• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aji tak já kupuju huggies a to v Tetě páč tam mám kartu.A minule k balíku plen jsem dostala pouzdro na ubrousky a dneska tričenko pro malýho.Takže supr.Jinak ti zvádiím tu svatbu.
19. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Miso-jj tak vyroba je u nas na mrtvem bode pac tatku poprad boli ten zuban.Uz ho podezrivam ze ho boli schvalne aby nemusel vyrabet :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :wink: Neeee-to ne dokonce si bral Ibalgin tak asi fakt nekeca :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Jinak holky ja za chvilku valim na veceri s nasim babincem :grinning: :wink:
19. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojky to si ze mě děláte srandu že jsem tu dnes první.A asi poslední :confounded: :angry: :unamused: :confused: :rolling_eyes:
20. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak jsem si dnes skvěle pokecala tak všem přeju krásnou dobrou noc ...ničím nerušenou :wink:
20. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Krasny vecer-Petri no vidis jak jsi se dnes mela :sweat_smile: :grinning: :grinning:
My mame kluky u babicky tak jsme byli u kamosu a za chvilku asi zalehnu taky :wink: Zitra jede Zdenda na autokros a ja budu doma sama-tak snad neco udelam.Vrati se az hodne k veceru :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak dobrou noc preju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Krasne ranko,

tak risanek spinka ukazkove, jen ja mam akorat od jedne v noci zlucnikovej zachvat, a ted cekam az mi napodruhe zaberou kapicky. Tak se aspon tim klepanim do mobilu snazim trochu odreagovat. :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 04:31  • Odpověz
Jinak vcera jsme dopol risu dali ke tchanovcum a s radkem sli oslavit 3.vyr.svatby. :wink:
tak jsme se meli hezky :dizzy_face: ..byli jsme v recky rest.a pak sli do kina. :sunglasses:
jinak "prespavame" (jak kdo, ze :sweat_smile:) u tchanovcu, tak se o risu hezky starala tetka s babickou, a ja jsem se jen nachomejtla k nocnimu oblikani, a jesteze tak, protoze jsem risovi nasla kliste :frowning2: ..jsem nejdriv myslela, ze ma na noze nejaky smitko, ale neslo smest, tak jsem jukla poradne a ono fakt kliste :confounded: ..Sice maly, ale snad ne infikovany :confused: :frowning2: ..a do toho ma uz treti den nejakej hnusnej kousanec na uchu, ze ho ma dvakrat vetsi a jeste to vypada, ze se mu zanicuje, tak nas asi zase dr.nemine. :unamused: ..a asi taky jeste v jednom nechame udelat ster z krku, protoze tam furt neco ma? ..ale jinak je fajn. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
No jdu zkusit zalehnout aspon na 2 hodky. :confused: dobrou :pensive:
21. čer 2009 ve 04:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak tatka odjel na zavody,kluci jsou u tchanovcu,ja peru,pujdu se kouknoput na zahradu a pak tady mam nejake siticko :confounded:
Jeste jsem slibila ze upecu jahodovou bublaninu a snad bude klid-pak se mozna natahnu uvidim :wink:
Hani-jeeeeeee chudaku tak to ti teda nezavidim,kdy mas termin operace?
21. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
AHojky tak to vám teda nedaruju nechat mě tu včera celej den samotinkou :cry: :confounded: mibylo smutnoučko :confused:
Ale přežila jsem.Tak já jsem tak nějak navečer šla na wc jakože ted chodím dosti často a samo malej mi musel asistovat a jak jsem na něho cosi mlela tak jsem blbě dosedla a prasklo miv koleni a já se ted sotva belhám.Bolí to jak čert.Už vim jak bolej mámu kolena když má artrozu :frowning2: nepřála bych to nikomu.No noc tak nějak ušla.Nemohla jsem se pořádne obracet v posteli ale tak nějak jsem si asi hodinu užívala,krásných kopanců od mimíse a že už je to cítit na ruku,byla to sranda.Tak nějak jsem si to užívala :grinning: Malej samo od rána dosti nevrlej ale ted se dostal zase k dědovi do traktoru tak máme s babi nachvilku klídek :wink:
Hani no žlučník to není dobrý,já to znám.Taky mě zlobí.Jinak co se klíštat týče tak tady v okolí jsou taky ale snad prcek zatím žádný nemá a doufám že ani mít nebude.Máma včera odpo jedno chytla jak jí lezlo po noze naštěstí ještě nebylo zakouslý. :unamused: No oslavu výročí docela závidím.Já jsem zvědavá jestli my vůbec budem nějak slalvit v srpnu naše 1.výročí od svatby.Ale jak to tak znám tak asi ne. :confounded:
Aničko závidím že jsi sama.Já bych taky občas brala kdyby si někdo vzal malýho třeba na dva dny :grinning:
21. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
ahojky zdravím, víkend grilování, obžérství a kapky piva je za mnou, popravdě jsem uhnaná jako pes, a až na počasí, které stálo za hovno to bylo super... bylo nás míň než jsme čekali, takže nám zbyly tuny jídla, ale opravdu se nám to povedlo, všichni si chválili,jdu vás v rychlosti dočíst pak si chvíli lehnout a pak musím uklidit tu atomovku , mám tu věci ze 2 aut...

Janina byla super, lítala venku, spala jak špalek, prostě idylka... papa krásný den
21. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky

jsme doma, poklidila jsem a vyprala..Daník vůbec nechtěl tchýni :cry: pořád volal druhou babi :pensive: ale už je s ní venku!!!!

Hani, chudáčku můj malej, už abys šla na tu operaci, kdy vůbec??zapomněla asem termínek!!!

Ani, Zdenda se bojí vyrábění?? :grinning: :grinning: :grinning: To je pacholek :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, to je škoda, že počásko nevyšlo!!!vy jste slavili ty narozky Michala???
21. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Jani, prosím, vy máte tu Dacii Logan????Dnes jsme jí s Petrem okukovali a celkem se nám líbila!!!Sice při vyslovení slova Dacie, se mi ježí chlupy, ale fakt to auto vypadá slušně???Tak jestli ho máte, jaké s ním máte zkušenosti??Dík
21. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
jj Míšo slavili jsme moje, Michalovi narozky a tak trochu taková rozlučka s kolegy z práce, jednak před mateřsku a jednak, jestli se z odstěhuju z Brna (což už snad nebude tak dlouho trvat), tak se už do práce po mateřské nevrátím, chtěla bych si najít něco ve Vyškově pak, abychoom měli s M stejnou cestu a nejezdili zvlášť všude možně, přecejen to docela stojí prachy

Logana ještě nemáme ale snad bude po novým roce nebo během příštího roku jak prodáme pozemek, taky ho pořád okukujem, ale jsme pro ni rozhodnutí, pro toho velkýho Logan MCV... 1,5 na naftu.... njn, Dacie tu není po revoluci příliš populární, ale nevidím na ní nic špatnýho, stejně je to jen karoska, motory tam jsou z renaultu....

http://www.daciagroup.cz/cz/DaciaSITe/mcv/color/index.html

M stejně jezdí tak docela opatrně a nepotřebuje žádnej super machrovací vuz, hlavně to probral v práci (aby se mu chlapi nesmáli :grinning: ) a ti mu to odsuhlasili, že jako v poho, tak je klidnej :grinning: jdem do něj
My měli žigula a to bylo nej auto, co jsme kdy měli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Miso-asi bych rekla ze se boji ale vic se boji me asi pac vyrabel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ta Dacia se myslim libi i Zdendovi-ale my uz mame jasno.Jestli to klapne tak jdeme do Seatu -Alhambry :slight_smile: :wink:
http://www.sauto.cz/inzerce/?sorting.orderBy=id&filter.manufacturerId=86&filter.modelId=666&filter.kindId=1
21. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Peto-jj je to docela prijemne nekdy vypustit a mit klid :wink:
Jani super ze jsi si oslavu uzila :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Ani taky pěknej rodiinej.... jako ten vuz.... už pracujete na 3 tím :wink:
21. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Jj ,ja uz si ho preju starsne dlouho.Dokonce nam na zatahovani na svatbu udelali dobrou maketu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No pracujem,spis to asi nechavame-kdyz se povede tak dobry a kdyz ne tak se neda NIC DElat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja teda moc neverim ze by se Katulka povedla ale nahoda je blbec :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Jani, díky, samo vím, že je to vlastně Renault, ale jsem dost na auta a tak mě prostě ten název Dacia děsí a přijde mi to takové potupné, jako mít třeba tráboše :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jinak nám se právě líbí, to samé, co vám..ten MCV nafťák 1,5.No já jsem teda zamilovaná do dlouhýho Passata 1,9TDI, akorát je to dost drahý na provoz, Petr nedávno říkál, že bychom možná šli do Fabie s obsahem 1,4 dieslová, akorát, že je to už starší auto a prostě ten Logan je novej a celkem za dobrou cenu, no uvidíme, jak to časem vyřešíme...
Jinak oslavička zní dobře :sunglasses: škoda, že nevyšlo to počásko..jak se vůbec vyvýjí ten domeček, máte už ten úvěr????

Ani, fakt jako to budete dělat na vostro :grinning: a čekat, zda to vyjde nebo ne??? :confused: :confused: :confused:
21. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
21. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky,

Míšo hezký fotečky, Daník si to pěkně užíval :slight_smile:
Jé Ani, vy se pokoušíte o třetí, tak ať se Kačenka zadaří :slight_smile: Jinak musím říct, že Seat Alhambra je perfektní rodinné auto, mají ho dvě kamarádky a jsou nad míru spokojeni.

U nás nic nového není, další miminko se u nás zatím nechystá :grinning: Ondrula je pěknej rarášek a já ač jsem druhé chtěla do třech let, tak pokud Ondrula trochu nepobere rozum, tak do toho nejdu. A ještě jsem začala pracovat, a docela mě to baví, tak se do toho nehrnem. Vlastně nový je, že jsem Ondrulu nechala ostříhat strojkem 1cm, moc mu to sluší, ale strašně zestaršel. Hodím fotku.
Já teď makám na bakalářce protože se chystám v srpnu ke státnicím. No už aby to bylo za mnou a já si užívala jen Ondrulu a práci. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Miso-super fotky,to jste si museli uzit uplne maximalne.Dana je skvelej-a ma super haro :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidis Luca musi Ondrulu strihat a Ty to mas bez starosti :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-dekuji ale fakt ot jen tak nechame a vzhledem k nasi frekvenci si nedelam nejake nadeje-proste v pohode-bud a nebo :grinning: :wink: Jdu Ti mrknout na fotky :wink:
21. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Luci-dobry ale teda je fakt jak velkej chlap-milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja mam taky nafoceno tak jak bude chvilka tak hodim fotecky :wink: Pred chvilkou jsem je vyfotila jak spolu spi v posteli -prdelky moje milovany :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na zitrek mam nachystano na Fr.brambory tak to bude bleskovka.Jeste teda udelam tu slibenou bublaninu jahodovou a bude to :slight_smile: :wink:
Tak se loucim a preju dobrou noc :pensive: :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
já jdu taky hají, Janina ted usla, zítra odpolko jedeme do Prostějova do tý lišky, tak snad.. držte palce...

Luci malej je krásnej...tak ať ti jde bakalářka od ruky a učení do hlavy

Míšo no, kdo by nechtěl Passata :dizzy_face: :dizzy_face: .... kamoška ho má a je super, hlavně nejsi uvnitř jako sardinka , jako treba v Oktávce...njn, ale to budu muset hoooodně pracovat než si ho budeme moct pořídit... a dohodli jsme se doma, že už jdeme jen do novýho, pokud nám zase někdo nebude chtít dát nějakou plečku na doježdění zadarmo (jako minule děda :dizzy_face: ), ale se starým autem jsou furt jen starosti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to fakt neba, hlavně proto , že M nemá vubec motoristický sklony, potřebujeme něco co nebude potřeba furt opravovat, nebo z toho zešílím :grinning:

tak jdu vykramovat peřiny Janině, papa a dobrou
21. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky holky..jak se mate.
jen nakukuji..nejak nemam u mamky casek.
porad nehtim a petan chce porad jen ven..
a taky koukam ze uz jen petan bechodi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no co uz on nekdy zacne
jinak nocnik taky u nas zadny uspech..
tak pa pa zitra juknu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak u nas budicek kolem 6hod ale zase spinkal celou noc milacek :dizzy_face:
Ted jsem odvezla Stepanka do skolky,mam upecenou tu bublaninu,dojdu pro Ondru k Jolane a poklidim.Kolem 10hod nam maji privezt tu mycku,pak letim pro |Stepu pac jsem mu slibila ze dnes pujde po O ,doufam ze bude Ondra spat.No a taky jsem si vyjednala brigadu tak zase budou snad nejake korunky,potrebuju lino do chodby :grinning: :wink:
22. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky tak u nás od 4 hodin nájemník v posteli a už jsme oba v čudu, pže JAnina právě dosáhla na kliku, :grinning: sice musí být vyšponovaná, ale od víkendu si umí otevřít.. :sunglasses: . takže vycestuje z postýlky nese si peřinku a valí k nám.
já jdu pomalu vybalovat včerejší příjezdové tašky, včera jsme na to neměla sílu ani náladu, tak je to v předsíni a odpolko jedem vláčkem do Prostějova vyřídit uvěr na domek.... tak mám nervy....papa
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Jani-drzime mooooooc palecky at to klapne a muzete zacit delaaaaaaaat :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky

Ani, taky jsem se smála, že Ondra od Lucky vypadá teď stejně jako Dáňa, akorát že to teda máme bez toho stříhání :grinning: :grinning:
Jaktože najednou taky vy a myčka :confused: :dizzy_face: jsi psala, že ještě nějaký čas musíš počkat, to byla nějaká výhodná koupě????To je bezva, budeš mít víc času na jiný věci, než stát u dřezu!!! :wink:

Jani, taky držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Díky za fotky, bylo to opravdu fajn!!!!
22. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mě už asiz toho počasí klepne.Tady furt chčije a chčije :angry: :rolling_eyes: akorát včera bylo ucházejícně. Dneska sedíme doma :rolling_eyes: Myslela jsem, že aspoň odpo někam půjdeme, ale prd...ještě nepřestalo pršet ani na chvilku. Chjo, to je ale léto. No hnus.

Já jsem s malou teď u našich, až do středy. Široko daleko nic, takže ani do herničky se nedostaneme. Aspoň, že je doma brácha, jinak bysme se tu asi uhryzaly nudou.
22. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.