• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky :wink:
Miso-jeee a kde mamka sehnala Vitkovo kvarteto na MP 3 na mobilu.Ja ho chvi taky-jsou bozi,moji favoriti :wink: A Danik ma dobry vybrany vkus-taky jsem ujeta na rockove pisnicky :slight_smile: :wink: :wink:
Jo a jeste mi prosim Vas napiste presny termin toho vikendu,chtela bych tam dnes zavolat jesteli ma pani jeste volno.Myslim 4.9. ????????
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky

Ani, no někde to stáhla na netu, nevím..ale má CD, tak jí poprosím, aby Ti ho přepálila :wink: jj je to víkend 4.-6.9., hned volej, ať je ještě místo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, no to je blbý, že se Ti baba nezdá, my máme dobrýho poradce, akorát v Pze, to je Ti k prdu :unamused: no 2 úvěry..to je jasný proč, ona z toho bude mít víc provize/provizí :sweat_smile:teď nevím, jak se to píše... baba jedna :angry: :angry: čím víc spoření založí, tím líp pro ní :angry: :angry:

Jinak nás nikdo neukradl..akorát nám tu trochu fouká :sweat_smile: P.už dal dveře úplně pryč a máme ďouru do baráku a oni nikde..ale mají jen 13 min.skluz, to bych se divila, kdyby přijeli přesně
23. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Miso-jooooooooo tak jo at mi to prosim vypali.Moc ji prosim-dekuji.Tak aj tam jdu hned zavolat :wink:
23. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Hmmmmm,tak jsem to zkusila a je docasne nedostupna.Tak to budu zkouset a uvidime :confounded: :unamused:
23. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky holky tak se tu prohanala supr trupr bouřka.My jsme s Patikem po O šli chrupat tak jsem ji slyšela jen tak na půl ucha.Dnes jsem byla u dr. na EKG a srdíčko mám snad v pořádku a říkala jsem mu o tom koleni a tak nějak to prohlídl a říkal že mi nezbyde nic jiného než to mazat a mazat a mazat a třeba to časem se srovná.CHodím teda ale do schodů a ze schodů nebo prostě když musím hodně skrčit nohu tak to bolí jak čert. :unamused: No ale tak nějak tlak normal atd.
Malje dnes čůral a 2x kakal do nočníku.Dokonce pak pořád chodil s každou kapičkou na nočník tak doufám že si začíná uvědomovat jak by to bylo fajn bez plínky.Uvidíme. :wink:
Jj mimís se vrtí a sem tam kopne.Už se těším na červenec na utz.Doufám že pak v září a v říjnu budu mít aspon trochu klidu nachystat si věcičky atd.TO zas bude.Tady pojede v jednom kuse pračka.Už tak toho prádla mám po krk. :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme byli dopol na plavcu a pak cestou zpatky na predoper.prohlidce u my obvodni, tak jsem tam byla pres 3/4hod (risa nastesti vetsinu casu prospal :wink: ) a jsem vytvorila za sebou peknou frontu. :sweat_smile:

Jinak ted jsem na chvili pustila ordinaci, kdyz nam VKV skoncili a koukam, co jste nam udelali z moravkove za seredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..chudak. :unamused:
23. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hani, taky koukám a Morávková mi přijde, jak z 80.let :grinning: :grinning: chudák, asi musela totál změnit vizáž, co měla ve VKV a jak to, že už je nedávají????? :confused:

Tak dveře máme a vypadají úžasně :dizzy_face: konečn jako u lidí :grinning:
23. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky zdravím na večer, tak jsme vybábovičkovaný, vykoupaný a ještě kaši a jdem chrnět...

My máme dnes taky docela uspěch, odpolko venku s látkovkama než jsme odcházeli z písku sundala jsem jí je a ani kapka v nich , a ted ve vaně si ukázala na nočník a udělala čurululu a pak znova, zahlásila bobo a vykakala se... mám radost, snad to pujde dál dobře, už přemýšlím , že budu dávat látku i na noc...

jj, ta morávková má děsnou ránu, já ji mám ráda, ale ten hrnec, co jí dali na hlavu je děs....
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Miso, no ja jen na ni mrkla, politovala a prepla. :grinning: ..mam primu cool a hrdiny. :wink: ..no je to pro me opakovacka, protoze uz jsem videla i treti serii. :sweat_smile: ..a stridam to s letistem. :wink:
VKV skoncili jen pres prazdniny, asi to s odchodem moravkovy zase prekopou, tak si davaj trochu casu. :slight_smile:

huraaa, dvere, tak hlavne ze vas nikdo neukrad a nezmrzli jste. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jani, jee tak to je Janicka sikulka :dizzy_face: tak u nas nocnik je tak nejak na 2 veci, i kdyz parkrat na nem byl, i se obcas vycura, ale kdyz neco hlasi ze e-e, tak je po. A kdyz ho chytnu pri tlaceni, tak to se sednutim na nocnik utne a nevykadi se snad i kdyby mu mely prdnout streva. :unamused:

to u nas byla moravkova kooca, u vas ma fakt slehu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojik..
tak u nas noc celkem sla

ani..no to bude super kdyz pojedes :dizzy_face:

jani..koukam jaka je janicka sikula to petan stavkuje nad vsim ted :angry:

jinak u nas nic noveho..pocasi humus ted leje ze me to asi notas vypne :angry: :angry: :angry:
dobrou noc :pensive:
23. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsem si nejak zvykla ze kluci spi celou noc a dnes se Ondra docela budil tak nic moc :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je protivnej uz ted od rana tak ho asi neco trapi,ma opet rymu pac Stepa ji ma taky tak je to jasny :confounded: :confounded: :frowning2:
adel-jj docela bych jela a doma jsem to taky oznamila.Ale bohuzel jsem se zatim nedovolala.Jen doufam ze nebudeme mit opet rymu pac to uz by me slehlo.Zaplatit takovou palku a pak nejet.Nebo bych musela s vasim souhlasem jet pres rymu :confused: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :fearful: :wink:
24. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
ahojky u nás se dnes vztávalo v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je zase hnusně jdu oblíct J a pujdou se psem a já tu budu muset vytřít, ach jo mě se nic nechce
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Holky prosim Vas pisnete mi nekdo jak jste to resili v te Vysocine co se ma jet s jidlem?
Ted jsem se dovolala pani a posilam ji meil a ona me pak fakturu.Tak abych to mela komplet.dekuju
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj

Ani, jak s jídlem???Nechápu?? :confused: To je super, že pojedete, já vás beru i s rýmou :grinning:

Tak jsme opíchaní :grinning: máme Trivivac...

nemůžu moc psát, Petr taky leží, tak ať necvakám :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsem se radovala, že odpo půjdu s malou ven, pže jak usla, tak začalo svítit slunce a teď koukám, že zase chčije :rolling_eyes: se na to fakt vyprdnu.

Včera jsem taky koukala na Ordinačku a fakt má teda chudák šlehu. A taková pěkná ženská to je. Tak snad je to trkne a ten účes jí změní, pže se na to nedá dívat. Vypadá to jak ulíznutá helma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ani, co myslíš tím jídlem ?
24. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Pupínkové nemoci ještě očkovány nemáme. Máme je odloženy až někdy na podzim. Teď nás čeká ten klíšťák. Kašel a rýma už malé skončily, tak by to mělo být ok. Jinak by ji očkovali až někdy v půlce července, a to je na pytel, pže ochrana naskočí po 14dnech, takže půlka prázdnin by byla v háji. Takhle to vyjde lépe.
24. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
No, ale u nás teď lije tak, že nepůjdeme ven snad ani příští týden :angry: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj Aji,tak já se na klíšťáky ptala a prý se mají očkovat na podzim :confused: tak fakt co doktor, to názor a naše očkuje kolem 2.roku, takže říkala, že nám to krásně vyjde na ten podzim

Aji, jak je to na Vysočině s těma postelema na pokoji???Neí manželská, viď??Myslíš, že se na tu jednu postel vejdu i s Daníkem?????
24. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Míšo, nejlépe je to na jaře a na podzim. Ale dá se očkovat celý rok, takže pokud to bohužel vyjde na léto a jezdí se někam, kde je větší výskyt klíšťat, může se očkovat i tak. My přes to léto dost jezdíme do míst, kde jsou oblasti s velkým výskytem klíšťat, tak proto jsme se rozhodli malou naočkovat. Jinak bych to teď taky neřešila.

Všechny pokoje jsem neviděla, oni se totiž dost liší. ale ty které jsem viděla, měly oddělené postele. Jsou to klasické postele, myslím 80cm, tak snad se tam s Daníkem nacpete. Ale my měli na pokoji třebas 3 postele, takže popř. může spát sám ?
24. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jsem se teď nacpala pangasem, že sotva funím. Tak jsem se svalila s noťasem do postýlky a koukám na Tudorovce. Brácha šel na odpolední, mamka je ještě v práci, malá zatím spinká, tak mám chvilku pro sebe :dizzy_face:

Zítra se zase vracíme domů, tak nám bude smutno :frowning2: ale v pátek by měl Peťa být doma, tak bude aspoň veseleji :slight_smile: jen nevím, co o víkendu, pokud bude furt tak hnusně :unamused:
24. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
No ja myslela jestli jste si objenavali nejake polopenza nebo tak :wink:
Ja si asi taky nebudu obj.postylku a Ondra bude spat s nami :wink: :slight_smile: Jinak ma rymu a strasne zaparenej zadek ze chodi ze siroka a porad place :frowning2: a rika auvi jak se mu na nej sahne.Ale uz si 2x rekl na nocnik-no ale uz se 2x pochcajdil na koberec :confounded: :unamused:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jee, Ani, tak to je mrzuté s tím zadečkem. Já jsem zvědavá, kdy si taky Klárka začne říkat. Zatím nějak nereaguje. Na nočník si sice sedne, řekne co má udělat :slight_smile: ale jinak prd :sweat_smile: tak snad jí to brzy docvakne :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
No on ma jen nejake zachvevy-ale pred chvilkou se posrajdil na koberec tak nekompromisne plina.To se neda nic delat.To je mi k prdu ze si 2x rekne kdyz se pak 4x po..... mimo :confounded: :angry: :angry:
Jinak zadecek ho asi boli pac si stezuje :confounded: :frowning2: Ja mam za chvilku Klubicko tak ho necham s tatkou kvuli te ryme a zadecku ho sebou brat nebudu :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
tak u nás se ještě chrupe, JAnina už bude za chvíli vstávat a M si šel ted lehnout, my pujdem asi na procházku na poštu, snad se vyhajá do ružova a bude veselá, pujdeme pěšo a máme to pěkný kousek, zatím svítí sluníčko i když tady okolo jsou mraky, tak snad nezmoknem, já se dnes cítím na porod, asi tím počáskem už ať je září :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak risa mi spi v kocarku, tak mam na vas chvilku, nez se probudi.

Ani, tak super, ze taky pojedete. :dizzy_face: :wink: ..my mame polopenzi, ale myslim, ze holky maj i plnou.

Tak mi tu tehotna kr*va probudila risu. :angry:
24. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojky holky tak dnešní noc děs běs.Asi milionkrát vstávat ke kručounovi.No a tak nějak trénujeme postupně s tim nočníkem.Ráno do něj hodil bobek a vyčural se ale ted byl hodinu bez plíny a cvrkal a cvrkal do nočníku no a pak vytáhl celou flašu a už to teklo po kalhotech atd.No a už si na něj nechtěl sednout tak dostal plínku.Ale modlím se že to třeba do listopadu nějak vychytáme.Kdyby bylo aspon teplo tak bych ho nechala lítat s nahatým pindíkem ale je zima a nechci aby nastydl. :unamused: Snad nám to půjde. :wink:
Jinak mě koleno stále bolí ikdyž chodím ale občas teda to je šílená bolest. :confounded: No a nálada a tak nějak mi je blbě nějak se necítím. :frowning2:
Doufám že se něco nesemele do září,že budu moct s Patričkem jet na ten víkend.Martin asi nepojede takže pojedu asi sama.Sice nevím jak ale nějak to snad dořeším. :unamused:
24. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
klasika zas tu nikdo není když já píšu.Tak koukám na ulici a nějak mi to nedělá dobře.Hold hormony pracujou a já řvu jak malá :cry: :cry: asi nebudu moct koukat ani na seriály :unamused: je to horší než když jsem čekala Patrička zachvíli budu brečet i u reklam. :frowning2:
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Tak ja jsem doma a Ondrovi jsem koupila na zadecek Imazol tak snad mu to pomuze :confounded: :wink:
Peti-me to taky nedela dobre a to nejsem tehulka :wink: :slight_smile: Jinak ja jsem hroznej ubulanek a rvu i reklamy kolikrat :confused: :sweat_smile:
Hani-jeeee Ty mas zitra nastup ne? Tak drzim moc palecky at to tolik neboli a ams konecne pokoj :slight_smile: :wink:
Tak ja se jeste juknu na nejakej cenik abych vedela kolik by to asi vyslo a objednam nas :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.