• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
29. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
No to teda nevim ez je zakaz-ani mi to nerikej :frowning2: :confused:
29. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
toz jsou povodne a myslim ze to plati vsude..ale radej se poptej
29. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
AHojky holky.Tak zdravím po docela vypjatém dni.Včera na těch houbách bylo daleko líp.Dnes je den na hou.. :angry: :confounded: Jsem totálně vytočená a nervově vyčerpaná. :confounded:
Jani už asi vím jak se cítíš vůči své rodinné situaci :unamused: začínám mít asi ty samé pocity :angry: :confounded:
Jestli sem kukneš a budeš ještě na pc tak pojd na icq pokecáme.Já bych se rozepsala tady ale nějak už nevěřím že by se to nedostalo ven :wink: chápeš?Potřebovala bych si s někým pokecat. :cry:
29. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak holky valim do sprchy a postele..jsem delala poradek ve spajzu pac synek me pres den nenecha a uz to chtelo
dobrou
:pensive: :pensive:
29. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
U nás odpo taky solidně bouřilo a bouřilo a nakonec i sprchlo. Ale moc se teda neochladilo, furt je nechutné dusno, takže mě třeští hlava. Už jsem si vzala Brufen, jdu do sprchy a zalézt do postýlky.
29. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Adel, Petřík vypadá při koupačce spokojeně :slight_smile: my ještě letos žádnou nestihly :frowning2: tož doufám, že aspoň o víkendu dorazí léto a když budeme v tom Zlíně, kde mají na zahradě bazén, tak ho konečně vyzkoušíme :slight_smile:
29. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ani, ty řeky bych si teda radši fakt zjistila, když je to teď s tou vodou tak divoké :unamused:
29. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Valím do té sprchy a spát. Dobrou všem :pensive:
29. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
ahojky holky,
tak jak jsem vam naposledy psala z busu smer z hospody, tak se mi nakonec z nej povedlo skakat za jizdy. :zipper_mouth: :sweat_smile: ...no nastesti v opileckem stesti jsem to ustala :wink:

...vcera tady bylo pres to vsemozny varovani o bourkach ...krasne, takze dopol jsem byla s risou na hristi a odpol jsme sli jezdit na motorku. ...a pak byl slejvak a bourky az kolem 9vecer. ...jen to dusno ...vedro bylo ubijejici. :confounded:

Ani, tak jsem ti poslala na mailik fotecku, tak snad tam bude neco videt..? :confused: :wink:
30. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: kde se všechny touláte ? :confused:

Hani, u nás máme vydáno varování před bouřkami opět na dnešek, tak jsem zvědavá. Zatím je to hodně proměnlivé. Dopo zataženo, ale vedro, pak slunečno a ještě větší vedro, teď zataženo a hnusné dusno. Tak nevím, no. Tak snad vydrží nepršet do večera, ať můžeme po O na písek.

Dopo u nás byla kámoška s malou a pak dorazila ještě sousedka se svýma dvěma klukama, tak bylo veselo :slight_smile: byt převrácený vzhůru nohama a Klára celá ulepená, uhoněná a spocená :slight_smile: ale spokojená :slight_smile: to by potřebovala každý den, tolik známých dětí kolem sebe. Doufám, že bude tak dobře i jednou reagovat na školku.
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hani, prosím tě, a kam jsi z toho busu skákala :confused: ? Honili tě revizoři :grinning: ?
30. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak mladá už je vzhůru, tak jsem si moc nepokecala :unamused: tož snad večer, pokud se sem dostanu. Musím vařit na zítřek a žehlit :unamused: zítra večer už balíme a ve čt dopo fičíme.
30. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky zdravím, ráno jsem byla na těhu cukrovce a kontrole, tak jsem si ted chvilku dáchla, Janina ještě spí a snad ještě chvíli bude, jsem nějaká KO....

JInak malej v bříšku je v pořádku má kolem 720g (prý to odpovídá 25-26tt) takže je akorát, je to stále kluk, nic mu neodpadlo, ani to nebyla zamotaná pupeční šňura :grinning:....zítra si volám pro výsledky cukru

My jsme měli dnes noc oddělenou, pže Janině večer nebylo dobře(měli jsme čočku, tak jí asi bolelo břicho, pže pomohla masáž Pupíkem), plakala, tak jsme jí uklidnili a pak spala u nás v posteli s taťkem a já v obýváku.

U nás je dnes vedro, pujdem se asi cákat na balkon jak se vychrní, pže na písek bude moc vedro... zítra jedem do Ostravy a pozítří jedeme na tu promoci, nakonec jdeme jen já a Janička, pže babička z pardubek jsou od včerejška na dovči a babička z Brna (jako moje máti) řekla, že když nejde tchyně , tak ona taky ne... no tak mám klid....

Peti nerozčiluj se s nima, je to furt dokola, u nás taky to samý , zbytečně nás to akorát ubíjí... dnes jsem byla půl dne pryč a zase s J šli tak na 20minut ven, pak se M diví, že po O nechce jít spát, a že doma furt kňourá.....hlavně že jsme se kvuli tomu 3 dny nebavili a matka, s tou už jsem to vzadala, ta s ní ven nepujde a nepujde... ale já na ně se*u, my si pujdem s Janičkou samy, ale nebude uklizeno, ani uvařeno nic....se nebudu furt honit jako blbec....
30. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny den.Pred chvilkou jsem prisla z brigady a jsem opet hotova,Jeste upecu bublaninu a dnes koncim.
Hani-jj prisel mi meilik dekuiji.Uz jsem Zdendovi ukazovala :slight_smile: :wink:
30. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
tak my se jdeme cachtat, taťka byli se psem, tak jsem měla svyých 10minut u PC, už jsem je vyčerpala, tak jdu....pa pěkný večer...
30. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
koukám tady to frčí, tak jdu do hajan :dizzy_face: papa
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
No jo, taky koukám, jak je to tu dneska vytížené :confused: :sweat_smile:

Jani, s tím chozením ven je to na pytel. To by mě teda taky štvalo, kdyby Peťa šel s malou tak na 10-20min a přifrčel zpátky :unamused: jak se pak ten prcek má vyřádit a unavit, že :rolling_eyes: Klára je pak doma protivná, ufňukaná a vymýšlí z nudy blbosti. Ještěže se už to počasí lepší a budeme zase hodně venku.

Dneska tu bylo taky dost teplo, ale dalo se to. Takže jsme odpo strávily s kámoškou a její malou za barákem na písku. V šest jsem si odtáhla zapískované čuně domů, pže to vypadalo, že bude mega bouřka a prd. Za to Klára měla písek snad i v plínce :sweat_smile: musela jsem jí zase mít vlásky, pže to nešlo vytřepat. Jak to ty děti na písku zvládají :grinning:
30. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Udělala jsem zapečené brambory na zítřek, vyžehlila, uklidila, teď padám do sprchy a spát. Jsem hotová, vyřízená :pensive:

Přeji dobrou všem :pensive:
30. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahojky u nás noc nějaká děsná, ale spíš kvuli psovi, vubec nespal a pořád pochodoval, nevím co jí je, teda vím, hárá a chce hopsat....

Dnes odpolko frčíme do Ostravy, jsem si myslela, že bychom se tam mohli projít nebo jít do zoo, ale musíme je až v 17h z Brna (aby si tatínek mohl co nejdýl hrát na PC), takže tam budeme až okolo 20h , naplánovat výlet pro rodinu by znamenalo totiž zapnout mozek...
...............boooože já mám ponorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:(ted šel se psem a přišel se mě zeptat jesli má vzít s sebou i Janinu ven :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ) , nejraději bych se sbalila a někam jela, jenže řidičák nemám a krosnu a JAninu už táhnout nemužu, to bych nedala..... takže budeme sedět doma a chodit na písek a snad bude i trochu už na koupačku.....

já jsem ted vytřela a jdu pokračovat, ať nejedem z takovýho bince.... jdu uklidit suchý prádlo a hned pověsit další... je mi nějak divně, asi blbej tlak.......všem pěkný den...............
1. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Čau kočky, co nového? U nás je 29 st. ve stínu, tak nevím, jestli vůbec vyrazíme ven, asi dám holkám na balkón škopík s vodou a budou se cachtat :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera nás chytla v parku bouřka s kroupama, vrátily jsme se celý slitý, ani deštník a pláštěnka na kočáře nepomohly. Holky se trošku bály a pak pořád koukaly na nebe a říkaly bouch, bouch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic, jdu honem uklízet, dokud holky spí, už jsem stihla povysávat a jsem celá slitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak chvilku sednu a dočtu vás :wink:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky

no u nás bylo teda včera šíleně, taky 29 vestínu, dnes to vidím stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: v sobotu prcháme na chalupu, tady se to nedá v tom vedru...zítra máme tu kinezioložku :dizzy_face:

Jani, je mi líto, že Tě deptá i Michal :cry: měl by Ti být oporou a hlavně Tě nechat v klidu a dělá pravý opak :cry: někdy jsou fakt na přes hubu ty chlapíci!!!!!!

Jinak pomalu, ale jistě domlouvám docházení do práce, už si píšu se šéfem, ale vše bude jisté až v srpnu, moje představa je docházet cca 3 týdny v měsíci na 5 hod.denně, to se bude starat Petr..tak snad to vyjde a konečně zase budou slušný prachy :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás taky vedro jak sviňa. Konečně dorazilo léto i k nám. Dopo jsme byly na prochajdě a na poště pro balíček a vrátily jsme se zpět celé zpocené a ulepené :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo se chystám vzít malou na tříkolku a budeme jezdit hlavně ve stínu, ať nepadnem.
Později odpo pak už musím balit, pže zítra valíme směr Zlín. Už se těším. Budu s malou celé dny na zahradě. Tchánovci jí tam připravili všechno na hraní...pískoviště, klouzačku, houpačku a bazén...takže může řádit od rána do večera. Jo jo, není nad to, mít zahradu.

Já teď poobědvám a půjdu žehlit. Ještě tam mám nějaké zbytky ze včerejška, co konečně uschly.
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky-hlaSIM se z prestavky na obed a za chvilku zase valim zpet :wink:
U nas je taky parak jak blazen,uz se tesim v patek na tu vodu. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jani, mrzí mě, že máš takové trápení. A zrovna je dneska tak pěkně a ZOO máme napůl ve stínu pod stromy, takže byste to jako výlet měli úplně super.

Tak snad se to brzy zlepší a M. dojde, že by ti mohl trošku více pomoci s Janinkou, když už nic jiného. Ach jo, ti chlapi, jsou fakt někdy na uškrcení.
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
No Aji, jak u koho není nad to, mít zahradu, Daníka to na zahradě nebaví, chvíli něco dělá, ale pak chce stejnak jet od baráku pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže spíš to vyhovuje dětem, co to denně nemají a váží si toho :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Vidíš, Míšo, to by mě ani nenapadlo. Takže Daník moc na zahradě nee ? No, já jsem sama zvědavá...naposled, co jsme tam byly, tak jsem ji furt honila na schodech :confounded: na pískovišti vydržela nějakou chvilku a pak zase na schody :confounded: tak doufám, že teď, jak je tam i klouzajda a houpačka, tak ji ty schody konečně přestanou bavit :grinning:
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
No, už mám dožehleno, pže se malá budí. Něco malinko mi tam ještě zůstalo, ale to už kašlu. Buď večer nebo až se vrátíme.
1. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: -dnes jsem se na brigadu vyprdla.1/ je to rasovina a dnes ma byt parak a za 2/ musim zabalit veci na vodu.Jdu hodit jeste nejake veci do pracky a pak valim do kramu neco delat.
2. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky holky zdravím,u nás noc jakš takš,ale jo.Nějak mě už nebaví to vstávání v noci kvůli dudu a bumbu. :sweat_smile: A to za pár měsíců budu vstávat zase po dvou hodinách no to chci vidět :grinning: jestli já vůbec budu chodit spát´,když mimi bude po dvou hodinách hamat a do toho budu mít knourání od Patrička :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:

Jani já už to tady taky vzdávám.Já řeknu že nesmí že prostě ne a jiní řeknou no jistě a ano a pak to dítě má trochu vědět co po něm chci,že :confounded: kašlu na to.Aspon že když je M doma že si ho vezme ven a já můžu v klidu uvařit atd.A je fakt že jak to dítě nemůže ven tak to je pak děs. :angry:

No a já se posledních pár dní cítím dosti mizerně.Nějak se mi špatně dýchá a bolí mě bříško :unamused:
2. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.