• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
ahoj holky-nejjak mi zlobil kun od rana :frowning2:
Miso-uzij si na chaloupce-to musi byt pohodicka a pocasi ma byt krasne tak super :wink:
Hani-jeee ja taky rada listuju v letakach :wink:
Ja mam asi vse udelano,navareno ze vcera,uspany Ondrula-spi venku v kocarku a jdu si oddachnout :wink:
13. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojky holky,
tak ja jsem z nakupu. :wink: ..a akorat obedvame. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a az radek kolem druhy pujde uspavat risu, tak ja vyrazim do prace.

Ani, jojo, ..to je vzdycky u letaku takova chvilka klidu. :sunglasses: ...jinak je mi jasny, ze se na letaky muzu podivat na netu,ale to uz neni ono. :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky sluníčka, ani Vás nedočítám, jen jsem letmo přeletěla, cítím se jakási unavená bez energie, včera jsme se s JAninou byly podívat akorát chvilku tady kousek na kozy,oslíky a poníky, náramně jsme při to zmokly, odpolko už jsme neměla náladu, bylo hnusně, mě bkbě, chtělao se mi furt brečet.....dnes je nálada lespší,ale furt jsme jakási unavená. po O jsme si s Janičkou dáchly na 3h, ale i tak....
jinak plán na dnešešk už žádnej, ted šli na chvíli s Michalem ven, ale budou určo hned zpět jak je znám, Janina je dnes bez plínky celý den už počurala co mohla, bno sranda....

já taky ráda listuju v letácích :slight_smile:

M si přeinstaloval PC dal si na ně nejnovější verzi windowsu, ale ted mu nejdou jaksi propojit PC, takže mě na noťasu nejde net, tak jsme pdkázaná na to, až na chvilku vystřelí, nebo až ho něco osvítí a přijde na to čím to je.... takže nevím kdy se zase ukážu.... mějte se krásně... papa :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
ahoj holky-u nas noc nic moc :unamused:
Jsme od 5.30hod vzhuru ale alespon jsou kluci vypraveny a za chvilku jedeme ke tchanovcum a je tam detsky den.Tak bereme i Maxika a za chvilku vyrazime :wink: :wink: :wink:
Tak zatim ahoj-dnes to vypada na parak tak si uzijeme slunicka-hezky slunickovy den :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky..u nas celkem fajn..
vcera jsm byla s klukama na 30tiny..dojela jsem v jednu ..petan usnul v pul druhe a v pet budik..nastesti jeste usnula probudil se pred osmou..

navareno mame ze vcerejska a tak budu jen polehavat :dizzy_face:
14. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky holky,

tady to dneska teda zije. :grinning: no je krasne po dlouhy dobe zase slunko tak se neni co divit :sunglasses: ..risa byl dnes taky po dlouhy dobe venku, jen teda v kocarku, tak jel koukat s tatinkem na masinky aby mu tolik nevadilo, ze se jen veze. :wink: ..ja jsem mezitim pripravila obed a odpol jsem jeste upekla strudl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted radek uspava, ja pujdu za chvili hodit sprchu, seberu pradlo a taky zalehnu ..jsem nejaka znavena. :pensive:
14. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u na docela dobra.Jen me teda ubiji ze vstava uz dlouho pred 6hod :frowning2:
Dnes odvedu Stepanka do skolky a asi pojedu koupit kopr-sice mam ze zahradky ale asi zkusim steril. a zitra udelam kopracku.Dneska asi jen polivcicku.Nic se mi nechce :frowning2: :unamused:
Hani-to jsi unavena z toho strudlu a toho myti nadobi :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
autor
Jeeeeee-holky dneska asi nesel celej den kun-alespon co jsem ja koukala tak nesel.Pak uz jsme byli venku :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, jojo, to bylo tim nadobim. ..me to myti strasne zmohlo. :grinning: :grinning:

jinak ja dnes byla u obvodacky aby mi zajistila predoper.vys. Dnes jsem byla na rtg plic, zitra jdu dat litr krve. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak na internu natocit ekg a ve st na endokr. Tak mam zase o zabavu postarano.
15. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahojky holky.Tak jsem se sem konečně na chviličku dostala.Včera nešel kůň a tak mi psala Janička na mobil.Nemají se zrovna vesele.Malá má nějkaou virozu nebo angínu a 40cítky horečky,prej to všechno stojí za h..no!! :confounded: Asi zase máti do ní rejpe a buezruje.CHudák holka nemá to jednoduchý. :frowning2:

Já jsem včera odpoledne trochu spala,když malej spal.Nějak mě zase začla bolet hlava a stále bolí a taky mě bylo nějako divně.Hlavně mám ted zase období kdy bych pořád jen spala. :unamused:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky taky zdravím, taky mi to nešlo, asi byla nějaká uprava serveru...

My jsme měli včera 39,4 a 39,6 teplotu, byly jsme u dr. říkal, že jí nic není mimo teploty, že to muže být začínající viroza nebo angína.... že máme dávat ibalgin po 6h a paralen po 6h... tak aby něco dostala každý 3h na teplotu, musím říct, že včera odpolko prospala chuďa asi 6h a světe div se , dns má 36,5... tak jsme ráda, v pátek jdem na kontrolu, ani nekašle ani nesmrká.... tak snad ty bacily vypotila a zničila....

dnes budeme doma, aby se ještě moc nenamáhala, ale od rána tu řádí jako černá ruka...

M tady přeinstaloval PC, takže mě nejede net na noteboku, takže se s váma asi tak často neuvidím, pže taťka je furt tady u velkýho PC, tak se mějte pěkně, u nás je oblačno a hrozně fučí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas je docela kosa a chvilema prsi :frowning2:
Oproti vcerejsku docela rana :confounded:
16. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ta modrá potvora zase zlobila :angry: sem si říkala, že tu aspoň bude něco inovovaného, když byl odstavený a prd :unamused:

U nás počasí naprd. Takový červen si teda nepamatuju. Chudák holky, co se vdávají. S tím počasím je to jak na houpačce. U nás dopo nejdříve pršelo, pak bylo relativně hezky a teplo, během chvilky bylo zase černo, mega vítr a déšt a teď je zase celkem hezky. To je fakt na houby. Nikdy nevím, co té malé opici mám dát na sebe. Furt jí oblékám, vysvlékám, oblékám, vysvlékám :confounded: a beztak z toho debilního počasí je i nachlazená. Má docela dost rýmu a kašel. V noci jsme kvůli tomu moc nespaly. Ve 4h už jsem jí musela dát sirup a Dithiaden, jinak bysme asi ani jedna vůbec nespaly. A teď po O spala sotva hoďku a opět jí ten blbý kašel probudil. Takže tu zase straší a já jsem úplně KO a nic se mi nechce. Chjo, a kde je do večera, že :confounded:
16. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Dopo jsme ani nebyly k vůli tomu větru a dešti venku, ať se jí to nachlazení ještě nezhorší. Teď doufám, že bude aspoň chvíli hezky, aby jsme se mohly jít na skok vyvenčit, jinak tu zblbnu :rolling_eyes: Obdivuji kámošku, která teď seděla s oběma svojima holkama 14dní doma, pže ta starší měla neštovice. Mě by po týdnu doma asi odvezli :rolling_eyes:
jsem dneska naprosto negativní :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jani, teeeda, takové teploty ? A nemůže začínat zlobit ta poslední série stoliček ?
16. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Aji my jsme si s M doma dfělali srandu, že místo globálniho oteplování se vědci sekli, a přichází globální ochlazování..

Já tady přemýšlím, jestli jít odpolko ven nebo ne, bojím se aby zase neměla teploty, fakt nevím, co to bylo, ale zase na duhou stranu, musíme dát zase ještě auto do servisu a já potřebuju začít trochu nakupovat , pže o víku pořádám ty Michalovi 30tiny asi pro 20 lidí....
takže se mi to taky uplně se*e...ještě bychom měli jet do Prostějova do tý lišky , kvuli tomu uveru, pže paní volala, že bude mít příští týden od středy dovolenou, ale musíme si nechat ještě vyplnit příjmy a to musí M ve Vyškově a do toho si ještě pujčil sekačku na domek do Valchova, kterou musíme jet do pátku vrátit někam ke Kroměříži... a .v pátek je zabitej den , ráno jdem na kontrolu k dr. a ve 12,00 s Janinou na prohlídku k zubaři, nevím jak to mám stihnout a naplánovat si to a M tady s ledovým klidem leží celej den v posteli.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a J taky spí a nespí.... zase došla babi z venku tak jí vzbudila, spala sotva 40 minut , tak jí teda ještě M přemluvil ,aby ještě zaspala.....

Jo Aji já taky nevím, jak ji udržet doma, od rána nám nosí z předsíně boty, že jdeme ven :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky holky, jen se jdu na vás juknout a zase mizím. Dodělávám bakalářku, dotoho pracuju a ještě aktivity s Ondrulou. No je toho hodně, ale po prázdninách bude zase líp.
Jinak my jsme minulý týden taky prodělali nějakou virozku, ale už dobrý. Ani vás nedočítám, protože jsem si fakt net zakázala a píšu a píšu a píšu :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Koukám, Jani, že máš celkem rušno. Ono to většinou tak blbě vyjde, že se všechno nakupí najednou a člověk pak neví, co dříve.

Klára si už před 10 minutami obula demonstrativně boty a teď najíždí kočárkem s panenkou do dveří :rolling_eyes: tak asi budu muser chtě nechtě jít. I když se tam opět zatahuje a fouká vítr...dítě chrchlá, jak starej tuberák a u nosu furt nudle. Tak aspoň na chviličku, jinak se tu s ní asi zblázním. Peťa v nedohlednu, ten dorazí až zítra k večeru...snad. V příštím životě chci být chlap :grinning:

Jo, a v neděli jsme jeli po tom dálničním úseku s kruháčem, co jsi kreslila :slight_smile: hned jsem si na tebe vzpomněla.
16. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Tak u nás pěkná bouřka a celej den slejvák,teda s mezi přestávkama :grinning: Malej jel před chvíli s dědou a tátou někam traktorem tak tu máme s babi nachvilku klídek.Už se asi vrací slyším něco vrčet.Tak je po klidu :sweat_smile: Jinak asi tak nějak žádná změna.Bubuláček mě stále ze vnitř okopává asi to bude fotbalista :grinning: dneska teda trénuje fest :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
tak jsem nakonec šla na ten nákup, vzala jsme si kočárek , tak jsme tam toho docela dost naložila, jinak bych to ani neutáhla, M jel do servisu a stavil se ke kamošovi a nějak tam vysedává, no dnes byl na mě načuč, pže já jsem byla načuč na něj ... no takže radost :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janině jsem koupila v drogérce nový gumičky do vlásku s motýlkama, dala jsem jí je do ruky a šla nakoupit do masny, než jsem nakoupila maso, tak janina pytlík rozbalila a motýlky otrhala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:

ted tady rozlila kelímek vody, než jsem to tu dopsala, co chtěla hrozně chtěla na pití, booooože... taky vaše děti dělaj samý pitominy... já nevím, jestli jí málo hlídám a málo zakazuju, ale ted to fakt stojí ta TO.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uklidím jednu pohromu a ona utvoří novou :confounded: :sunglasses:
16. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Aji už aby byl srpen, to budu mít měsíc a kousek do porodu a M bude ještě doma, ta mi snad dají chvíli všichni klid.... jinak jak tohle kolo s narozkama zkončí, začne druhý, pže 1.7. pojedeme všichni hromadně na chalupu, od tama na promoci i s oběma maminkama a pak budu pořádat oslavu M vých 30tin ještě jednou na chalupě, ale už jen tak pro 10 lidí, když nepočítám nás, jen nevím , jak se mi všechno vleze do toho našeho supervelkýho vozu, pže znám svou matku, co vše bude na 4 dny potřebovat...

tak jdu Janina si vzala příklad z knížky o pejskovi a kočiče - posledně jsme četli, jak myli podlahu a tak ten rozlitej kelímek janička vysušila sama sebou, jako v té povídce pejsek a kočička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Jani-nic si z toho nedelej,u nas je to taky jedna pohroma za druhou :confounded:
Dneska Jolane rozcupoval celou krabicku cigaret-myslela jsem ze ji slehne-ale zase je od nej hezky jak mysli na jeji zdravi :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
zdar babky,
nedočítám, je mi blbě a vrátili mi diplomku, sem naštvaná :rolling_eyes:
ale musím se pochlubit, Márinka dneska chodila po venku a nechtěla do kočárku ani nýst v náručí a dokonce ani za ruku!!! si to schovávala na oslavu roku a půl :grinning:
je něco novýho? nějaká další těhule?
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja uz jsem hodila pracku,za chvilku jedeme odvezt Stepu do skolky a my s Ondrulou jedeme na kontrolu na ORL a pak snad konecne na dobanec na spalnicky z 15 mes.co jsme kvuli ouskum nestihly :slight_smile: :slight_smile: :confounded: :confounded:
17. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Pěkný den kočky.U nás noc tak nějak docela to šlo.Asi 4x hore kvůli bumbání ale jinak dobrý.Mě je celkem zatím dobře až na to že jsem byla u našich a mají tam vykuchané kapry a jak jsem cítila ten pach tak se mi trochu přitížilo :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak dobrý.U nás tak nějak počasí půl napůl,pořád váhám jestli dát pračku nebo ne.Ve vnitř na sušáku mi to nechce schnout :unamused:
Aničko mi to očkování měli na 18měs. tak bud v klidu. :wink:
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojik..
tak u nas ted dve noci desne jen rve a rve a nespi..nastesti uz nam chybi jen 4zuby jinak me asi brzo jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera jsem byla na cvicu..tak jsem mela chvilku klid..
no jdu pracovat..pa
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Adel to bud ráda že jen 4 nám jich chybí asi 10 :unamused: takže mi si budem asi ještě užívat a to věřím tomu že si to nechává až bude prcek na světě a já budu co dvě hodiny vstávat a krmit tak on do toho určitě bude mrčet kvůli zubům :angry: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Peti-no tak my jsme to ockovani stejne nedostali-pry to nepospicha a je to docela drast.ockovani a zasah tak aby jeste to telicko posililo :unamused:
Jinak ma v uchu spuntik co ji nesel odstranit pac se vztekal jako kun,tak nas poslala na mikroskop do MB k primari pac nevidela grometu.Ale ten tam je snad az nekdy v cervenci tak nevim no,mam si volat :confused: :unamused: :unamused:
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
koukám že to tady dneska vysloveně frčí.Njn je hezky tak každej venku.No já jsem byla do ted s prckem venku ale nesmím moc na sluníčko a začíná dosti foukat. :unamused: Aničko ona asi ta dr.ví co dělá tak až to půjde tak vás naočkuje a bude to ok.Ono není o co stát.Malýho naočkovala do předloktí a za 10dní se dostavila reakce a to jsem to tady myslím psala. :wink:
17. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Dneska nestíhám ani dočítat :grinning: :grinning:
Holky mámnovej recept na bábovku tak kdo chcete písněte meily do IP a já pošlu :wink:
17. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.