• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky katusko :grinning:
5. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky, tak já se napojím a nikdo tady nenííí, zase joooo ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
no jak vidis..je ordinace :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
kristi a kde si slysela, ze to ma jen ucinnost 20 let??? :confused: :confused: ...to jsem nikde necetla a to jsem o tom precetla dost. ..a ani dr. mi to nerekla. ..mela jsem pocit, ze je to jako kdyby nestovicema onemocnel. ...a i lidi co jima onemocnej je muzou dostat znova. ...sice je to vzacny, ale i to se deje.
5. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tenhle recept vypadá taky dobře....a jednoduše....a zajímavě :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953
5. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Si nějak nedovedu představit, že sypu těsto na plech :confused: ale podle obrázků to fakt funguje :grinning:
5. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hani, říkala mně to dr., že to až zas tak nedoporučuje právě kvůli tomu, že imunizace není trvalá, a taky jsem to našla taky, odstavec Účinnost očkování: http://www.vakciny.net/budoucnost/vzv.html

Ale asi se bude dát pak v těch 20 přeočkovat, si myslím, a bude to v poho, rozhodně si nemyslím, že očkování je úplně naprd, to nee :wink:
5. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky u nás se ještě nespí, jdu ji uspat, doufám, že tu potom ještě budete :wink:
5. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Zdravím Kattyn, ať dobře zítra dopadnete u dr. Koukám že všude je něco, chudáci bobíšci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jani, Janička je teda sovička :confused:
5. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak ja valim do postele..pa pa :pensive:
5. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak jsem umyla nádobí a koukám, že tady nikdo není, že by Janička tak dlouho uspávala? Tak já se sprchnu a ještě nakouknu :wink:
5. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
Tak asi pošupajdím spát, zítra nebudu, jedem na celý den ke kamarádce se stejně starou holčičkou jako jsou holky :wink:

Tak dobrou a klidnou všem! :wink: :pensive:
5. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz
Valím taky do sprchy a spinkat :pensive:

Pokud se zadaří, objevím se během víkendu, jinak až v neděli večer, jak dorazíme ze Zlína. Tak zatím pa pa a dobrou všem :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
ahoj holky-kraasny den preji,noc u nas dobra docela-sice se vzbudil ale dostal kasi a nejak tak +-nejake buzeni a spal do 7,15hod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ajo-recept vypada dobre uz jsem si ho ulozila :slight_smile:
6. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
ahojky dobre ranko :wink: u nas noc taky dobra jen 3x hore a budik v 7
6. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky

tak včerejší body styling byl opravdu dost ve znamení aerobicu :sweat_smile: takže trapas, ale nebyla jsem tam jediná, byl tam i kluk :grinning: ten to nezvládal vůbec, 20 min.byl jednoduchý aerobic - dle slov instruktorky, já nezvládala ani to :grinning: pak to samé, ale s činkama v ruce a pak prvky jogy, kick boxu..no takové vše možné dohromady...příště nejdu, zůstávám u jogy!!!!!
6. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
miso..no ja bych byla taky smesna..ja jsem chodila na aerobik a nestihala jsem a pak jsem chodila na vodni aerobik...tam jsem aspon pod vodou nesla videt :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
hiolky ja kdyz jsem tam prisla poprve tak nez jsem se naucila jednu sestavu tak oni uz meli dalsi dve za sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: A pak uz to slo-ale taky zalezi na instr.pac ta co me mela naposled tak te jsem stihala byla super ale treba v tom Turnove jsem byla ztracena pokazde :confused: :confused: :confused:
6. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky holky,

kristi, tak jsi me tak nahlodala. ...ale nakonec jsem si zavolala dr. ...a oni se ty deti za pul roku preockovavaj jeste jednou ..takze dostane dve vakciny a tim padem to je jako by ty nestovice prodelal. ...a nebude preockovani treba. ...ale uz jsem uvazovala, ze to dam bez toho. ..ale takhle ...uz jsem zase klidna. ....no jsem zvedava na jak dlouho. :sweat_smile:
on totiz radek mel nestovice nekdy v deseti a dostal z toho zapal mozkovej blan ..tak bych nerada, aby neco podobnyho postihlo i risu. :zipper_mouth: :pensive:

Miso, ..tak to ja bych priste ...a na porad zustala doma. :grinning: :grinning:
...bane ..holky ...vy me fakt za chvili donutite jit taky neco delat. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...treba jit se najist...? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Tak ja jsem vytrela a poklidila-varit nemusim mam od vcera :wink: Jen nevim co na zitrek-asi rybi prsty jinak fakt nevim :confused: :confused:
6. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
tak ja jsem udelala kure na paprice, tak dnes nam smakuje uz druhej den. ..jen ma po tom risa srajderu, takze mu budu muset nasadit dietku, nebo se z toho prebalovani zblaznim. :pensive: :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
No Hani, tak to ne sedět doma :grinning: budu chodit út a čt na tu jogu!!!

Já dělala čočku s párkem, ale pro nás dva, D.měl od včera špagety s masem a protlakem...to vymýšlení je hrůůůůza!!! :angry: :angry:
6. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
koukala jsem vcera na samadoma a byla tam joga ...a teda tohle by me moc nebralo. :pensive: ...ala pozdrav slunce. :confused: ...to mozna tak nekdy ....za dloooouho zajdu na aqua ...mam radeji vodu nez sous. :sunglasses:
...to mi povidej. ...jedna polivka na 3 zpusoby druha na 2 a jsem v pr***. :zipper_mouth: ...jinak jsem si rekla, ze tak od roku a pul uz dam risovi parek taky. ..v globusu maj dobry ...ted mel to kure na paprice s knedlikem...houskovy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..vcera s testovinama. ...fakt mi prijde, ze udelam tak 10 jidel a to se toci porad dokola.
6. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
no a my pujdem do hajan. ..risa vstaval v pul sedme a vcera spal dopol jen pul hodky, protoze ho probudila baba. :unamused: ..tak snad dneska by mohl dat treba 2 a ja s nim. :confused: :sunglasses:
6. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky holčiny, tak vás zdravím z pelíšku :frowning2: Večer mě to porazilo, nejdříve kašel a pak bolení kloubů, ale naštěstí nemám teplotu, tak se to dá. Prolejvám se čajem a ležím pod peřinou a Honza se stará o Ondrulu. Ještě štěstí, že mě to chytlo teď, když je Honza ještě doma, páč nevím jak bych to zvládala, kdyby nebyl :confounded: Honza a Ondrula jsou už v pohodě,tak alespoň tak :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Hani,my pozdrav slunci neděláme, to je joga duchovní na očištění mysli, my děláme power jogu, jsou to sestavy, kde se protahují všechny svaly, tak je to taky o té mysli a pročištění, ale po první hodině jsem cítila fakt všechny svaly na těle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvičitelka má super pevnou a vypracovanou postavu, to bych chtěla taky docílit :pensive:

Luco. vy zase jedete :cry: ty marod, mamka zase tu nohu, já myslela, že jste si to minulý rok vybraly :cry: ať jsi brzo v pohodě, za víkend to snad vyležíš!!!!!!!!!!!!
6. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
No Míšo, já jsem si taky myslela, že jsme si to loni vybrali :frowning2: Já jen doufám, že to nebude další kolo se zlomeninama, páč mamka loni končila, letos začína, ale snad ne :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
No holky ja jsem si taky myslela ze jsme si to vse vybrali a ono se porad neco deje-ach jooooo :frowning2:
6. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem uz doma..byla jsem s petrem v praci a pak v tecku nakoupit..
na obidek karbose s bramborem a jeste udelam babovku a uklidim a padla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peta jde odpol.na pivko s kamosem tak juknu sem :grinning:
6. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.