• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aničko imazol používám já asi už od Patričkových 6m a je to fakt mast uplně supr.Ted je výhoda že už tak nějak vám co na co zabírá a nebudu muset s dalším mimi skoumat tisíce mastiček a kapiček atd.Přeci jen nekradu a netisknu doma potajmu :sweat_smile:
Jinak já jsem taky děsnej ubulenec,ale tohle mě fakt dostalo.Ach jo.Nějak tu ulici prožívám.Tolik jsem té Ingrid toho Vasila přála-konečně chlap kterej si s ní rozumněl. :frowning2:
24. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Jj,ja ho taky znam,Doufam ze zitra uz to bude mnohem lepsi :wink:
24. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Určitě bude uvidíš :wink:
24. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Jj,v to doufam chudera malej :fearful:
No nic loucim se valim do postele-jeste si budu chvilku cist a jak se znam za chvilku vytuhnu-tak preju dobrou noc a klidnnou :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak radek uspava.
Ani, ...to jsem vam chtela prave napsat, kdyz risa spal (a ta kacena blba si musela stoupnout na metr vedle kocaru a jecet jak na lesy :angry: ..risu nevzbudila ani sanitka. ..je tam fontana z vodotryskem ...takze vetsinu hluku prehlusi. ...i lidi co jsou treba na 5 metru uz neslysis. ....mista tam bylo hafo a ona si stoupne vedle kocaru se spicim ditetem :angry: ..doufam, ze az se ji to narodi, ze ji taky nekdo vzbudi dite. :angry: ...prominte za vylev. :sweat_smile: ) ......jinak teda nikam zitra nejdu. :rolling_eyes: ...dopol mi volali z bulovky, ze vsechny operace rusej, z duvodu nedostatku sester. ...jako kdyby to nevedeli driv :fearful: a zavolaj to den pred nastupem. :angry: :angry: ...ze mam objehany jak debil vsechny doktory a odbery a vsechno je to na dve veci. :frowning2: ..prej jestli chci, tak se muzu nahlasit na zari nebo rijen. ....tak jsem se ji zeptala, jako jestli to uz budou mit vic sestricek. :angry: ...a ze jako budu muset zase obehat vsechny doktory. :unamused: ....jinak v zari ani rijnu nemuzu ...protoze od zari do prosince uz mame zaplaceny s risou dalsi plavani. ...takhle na ty prazdniny mi to prislo uplne nejlepsi. :unamused:
..no zkusim jeste zitra zavolat na soukromou kliniku jednodenni chirurgie. ..jestli neberou nejak brzo? ....se mi tam nechtelo, protoze za to vyplajznu min. 5tis. ..a to radeji prave zaplatim risovi plavco nez to strkat takhle. ..takze kdyz me ted neodoperujou, tak pak uz nevim kdy...?? :confused: :unamused:
24. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jj Aničko taky at máč klidnou noc.Já si v ložnici číst nemohu páč bych tím budila juniora :grinning: a třeba usnu i tak :grinning:
24. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
a hrubek jak nasr*no kdyz jsem nasr*na :angry: :confounded: :pensive: ...se omlouvam :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak jsem vyslala taťku uspat , snad bude klídek, u nás dnes počuraný 2 látkový plínky a jeden čur do nočníku zase ve vaně :sweat_smile: , jinak celej den držela a držela a držela....

já jsem sežrala plechovku kukuřice jsem přecpaná , že sotva funím....

Vasila v ulici jsem taky ořvala :grinning: :grinning: :grinning: já jdu číst nebo spát nebo co, hlavně ležet, jsem nějaká KO..

Brnou noc :wink:
24. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky sory, ja mam dneska ale den. :confounded:
tak jsme uz s radkem vymysleli nahradni program, jako ze pojedem na chalupu az do 7.7. a ted se dozvidam od nasich, ze tam pojede bracha a moje "inteligentni" svagrovka s ditetem co ma nestovice. :angry: :angry: ....fakt super. ....pani chytra. :angry: ...misto aby jim slo o deti, tak rozsejvaj nestovice po svete. ..ted s nim jsou v italii, protoze si nepojistili zajezd proti stornu (blbci) ...tak radeji riskujou zdravi ditete ...pro svuj vlastni pozitek a aby jim to teda nepropadlo. :angry: :pensive:
a pak s nim chtej i na chalupu...?? :astonished: ..s infekcnim ditetem maj zustat sedet doma na prdeli jak to delaj celej rok. ...takze to vidim, ze cely prazdniny budu asi v praze. :confused: :rolling_eyes:

Ani dobrou :pensive:
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahojky..
tak u nas celkem super den
petan hodny a taky jsem delala drapky a u toho nam vypla elek.to jsem byla nasr..to pocasi desne :angry:

hanik..tak ja jsem byla pred dvema tydny v zoo a mala od holky taky mela nestovice..me to nevadi..cim driv tim lip..u nas to ted radi vsude ale nam se to vyhejba

no valim spat..pa :pensive:
24. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc dobra jen mi Stepa zustava doma pac kasle jak tuberak :frowning2:
Hani-jj svagrovka je asi pako-sice nestovice jak uz je ditko vysypane a vylupuje se tak nejsou nakazlive vubec ale i tak teda.To slunicko mu moc dobre neudela a muze mit horsi prubeh a hlavne i jizvy :frowning2: :confused:
Adel-to se mi s tema nehtasma stalo taky-byla jsem na nich a vypnul proud :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
Ani u nás je to nekonečný příběh s ttím kašlem a rýmou, už ať je lepší počásko a vy se z toho konečně vyhrabete..

my valíme do sokolíka, jsem jakási zbitá už ted tak se mi moc nechce, ale je trochu sluníčko tak ať vypadneme ven... už je to stejně naposled, pže přes prázdniny to nefunguje....tak papa pěkný den
25. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Tak ja sjemse dala do prani,uvarila jsem opet kvet.polevku pac tu maji kluci radi a jeste nove br.+obal.kvetak.Ale ten musim obalit.
Jdu povesit to pradlo a pak uspat Ondraska :slight_smile: :wink:
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme dopol byli zase na plavcu a aspon jsme prisli jen o jednu hodinu a ne o dve. ...aspon k necemu bylo to, ze jsem dnes nenastoupila do nemocnice. :wink:
jinak jsem si zavolala do ty soukromy kliniky, tak tam jdu dnes na konzultaci na 18hod. ...jinak predbezne by to stalo 8 tisic. :confounded: ...tak jestli by me vzali hned, tak do toho jdem (s penezma tak budem teda na mizine :zipper_mouth: ), a jestli me nevezmou do tejdne, tak si zlucnik necham vyoperovat az nekdy po druhym diteti za 10 let, protoze driv se mi to fakt nehodi a budu doufat, ze budu mit zachvatu co nejmin. :confused: :rolling_eyes:

holky, mne osobne vuci risovi by nestovice nevadili ....zvlast kdyz je ockovanej. :sweat_smile: ...takze kdyby je chytil, tak doufam, ze by mel aspon slabsi prubeh :confused: :sunglasses: ale ja jsem je jeste nemela a chci se na ne nechat ockovat ...klasicky do ty doby je prodelat fakt nechci. ...to at se na me nikdo nezlobi. :zipper_mouth: ...je to infekcni nemoc s kterou se ma sedet doma ...a roznaset se ma jen na prani ostatnich, ze je chtej, ale ne ze se sam rozhodnu ze je roznesu.
Ani, nestovice jsou nakazlivy do poslednihu nevyloupnutyho pupinku. :frowning2: ...sice uz je to procento nizsi, ale dokud je jeste nevylouplej, tak ta moznost nakazy bohuzel furt je. :unamused:
...jinak chudinka Stepanek. :frowning2: ...tak at mu zabere cibule ...ted by se prej melo po dlouhy dobe vycasit, tak aby to nepromarodil. :rolling_eyes: ...a Ondrulka ouska furt dobryyy..??? :confused: :wink:
25. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
ahojk holky nevím jak s neštovicema ale mě bylo od dr řečený že jak se začnou vylupovat tak to je největší možnost nákazy tak nevím.Prej to je nejvíc infekční.Nevím no.Ráda bych aby taky malej tím prošel ale ted se docela bojím.Ikdyž jsem je jako dítě prodělala tak stejně se bojím.Říkají že nejrizikovější to je v těhu do 3m ale já jsem už za.No ale co to řeším.Neštovice nemá tak nemusím plašit :grinning:
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Peti, nejvic je to nakazlivy s prvni teplotou pred vysypanim a pak v prvnich dnech, pak se procento nakazy snizuje, ale furt nejaky je.
25. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Jinak jsem akorat na ceste z kliniky a vysli mi vstric a budu teda operovana 6.7. A 6 nedel je rekonvalescence. A tech 8tis se da rozlozit na splatky, tak asponze tak.
Jinak budu muset poprosit risovu dr o osetrovacku pro radka.
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsme zase přesunuté doma :slight_smile: teď vybaluju a vybaluju :unamused: což nesnáším. A příští týden zas budu jak blbec balit, pže jedeme přes svátky do Zlína.

A to počasí mě taky sejří, pže furt chčije. Akorát dneska se udělalo lépe, takže jsme mohly konečně ven. A teď už se tam zase černá a bouří. Tak doufám, že povodně nedorazí až k nám, pže v blízkém okolí to teda moc růžově nevypadá :frowning2: je to tu docela kalamita.
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mě bylo k neštovicím taky řečeno, že infekční jsou ze začátku, hlavně jak jsou ty pupínky mokré. Kámoščiny holky je teď měly, tak jsme k nim ani nemohly na návštěvu. Sice malá už měla ty zaschnuté, ale nechtěla jsem riskovat, když jdeme zítra na to očko. Taky nějak nepotřebuji, aby je teď malá dostala. I když prý u tak malých dětí nemají až tak brutální průběh. Kámoška psala, že ta starší holčička měla ten průběh mnohem horší...více pupínků, větší teploty. Tak nevím no. Ale stačí až ve školce :slight_smile: já naštěstí všechny dětské nemoci měla, takže pohoda...a co šlo jsem měla dvakrát :confounded: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dělaly jsme s mamkou tvarohové knedlíky s meruňkami, tak už se na ně třepu :grinning: :sweat_smile: hned pak si rozmačkám jahody s cukrem a šlehačkou...mňaaaaaaaaaaaam...mi bude blběěě :stuck_out_tongue_closed_eyes: trešně radši nechám na zítra, abych neseděla celou noc na záchodě :sweat_smile:

Jsem zvědavá, jak bude dneska malá spát. U našich ráno chrápala do půl deváté, a to jsem ji kolikrát budila. Po obědě pak ale spala jen hoďku a něco málo. Doma vstává tak sedmá půl osmá, ale po obědě chrní dvě hoďky a více.
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hani, tak s tím odkladem operace je to mrzuté. To bych teda byla naštvaná. Zvlášt když už má člověk vše připraveno, zařízeno, oblítáno a je připravený i psychicky a pak prd. Tak snad vyjde ta soukromá, i když ty penízky taky žádná sláva, no. Tak aspoň že nechtějí ještě mnohem více.
25. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Bože, zase koukám na Ordinačku a ta Morávková má fakt ránu. A zrovna dneska jsem ji okukovala v Blesku nebo Aha, jaká byla kočka ve VKV. Co jí nabídli lepšího, že se nechá dobrovolně tak zřídit ??? :confused:
25. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
No, tak jsem se vykecala :slight_smile: a jdu pokračovat ve vybalování.
25. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Včera jsme Klárce koupily deštník a pláštěnku, pže to vypadá, že tohle léto to bude náš nejlepší kamarád :stuck_out_tongue_closed_eyes: s deštníkem teď chodí všude i doma :grinning: a do pláštěnky se nechce zaboha obléct :unamused: tak nevím, co má s ní za problém.
25. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky

Hani, Hani Tys měla včera teda den, co...no švagrofka a bratr jsou...snad se ani nevyjadřovat, když jsou neohleduplný k ostatním, tak alespoň k vlastní rodině by mohli a na chalupu by jezdit nemuseli :angry: :angry: tak snad to nějak vyřešíte!!!!
S operací mě to mrzí, ale tak aspoň, že vyšla ta soukr.klinika!!!!Ale ty prachy, to je něco :confounded: :confounded: :confounded:
25. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ajo, vitej zpet. :wink: ...ja to vybalovani a zabalovani taky nesnasim. :confounded:
mnaaaam, ovocny knedliiiiky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale chute mi uz delat nesmite, mam najet na zlucnikovou dietu. :sweat_smile: ...budu plakaaat. :cry: :sweat_smile: :grinning:

Miso, no mi povidej, jsem myslela, ze se z toho sesypu...krom plavca ten den stal za houby. :frowning2: ...no ale ted uz je mi to zase jedno, co bude svagrovka delat, ..protoze opet zmena ...a my na chaloupku tim padem nejedem, protoze musim obehat jeste nejaky dalsi vysetreni. ...zejtra jdu na krev a na gastro zaludku a 1.7. na sono zlucniku a nejaky interni vysetreni. :confused: ...za to samo taky zaplatim mimo tech 8tic. ..ted jsem tam nechala jen za povidani a objednani 330. :rolling_eyes: ...takze myslim, ze se to jeste nekam vyhrabe. :zipper_mouth: :unamused: ..ale zase chci uz mit fakt od toho pokoj a ve statnim zdravotnictvi fakt nevim na cem jsem...mozna tak v padesati by si na me uz asi udelali cas. :angry: :confused: :rolling_eyes: ...a jak pise Aja, clovek se na to pripravi ...nejen psychicky ...a kdyz mu to takhle zmenej ...a taky v tom jsou zainteresovany i jiny lidi. ...takze fakt. ..at uz je to za mnou.
25. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani, a co obnáší žlučníková dieta ? Já vím jen, že by se nemělo smažené a kořeněné jídlo, ne ? A víc si nepamatuji. Budeš to mít hodně omezené ? Jo a ještě myslím, že kámoška nesměla nic, co nešlo oloupat....třeba hrozny, třešně, jahody apod.

Jsem úplně zapomněla zareagovat na tu tvoji švagrovku. Jsem netušila, že jsou rodiče, co jsou schopni jet na dovču s nemocným dítětem. Neřeknu rýma nebo kašel. Ale neštovice ? :confused: já je potkat na dovče, tak jim asi musím vynadat. Vem si, že narazí někde na nějakou těhulku, co je nikdy neměla ??? Copak jim nedochází, co by všechno mohli způsobit ?
25. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak jsem přemýšlela, že vdávat se letos v termín jako minulý rok, tak nás to asi vyplaví :confounded: to bych teda obřad a hostinu venku neměla. A co teprve pak ty krásné fotky, co jsme tam nafotili. No letos ten červen těm svatbám fakt nějak nepřeje.
25. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme dnes byli na houbach a nasli jsme poradnej bramborak-kremenaky,pravaky,podborovaky,babky,kozaky :wink: No proste super,sice jsme pekne zmokli ale stalo to za to.
Hani-tak to je docela palka teda-no alespon ze to jde na vicekrat :confused:
Jinak Ondrasek ousko dobry-tuk,tuk si klepu.Rymu a uz i kasel ma taky ale ma to proste od Stepicka a jak jsem koukala ve skolce tak tam to ma kdekdo :confounded: :confounded: :confounded:
25. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.