• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak u nas zase probiha uspavani a rev jak kr...... :angry:
Je tak strasne vzteklej-opravdu hruza :confounded: :confounded:
6. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
tak jsme po obídku a spíme, já si jdu uvařit teplé karo a dám si oplatečku, až dopere prajda pofrčím do sušárny, snad bude aspoň do 15 klídek, ale s tím jak tady sousedi mlátí dveřma nevím nevím :angry:
6. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak sotva tu dohoním všechny blbiny, tak už se vstává, no to nemyslí váženě že dnes jen hodinu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , bože venku je hnusně co zase budeme dělat
6. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak zase u nás scéna, od rána tu lítám jak hadr na holi, snažím se uklidit a vyprat, a zase jsem jí nachytala, jak mě furt kontroluje, ted mi nadala, že jsem debil, co nemumí prát pže její halenečku (spolu s Janiččinejma věcma) peru na 50° a ne na 40°...
tak zase z toho byla hádka a prý , že to že se my odstěhujeme jí nevyhovuje, páč to není podle jejího, ale podle našeho a že ona chtěla jít do podnájmu za 10 000,- a já jsem jí měla 3000 dávat. a když řeknu že nevím kde bych je vzala , tak mi řekne "noaco???, mě to nezajímá"
pak mi vyčetla, že se s ní Michal nebaví a já říkám, že jestli se diví, vždyť včera nám utekla radějim, než by šla s náma a ty kecy že nás k životu nepotřebuje...tak prý taky ....noaco??? že ona si tyhle věci muže říkat
:frowning2: :frowning2: :frowning2:

a pořád dokola jen výčitky, co ona pro mě za celej život udělala, copak já za to mužu, já jsem se jí neprosila aby si mě dělali... chjo je to furt dokola, ještě že mě ta Janina drží s taťkem nad vodou, jinak jsem si z toho už šla taky najít větev..

ona odmítá se očemkoliv bavit,ale všechno co uděláme, nebo vymyslíme my je už z principu špatn aproti ní

každej měsíc tady lítám nakupovat, prostě dovezem jídlo, maso , chleba, mlíko, máslo jogurtya nesleduju co si bere nebo nebere a ona mi vyčte, že jsme jí jednou za celou dobu dovezli vodu, jinak nic :confused:

další for, koupíme sušenky, dám je v kuchyni do misky, ona si nevezme a až je za týden sežereme, tak mi vyčte, že jí nekoupím ani oplatku...

já už fakt nemužu, jsem zase z toho dneska na dně...

zase začala vyhrožovat, že tenhle byt nechce, že chce svuj 2+kk, co měla před tím , než jsme se přestěhovali a že až to bude v OV tak to prodá, že je jí jedno, že jsme to koupili my a že se to tady bude zateplovat a opravovat a že to prostě chceme jednou pro naše děti , když jsme to zaplatili my a tchyně (ta nám dala peníze, když se M ženil)... já už nevím, co mám od ní čekat.... jak se snažím tak se snažím, tak vždy je to špatně....
6. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
já vím že je to furt dokola, že to tu musíte poslouchat, ale me to dost pomuže , když se tu vypíšu... ted jsem psala sestřenici , kdy bude u rodičů (jako u matčiny sestry), že potřebuju podporu, pže to už není ani možný :confounded:
6. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
janicko..klidne se vypis..
kdyz delam nehty v pisku tak se petan po me plazi a nebo si to naplanuji tak aby spinkal zrovna
kdyz je delam u mamky tak me hlidaj bud holky (sestrenky) nebo teta nebo vozi mamca

jinak tady by jich ubylo...
petr jen ven na kole s petanem tak mam klidek jdu si dat kaficko :grinning:
6. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahojky
my jsme byli na dětském dnu od mojí práce, bylo to fajn, počásko se jakštakš drželo, začalo pršet, když jsme akorát šli pryč.Bylo ale málo lidí, tak 1/3 co normálně, nakonec si děti losovali čísla a vybírali si hračky, paní byla hodná a dala nám 3 čísílka tak máme autíčko, kvokací slepici a knížku.Já jsem tak vyfoukaná, že bych v tu ránu spala

Jani, kldině piš romány, hlavně, že to pomůže!!!!No a hele jak to teda bude s tím ručením tímhle bytem??Jsi říkala, že čekáte na nějaký přepsání na vás, tzn.na Tebe a Michala, nebo na koho..víš, mě napadá, aby neudělala máti nějaký šprajc a ještě to nenechala přepsat na vás :confused: :confused:
Jinak je tohle vážně už teror a mě přijde, že ona Ti prostě a jednoduše závidí..to, že máš bezva chlapa, Janinu a a další na cestě, prostě, že jste v pohodě , tak to na mě působí a ještě teď, jak jsi jí řekla o stěhování, tak ví, že bude sama a tak bude kolem sebe kopat ještě o to víc :angry: :angry: řeknu Ti, že teda do té doby, než se odstěhujete, to budeš mít holka dost těžký :angry: :cry: :angry:
6. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
no Míšo, právě jsem to psala odpo Peťce, přepsat na nás by se to mělo darovací smlouvou, pže byt jse celej zaplatili, jako já a Michal a teda největší část tchyně, která mu dala půl melcku, když se ženil :zipper_mouth: ...(to jsme měli schovaný, pže už jsme věděli že se to bude prodávat....takže snad se nebude šprajcovat, pže jí musí být blbý vuči tchánovcum aby jejich dítěti upírala něco, co vlastně zaplatili oni....

Tak na to spolíhám, že si to nemuže dovolit... jenže je horší, že ona si vymýšlí teorie že ji budeme chtít vystěhovat a podobně, když to bude naše, ne jednou mi řekla, že na to jen čekáme.... a že ji určo vyhodíme pod most... to jsou takový sračky, nikdy bych to neudělala, jenže ona mi nevěří, nevěřila mi nikdy, vždy mě podceňovala....

dnes jsme to říkala M když přijel domu a ten na to rezignoval, řekl, že jestli to bude chtít prodat , tak ať si to prodá, že on si ted koupil domek a je mu to už jedno, ať se tím nestresuju.... on ví že to matka neudělá, a že mě tím jen vydírá a stresuje.... já to vím taky, ale těžko se to připouští k tělu, pže je to přece jen MÁMA :cry:
6. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak u nas je klid..umyju flasky a valim spat jsem k.o.
dobrou vsem :dizzy_face: :pensive:
6. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc krasny pac jsem sama doma :slight_smile:
Srazik supeeeeeeeeeeeeeeeeeeees prihasila jsem si to rano ve 3hod-a tolik jsem se zasmala a pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyz to pujde a budou uz tam tak hodim fotky-ale fakt super.Jeste jsme domluvili ze pristi rok udelama akci -ALá nasich 35 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tem co uz bude vic maji smulu pac nas "mladsich" je podstatne vice ve tride :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
dobre ranko :dizzy_face:
teda anicko to jsis to pekne uzila :grinning: ja ti uplne zavidim :unamused:
7. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky krásné "ránko"

Ani to muselo být super, my jsme se loni domluvili na 15.5. a nakonec to nikomu nevyšlo, tak snad se sejdem ještě do konce roku.... , ještě bychom ted měly udělat srazík s holkama ze střední, píšu záměrně s holkama, pže jsem dělala textilku a kluky jsme měli jen 2 :grinning: :grinning: :grinning:

u nás noc dobrá, s taťkem jako vždy pohodička, včera rozdejchal i svoje 30 tiny, dali jsme si vínko a bylo dobře, po celým dnu, škoda, že nám zase večer jede pryč, ale jen do zítřka a pak už bude s náma a já budu mít klid....

dnes to vypadá venku hezky, tak snad se nezatáhne, bobci šli ted s dáškou ven, tak to jdu tady srovnat a udělám k obídku rajdu a plněný papriky...mnam ...zatím papa pěknou neděli :wink:
7. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Holky-jj diky fakt jsem rada ze jsem sla pac to stala za to :slight_smile:
Jani-ja jsem chtela reagovat jeste na tu Tvoji mamku-hele to uz opravdu hranici s terorem psychickym a kor ted kdyz jsi tehule.Ja si myslim ze ona ma tak strasnej strach ze zustane sama tak je proto tak zla.Ale dela to tak strasne spatne-kdyby byla alespon trosku pokorna a snazila se tak to mohlo vsechno dopadnout jinak a spokojenost by byla na vsech stranach. Ale ona dela opravdu vse pro to aby jste se zbalily a vypadli. Vubec Ti nezavidim,My jsem meli s mim tatkou taky to ze nedaval na nic a jedl da se rict zadarmo- atd.ale meli jsme fakt dobry vztahy-ne ze by me nekdy nenas........... ale zase potrebovala jsem pohlidat kluky-bez reci sel,kdyz mel penize a potrebovali jsem tak pujcil-ja si snad nepamatuju ze by jsme si neco vycitali.Taky jsem si rekli veci ktery me dneska tolik mrzi a uz to nikdy nevezmu zpadky a nikdy uz mu to nereknu jak jsem to doopravdy myslela-ze v dobrym atd...... Ale tak jako to dela Tvoje mamka to je hodne spatny,ona si neuveomuje ze nikoho jineho na tom svete nema a ze jsi jeji krev a deti vlastne taky.Ze by jste pri sobe meli stat :frowning2: :frowning2: :frowning2: A ne zbrojit.Je to smutny a vubec Ti nezavidim.
Ja si kazdym dnem vic a vic uvedomuju jak mi tata strasne chybi a kolik bych mu toho jeste chtela rict hezkyho :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: A taky jak mam super rodinu-vyjma segry teda no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
7. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
A rajskou s plnenyma paprikama bych si tolik dala-naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam-moje nejoblibenejsi jidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hmmm-tak ja jdu zehlit ach joooooooo :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
tak u nás se chrní, Janina je najezená, měla jen máčku a kolínka, papriky jsou ještě v troubě, lae už každou chvili budou...utopenci jsou taky nachystaní, odpolko uvařím lák....

Pak taky pujdu žehlit aby jel taťka zítra na státnice aspoň pěkně vyžehlenej... :sunglasses:

Ani no je to těžký, já vím, že spoustu těch hádek ve finále vyprovokuju já, ale na základě toho, že si mamka neuvědomuje co dělá, prostě se půl dne trpím její nasr... xichty (je načučená , kvuli všemu i kvuli tomu že okřiknu Janinu, nebo že na Janinu zvýšim hlas, když mě nenechá jít ani na záchod) a pak už to nevydržím a zeptám se jí proč je zase nasr.... nebo proč mě sleduje (jako včera s tou pračkou) a ona mi začne vyčítat, pak se já bráním, no a jako vždycky to přeroste v to že na mě blije špínu...

jenže ona má takový argumenty, jako že je na mě nasraná, protože jí nekoupíme oplatku, pže jsme jí málo vděční, za to co pro nás dělá (jako že nastrká nádobí do myčky a sem tam vyluxuje, už jsem jí 1000x řekla, ať mi to nevyčítá, že já to po ní nechci, ale musí počítat s tím, že to udělám, až budu mít čas, ne když je krásně a jdu s JAničkou ven a podobně)

a že já jí pořád terorizuju, ona bere teror, když si stěžuje, že má jít na oběd a jak je to na zastávku hrozně daleko máme to 250m, tak jí řeknu, ať ze sebe nedělá stařenu).....a takových milion a 1 situace.... prostě ona nikdy neměla kamarádky ani kamarády (samo kvuli mě, pže se o mě musela starat) a ani dnes nemá.... nemá žádný koníčky a tak se furt musí starat o nás a nechápe, že nám to leze na nervy a z toho to všechno vzniká....

mě je jí líto, ale já to tady nemužu trpět donekonečna.......... ať to bere jako jakoukoliv svou osobní prohru nedá se nic dělat, stejně se tu snažíme s Michalem k ničemu, ona mi vyčte i takový kraviny že ji M nechtěl v lednu odvézt na bus těch 250m....pořád by si přála aby ji někdo chválil, pochleboval a za každej špatnej pohled se jí 1000x omlouval... ted kvuli tomu ztratila jednu z posledních kamarádek co měla, samo zase je v poze, že dokud se jí dotyčná neomluví, tak ONA se s ní bavit nebude....a tak je to furt dokola....

Nic zase jsem si ulevila, a jdu na ty papriky
7. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
7. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jani-jj ja Ti rozumim a verim ze to nemate jednoduchy :confounded: :frowning2:
A s tema paprikama jsi me namlsala ze je v tydnu udelam asi taky-rajskou jśem stejne chtela delat tak udelam jeste papriky :wink: A kdo bude chtit tak s hovezim-Zdenda ty lusky moc nemusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
U nas pekne sprchlo ale uz zase sviti slunicko a je krasne.Mam vyzehleno a opet vyprano a skoro ususeno a pripraveno na dalsi zehleni.Prijde mi ze nic jineho nedelam :confounded: :confounded: :grinning:
Cekam na kluky jeste se nevratili od tchanovcu :confused:
Zitra brzy po ranu jedem do te Prahy na imuno-Miso kdyz by byl Ondrasek dobrej tak by jsme se mohli stavit na kafe co rikas?Kdyz uz v te Praze budeme.Hodilo by se Ti to?Ale rikam uvidim az prijedou :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky my jsme taky došly z venku, u nás pod mrakem, ale přes 20°C takže jsme byly na písku a bylo to příjemnější , jak když pere slunko...

pujdem do vany a doufám, že brzo do postele, pže mě bolí hlava, asi změna počáska... musím se jít taky napít moc jsem toho dnes nevypila....

Papriky nám zustaly ještě na zítra , tak přivařím jen brambory a kdo bude chtít dá si s bramborama a jinak je tym zbytek máčky....tak máme aspoň na zítra uvařeno...tak aby jsme si s JAninou vymyslely nějakej program, ať mužem na dopoledne vypadnout...
7. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
U nas je furt krasne :wink:
Jdu povesit posledni varku pradla.Povlekala jsem postele tak mam povleceni-opet veci na zehleni :confounded:
7. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky

já dnes taky využívala, e je tu máma, uklízela jsem, taky povlíkala postele... :grinning:
Ani, no záleží na době!!!Daník spí od ca 12:15 - 14:00, tak když to bude po té 14té, tak klíďo :wink: :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne za 1) by jsme prijeli uz dopol.pac tam mam byt mezi 7-9 hod a za 2) ma jeste trochu rymu :wink: :wink:
Ale vypada celkove uz dobre a i ten kasel je snad pryc :wink: :wink: :wink:
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak dnes byl den převlečených postelí i já to mám za sebu :grinning:
jdu spát strááááášně mě bolí hlava...papa
7. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
nj, Anička jela do prahy, tak proto jsme dnes až na straně 2 :grinning: , já Vás zdravím, my jsme ted vstávaly s JAninou a krásně jsme se vyhajala, je teda fakt, že J spala asi od 2 se mnou v posteli, ale to neva, taťka je v Ostravě, tak jsme se nemačkaly :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsme z vyletu doma a i odber jsem prezila :wink:
Objednyna jsem az na 20.8. tak to je docela doba ale co uz-hlavne at uz se neco deje nebo ja to nemuzu snad ani vydrzet jak jsem vyrizena :confused: :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky

je jsem večer nakoukla, co napíše Anina a ani jsem nereagovala, rýmu teda nechcem :grinning: jsme týden bez ní..naštěsttí mokré boty nic nerozpoutaly :wink:
Hele to je teda doba, než tam půjdeš :confused: kde v Pze jsi byla????No je pravda, že já k mé alergoložce se taky objednávám tak měsíc a půl dopředu :confused: asi je hodně pacientů!!!!
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
MIso-no byla jsem v Mlynarske 4 kousek od Florence+Bile Labute :slight_smile: :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak u nás se konečně chrní, už jsme napapaný, sblajsly jsme tu rajdu s paprikou i dnes to byla mnamka..Aničce jsme holt nenechaly :grinning: i taťka to bude mít s bramborem...

jinak volal, že ty státňošky dnseka udělal, tak super mám radost, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ledničku a peněženku prázdnou tak bude oslava až později... :sunglasses:

Janina udělala v kuchyni hroznou paseku vysypala granule psovy z misky, do toho nalila psovu vodu a završila to sáčkama na led co rozházela po celé kuchyni, :rolling_eyes: u ns v pokoji natrhala papíry, už fakt nevím jak dělat něco v kuchyni, aby nedělala bordel, nějaký kvedli kvedli vařečkou v hrnci ji vubec nebere....

ale i přes to všechno, že jsme musela stát ve vodě a na granulích jsem udělala toto:

http://toprecepty.cz/recept/3660-utopenci/

ještě k těm utopencum, musím říct, ža paní to má namakaný, nemám to tak dokonlý ale taky pěkný :wink:
8. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holčiny.Koukám co jste zase nakecali.Už jsem chtěla gratulovat další těhulce Adel ale je to asi někdo jinej :grinning: :grinning: No tak u nás noc příšerná :frowning2: :angry: :confounded: Jsem jak chodící mumie.Malej začal večer dost kašlat a spustila se mu fest rýma takže jsem ho uspala a co půl hodiny tak bylo kručení řvaní a nic jiného než mama nezabíralo.Tak jsem mu dala panadol a sirup na kašel a vzala si ho do postele.No holky tak hroznou noc jsem snad dlouho nezažila.POřád sebou mlel a kručel a brečel a pořád dokola.No takže jsem toho vela nenaspala. :confounded: Martin dnes pokračuje v bourání tak většinu času jsem s prckem dole u našich.Mamka si s nim šla dáchnout po O.

No mě pomalu mizí modřina na ruce po odběrech ale ještě to bolí.V pátek jdu na kontrolu tak zase uvidím na utz prcka a snad mi řeknou že krev i moč je v pořádku.Když už mě vysáli jak upíři tak snad bude vše ok.
Jinak tak nějak nic nového.No už ho slyším jak brečí tak tam jdu.Tak zatím papa. :wink:
8. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

U nás dnes pohoda. Peťa ráno jako vždy odjel a vrací se ve st nebo čt. My jsme byly s kámoškou a její malou vyzkoušet cvičení pro prcky a super :slight_smile: líbilo se mi to. I Klárka vypadala spokojeně, sice ne všechno chápala nebo dělala jako ostatní, ale docela se tam vyřádila a připadalo mi, že se jí to líbí. Takže příště jdeme znovu. Jen škoda, že přes prázdniny to nebude.

Počasí dneska vypadá solidně, takže se odpo chystáme na písek.
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.