• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojik..
tak u nas se jeste radi..
protivny je jak rit..jeste ze jsem dneska pracovala..jinak nevim nevim..obdivuju ty co se daly na druhe..me by jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beny..ja bych si babovku dala ale ja ju nesmim :frowning2:
17. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Adel tohle je jiná bábovka to mi věř a tu můžeš,na to vsadím boty. :wink:
17. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
jinak co se týče toho protivenství tak u nás to taky je,to je asi všude a je to asi období kterým si ty děti prostě projít musí.A my musíme mít obalený nervy.Dneska to celkem šlo.Rád se vozí s dědou v traktoru tak ted když se dělá seno tak ho tam strčím,on je spokojenej že se vozí,já jsem spokojená že mám chvíli klid a no prostě spokojenost na všech stranách :grinning:
A co se týče druhého,no ono to taky nějak dopadne.Musíme se s tim nějak poprat. :wink:
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak jak tak koukám tak dnes to tu bude asi ioravdu mrtvý.Já se chystám do hajan.Ráno musím brzo vstát-vezeme Nerinku na stříhání.Bude mít konečně letní sestřih a já zas budu chudší o dost peněz.Tak dobrou a kldinou vám všem. :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Adel-a kolik uz jsi zhubla? :confused: :wink: :slight_smile: Jde to dobre alespon?
Peti-ja jsem ted dozehlila a jdu asi taky spat-i kdyz davaji mi Odlozene pripady tak jeste uvidim :wink:
17. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
peti..tak ti dam meilika do IP a tesim se na babovku :grinning:

ani..no jen sest ale jde to ale pomalu :confounded:
17. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Adelko-ale to je supeeeeer a ze to jde pomalu je moc dobre.Hlavne se naucis jist a to je nejlepsi :slight_smile: :wink:
Petri-muj meil asi mas tak mi to taky pisni-ale malokdy mi to jde otevrit tak kdyztak muzes i do IP :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 v 06:08  • Odpověz
ahojky..tak noc nic moc..petan hore 4x a budik po seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani..no ja vim ze je to akorat ale ja bych chtela uz vic
18. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky jsem uhnaná jak pes a jen probíhám, nakonec servisman kukl na auto, a řekl, že je to závada, ale taková , z kterou ještě chvíli mužeme jezdit , aniž by se auto nějak poškodilo, takže ho tam M nemusel nechat, takže už 3 dny lítám po nákiupech a dnes jsme i posekli tu trávu, jsem popálená od kopřiv a od slunka, ale za měsíc nám ty kopřivy vyrostli až pod bradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže zítra musím s Janinou k dr a zubaři a M pojedou vrátit sekačku a vyzvednou bečku a pojedeme na velký víkend...půl masa mám naložený, ted jdu na druhou půlku, kluci s Janinou jeli ještě nakoupit alko nealko... tak papa, asi se sem už nedostanu až do neděle, takže pěknej víkend...
18. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: závada SE kterou (samozřejmě)
18. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky,zdravime z jiznich cech.Je tu krasne,ale dost nuda.Mame s mamou litacku za Dadou,ten je fakt cely den venku,doma jen na spani a 10min.obed,hihi,je to na hlidani narocnejsi,nez doma,kdyz jsme sami!!Ale Dada je spokojeny,chodi si sam trhat jahody,od NE jich snedl asi 3kg!!Jinak tu spi jak drevo,za noc se ani jednou se neprevali,coz je zazrak!!Mam hodne fotek,tak pak dam.Prijedem asi v NE vecer.Mejte se,jeste kouknu zitra.
18. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahoooooj Misenko :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Tak to je super ze si uzivate,skoda jen ze se ma zitra pokazit pocasi :frowning2: :confounded: :confounded:
Ondra taky miluje jahody a jak se k nim dostane tak je jak nenazranec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zitra jdeme na imuno s klukama tak bude veselo-doufam ze sebou neriznu pac v ordinaci nemaji jerab aby me zvedly :unamused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a podrzte se zitra jdeme vybirat mycku a asi uz ji i privezem,jen nevim kdy ji pripojime pac to musime napojit na odpad od drezu :confused: :confused:
Tak se loucim a jdeme asi vyrabet miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
18. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Jani-uzij si strasne moc grilovacku a hlidej si Misana at mu neni mooooc zle :wink: :wink: :wink:
A ted uz opravdu dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
18. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme vás i batolátka, poslíláme pusinkýýýý!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Dočítala jsem jen poslední dvě stránky.

Marušce gratulace k těhu :slight_smile: Koukám, že se nám tady bříška množí :slight_smile:

Aničko, my taky nemáme ještě to očkování, co mělo být na 15. měsici (zarděnky a spol). Vakcínu mám ale v lednici. Rozhodla jsem se pro ten Priorix tetra. Doktorka tam ale nebyla, až tento týden a protože jedem od příští soboty na dovču a reakce jsou 7 - 14 den, tak raději nechávám až po dovolené. Je fakt, že ty reakce mohou být blbé... takže se toho trochu bojím. NEjlepší reakce byla na Prevenar, to se celou noc Maru smála, řehtala se na plné kolo :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Adléko, někdy to chce pevné nervy, na ty naše drobky.... ale stojí to za to!!! Když mrzutost přejde, vysvitne sluníčko a objeví se nádherné úsměvy :slight_smile: Milujiu, když se Maru tulí, pusinkuje, usmívá se a chce dělat skopičiny, to mi srdíčko jásá!!!!! Naštěstí my těch protivných chvil moc nemáme, ale když jsou, tak pořádné.

Míšo, hezký pobyt na chalupě!!!

Janičko, to to ale letí.... už jsi zapolovinou těhlukování!!!! Přeji hodně síly a energie ve druhé polovině!!!!

PEti a Tobě taky!!!
19. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky a Renčo krásné ráno přeju. :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
JInak u nás žádné novinky... no snad jen to, že už jsme zvládly i pár procházek bez plíny.. .doma už je nočník samozřejmostí, ven dávám plínu, jen když jedeme na dýl a v kočárku. JInak procházky pěšo zvládáme bez a čůráme na travičku. No a na noc samozřejmě plína ano. Ale je to super, spotřeba většinou 1 plína (ta noční) a někdy i jedna na odpolední procházku, ale je v ní max jedno čůrání, co nevychytáme.

No a pár dalších slov umíme... takže nyní okolo 40.

Nejoblíbenější Maruščina věta je: Mama kaká bobo :slight_smile: A kříčí to pokaždé, když jdu do koupelny, takže si asi sousedi musí myslet, že mám pořád hnačku :slight_smile:

A co mě těší, začala mi říkat maminko... :slight_smile: Ze strohého mama zní maminka tak krásně slaďounce :slight_smile: Ale samo někdy použije i mama, mamí, mamko :slight_smile:

Tak zas mizím, povinnosti volají!!!

Mějte se kráááásně a já zas přijdu mrknout. Pápá!!!
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Jéééé, ahoj Petíííí!! Já myslela, že tu nikdo není.... tak ještě Tě zdravíííím... ale bohužel už fakt musím. Ale třeba odpoledne, jestli bude pršet, tak mrknu. a už fakt papa.
19. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
No takže u nás tak nějak zataženo oblačno ale asi neprší.Jen nám asi nebude schnout seno což je teda na prd :angry: páč to mohlo jít dneska domů kdyby svítilo sluníčko.Ach jo.
Jinak Aniko koukám že asi budeš další kdo bude mít v pasu tt :grinning: když teda tak razantně vyrábíte mimi :grinning: :grinning: :grinning: ale jo já ti tu Kačenku moc přeju :wink:
Jani tu pařbu vám docela závidím,ikdyž to chystání teda ne ale tu žranici joooooo :sweat_smile: :grinning: jééé jak já bych se šla někam zadarmo najíst a napít :grinning: hlavně se moc nepřepínej at to s Vládíkem zvládneš :wink:
Miško jj jsou to kluci lítat venku a vůbec je nedostaneš domů to tady mám taky.Hlavně ted jak děda má dovolenou tak to je pořád "děda grrrrrrrr"chce pořád jezdit v traktoru. :grinning:
Renčo to je taky dost že se tu ukážeš,kolikrát na tebe s Maru myslím jak se asi máte.Ale jak tak čtu tak asi moc dobře a to je dobře.S očkováním si nic nedělej mi taky byli naočkovaný až na 18m a reakce byla až 10den a to měl trochu zvýšenou teplotu a tři dny byl protivnej. :confounded: Ale přežili jsme.Jinak nám ho naočkovala priorixem a ted už ta vakcína není tak jsem zvědavá čím nám ho za půl roku naočkuje znova :unamused:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Jinak Renčo ti moc závidím to bezplenkování.U nás se snažíme na nočník doknce se jednou vyčural i na záchod ale pořád to bojkotuje nechce nechce.A násilím ho nutit nechci,ale moc bych si přála aby do podzima měl plínku už jen na spaní.Páč to se pak z těch plín asi zblázním nebo nevím jak to vyřešit.Njn říkají že kluci jsou na tohle línější než holky.ALe kdyby třeba byli pařáky tak ho nechám lítat jen tak bez plínky a třeba se to naučí.Ach jo.Snad to do podzima zvládnem. :unamused:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
ahoj holky-u nas je taky pod mrakem a chvilema prsi :frowning2:
Jinak Peto-prave ze nejak razantne nepracujem,vcera jsem si napr.myslela ze jako jo a ono prd-usnuli jsme oba jak spalci,ale tahala mu zub tak mu odpoustim :grinning:
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Renci-tak to je Marunka sikulka sikovna.Ondra se taky niocniku vyhyba jak cert krizi.A taky spoleham na leto jako jsem to mela u Stepanka :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Aničko tak jako je jasný že na tom neležíte každejch 5min ale tak jako snaha se cení :grinning: však jestli to má bejt tak to bude at už má bejt intenzita vysoká nebo nízká :wink: a se zubama to není prča to znám. :confounded: A co se toho nočníku týče tak to je u nás asi jako u vás.Ted šel po O spát a jako měla na sobě před tím body a lacláčky a všechno durch pročůraný a bodejt by ne když už si umí škubnout s plínou a ono to pak teče jinam.No radost.Tak snad se trochu prospí a bude mít lepší náladičku :wink:
19. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky,Anulko,tak ja si rikala,ze jste meli 1.letosni vrz,chichichi a ono nic(bohuzel neumim smajliky)no Ondra je koukam,taky jahodnicek!Co dnes ten Dr.??Peti,jj,Danik taky furt sleduje traktory,jsme u silnice a vcera litali az do vecera se senem pred destem.RENCI,ahojky to jsem rada,ze se mate skvele,Maruska je kocicka,to je roztomily,ze ti rika maminko!No a je to neskutecna sikulka s tim curkanim!!U nas stejny,jako u Peti.My tu dnes taky mame osklivo,zatim neprsi,tak snad to vydrzi.
19. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
No tak jsem musela skáknout pro plenky páč nějak ubejvají a zrovna jsem koupila i ubrousky no a zase jsem bez peněz.Ch jo.Děs a hrůza jak ty peníze jen lítají.Ted jsem si pro sebe našla 10min a nabarvila jsem si obočí tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží. :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

U nás je celý den pěkně hnusně. Furt prší, přestalo snad jen na chvilku. Zrovna jsme si tak říkali, že brát se letos, tak teda nevím nevím, ale s tou svatbou venku bysme teda moc neuspěli :confounded: :rolling_eyes:
A to má být prý takové nijaké celé léto krom posledního týdne v červenci a prvního týdne v srpnu. No děs.

Jsme aspoň dopo byly v herničce, tak se holky opět vyřádily :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Peti, my se v neděli taky chystáme na plenky. Do Sparu, když tam mají tu 31% slevu :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Za chvilku odvážíme malou k našim, valíme pro prstýnek, co jsem měla ve správce, dokoupit dáreček pro kámošku, ostříhat Peťu a pak skákneme někam na pizzu. Zítra ráno jedeme na svatbu, tak už se mooooooooc těším. Snad máme všechno doma a zítra nezjistím, že mi ještě něco chybí.
V po jsem byla u holiče a včera na nehtech, ať jsem krásná :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
V neděli si pro malou zase sjedeme a to už tam zůstanu až do středy. Tak zase nějaká změna prostředí.
19. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak už musíme valit. Zatím pa pa a snad večer ještě stihnu nakouknout.
19. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.