• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, gratulace manžovi, že je šikula a zvládnul to :wink:
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
A jak tak dočítám, koukám, že včera byl převlékací den postelí :slight_smile: já taky včera dávala nové povlečení :slight_smile:

Odpo jsme se byli podívat na závody v Inlinech, které tu jsou každý rok. Byla super atmoška, tak jsme si to taky užili. S Klárkou jsme si daly cukrovou vatu, akorát teda nějak nechápala, jak se jí, takže jí olizovala jako zmrzlinu :sweat_smile: každopádně vypadala, že jí šmakuje. Aby ne, já ji miluji :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Já teď dorazila na oběd pangase ze včerejška, vařím malé její zeleninovou břečku s kuřecím masem a asi chvilku natáhnu nohy k telce. Malá stejně za chvíli vstává, takže na moc dlouho to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Aji jsem si říkala, že pojedem na promoci, ale to bude jen na otočku tak nevím jestli se zvládnu sejít, ale ráda bych...ale chtěla bych se zeptat jestli nevíš, na jaké ulici se u vás stavěli to policajti a hasiči u toho kruháče, jsme o tom tenkrát mluvila s tvým mužem a říkal, že se tam taky podílel, tam bych se chtěla jet podívat... za celou dobu mě nevzal šef ani na kontrolní den :angry: , takže stavbu znám jen z fotek a výkresů... ale za boha si nemužu vzpomenou na jaké je to ulici, a papíry od toho jsou v práci...

Nám se ve cviču taky moc líbí a zmrzka nám zatím moc nejede, taky dobrý :grinning:
8. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak janina už o půl vstala.... aaa co je to zase za skok, spávala 2-3h odpolko a ted 2-3 dny po sobě je za hodinu vzhuru, než si stačím sednout už je zase vhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jani, a kdy je promoce ? Když budete mít chvilku, určo se taky ráda sejdu. Však bys pak viděla dle plánu, jak vám to časově vychází.

A tu stavbu ti zjistím. Večer jak si budeme s Peťou volat. A co mu k tomu mám říct ? Je to někde v Ostravě nebo přímo tady v Porubě ? A stavěli to policajti a hasiči ?

Já už mám malou opici taky vzhůru. Než jsem dolezla do pokojíčku, rozcintala po sobě a postýlce čaj :rolling_eyes: tak už peru. Teď rabuje v knihovně, pže ta potvora zjistila, že když si přisune židličku, došáhne na co potřebuje :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, tak aspon ze ten termin mas. :wink:

Jani, Michalovi velka gratulace ke statnicim. :dizzy_face:

a ja akorat jedu od dr. a Risa ma jednostrany zanet plic. :unamused: ..tak jsme vyfasli atb a ve ct jdem na kontrolu. Se me dr.ptala, jestli je chci, tak jsem je vzala, protoze chrchla uz 4 nedele a z toho 2 ma mucosolvan a jeste neco a nic nezabralo a jeste se mu ten kasel spis zhorsil. Bohuzel ani cibule nezabrala. :frowning2:
8. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
já ještě nevím , kdy mají promoci ale bývá to v červnu, ne?
Aji přesně nevím kde to bylo, přemýšlím jestli to nebylo někde u ul. Slovenská... mám takovýho něco v hlavě, no a já jsem kreslila domeček pro policajty a hasiče, vím že je u toho nějakej kruháč, ale v zubrovi jsme se o tom s tvým mužem bavili, tak mi jen stačí název ulice... :wink:
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
děkujeme za gratulace :wink:
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
ahojky
tak vikend dobry
petan uz se budu chvalabohu opet jen jednou a pak az rano :dizzy_face:

dneska jsem byla s petrikem v zoo v hodonine a dobre jsem si odpocala pekne..petan byl uplne hotovej se zvirat :grinning:

janicko..blaznis ja a tehule :confused: :confused: :confused:
8. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak radek dava risu uspavat. ..no jsem zvedava, kdy usne, protoze je venku jeste strasny svetlo. ...jen bohuzel atb nejsou, protoze se po nich risa poblil, tak budu muset zitra zavolat dr a dojet si pro jiny, protoze tyhle mu jen je dostal do pusy, zvedly kybl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Adel ...tak to jste museli mit krasnej den. :wink: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
haniku..jj pekny den :dizzy_face: po dlouhe dobe
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak to by si tam mohla s Petrikem casteji, ne? ..kdyz se to tak libilo.. :wink: :sunglasses: ..jak to mas do zoo daleko?? :confused:
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
zoo hodonin..cca 27km tam
zoo zlin 60km tam
a pak uz je vse daleko..
8. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
no ten hodonin autem je kousek :wink: ...to ses tam mozna rychlejs nez ja mhdeckem v prazskym. :sweat_smile: :wink:
8. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
no jdu pustit radka k pc a monitorovat naseho marudka. ..uz zacal pokaslavat. ..tak snad zvladnem nejak dnesni noc..? :confused: :confused: :unamused:
8. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jani, tak Slovenská by to mohla být. Stavěli tam úsek D47 i s tím kruháčem. Původně jsem myslela, že myslíš, ten kruháč a příjezdovou cestu, co dělali u Ikey, pže tam jsou taky hasiči. Ale měla by to být ta Slovenská.

A státnice bývají v červnu, takže jak budete vědět datum, dej echo a můžeme se dle času domluvit :wink:
8. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Odpo na písku bylo parádní. Holky si to užily, řádily jak černá ruka :slight_smile: akorát chudák Klárka skončila s pískem v očičku, nose i pusině :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ustála to bez kvičení a řádila dál. Ještěže tak.
8. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
No a já jsem ko, takže jdu zalehnout.

Dobrou všem :pensive:
8. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
jo Aji to je ono, je to u D47, jinak M přijel i s pozvánkou na promoci, mají je 2 července v 9,00 ráno, tak jsme přemýšleli jak to uděláme, pže máme psa, co nemuže zustat přes noc doma a vzhledem k tomu že pojedou i obě maminky, tak nemužeme jet den dopředu do Ovy, takže pojedeme autem na chalupu, tam necháme babičce psa, a od tama (ze Zábřeha) pojedeme ráno do Ostravy a pak po promoci zase na chalupu, kde uděláme malou oslavičku, takže to bude z vlaku do školy a zase na vlak, myslím, že ani Slovenská neklapne, snad kdybychom měli více času.... takže se sejdem asi až na Vysočině...
8. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
U nas budicek v pul seste a ted uz liota a radi jak cerna ruka.Ale noc OK-ve 3hod dostal mleko a pak jeste chrupnul :wink:
Dnes budu delat plneny zelny list+ rajskou :slight_smile: :wink: Lusky n u nas moc nejedi jen ja tak udelam kompromis a je to.Hovezi si necham na koprovku az bude kopr :wink: :wink:
9. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
bre ranko..noc dobra :dizzy_face:
no jdu balit..jedu zase k mamce :grinning:
9. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky u nás dobrý, brečela, akoráv kolem půlnoci, to tam M šel a pak chrněa až do 6 ve své a do 8 u nás... takže dobrý, ted asi pujdem ven, pže tady už zase dělá bordel....odpolko jdeme ke kamšce...musím jít pže mě nenechá sedět u PC
9. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak noc u nas nic moc, ale mohlo by to bejt i horsi na to jak kasle, tak aspon trochu spanku bylo az do pul sedme.
S atb mame smulu, ty predchozi nemuzem dostat. Tak kdyby se mi je nedarilo risovi dat, tak mam prijit zitra. Tak jsem je zkusila dat do presnidavky, ale to mi nejed, tak jsem mu je zkusila dat nasilim :frowning2: ..a nastesti to nevyblil. Tak snad to nakonec s nima treba nejak zvladnem? :confused:
9. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak uz mi risa spi pul hodiny :confused: na to ze normalne nejde spat pred treti, tak jsem zvedava na jak dlouho to bude a jestli nebude treba dnes spat i 2x pres den. :confused:
ja ted varim kvetakovou polivku. Chtela jsem puvodne taky zalehnout a dospat, ale radsi at ma risa po probuzeni co jist a ja nestojim zase u sporaku, kdyz mu neni dobre. Jen teda nevim, jestli ji bude jist, protoze uz nejmin 3.den toho moc nesni. :unamused:
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Hani-a ta cibule mu nepomohla? Nam po tech trech nejdele zabira.A jaky ma kasel? Suchy a nebo vykaslava :confused: Nam napsala dr.Robitussin na vykaslavani a taky dobry. Hele a jestli Ti nechce jist tak ho nenut-si tak myslim. Neni mu dobre a muze ho bolet v krcku jak to ma podrazdeny od toho kasle.Hlavne at pije-vsak on si o jidlo rekne neboj :wink: :wink: :wink: :wink: Nevim no-ja kluky teda nenutim a hlavne jim nedavam mlůecne vyrobky a mliko pac to zahlenuje. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Jani-jo zapomela jsem - gratulace velika Misovi a to i ke zkouskam i k 30-nam :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem dnes prinesla klukum homeopatika kapky Climarome-na rymu. Je to 50ml a stoji to 299kc-BIO no je to teda drahy jak prase.Tak snad jim to pomuze.Ondrovi uz jsem to strikla na postar :wink: :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky

Hani, to mě mrzí, jaké máte problémy :frowning2: teda ta ATB, to je věda co???Ale zjevně už byly potřeba, když kašle tak dlouho!!!Tak snad bude brzo v pořádku!!!!!
Mě Daník taky moc nejí, když mu není dobře, i při té rýmě moc nejedl, ale tu polívku by mohl slupnout, třeba mu přijde k chuti :wink:

Ani, hele já homeo už nevěřím, měla jsem jich na tu rýmu tolik a stejnak to měl 10-12 dní!!!!Takže já už nemám tu víru, co jsem měla a na homeo kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty vaše teda byly pěkně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, taky veliká grtulace hlavně k těm státnicím!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikula :wink:
9. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Miso-no ja taky teda jsem docela neverici Tomas ale tak to zkusim a uvidim-drahy to je pze je to asi BIO.
No a jinak mi ted volali ze socialky z Opavy ze to vypada ze odeberou segre deti a jestli by jsme si vzali treba do pece my.Ma tri deti,Matesovi je 14 let a huli travu a zije jak vagabund.Chudak-nic jineho diky te krave nepoznal.Neumim si predstavit jak ho tady predelam k obrazu svemu :confounded: :confounded: Valinka-6 let no ta by se jeste dala mozna predelat ale i tak.Sabinka-tu jsem nikdy nevidela vubec ji neznam,rikam te babe ze mam strach i ze segry kdyby jsme si je vzali tak co by nam tady delala za problemy-je to fetacka a ona na me vyjede-tak jestli se ji bojite tak to reknete rovnou ze je nechcete,ja to potrebuju vedet nejdele zitra rano. rikam-no ze to nemuzu preci rozhodnout sama a at cinkne zitra.Jolana rekla rovnou ne no a ja jsem teda docela hotova.zase si rikam nemuzu ohrozovat vlastni rodinu pac s ni by to bylo peklo ale je mi jich i lito-pujdou teda potom do decaku :confounded: :confounded: :frowning2: :fearful: ale aby mi tady Mates fetoval a delal kdovi co-to si proste neumim predstavit-poradte prosim,alespon svuj nazor pisnete-jsem docela zoufala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jani, tak to je škoda. Ale je jasný, že už tak toho budete mít dost a dost. A já stejně jdu toho 2.7. ráno k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbě jsem kousla a bolí mě teď pekelně zub. Takže ve čt jdu na nějakou provizorku a pak mi to teprve opraví. Tak snad se povede někdy jindy. Vysočina je u nás zatím ve hvězdách, pže stále nemáme dořešenou dovolenou.
9. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.