepsi a jeste ted dospava.Ja jsem tak bolava cela.Doufam ze uz mu ta meducka a ta cibule pomuzou pac to je strasny-chudak :confused: :fearful: :fearful:
Aji-my jsme UPC meli taky a dali jsme ho pryc.1)jak bylo trochu hnusne tak jsme byli bez signalu,2)pro nas se ani tolik programu nevyplati-stejne jsme na nic nekoukali jen kluci na Jetix a jeste neco,3)je to drahy jak prase-levnejsi je Digi.U nas to zrusili jeste 3 rodiny :wink: Ale je to vec nazoru halvne ze jsi spokojena.My ho nepotrebujem pac jsme stejne porad venku a vecer mi davaji to moje a v nejhorsim si pustim DVD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Aler jak jsem byla vcera na prochajde tak kolem nas projelo cerne auto UPC tak jsem si na Tebe hned vzpomela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky my jsme byli v globusu pro špekáčky, budu dělat utopence, taťka má zítra 30 a na 19-21.6. jsme objednali chajdu, kde uděláme pro kamarády bečku a grilovačku, tak je chci nachystat, musí se dělat 10-14 dni dopředu, ale už se těším, utopence jsme neměla ani nepamatuju, a v Globusu mají nejlepší...mnam...

Já ani taťkovi nic nemám, je to hruza, letos jsme oboje narozky nějak odbili i moje i jeho, musím do 20 něco vymyslet... taťka naznal že jsme si koupili k narozkám letos domek, tak to musí stačit :sunglasses:

jako vždy jsem se pohádala s máti, já s ní opravdu už nemužu nic dělat, chtěla jsem ji někam vytáhnout, aby byla s náma, se mnou a JAninou, než jsme šly na autobus tak nám utekla, nemohla jít s náma, prý nepujde jak školka, pak byla uražená, že jsme chtěla vystoupit o zastávku dřív než ona(ale já to myslela dobře, tam má totiž bus do globusu konečnou, tak se tam dá ještě krásně sednout), ale ona musela přejít ze zastávky na zastávku 50m a už byla načučená, že musí být pořád podle mě... chjo.... takže jsme si to zase vyslechla, jak jsme strašná a že kdyby jí všechno vadilo jak mě, ta už dávno skoči z okna... (to je její oblíbená výhružka a vydírka), že nás na zábavu nepotřebuje a že já jsem chtěla po ní, aby šla s náma... takže když nás k životu nepotřebuje, tak jsem jí oznámila, že se do 3 měsícu budeme stěhovat a že opravdu zustane sama....chjo, fakt se těším na den , kdy budeme sami jinde, asi mi spadne z beder obrovskej kámen

ani jsem jí nemohla říct, že jsme si koupili domek, pže ona to hned otočí proti mě, když jí nechci pujčit peníze, ale já je nemám a ona nechápe, že jsme se museli zadlužit na celej život :frowning2:
tak jsem vykecala a jdu uspat JAninu, chvilku odpočnu a jdu makat... taťka jel za kolegou ze školy, budou se do zítra učit, v pondělí dělá znovu ty státnice...tak snad
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky.Tak odběry mám za sebou.Brala mi tolik krve to jsem snad tolik ani nedávala když jsem byla těhu s Patričkem.Nevím jestli to je klučina nebo holčina ale každopádně mi ted bylo dva dny hodně slabo jako na omdlení.No u odběrů jsem si radši lehla a pěkně mě vysáli :angry: snad bude vše v pořádku.
Ještě jsem měla pak takovej malej výstup s jednou (holky prominou) pražandou :angry: :angry: :angry: tak nějak jsem ji musela vysvětlit jak se parkuje na přepráskaném parkovišti,že třeba se trefit mezi ty dvě bílé čáry aby se tam mohli vejít i jiní...nějak to nechápala :angry: :sweat_smile:

Aničko nevím jestli mi zrovna bude Patriček pomáhat spíš mi bude ještě více přidělávat práci :grinning:
5. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.