• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky.TAk v noci u nás bouřka docela pěkná.Já nemohla skoro spát páč jsem vstávala k tygrovi a navíc jsem taky na těch spálených zádech ani skoro ležet nemohla.Ale snad za pár dní to bude ok.
U nás Jani není tichá domácnost.Já nemyslela taťku ale někoho jinýho.Taťka je ted (musím zatukat)hodnej a tak nějak to jde.Ale ti druzí mě vytočili do vrtule.A mám pocit že to zase bude mít nějakou dohru!!!!!!!! :angry:
Já jdu ted nakoupit...pěšo.A pak nevím.Uvidím co půjde dělat nebo si budu jen hrát s Patričkem. :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
bre ranko..
petan usnul o pul jedenacte vcera a budik byl ve 4h a pak az rano v 7.15 tak dobre
tatku mame doma tak pohodka :grinning:

teda petan ma 21..vcera jsem mu kupovala uz 5te boty na motorku..hovno to vydrzi :angry: :angry: ..velky je ale nozku ma malou

tak jdu snidat..tatka me koupil snidanku.. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky

Adel, to se divím, že obr Peťan má malou nožku :grinning: my máme taky 23 a dnes mi mamka dovezla sandálky 25, ty samé, co máme 23, jsou kožený a úplně super, tak sehnala ty samé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, teda nemáš to lehké s tou Tvojí rodinkou :grinning: užijte si zvířátka, škoda, že nejsme z Brna, to bychom šli s váma, to by se Daňákovi líbilo :wink:

My dnes v noci ok, já nevím čím to je, dvě noci dobrý, pak zase dvě hrozný... :unamused:
27. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc nic moc.Docela poplakaval.Asi ho boli ten zadecek.Dala jsem mu Nurofen a nechala svitit svetylko a za chvilku usnul.Tak doufam ze to nebylo ucho :frowning2: :frowning2:
Jinak kluci jeli na vylet do Luzny k Rakovniku na vlacky a jel i Ondrasek.Tak mam uklizeno,vytreno,zasazeny Ibisky na zahrade a jdu zehlit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zitra vezem kluky k babicce-ja jdu v pondeli na brigadu do ctvrtka a v patek jedem asi na 99% na vodu-sjizdet Sazavu.Strasne se tesim ale bude se mi styskat.Jeste musim domluvit to hlidani na vodu s babickou-to jeste nevi :confused: :confused:
27. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Miso-my mame nozku 21 vel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adel-jestli Petulka jezdi na motorce hodne tak to se nakupujes hooooodne bot-vim jak my se Stepou.Ondrasek moc nejezdi,zatim ho nejak nebere :sweat_smile: :confounded: :confounded:
27. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Miško IP :wink:
27. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ani..no petan jezdi asi od roku a prosoupal 3 papucky,1 sandale a ted ma tenisky s gumovou podrazkou za 220..jsou obyc.pac jeste nechodi jen se odrazi..na chozeni ma jine kvalitni(ale k hov.. :grinning: :angry: )
27. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás dočetla, u nás se teď spí, tak mám chvilku.

Teda koukám jak máte velké nožičky, to Ondrula má 21 až 22. A to jsem si myslela, jak nemá na svůj věk velkou nohu :confused:

Adel, my jsme koupili takový gumový chrániče na botičky, ale zatím to nepoužíváme páč, Ondra na té motorce moc nedrandí, spíš ho baví ťapkat. Jestli se mi podaří najít odkaz na netu, tak ti to hodím, stálo to jen 200 a myslím, že to docela chvíli vydrží.

Jinak jsem se už přihlásila na státnice v srpnu, tak musím makat na bakalářce, už jsem měla půlku hotovou, ale po pondělní konzultaci s vedoucím začínám znovu, páč téma který jsem měla analyzovat je již neaktuální, tak že jsme první kapitolu nechali a druhou a třetí pozměnili, fakt radost, ale zase na druhou stranu mi dal dost materiálu, tak že mám z čeho čerpat.
27. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
luc..no to by bylo dobre..ja jsem o tom uz slysela..to petan bez motorky ani ranu..jen se rano probudi a uz je brm brm brm :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
27. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
luc..dekuji..
u nas jeste radi..des ja snad nebudu mit klid :angry:
27. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
bre ranko..
tak u nas noc desna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: by me zajimalo kdy se konecne vyspim :frowning2:
28. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc taky des a ted jeste spinka.Ale mela jsem ho celou noc u sebe a Z spal u nej v posteli.Strasne kasle-asi to vezmem dnes pres pohotovost aby mu neco napsali. No uvidime :wink: :confounded:
Adel-neboj za chvilku to buide v pohode :slight_smile:
28. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky u nás noc normálka, přišla až nad ránem za náma, asi 5 nevím....jinak jsme vzhuru asi od půl7, ale váleli jsme se v posteli všichni...

Včera pohodička, zvířátka se líbila dopolko jsme zvládly s přehledem bez plínečky, na veletrhu si i "řekla" že se jí chce, odpolko jsme měly srázek, taky super, ale hrála si s ostatníma dětma, takže byla pořád počuraná, já jsem jí s sebou nevzala plínku, jen 3 oblečení, takže všechno pochandila....ted šli s taťkem a s Dáškou ven , tak jsme zvědavá , za jak dlouho přijdou....

jsem z toho včerejška utahaná , docela by mi bodlo, kdyby taťka nebo babi si dnes poradili beze mě, ale o tom si mužu nechat asi jen zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky tak dnešek docela v pohodě.V noci jsem vstávala k malýmu asi jen jednou nevím,asi jsem to zaspala.A dnes jsme měli k O svíčkovou a po O šel s babi hajat a já s taťkou do lesa na houby.Před hodinkou jsme přišli a jsem docela kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak třičtvrtě košíka máme nasbíráno.Večer bude smaženice a možná se i něco usuší.Takže tak nějak docela dobře strávený den. :wink:
28. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
u nás leje jako z konve, taťka si hraje, a babička musí nutně smejčit, pak se diví oba, že J nechce být ani s jedním z nich.... je to na prd, když se nemuže ve a protože dnes nebyla venku, tak spala jen hodinu, takže vopruz, pořád mě tu mlátí a něčeho se dožaduje.... bych taky šla do lesa.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Jani malej je taky vopruz hlavně zkouší co vydržíme.V lese to bylo celkem fajn až na některý místa v kterých jsem byla v takovým bordelu že mě nebylo ani vidět.Ale ted mě teda bolí děsně nohy a taky hlava.Šla bych nejraději hajat ale to Patriček asi neskousne.Tak si budu muset počkat až na večer. :unamused:
28. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se jeste radi..me jebne..petr vstava v pul jedne v noci a ten tady jeste huci :angry:
jinak dneska dne celkem o.k.
dobrou noc jdu s nim neco udelat :confused:
28. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás víkend ok a kdyby bylo hezčí počasí, tak je ještě lépe. Většinu víkendu prochcajdilo, takže ven se moc jít nedalo. A když, tak jen tak na hoďku, přičemž se malá vrátila po kolena mokrá, pže prolezla každou kaluž :grinning: odpo jsme sjeli do shopingu pokoukat po obchodech a Klárku jsme nechali vyřádit se na klouzačce a v kuličkách. Dneska jsme ještě zajeli koupit sandálky, ale teda nevím, jestli v tomhle létě budou vůbec třeba :confused: akorát mě štve, že 22 jsou jí akorát a 23 pro změnu velké :unamused: tak jsme to tam furt řešili, ale nakonec jsme vzali ty větší, tak snad z nich nevypadne :sweat_smile:

Teď zase venku pro změnu zase bouří a je pěkné dusno. No hnus.
28. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jani, ani se nedivím, že malá prudí, jak musí být celý den doma. Klárka po nějaké době taky začne prudit a vymýšlet blbosti. Nakonec si obuje boty, vezme deštník a postaví se ke dveřím :sweat_smile: :grinning:

Já doufám, že zítra aspoň dopo nebude pršet a budeme se moct jít vyvětrat. Potřebovala bych ještě koupit papučky, pže u našich a tchánstva jsou plovoučky a malé to tam docela dost klouže.
28. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Koukám teď na Primu, na ten film o drogách a teda docela mazec. Jsem to kdysi viděla, ale moc si to už nepamatuju.
28. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
bre ranko..tak u nas desna noc..asi me brzo trefi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jedu k mamce tak jdu pomalu balit..
pekny den :dizzy_face:
29. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
holky dosla vam na 18 mes.proh.pozvanka??me porad nic asi se tam stavim :unamused:
tak u nas se spinka po te silene noci
29. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky

Adel, mě Dr.volala, kdy máme dojít na to očko, aby objednala vakcínu, byli jsme 24.6. a rovnou jsme sfoukli i 18.měs.prohlídku (14,5kg a 87cm :grinning: )

Aji, my máme sandály skoro furt :confused: jen když prší tak ne, jinak je mu dávám třeba teď v těch dusnech, pže z botiček má pěkně zapařený nožky...
29. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: u nás zatím docela pohoda, i počasí celkem ok. Dokonce před chvíli svítilo sluníčko :slight_smile:

Míšo, my sandálky zatím vůbec nepotřebovaly. Když jsou tepla, tak mám polootevřené plátěnky, jinak nosí tenisky a když je tak hnusně, jak teď, tak máme ještě kožené jarní boty. Tak doufám, že se počasí brzy umoudří a bude zase hezky a teplo, ať můžeme dát teda sandálky.
29. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Dopo jsme sfoukly nákup bačkůrek, ať si nenabije ve Zlíně pusu. Konečně nám zase paní poměřila nožičku a za ty 3 nebo 4 měsíce jí porostla o cenťák. Takže máme mít botku 23, i když jí je ještě celkem velká :unamused: chudáci děti, připadají mi pak jak lachtani s těmi velkými botkami :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jak se mladá probere ze spánku, tak dáme oběd a chystáme se na drby k sousedce. Už jsme tam dlouho nebyly :slight_smile: pak možná ještě na chvilku ven. Uvidíme.

Snad nebude dneska pršet, pže bych ráda s malou na písek. Ale nějak nám furt nestíhá uschnout :unamused:
29. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Adel, my na 18měs prohlídce taky ještě nebyly. Ale řekla bych, že na to dr zapomněla kvůli tomu očkování. Tak se připomenu, pže bych ráda míry taky věděla. Akorát teď mají dovču, tak tam cinknu příští týden, až se vrátíme ze Zlína.
29. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
aji..no me by to taky zajimalo co za mamlasa porad taham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska je tak nedobrej ze me asi trefi slak..
dneska bylo tak dusno venku ze aj sprchlo ale jeste jsem stacila koupani na balkone :grinning:
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsem prisla z brigady a jsem sparena jak cune :confounded: Spalena a vyrizena,zduch je hrozny a hrmi u nas ale asi z toho nic nebudde :frowning2: :confounded:
Docela se tesim a vecer zalehnu,musim to do ctvrtka vydrzet a v patek davaj na vodu,tolik se tesim :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.