• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky,

tak nez se risan probudi. ..tak snad neco stihnu pisnout. :wink:

Misulko, vitej zpatky z divociny. :wink: :dizzy_face: :grinning: ..jste si to tam museli paradne uzit. ...teda hlavne Dana. :sunglasses: ...tys asi mela hlavne litani, aby ti Dana nekam nezapadl, co? :wink:

Ani, jeee, takze jste nas v tom nenechali sami a taky porizujete mycku. :wink: :sunglasses: ...jinak s tim napojovanim. ..tady je to taky napojeny na odpad od drezu. ...do drezu tu jde jak odpad od pracky tak od mycky a je tu i napojena pod drezem voda. ...je tu totiz presouvana kuchyn, takze se tu tahla voda z jednoho pokoje do jinyho a z toho zase dalsima hadicema do pracky a do mycky. :wink: ..a v poho to funguje. :sunglasses:

Jani, drzim palecky, aby uver vysel. :wink:

Peti, ...hlavne aby to nebyli vazy v tom koleni. :confused: :zipper_mouth: :confounded: ...uz je to aspon lepsi??

Luci, Ondrulka je krasnouckej. :dizzy_face: ...taky jsme Risulu soupli pod strojek. ...teda my uz po treti. :sweat_smile: ..a vzdy mi prijde, ze hrozne zestarne. :confused: :wink: ..jen jsme to brali na 2 centaky, 1 nam prisel uz doost. ..bychom vypadali jako danik od Misi. :wink: :sweat_smile: :grinning:

jinak vcera jsem nestihala pak uz nic napsat. ...druhy kapicky zabraly ..risan nam spal do pul osme a my pak s radkem vyrazili na sichtu k nasim. ..se nam povedlo vylejt 2 litry oleje :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive: ..tak jsme ten sajgon museli jit uklidit. ...a pri tom teda zvladli i dalsi veci. ...umejt okna, oprat zaclony, zavesy (ty byly od toho oleje), omejt lino, vyprat koberec, ..takze makacka na celej den. ..a zdrchany dojeli v 6 ke tchanovcum. ...a jeste jsme kupovali desku pres tu mycku a delali do ni diry na nastaveni k desce co je na zbytku linky.
jinak na operaci bych mela jit v patek, ve ctvrtek mam v 8:30 nastup. ...tak snad uz od toho zlucniku budu mit klid? :confused: ..a nebudu mit teda s tim jiny problemy. :confused: :wink:
22. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Ajo, tak nam tady snad prset nebude. :confused: ...nez jsem sla sem psat. ..tak jsem ven povesila pradlo. ..sice je tam cerno, ale snad to vydrzi a nesprchne. :fearful:
jinak uz by to chtelo vetsi mimco s kterym by se daly hrat i nejaky hry doma, co? :wink:
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Misulko, jinak Danik je na foteckach uuuzasnej. :dizzy_face: :dizzy_face: ..prijde mi uz jak velkej kluk. ...teda kdyz nema zrovna dudlana. :pensive: :wink: ....jinak s tema jahodama to mas dobry. :wink: ..ty ja do risi nenacpu ...a ani rajcata. :unamused: ...risa ma zatim nejradeji bily hroznovy vino a mandarinky. ...a tresne ...kterejch mu bohuzel moc najednou dat nemuzu, aby ho nebolel pak bruch. :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Hani, tak snad ta operace opravdu pomůže a budeš už mít klid.

Nám tu teda zatím prší furt. Akorát teď méně vydatně :unamused: Takže to vypadá, že doma prosedíme i odpo. Tak aspoň mrkneme na Kouzelnou školku. Tu má Klárka ráda.
22. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
V pátek se chystám na druhou várku očko proti klíšťákům. Jen nevím, jestli nás vezme, pže má Klárka zatím pořád kašel :unamused:
22. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
AHojky tak v rychlosti nakukuju.No v rychlosti...jak se to vezme.Než se sem dobelhám tak jste už bšechny pryč :grinning: No koleno bolí a stále se mi špatně chodí ale jinak to nejde.Něco tam prasklo tak to asi bude ještě trvat než se to srovná.POčasí u nás hnus.A to potřebuju prát a taky sušíme seno...no ono už to vlastně není seno ale hnůj :confounded: V pupíčku se to pořád vrtí a Patriček je stálemrzutej...nevím možná zase zoubky. :unamused:

Hani co žlučník už je to o kousek lepší? :wink:

No když mi to výjde tak zase nakouknu,tak zatím čauvec
22. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět, no tak uvidíme, jak jsem čekala, baba zase po nás chce další prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už fakt nevím, kde to brát, si každej myslí, že má člověk statisíce na účtu... odcházela jsme s pocitem, že jsme to sice nějak vyřídili, ale přiklepnutý to ještě z daleka nemáme.... a to zatím chci jen pitomejch 900 tis. ještě tam musím zítra zaslat papíry, pže M potvrzení z práce ještě nedošlo :angry: , tak snad zítra... a pak se uvidí... ted budu mít nervy na pochodu jestli to klapne nebo ne... nejvíc mě nasralo, že jsme jí řekla, že platíme 10tácku nájem a ten chci vyměnit za hypo a ona to tam napočítala, tak snad nebudu platit nájem v paneláku a hypo na baráku, tak jedno a nebo druhý, tak nevím , proč to tak debilně posuzujou, jako jestli jsme schopni zaplatit oboje.......

Ani užijtze si myčku, se to fakt vyplatí.... já jsem ráda že ji máme.... ale ted na tý chajdě jsem si po dlouhý době docela odpočla tím mytím...

AJI U NÁS TAKY PRŠÍ JE HNUSNĚ VŠUDE, TO JE léto na hovno.....

jsem taková rozladěná z toho všeho, zase budou chtít další prachy za odhadce (jsem myslela, že kupní cena je jasná, tak na co ještě odhad), ach jo.... bojím bojím.... jsem babě řekla, že jestli nám to neklapne, že ještě přijde o 50 tis. co jsme zaplatili jako kauci.... tak snad se bude trochu snažit....
22. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Hani-jj tak jsme konecne koupili mycku ale kdy bude zapojena to je ve hvezdach :confused:
Miso- byla v akci ale mame ji i na splatky :wink: Koukala jsem ze Danda poslouchal Vitkovo kvatrteto-ma dobry vkus,taky se mi moc libi.To mas v mobilu? :confused:
22. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
a co poslouchal,Prazsky demon?-Mela jsem drive jejich kazetu-ale kam se podela to nevim :confounded:
22. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, jak se všechny máte? Zas nestíhám, mám pocit, že jenom pořád uklízím a vařím a hraju si s holkama, na nic jinýho není čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: u nás nic novýho, akorát Liduška se začala docela dost vztekat, tak si taky užívám teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička ji vždycky hladí a pusinkuje, protože si myslí, že má nějaký trápení :sweat_smile:

Míšo, krásný fotečky, to je fajn, když se prťata můžou živit přímo ze záhonku, že? Holky včera u našich obíraly rybíz přímo z keříku a Liduška ojedla celou větvičku, kuličku po kuličce :slight_smile: Jinak Daník je fakt pěknej chlapák :wink: :dizzy_face:

Aničko, teeeda, vy už pracujete na Kačence, tak hodně zdaru! :dizzy_face: co kluci, jsou zdraví?

Hani, to je dobře, že už jdeš na tu operaci v pátek, aspoň budeš mít snad brzo od těch záchvatů pokoj :wink:

Jani, ať ten domeček vyjde, to je hrozný, co je kolem toho starostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, to mi povídej s tím deštěm, já už z toho haluzím po dnešku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme vyrazily aspoň na chvilku, že skáknem do sekáčku, a nešla nám tam otevřít druhá půlka dvěří, takže jsme se tam s naším tankem vůbec nedostaly. Tak jsme akorát tak zmokly a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, držím palce na bakalářku :wink:

Peti, ať je koleno v pohodě :wink: to je krásný, že se ti mimís tak vrtí :dizzy_face: já chci takýýý mimííí :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Hani-jj myslim na Tebe at uz to mas za sebou a mas konecne klidek a pohodu.Musi to bolet,vubec si to neumim predstavit :frowning2:
Kristi-no spis to nechavame nez by jsme pracovali :slight_smile: :wink: To je krasny s holkama jak Anicka hladi,milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdenda tu chysta na mycku,tak jsem mu pomahala a asi to bude docela makacka :unamused: :confounded:
22. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ani, však to je asi nejlepší nechávat tomu volnej průběh, nemusíš se stresovat nechtěným těhotenstvím ani snažením :wink: my se chystáme to udělat stejně, ale až budou mít holky 2 roky :wink: :slight_smile:

Jj, holky se takhle krásně o sebe starají, třeba když jim dám něco dobrýho, tak napřed dají té druhé a pak až si vezmou samy, vždycky mě to úplně dojme, jak to v těch dětech je a ani je to nemusí nikdo učit :dizzy_face:

Tyjo, tak myčka, to bude paráda, po té taky pořád slintám, ale bohužel ji nemáme kam dát. Tak makačku budete mít teď, ale pak to bude super, mně hlavně na ní láká, že máš v kuchyni pořád pořádek a nikde se neválí špinavý nádobí. To nesnáším a proto umývám i třikrát za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Aji, tak snad to nicemu nevadi, kdyz se ta druha ockovacka odlozi..? ..nejhorsi jsou ockovaky, ktery kdyz nestihnes podruhy pichnout, tak jako kdyby si tu prvni ockovacku zahodila. ..a musi se zacit na novo. :rolling_eyes:

Peti, zlucnik v poho. :sunglasses: ..kdyz ten zachvat sknoci, tak jako kdyby nebyl. :wink: ..jinak jestli bys s tou nohou nemela jit nekam k dr?? ..aby se ti to jeste nezhorsilo. :confused: ..zvlast kdyz ti poroste brisko a budes neco malo pribirat. ...tak aby si tu nohu mela co nejdriv ok. :confused: :wink:

jani, no to by bylo sileny kdyby ta hypo nevysla...?? :astonished: ..no snad se zenska bude snazit, kdyz vi, jak na tom ste a priklepne to. ..drzim mooooc moc palecky. :wink:

kristi, jooo, taky mi pripada, ze ty dny tak rychle utikaj. ...a pak zjistim, ze jsem tu treba tyden nebyla. :sweat_smile: ...a tobe to musi kor utikat ten den se dvouma princeznama. :dizzy_face:

Ani, Zdenda je sikovnej. ...az prijde, co potrebuje k pripojeni, tak to bude na to sup a ty budes moc mit nozky nahore. :sunglasses: :dizzy_face: ...a nebo pracovat na kacence. :grinning: :grinning: :wink:
...a treba ti to taky pomuze od ty unavy co mas? :confused: :wink:

jinak holky diky za podporu. ...jestli se nic nezmeni, tak teda v pa na me myslete. ...ja vam pak pisnu jestli ziju nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahojik..
tak u nas noce nic moc
u nas taky prsi no hnus..ale petan tak rval ze chce jit ven tak mel plastenku na kocare a ja zmokala :angry: :angry: :angry:
petan si taky otevira sam uz dlouho pac je velkej a vsude dostane..stoupne otevre sedne a leze..ja kuwa nevim kdy budeme chodit..asi nikdy
22. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hani, jj, strašně ten čas utíká, s holkama se na net nedostanu vůbec, protože mně vypínají počítač, když odpo spí, tak honem uklízím, a večer tady sedí většinou Honza a já žehlím, takže fakt není kdy. Dneska Honza pracuje na noťasu, tak mám chvilku PC pro sebe :dizzy_face:

Palce určo držet budeme :wink:

Adel, neboj, Petřík se taky rozchodí :wink: hlavně, že na vás dr. netlačí a nestresuje tě, že nejste podle tabulky, holt je Petřík kus chlapa, tak se mu zatím asi moc nechce :wink:
22. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Adel, neboj. ...fakt mu dej cas. ...vzdycky se podivej do prukazky jak rychle ti vyrostl za tak kratouckou dobu. ...to proste neslo, aby stihalo telo posilovat svaly soucasne s tak velkym rustem. ...a jinak zaklad mas. ..uz se ti hezky stavi :dizzy_face: ..takze az Petrik bude vedet, ze je pripravenej, tak ti bude tapkat. :wink: :sunglasses: ..a z okolnich lidi si nic nedelej. ..hlavne aby to nepocitoval Petrik...a nutit ho do chozeni ...protoze ten fakt za to nemuze. :pensive:
22. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kuk

dneska jsem nějak koně nestíhala...

Hani, jeje to už je v pátek, ale tak asi lepší, než čekat a zažít další záchvatek :confounded: budu na tebe myslet a kdyžtak napiš sms, kdybys nechtěla lézt na net na mobilu :wink:

Krosti, díky, Daník je vážně chlapák :grinning: :grinning: :grinning: no holčičky no comment, to je tak roztomilé, jak to vždy píšeš, jsou prostě boží :dizzy_face: :dizzy_face:

Aničko, je to on, je to on, pražskej démon... :grinning: :grinning: no jasný, démona má nejraději...my byli v sobotu než jsme v neděli odjeli na chalupu v těch Letech, jak máme byteček a v Řevnicích byl fesťák a oni tam byli, mamka je miluje a už tam na ně Dáňa i tancoval :grinning: mamka má v mobilu stažený asi 3 jejich písničky, víš :wink: Jinak Dan je jasně rockovej :unamused: Kabáti, Linking park, Green day..ani to vše neznám, já jsem tuc, tuc diskofil, se z něj zblázním, jestli mu to zůstane :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem dnes taky dělala bublaninu,psala jsi to Ty, že jí děláš, viď??
22. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hani, jinak jste měli pěknou makačku teda :confused: a 2 litry oleje :sweat_smile: :sweat_smile: to je to vaše věčný vyměňování oleje ve friťáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
kristi,jojo, risa mi taky vecne vypina notase ...to jediny velky zeleny kolecko svitici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....a tukat na mobilu taky moc nechci, protoze se mi tak kazda cca treti zpravicka neodesle. :unamused: ...a treba kdyz to vytukam znova, tak se neodesle zase a na to uz silu nemam. :rolling_eyes:
..a co se tyce notase, tak signal na net chytame na jedinym miste. ....kdyz zabarikaduju vchod na balkon, takze to je taky zcestny pres den, kdyz je hezky a mame ho otevrenej.
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky, to je tak fajn s váma pokecat, jsem se dobře trefila, že je vás tu teď hodně :dizzy_face:

Míšo, jj, dvojčátka jsou prostě super a já jsem tak ráda, že je mám, babulky moje :dizzy_face: Tak Daník je rocker, jo? To my teda spíš paříme na lidovky :slight_smile: já zpívám a holky dělají spolu tany tany, taky u toho juchají :grinning:

Hani, jak jsou ty děti šikovný, co? Posledně Honza stříhal video, měl na tom už tři dny práce a Liduška mu to vypla a celý se mu to smázlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Miso :grinning: :grinning: jojo, fritacek. :sweat_smile: ...ale tohle se stalo proto, ze byl v dablicich. ...a ja ho tam jeste myla ruco a nestacil oschnout a skladal ho radek a nezaspuntoval tu nadobku kam to odtejka. ...a kdyz ho privezl, tak me nenapadlo, ze to neni slozeny spravne. ..aneb. ze tam chybi spuntik :rolling_eyes: ...a kdyz jsem si toho vsimla, tak vsechen olej to tu zlil. :astonished: :confounded: ..ale aspon bylo stesti v nestesti, protoze na stole byl i notas a nasi tu maj koberec...ale ne az ke konci ke stene ...takze notasku se to vyhlo a i koberci. :wink: ..jen to zlilo zaves se zaclonou a lino podel koberce. ....sle ten se pral z duvodu ze byl asi 5x zeblit a posledne jsme nemeli vanish, takze to uz potrebovalo preplachnout. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...jeee, tak to ja jsem neutral ...driv disko, pozdeji rock ...ale risan bude asi disko, protoze tu tanci na reklamy ..a to ja bych byla radeji za to druhy. :sweat_smile: :grinning: ...nu coz, snad z toho vyroste jako maminka. :slight_smile: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Kristy, on jako může skoro vše, ale rockový vedou, na ty se vlní jak divej :grinning: jinak máme xylofonek a hrajeme o sto šest a taky zpívám :grinning:

Já se ale bohužel loučím, jdu se svalit do pelíšku, dnes spíme se skoro otevřeným barákem a Petr na noční :fearful: zítra budeme mít nové vchodovky a Petr je dnes vybourával a dozdíval(budou menší) a ty starý dveře teď do díry postavil a podepřel latí, tak snad nás nikdo neukradne :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
kristi, no to bych risu zabila. :grinning: ..no ono se mu taky neco podobnyho povedlo s radkem, kdyz vypaloval dvdcko ...nastesti tohle uz mel ulozeny. ...ale dvdcko tim znicil. :sweat_smile: ..a muselo se vypalovat na novy.
...jinak vcera me prekvapil. ..jsme byli u tchanovcu a mackal si tam knofliky na radiu a posouval packy ...ze se mu povedlo to radio pustit. ...no a pak sel od toho pryc, tak jsem mu rekla, at se vrati a vypne radio. ..a on normalne dosel k radiu, vzal tu spravnou packu a vypnul. ..jsem cumela jak puk. :astonished: :dizzy_face: :wink:
22. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jsem to odklikla dřív :grinning: :grinning: :grinning: než jsem chtěla, takže dobrou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Miso, s tim vasim hafanem za plotem si to myslim nikdo netroufne. :wink: :sunglasses:
dobrou :pensive:

no ja jsem taky myslela, ze jsem jen pisnu a zmizim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem sundala pradlo z balkonu a jeste ho potrebuju dat dosusit dovnitr. ..tak se mi hezky macka v kosiku. :sweat_smile:
a akorat radek prisel od risi, takze prichazim o notase. :unamused: ...jeste pred spanim najuknu z mobilu. :wink:
22. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
bzun..hanik..no ja vim ze zacne ale uz je aj cas a ty lidi me tak serou ty jejich otazky..kdo to ma porad vysvetlovat :frowning2:
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Hani no to je taky radost s friťákem teda :grinning: ale aspoň jste pořádně vygruntovali :wink:

Míšo, tak na srazíku si můžou prckové zatrsat spolu :wink: :slight_smile: dobrou a ať vás nikdo neukradne :wink:

Hani, no Honza to ještě docela ustál, Liduška ani nedostala na zadek, to já bych asi vybouchla víc :grinning:

Ríša je šikulka, technickej typ :wink: holky teda taky pořád zapínají telku, rádio, DVDčko, ale že by se to mohlo vypnout, to už je nezajímá. Jo a ještě jsou teda borky přes mobil, Liduška už dvakrát vytočila 112, naštěstí jsem to zavčas típla, protože to začlo hlásit voláte na tísňovou linku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel to jde vytočit i na zamčeným telefonu :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Tak já už se taky loučím, dobrou všem! :wink:
22. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Adel, zkus se na to nejak povznest. Je mi jasny, ze lidi jsou hnusny, ale za chvili bude Petrik behat a nikdo nebude resit, ze zacal chodit pozdejs. :wink:

kristi, tak to je Liduska sikulka. :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: ..stesti, ze sis toho s tou tisnovou linkou vsimla. :wink: ..to ja jsem zjistila, ze jde pracovat se zablokovanym tel. :astonished: ..ja ho mam prave bloklej furt a risa si s nim hral kdyz mi volal tata a on mu to vzal a pak tipnul ale stacil mi v tyhle fazi zmenit tapetu a sporic. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no snad se mi to odesle. :confused: :wink: ..dobrou :pensive:
22. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahojky krásný ránko, u nás opět od půl 4 návštěvník v posteli, ale aspoň jsme spali do 8h, počásko hnusný, dnes pojedeme jen vrátit sud a partypípu, jinak budeme lenošit a já jako tradičně uklízet....

K počasí, JAnina chce pořád taky ven, koupila jsme jí holínky a bundu (pláštěnku jsem nějak ještě nesehnala) ale ona ty holínky nechce na nohy (nevím asi proto že jsou černý nebo co) ale má z nich histerák.

U nás se taky pořád zapíná telka (na PC si naštěstí netroufne, pže je to tátovo), mobil je taky náš kamoš...je to všude stejný....hlavní co jí vubec nezajímá jsou její hračky....

My valíme kolo kolo mlýnský,.... Janina vždycky zpívá .....kua kua :grinning: a motá se jak vítr v bedně a pak udělá bác... a pak ještě kalamajka mik mik mik... to se nakrucuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo bez dveří, by mě klepl pepin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že dnes dojde ještě ten M papír z práce a hned ho babě pošlu, jj jsou s tím starosti, nevím, no každej poradce má na věc jinej názor, tam kde jsme se byli zeptat prve měl borec pro nas lepší návrh, ale to bylo jen nezávazně, tak nevím, komu věřit, baba nám navrhla 2 uvěry, jeden na koupi a druhý na reknostrukci takže všechny poplatky za vyřízení navíc budeme muset zaplatit 2x... nevím no... žádnýho známýho poradce nemáme a baba se mi moc nelíbí....

je to jsem zase nakecala :sunglasses: ...., Janina hodila na zem kelímek s mlíkem , tak to jdu uklidit, musím říct zlatý lino (máme takový co se tváří jako plovoučka,myslím, že plovoučka by ty Janiny nálety ani nevydržela)
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.