• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-krasne slunickove rano preju :wink: :wink:
Mohlo by vydrzet-mozna dnes napustime bazen.Pristi tyden maji byt pry tropy :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, tak ja jsem se teda probudila do deste. :sweat_smile: ...a pak teda ted asi pred pul hodkou asi na ctvrt hodky slunicko vykouklo ale uz se to tu zase mraci a slysim obcas hromy. :unamused:

ale i tak teda ja mam dneska slunecnej den. ...mame myckuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: ...teda koupili jsme ji k nasim za to ze u nich muzeme bydlet. ...a tim padem ji ted budem vyuzivat. :wink:

Adel, to je teda mrzuty s tou operaci :unamused: ...taky nemam rada, kdyz se neco presouva :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak ted tu mame totalni slejvak s bourkou. ..no na to ze mame jit k dr na 14:30 na kontrolu, tak snad se tohle rychle prezene abychom mohli do auta

tak ted je bourka primo nad nami :rolling_eyes: :confounded: ...jsem videla blesk a hned hrom. ...nemam bourku rada. ...dest mi neva ...a bourka jen kdyz je aspon 10 km a dal.
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Hani-jeeee a Vy uz budete naporad bydlet u Vasich?To je asi pohoda proti babine co?
Ale mycku uz si preju taky dlouho,jen se na ni porad nejak nedostava :confounded: :frowning2:
a tak mame stale jako mycku me no :unamused: :grinning:
Jinak u nas uz se taky vyprselo a ted opet sviti slunicko :wink: Za chvilku mazu pro Stepanka,slibila jsem mu ze dnes pujde po O :slight_smile: :wink: To zase bude prudimira celej den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky

tak u nás je to co u Hanky :confused: blesky a slejvák, taky doufám, že se do tří rozežene!!!
Jo myčka, taky s ní počítáme do dolejší kuchyně, ale nemáme prachy ani na dovybavení nábytkem, takže já budu myčka ještě tak dva roky určitě :grinning: :grinning:

No má být vedro příští týden a my prcháme v sobotu na chalupu, tak doufám, že to vyjde a nebude jako dneska, to je pak strašný, být zavřený v chalupě, je to nějak jiný, než když je člověk zavřený u sebe doma...
11. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Tak u nas uz je to jak na horach-opet hromy blesky a dest :frowning2:
Myslim ze ven ani neopujdeme asi-to je otrava.Co budu vymyslet doma to teda nevim chjoooooo :confounded: :confounded: :confounded:
11. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ani, naporad asi ne, ale k babe uz se nevratim. :pensive: ...bych to psychicky nezvladla. :zipper_mouth: :rolling_eyes: ..kdyby tam mel risa na neco sahnout, tak uz ted se mi zveda kybl pri pomysleni. :confounded:
...tak my mame neco malo nasetreno na treti rok, protoze penizky mam jen do dvou let, takze ten treti bude sileny. ..protoze ja budu bez prijmu...jen to malo, co si snad jeste budu prividelavat :confused: .....takze u nas se taky nedostava. ...ale tady jak je malo mista, tak kdyz se neco navari a uspini nadobi, tak uz je tu k nehnuti a musi se to hned umejt, takze jsme rekli, ze aspon se takhle odmenime a tim padem i nase, protoze tohle uz tu zustane. ...je to nejlevnejsi Ackova. :sweat_smile:

Miso, jojo, z tou chalupou to mame taky tak, ...je tam bezva, ale musi se moct chodit ven, jinak to taky stoji za prd. :unamused: ..ale ted hlasej hezky, tak by jste si to tam meli s Danikem uzit. :wink: :sunglasses:

holky, vecer vam pisnu az budu mejt nadobi, joooo?? :grinning: :grinning: ...jsem z toho ted uplne navetvi :dizzy_face: (omlouvam se holkam bez mycky :zipper_mouth: :sweat_smile:)

u nas ted slunicko. :sunglasses: ..ale jinak je to pocasi jak na houpacce.

jinak dr. rekla, ze risovi se to lepsi ..atb mame brat celkem tyden a pak ma jeste nejakej sirupek na odhleneni (solmucol) a ten ma brat furt. ..a ve str na kontrolu :wink: ..a v nedeli uz pry muzem pomalu zacit chodit ven. :wink:
11. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holky, jsem tu jen na skok, ráno jsme s Janinou byly cvičit v Sokolíku a pak se nadlábli a všichni zalezli do postle, ted se Janina a taťka nasvačili a jeli přes celý město tramvajkou ke kamarádovi (ten je na dovči na týden), tak mu jeli nakrmit kočku, takýže mám min. 2h klídek , tak ju lenošit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahojky holky.No ne Hanka bude mět premieru u nádobí..u toho bych chtěla bejt :grinning: :grinning: My nikdy myčku neměli ale třeba se jí letos o prázdninách dočkám :grinning:

No u nás počasí tak nějak docela to jde.Od rána hnusně a bouřka a ted sluníčko,jenže ted kdybych pověsila ven prádlo tak už mi stejně neuschne tak to dám večer na sušák do koupelky a bude.Děs se co děj. :confused: :sweat_smile:

Malje byl včera odpo docela hodnej ale za to dnes teda perlí.Už nezabírá ani bubák.Prostě provokuje a mě tečou nervy :angry: :angry: :angry:

Tak nějak u nás vše při starém a normal.Pořád žijem jen v provizoriu ale už bych dala nevím co za to abych to tu měla hotový.Janička asi ví o čem mluvím.Nebudu se zde rozepisovat aby to pak někdo použil proti mě. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Tak my jsme nakonec venku byli a bylo super-pred chvilkou teda padali kroupy ale uz je opet slunecno :slight_smile: :wink:
No my se treba taky dockame a nejake mycky se dockame :wink: :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Jojo, premiera :grinning: ..holky ja mejuuu, to je parada. :wink: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teeeeda, Hani, taková provokace s myčkou :grinning: tu bych taky hned brala, ale do naší malé kuchyňky by se nevešla. Nebo i vešla, ale museli bysme jí celou rekonstruovat a přestavět. A do toho teda nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: leda bysme tu chtěli zůstat a to asi ne, takže nemá smysl do toho teď vrážet penízky. Tož si taky ještě chvilku počkám a budu myčkou ještě já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já dneska ráno jela s tím svým bolavým zubem a ten nakonec musel celý ven :frowning2: ach jo. Takže jsem na měsíc bez zubku a pak buď umělý nebo můstek nebo co mi to dr říkala. Já byla tak v transu, že si prd pamatuju. Zatím to pořád bolí a teče krev, tak doufám, že do zítřka už budu ok. Odpo naštěstí přijela mamka a vzala malou ven, tak jsem mohla ležet a odpočívat, pže mi nebylo dobře.
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
U nás bylo počasí taky divoké, ale kromě pár kapek jsme se naštěstí obešly bez bouřek.

Jdu dodělat rizoto na zítřek a pak se svalím k tv.
11. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojik..
tak u nas den celkem dobrej ale petan zase prudi ze uz mam nervy na dranc
ted konecne usnul..
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ajo, jejej, tak to ja se trhani bojim. :-s ..si rikam, ze bych si nejradeji nechala vytrhat vsechny zuby pod narkozou a nechala se probudit az za 14 dnu kdy by to mohlo jakztakz prestat bolet :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..tak at to dlouho neboli. :wink: ..a kterej zoubek ti trhali, ze ti ho budou nastavovat? A to byl odumrelej, ze musel ven? :confused:

radek uspava a ja furt poctive myju nadobi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jinak dnes si svagrovka pujcovala od nas auto, ze pojede kamaradce zitra na svatbu a pred hodkou volala, ze svatba je zrusena, ..neveste se utopila rok a ctvrt stara neter. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: ..ja bych byla v prd*li. :cry: :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Po pravdě řečeno, Hani, kdybych věděla, že mi ho budou trhat, tak tam asi nejdu :sweat_smile: já mám ze zubaře vždycky hrůzu. Proto je mi i teď furt špatně, jak jsem z toho byla vystresovaná. Já kousla do něčeho tvrdého a od té doby mě ten zub bolel. Už to bylo čím dál horší, tak jsem tam ráno jela, ať mi na to mrkne. Myslela jsem, že mám kaz nebo tak něco. Ale říkala, že jak jsem kousla, tak ta plomba, co jsem tam měla mi poškodila tím tlakem zevnitř zub a ten se při odvrtání zlomil a už nešel zachránit. Takže musel ven. Je to naštěstí pětka, takže moc nejde vidět, že tam není. Ještěže tak, pže příští sobotu jdeme na svatbu a vypadala bych tam jak čarodějnice :rolling_eyes:

A jelikož mi píchla injekci, tak jsem nic necítila. Díkybohu, jinak bych to asi nerozchodila. Jsem na to posera.
11. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Hm, tak s tou neteřinkou je to teda maras :cry: :frowning2: to si nedovedu představit. To je opravu neštěstí na všech stranách :cry: takový malý bobeček :cry:
11. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
No ja bych se bala i ty injekce do dasne. :sweat_smile: ..tak myslim, zes to mela takhle nejlepsi, zes nemusela bejt nervozni uz nejakou chvili dopredu a ze to na tebe dr.vybalila a rovnou jednala :wink:

s tou holcickou je to fakt sileny. :cry: :frowning2: :frowning2: ..obcas me napadne, co kdyby se risovi neco stalo ale hned tuhle myslenku zazenu. Proste doufat, ze nepreziju vlastni dite. :pensive:
11. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Tak valím do postele.

Dobrou všem :pensive:
11. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Injekce je celkem nepříjemná, ale je to jen chvilička a pak už pohoda :slight_smile: nechávám si jí dávat vždycky, když mi něco chce dělat. Tak nechápu, proč jsem z toho pak vždycky tak vynervovaná. Už jak tam jedu, tak mi začíná být špatně a pak jak tam sedím a čekám, tak to je úplná kalamita....ruce se mi třepou, studený pot, špatně od žaludku...no zralá na psychiatra :grinning: jednou jsem dokonce na tom křesle omdlela :sweat_smile:

V to doufám, Hani, taky.....že nepřežiju vlastní dítě. To musí být snad nejhorší věc, co může člověka potkat :frowning2:
11. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
Tak u nas noc dobra,spal celou noc a za odmenu uz tu lita :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-no to je strasny s holcickou-jezisi vubec si to neumim predstavit :frowning2: :fearful:
Aji-jj ja jsem taky strasna posera,ale u nas teda nepicha na vsechno injekci.Vubec si neumim predstavit ze by mi na vrtani neco dobla :confounded: :frowning2:
12. čer 2009 v 05:39  • Odpověz
Ahojky holky tak hlásím že jsem z kontroly doma a nemám zrovna veselé zprávy.Už pár dní mám zase ty bolesti a na dnešek jsem ani nespala a měla jsem takovou bolest že jsem myslela že umřu tak jsem to říkala dr. a on si mě prohlédl a tak nějak jsme hledali kde ta bolest je a co by to mohlo být.Nejdříve si myslel že je to cista na vaječníkách ale nakonec se zjistilo i z laboratorních testů z moči že je to močová infekce která zasahuje na ledvinu proto mě to tak moc bolí :frowning2: napsal mi na 5dní antibiotika a taky mám brát celé těhu magnesko(brala jsem ho i s Patričkem).Jinak miminko je snad v pořádku,srdíčko bouchalo.Krevní testy ještě nejsou úplně všechny hotové takže jsem se výsledky nedozvěděla tak snad příště. :unamused: Takže jsem z toho taková nějaká zdrblá.Bojím se aby to nakonec všechno nedopadlo špatně. :cry: :frowning2:
Počasí u nás je hnus blé ale zase když je takovej hnus tak mě nebolí hlava,jako když paří sluníčko.Malej šel po O chrnět tak snad bude aspon dvě hodinky spát. :wink:
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz

U nás je počasí jako na apríla. To je děs. Půl hoďky svítí slunko, pak najednou tma, vítr a déšt a pak zase slunko. Tak jsme dopo byly v herničce, pže v takovém počasí jít ven se mi moc nechce. Uvidíme, jak bude odpo.

Ani, tak moje zubařka naštěstí na požádání injekci píchne. Jinak teda nevím nevím, jak bych tu přežila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Peti, hlavu vzhůru, miminko je a bude určitě ok! Neboj. Hlavně klid, mysli na sebe, trošku se šetři, požádej o pomoc Martina a dej se dokupy. Až budeš zdravá, tak uvidíš, že hned bude líp, jak po fyzické stránce tak po psychické stránce.
12. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky

zítra odjíždíme s Daníkem na tu chalupu, tak se mějte krásně, možná nakouknu z mobilu, ale nevím, zda bude dostatek signálu.
Ahojky :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
ahojik
tak u nas noc dobra..
dneska jsen byla opet cvicit a na solarku a pak jsem delala nehtiky.....
ted uz jsem doma,zitra jdeme na narozky..
petan jeste radi :angry:
12. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas nic novyho. ..jsme doma, takze zadna zabava. ...vyprala jsem 3 pracky, uvarila obidek, pak veceri ...takze takova bezna domaci nuda. :sweat_smile: ...jo a napraskala jsem roznasece letaku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...protoze nekdo zazvonil dole u dveri od baraku a zeptal se, jestli nam chodi globus, tak jsem rekla hezky po pravde, ze uz po druhy nam nic neprislo ....coz ja letakama tak rada listuju :sweat_smile: ..takze me to sralo. :angry: ...to bude mit brigadnik asi od penizku utrum. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi necekal, ze ho pujdou skontrolovat a vyhodil je nejspis nekde do popelnice. :confused: :unamused:

Peti, ja myslim, ze atb jsou nejhorsi v prvnim trimestru, ze pak uz to tolik neva, ne? :confused: ..ale hlavne ze uz na to prisli, proc ti bylo tak zle a pomuze ti to :wink: ..a mimiskovi je urcite taky fajn a vysledky budou v poho. :sunglasses:

Miso, uzij si chaloupku :sunglasses: ..at vam sviti jen slunicko. ...i predpovedi tomu napovidaj, tak by to mela byt parada. :dizzy_face:

Adel, nam risa taky strasil do deviti a usnul az nekdy pred desatou. :pensive:
12. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
jinak zitra dopol vyrazim na nakupy a pak odpol do prace, takze aspon na chvili taky vypadnu ven. ...jen chudinka risa nikam nesmi :rolling_eyes: ..ale v nedeli by prej uz mohl do kocarku, tak snad aspon za to bude rad. :confused: :wink:
12. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.