• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Ani, to je hrůza u vás s tou nocí :pensive: :pensive: no snad ten kašel rozeženeš!!!!!!!To je pořád něco, chjo :unamused: :frowning2:

Jani, no síla s máti, fakt už od ní pryč :angry: a co na to řekla, že se budete stěhovat?????

Peti, tak budeme držte palce, aby krev dopadla ok :sunglasses: a nedivím se, žes jí sjela :angry: to by mě taky vytočilo a divím se, že zrovna pražanda neumí parkovat, po Pze zrovna neí moc volných míst, aby se tak roztahovala :angry:

Tak já jsem si dnes dělal těhu test, pže mi to bylo fakt už divný, jak je mi tak dlouho zle, ale ráno jsem se teda probudila naprosto odpočatá a bylo mi fajn, ale tak měla jsem tu test ještě z dob Dáni :grinning:tak jsem ho udělala a nega :dizzy_face: :dizzy_face:tak jsem ráda!!!!!!
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jo a včera mi volala doktorka, že máme na spalničky a spol přijít 24.6. a že rovnou uděláme 18.měs.prohlídku
holky, kolikátý den teda měli vaše prdelky reakci po tom očkování????
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
A aničko, jak ses ptala, kolik jsem zhubla za ten týden :angry: tak ani deko :angry: já to nechápu, mám to nějaký zablokovaný, už jsem se divila, jak jsem začala cvičit a nejíst večer brambůrky a tomu podobné, že váha stojí pořád stejně :confounded: :confounded:
5. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my jsem dopo musely strávit doma, pže jsem čekala na kámošku se svatebními koláčky. A jak odjeli, tak už na tuchvilku nemělo smysl chodit ven. Tak si to vynahradíme teď odpo.
5. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Míšo, ty se chceš taky přidat??? u vás se hraje na plodné a neplodné :grinning:

no neřekla nic, brečela jako vždycky, jako celou dobu, co jsme se dohadovaly, to ona dělá, abych viděla jak jí ubližuju, ale že ona ubližuje mě, tak to vidět nechce
5. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
my jsme ted usly tak mám klidek
5. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ani, jo jo, upc je drahý špás. Ale my ho máme za poloviční ceny, pže měli nějakou akci :wink: je to na rok a pak uvidíme, buď si ho necháme nebo zrušíme. Peťa ho chtěl hlavně i kvůli internetu. Takže u nás fakt zatím spokojenost. Jak se říká..."hodně muziky, za málo peněz" :grinning: a když je pěkně tak samože jsme taky hodně venku, ale ráno se na pohádky koukáme tak jako tak. A já mám tím pádem možnost nasnídat se a připravit se.

Koukám, že Ondru zase trápí kašel :frowning2: tak snad se ho brzy zbaví a bude v pořádku. Klára má teď taky kašel, ale naštěstí se to celkem dá. Ono to počasí je pěkně naprd, takže se není čemu divit, že ti prcci mají rýmu nebo kašel.
5. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jee, Míšo, ty chceš taky do klubu břicháčiků :slight_smile: ?
5. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky do klubu teda vážně nechci :grinning: :grinning: :grinning: Jsem držgrešle a nechce se mi platit takový prachy za HA a před Daníkem jsem taky nic 4 roky nebrala a taťka to zvládnul, tak mu věřím i nadále :grinning: Já to ani moc nesleduju, kdy jako ovulka je, my jedem pořád "genetický materiál šup ven na břicho" :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no fakt tě obdivuju, že jsi to s máti tak dlouho vydržela a teda i Michala, když s ní není od malička a není to jeho máma, já bych takovou tchýni asi nevydýchala..a nebo je před Michalem jiná???
5. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zítra jdeme na celý den k našim, ať se taťka může poňuchat s malou než odjede. Jedou pracovně do Chorvatska. Jsem zvědavá, jestli budou někde u moře. To by měl super.

Příští víkend musím vyběhnout poshánět šaty na tu kámoščinou svatbu a nějaké doplňky. Taky se jim musíme mrknout na nějaký dárek. Předpokládám, že jim dáme penízky, stejně jako oni nám, ale chtěla bych je nějak hezky do něčeho naaranžovat. Už se strašně těším. Dlouho jsem žádnou nevěstu neviděla :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Teda, Míšo, a není to škoda, takhle plýtvat kvalitním matrošem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
ty jo Míšo,z toho bych asi nikdy nic neměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: společnej orgasmus je společnej orgasmus, už jsme se za ty roky slušně sehráli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no je stejná i před M, jen s ním se nebaví, jen byla předtím jiná, když chodila do práce, to víš, neměla čas vymýšlet blbiny a srát se do věcí po kterých jí je prd.... taky byla ráda, že došla, dala si kafe a cígo a byl klid, ted se musí furt předvádět, jak má všude naklizeno (teda mimo svýho kamrlíku, tam má bordel jako v tanku), ale jen co něco udělám, jde to po mě kontrolovat, přerovnávatr, uklízet a podobně, kecá do toho co má dítěti oblíct, kterýma dveřma v busu mám vystoupit, prostě pořád něco musí dirigovat.... prostě už není tak pohodová... a já se bráním a ona kolem sebe blije takový nesmysli, já vím zustala sama a je jí z toho smutno,mě taky, ale já za to prostě nemužu, s ní se prostě nedá vydržet...
5. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
já bych to Ajo obrečela, jako tu svatbu, minule jsme prořvala půl divadla.... :grinning: :grinning: :grinning: jako idiot, njn hormony :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani, však já to obrečím taky :grinning: asi mi nějaká část těhu hormonů zůstala :grinning:
5. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Mno, moc dlouho mě děťátko odpočívat nenechalo :confounded: sotva jsem pouklízela hračkový bordel, uklidila všudypřítomné drobky z koláčků, umyla a utřela nádobí, uvařila Klárce a sobě....tak ta opica se vzbudila :confounded: ta má na to čuch...jak si sednu k noťasu, v tu ránu je hore :rolling_eyes: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak to bych měla bud sedět, nebo jít taky něco dělat.... ještě spí, pak pujdem asi na písek, docela u nás svítí slunko
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Miško jj nána to byla a jak se jako ještě tvářila.Vyšisovaný blond vlasy a tuny barev na xsichtě. :angry: a to měla ještě jako jeep a myslela si jak je světová.No já teda jen s cliem ale stejnak jsem ji to nedarovala :angry:
Snad nám krev výjde dobře,musí. :wink:

Jani je to hrůza nj ale už to asi nebude jiný.No ještě chviličku zatni zuby a pak už budete samy a budeš mít klid.Pak už tě budou jen zlobit jen dětičky :wink: :grinning:
5. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Peti, jenže to nejde jen zatnout zuby, to mužu když mi vyčítá blbiny, ale takový věci, jako že nás k životu nepotřebuje, a že Janinu hlídat nebude , když jsme oba doma a že kdybych jí chtěla dávat peníze na bydlení, tak je už dávno pryč, to se prostě nezapomíná, vubec nevím, kde se v ní takový hnusoty berou....

já vim že taky na ni nejsem kolikrát nejpříjemnější, ale prostě takový věci jí neříkám, spíš se na mě vždycky zlobí, že jí vyčítám její neschopnost, ale já se jí snažím vybičovat k větším výkoum, pže od toho co je doma je horší než 80ti letá duchodkyně a kdo chce svoje rodiče vidět jako trosku...nikdo.... :frowning2:
5. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak jdu večer na pifko :slight_smile: kámoška mě přesvědčila (ani moc nemusela :sweat_smile: ) že má představa důchodcovského večera u telky, si mám nechat na později a radši nechat děťátka tatínkům a vyrazit na chvilku do víru zábavy :slight_smile: takže jdeme posedět a pokecat :grinning: jupí, už jsem se potřebovala na chvilku dostat ven. Těchto 14dní bylo celkem náročných a už jsem byla docela bez energie a protivka.
5. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Jani, tak společný orgáč teda neznám s žádným, možná párkrát :grinning: :grinning: mě to stejnak neba, takže mě je to šumák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aji, tak Ti něco pošlu, ať neplýtváme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, no fakt síla, síla s mámou, fakt si teda užíváš :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: musíš mít už svatozář!!!!!!!!!!!!

Jinak o svatbě mi nemluvte min.červenec se vdávala kámoška a já tam řvala, jak hysterka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: strašně mě to dojalo, že už je to vdaná paní a nemohla jsem přestat bulet :grinning: :grinning: takže se na další svatbu, další kámošky fakt netěším :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
co že tě neba sex :sunglasses: , to mě ba, ale nějak na něj nemám sílu, ale musím říct, že toto těhu je to lepší jak s JAninou, to jsme byla 100% frigida, ted to docela jde.... :grinning: :grinning: :grinning:

njn co s ní mám dělat, nikdo mi nechce pomoct, tak to máme na sobě jen my dva s Michalem, její segra dává od toho ruky pryč, vždycky mě řekne...... mě taky v 50 komanduje a stejně nikdy neposlechne...... a nikdo jiný nic netuší a když řeknu tak nevěří, že ONA svatá a užasná by mohla být taková :frowning2:
5. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
co to tu čtu?Vás neba sex????Njn taky pár lidí znám co je to neba :confounded: :sweat_smile:
Jani tak já ti můžu říct že u mě to první těhu byla sexuelní smršť,ale ted nějak ani ne :unamused: jako chut je ale energie chybí a taky jsme už asi více unaveni :sweat_smile: :confused: :pensive: njn stárnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2:

Miško já řvu i u svatby v tv jedině na své svatbě jsem neuronila ani slzu :grinning:
5. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Peti to zase přijde, až ty děti přestanou sosat tolik energie, budou chodit samy ven a pohrají si a zabaví se samy... :grinning: ...to si s tá´TKOU UŽIJEM, jen aby si nenašel o 15let mladší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo Jani to už budu utahaná stará bréca a taťka si nadje co o 15 ale i o 20let mladší a já se půjdu akorát tak klouzat. :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: A nebo to pak taky bude tak že taťka s papučema a lahváčem na gauči a já brejle(no pletení asi ne-neumím to)ale knížka a poběží nějakej nudnej pořad v tv :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem zase byla u mamky na policku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a okna....uz mam sest a troje balkonove dvere a uz jen dve okna :sweat_smile:

vidim ze je tady nova tehulka..velkaaaa gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
pozdej doctu
5. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc dobra.Vubec nekaslal az ted jak vstal-takze je to asi na ustupu :slight_smile: :wink:
Juinak-tema sex hmmmmm-ja uz ani poradne nevim co to je :confused: Tak si tak nejak nejsem jista kdy a jak si udelat to miminko :confounded: :grinning: :grinning: Taky nejak nemam potrebu-co se tyce orgace-parkrat se nam stalo za oba najednou a asi jednou s ex......Proste vzdycky oba -teda skoro ale ne najednou-hezky poporade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A kdyz se me nezadari tak mi to nijak neva-to se neda nic delat :wink:
Sraz z prace super-hodne jsem se zasmala a byla jsem rada za babinec vidim po delsi dobe.Pak jsem jeste sli na grilovacku a dnes mam kadernici od 13 hod a pak valim na ten nas slavne srazek ze zakladky.Proste taka si tentokrat zlaticka uzije :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 v 06:17  • Odpověz
ahojky zdravíme, u nás noc jako každý den, do 3 u sebe , pak sleze a valí k nám, dnes taťka neyl v noci doma, tak jsme s Janinou a Dáškou měly postel pro sebe... už se tady po mě sápe mami mami.... řve tady jak tur, že jí nechci vzít k PC na klín, dělá tady paseku, no zachvíli tu bude babi spasitelka, aby jí zachránila od pláče, takže musím jít... papapapa
6. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
dobre ranko
tak u nas nic taky dobra ken 2x hore a budik v 6.30
uz jsme po snidani a uz aj varim
jeste musim uklidit a odpolko mam navstevu a jeste nehtiky
peknou sobotu
6. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ade ty teda jedeš, stejně jsi dobrá, jak to Peťa vydrží, když děláš nehty\, JAnina by se po mě furt věšela....

Babi šly s Janinou a Dáškou ven, tak jsem zvědavá , kdy dojdou, minule byly venku celých 10 minut říkal Michal... babi nemuže totiž chodit s ní ven, pže Janina prý moc běhá a vubec jí neposlouchá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , co by chtěla od děcka 1,5roku, aby ji poslouchalo na slovo :unamused:

Nic jdu to tady vytřít a pokusím se vytáhnout žehličku, ale nevím jestli to stihnu, než dojdou :grinning:
6. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
aaaa tak dneska to zvládly za 25 minut :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... njn, co se dá dělat, musím se smířit s tím, že na víc jak 20 minut hldání nebude, ale někdo nemá ani to, tak musím mlčet :unamused:
6. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.