• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ajo, jojo ...zadny smazeny, zadny knedliky ani svetly pecivo, ..cibule, cesnek ..a vse co nadyma. ...muzu ryzi, brambory, testoviny a nejlepe bile maso varene ve vode. ....takze se budu asi stravovat asi jako risa tak v jeho 8. mesicich. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...vidim to, ze si asi nakoupim sklenicky. ...to bude nejjednodussi. :grinning: :grinning:
...jojo, ja je potkat a bejt tehotna tak je asi zabiju. :angry: :frowning2: ..no ale oni jsou fakt pripad. ...skoda mluvit. :rolling_eyes:

no ty cervnovy svatby. ...taky bych si myslela, ze bude krasne ...a byla bych dost zklamana z toho co ted je. :rolling_eyes: ...my jsme meli od vseho kousek. ..dopol bylo vedro a vecer sprchlo. ...takze ja byla spokojena. :sunglasses: ...Misa myslim taky. ...ze Miso. :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ani, jeeee houby. ....smazeny mnaaaaam. ..ty milujuuu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ...ja placuuuuu. :cry: :cry: :sweat_smile: ..tak to taky nemuzu. :frowning2:
tak to je dobre, ze Ondrulka drzi. ..taky tuk,tuk. :wink: ...jinak to je jasny, ze ty rymy a kasle se tezko zbavuje, kdyz se chodi do skoly. :unamused: ...bohuzel tohle potka kazdou maminku, ze jejich dite bude domu tahat kde co. ..to jinak nejde. :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Hani-jeeeeeee houby bleeeeeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ja tolik milujju na ne chodit-nastesti bracha asousedi je milujou taky tak je komu rozdavat :grinning:
25. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
jinak je to fakt palka silena. :confounded: ...utracime nase zelezne zasoby na risuv treti rok. :frowning2: ...teoreticky bychom meli na to to zaplatit najednou, ale myslim, ze kdyz to je bezurocny, tak toho vyuzijem a rozdelime to na nekolik plateb. ..at to neni az takovej masakr. ....zvlast po ty mycce. :confused: :unamused:
aneb radek hezky podotknul ..tohle je nase letni dovolena. :sweat_smile: :pensive: :zipper_mouth:

Ani, jinak co mycka?? ..uz se s tim zdenda nejak popral..? :confused: :wink:
25. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ani, radek je taky neji a rad na ne chodi. :wink: :sunglasses: ...coz je pro me taky lepsi varianta, protoze jich na me vzdycky zbylo hoooodne moc. ..mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak kdyby nevedel jak na to s pripojenim, tak vam muzu vyfotit, jak to vypada u nas pod drezem a poslat foto...? :confused: :wink:
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jeee, houby, mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: Ani, pošli něco do OV :grinning:
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Hani, tak to je drsná dieta. To ti toho na jídlo moc nezůstalo :confounded: takže žádný bramborák ? řízeček ? smaženice ? a co omáčky ?
25. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ajo, ja myslim, ze omacky jsou prevazne z cibule, ne? :confused: :unamused: ..takze asi mozna tak lehce ji potrit, ale ne jako treba svickovou poradne zalitej knedlik. ...to asi ne. ...i maslo muzu jen lehce. ...no alespon mi to pomuze neco udelat s moji postavou. ...jsem zase zacala pribirat, jak jsme se odstehovali. :sweat_smile:
..tak radek uspal, tak ho jdu pustit. ...ja jsem ted smolila predoperacni nejakej dotaznik, co kdy kde proc ..nemoci a tak.

tak zatim mizim ...dobrou. :pensive:
25. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
jééé já chci taky na houby, do lesa mnam, místo toho jdu do postele, jsem už KO, dnes byl poslední sokolík, díkybohu, nevím jestli to cvíčo víc unaví mě nebo dítko, odpolko jsme byly s jANInou na prochajdě v lékárně a pak do 19h dělat bábovky na písku .. a to vše bez plínky.... udělaly jsme 2x cvrk do trávy a jednou si řekla i o bobo, ale prostředí jí trochu rozladilo, tak si to rozmyslela.... tak jsme se pochlubila jdu si pro zmrzku a jdu do hajan, papa :wink:
25. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahojky..
tak dneska uz bylo konecne hezky a slunicko

aji..no kdyz jedete na svatky nechcete se stavit na modre na zabavu poutovou(reflexy)a pak je nedele pondeli pout..muzeme se jit potocit :grinning:

houby..bleeeeeeeeeeeeeeee
25. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jee, Adel, to budete mít super. Já bych se za vámi stavila hned, ale jedeme i s mojí mamkou a tchýně už má navymýšlený program od čt do po :sweat_smile: :confused: ale jedeme tam pak i ještě myslím od 20.7. na týden, tak bysme mohly něco vymyslet :slight_smile: ráda vás uvidím.
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Já už mám vše vybaleno, bordel uklizený, tak se povaluju s noťasem u tv. Nějak se mi ještě nechce spát.

Jsem teď psala fotografce, že bysme se chtěli s malou nafotit, jestli bude mít někdy o prázdninách čas a kolik by za to chtěla, tak jsem zvědavá, co mi napíše. Je ze Zlína a fotečky měla moc krásné.
25. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
aji..no skoda..tak az budete ve zline toho 20 tak muzeme neco spachat
dobrou uz valim :pensive: :pensive:
25. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Hani-´jj klido muzes fotku poslat.Jeste neni zapojena ale spis diky tomu ze bude kopat odpady-jak jsme totiz zjistili tak tecou-tak ja uz mam tyden mycku doma a je mi k prdu-to je dobry no :frowning2:
26. čer 2009 v 05:56  • Odpověz
Ahojky

Ani, co to jako je dobré ráno v 5:56 :confused: to u nás byla ještě půlnoc :grinning:
No houbičky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička má čuch na ty houby, co?? :grinning: :grinning: My na chalupě našli za celý týden houby 3, bylo sucho..

Hani, no dieta je drasťárna, ale zase pěkně zhubneš :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: hm hm 5:56 to je fakt drsné :confused: já dneska musela Klárku v 8:45 probudit, pže jinak by asi chrněla do oběda :sweat_smile: už má po očku, chuděrka to zase celé proplakala, ještěže jsem tam nebyla. Minule jsem tam málem brečela za ni, tak jsem poslala Peťu, ať si taky užije :rolling_eyes: já aspoň vytřela, vysála a vyprala.

Akorát to počasí je teda fakt o ničem. Mám dojem, že mi ta vlhkost zalézá až pod kůži. Si vyžehlím vlasy, vydrží to tak hoďku a opět mám na hlavě berana :angry: no hnus.
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdu se najíst a pak na chvilku natáhnout k Tudorovcům. Jsem tomu seriálu úplně propadla :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Miso-jj docela ted s tim spanim zlobi,pres den nespi ani hodinu a pak je strasne protivnej :confounded: Ted sedel na nocniku pac si rekl ale hazi tam binbony-uz na nej prdim.To je porad do kola :confounded: :angry: :angry: :angry:
Lezou mu asi doleni spicaky pac porad srajdi a zadek se mu sice zahojil ale jak se chvilku necha posrajdenej tak to ma opet :confused: :confounded:
26. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Aji-jeee tak to je Klarka teda spac.To se mas,ja uz jsem v tuhle dobu byla pro Maxika s vysvedcenim :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ani, to bude asi tím počasím. Ráno tu byla tma jak v pr... :sweat_smile: normálně tak nevychrapává, vstává mezi sedmou půl osmou. A tenhle týden, co je tak děsivé počasí, se jí ráno nechce vůbec vstávat. Ale na příští týden hlásí konečně teplo, tak už se těším. Takhle většinu dne prosedíme doma, tak pak asi i z nudy tak dlouho chrní.
26. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Aji-u nas je dneska krasne.Teploucko a sviti skoro celej den slunicko :wink: Pradlo mi pekne uschlo,tak maM zase zehleni :slight_smile:
Ale za chvilku jedem zapijet kamosovi druhou holcicku-no zapijet ja budu ridit je mi to jasny :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: A masme sebou kluky a vecer mame jid si sednout do kiosku u nas.Tak uvidime jestli Jolca kluky pohlida a nebo mame smolika :confused: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
AHojky holky zdravím v rychlosti.Dopoledne jsem rozhazovala kupy dokud svítí sluníčko tak aby to proschlo a šlo domů.Martin mi pomohl tak jsme jich 9rozházeli a zbytek třeba zítra.Já jsem pak už nemohla.Jsem dosti sesmahlá páč jsem lítala po louce jen v tílečku a sukýnce :sweat_smile: No a po O jsem nějak odpadla :grinning: TAky jsem se stihla pěkně vytočit a věřím že by jste uhodli kdo mě vytočil,ale nebudu se rozepisovat.To pak kdyžtak proberu s někým na icq nebo IP ale potřebuju to ze sebe dostat,páč to ve mě vysloveně vaří :angry: :angry: Tak zatím pa pa
26. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Sakryš, Peti, já jdu dneska zrovna s kámoškou do hospůdky na uzené kosti a drby, jinak bych večer zapla icq a ráda pokecala :-/ ale předpokládám, že do deseti jsem doma, tak třeba ještě budeš vzhůru :slight_smile:
26. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
U nás je dneska dost střídavo, chvíli tma jak v pytli a chvíli dokonce vykoukne sluníčko. Zatím ještě nepršelo, i když už kolikrát vypadalo, že bude mega déšt. Ani jsem se neodvážila dát prádlo ven, pže je mi jasné, že jak bych ho tam dala, tak začne pršet.

Teď povalíme do obchodu a ještě musím na poštu.
26. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Aji neva já dnes taky nebudu asi na icq.Nevím.Spíš večer bude u pc Martin.Jsem nějaká zmožená či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak mi to všechno dalo zabrat.Malej jel ted s tatínkem a dědou pro piliny aby je mohli dát kačenkám do boudy. :sweat_smile: On Patriček jak vidí auto nebo traktor tak to je horší jak nemoc.Kručí že chce vozit a řídit atd :grinning: Tak za dva roky zněho bude profi řidič :grinning: Jinak u nás stále svítí sluníčko tak aspon těch pár rozházenejch kup půjde dnes domů. :wink:
26. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Teda Aničko zbírat houby pro sousedy že bych se na ně nevypr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já je teda nechodím ani hledat,jediný co jako miluju je smaženice,sním je i v polívce a omáčce ale řízky neeee...blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
u nás bylo oblačno, takže jsme byly dělat bábovky...

dnes máme taky doma tichou domácnost...a asi ještě bude... dovolila jsem se urazit za to , že šli ráno s Janinou a Dáškou ven a za 10 minut byli doma, svítilo slunko, ale pán musí hrát u počítače, já celej týden valím, ráno ven na 2h odpolko znova, no si moc zvykli s babičkou.... taťka je nasratej, od té doby si k PC ani nesedl, myslí, že si to vyžehlí tím, že si lehne oblečenej do postele a začne si číst.... a babička se rozhoduje jestli si má 5 minut hrát s Janičkou, nebo se jít dívat na seriál... bych je tady dofackovala všechny....

my se pujdem s Janičkou vykoupat a dáme nějakou večeři, ještě musím povlíct postele a pověsit prádlo, dělá se mi to super, když ti dva tady jen ležej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže Peti, asi je něco ve vzduchu
26. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky..u nas noc celkem dobre..
petan jeste radi pac jsem jela pro petra do prace a usnul me v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jedem akorat z hospody, kamos mel 30. Risa je u tchanovc u, tak tam mirime. Ja si uzivam posledni alkohol. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dopol pojedem koupit risovi novy boticky, pze 23ky mu zacinaj bejt tesny, tak asi pujdem rovnou na 25ky? :confused:
27. čer 2009 v 00:15  • Odpověz
Ahojky všem , u nás to dnes vypadá nadějně... bude snad hezky

HAni nic si z toho nedělej, my máme taky 23, ted jsme kupovala gumáčky a brala jsme 25 aby je měla i na podzim a to je holčička, bude mí ploutve po mamince :sweat_smile:

U nás tichá domácnost stále pokračuje, v 21h se šlo spát, v 22 nás vzbudil ohňostroj, se to tady hrozně ozvývalo mezi panelákama, tady někde v okolí, v 23 h Janina, pobrekávala, tak ji M šel uspat a v 2 už byla nalezlá u nás v posteli, skákala jako opička a v 6,30 nanovo....

Kamoška se chtěla jít podívat dnes na veletrh zvířat, ale jaksi to včera neustála v hospodě, psala mi v 5 ráno, že teprve dorazila, tak asi pujdem s Janičkou ted dopolko samy, budou tam psi, kočky, ovce, krávy , pštrosy, králici , morčata a buh vi co ještě.... odpolko máme sraz s holkama ze střední a jejich dětma, tak to bude dnes náročnější, ale nebudeme se muset koukat na načučenýho taťku.... zatím se mějte,. pěkný den :wink:
27. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.