• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky,

tak u nas risa spinka v poho. :sunglasses: ..tuk,tuk. ..at to nezakriknu.
jinak ja ted mam uz treti den po sobe zlucnikovej zachvat. ....takze budu faaaakt rada, kdyz uz pujde ven. ..sice kapicky trochu pomuzou, ale uz tak ted si pripadam jako fetak, jak to do sebe leju. :confused: :confounded:

Ani, no v tomhle vedru se ti nedivim, ze to vzdavas, ...ja bych asi zhebla. :sweat_smile:
..jinak co se tyce vody, zjistila sis, jestli je fakt ta vase sjizdna?? :confused: ...taky jsem slysela ve zpravach, ze je zakaz sjizdeni..? ..mozna se to treba uz zmenilo a nebo je to dle oblasti, ale radeji bych si tohle zjistila, driv nez bych nekam vyrazila a tam by mi rekli, ze mam smulu. :rolling_eyes:

Ajo, aaale, ...nejak jsem nevnimala zastavky a busak pustil nazev zastavky az kdyz zacal zavirat dvere. ...radek chrnel, takze jsem do nej stouchla, ze mame vystupovat, tak vyletel jak strela a jeste zachytil zavirajici se dvere a vystoupil. ...no a ony se automaticky dvere jeste otevreli, ale autobusak uz si myslel, ze jsou zavreny, tak se rozjel a ja zjistila, ze bus jede az kdyz uz jsem mela jednu nohu venku, takze setrvacnosti jsem letela za ni. :sweat_smile: ...ale nastesti jsem to usala, ale az kdyz jsem dopadla na chodnik obema nohama, tak jsem si uvedomila, ze jsem si klidne mohla zlamat hnaty. :zipper_mouth: :pensive:
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Peti, tak to ja bych si ted druhy fakt nedovedla predstavit. :fearful: :rolling_eyes:

...sice risu mam relativne hodnyho. ...a i spiciho. ...ale 100x dokolecka opakovat jednu vec.....fakt je to ubijejici. ...treba si furt pri jidle strka nohy na stul. :angry: ...a vysvetluj mu to, ze to se fakt nedela. ...jsem zvedava, az budem nekde v restauracce ze si takhle ulevi. :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth: ...a samo milion dalsich veci. ...si pripadam, ze fakt rikam jen same "ne" :confused: :confounded:
2. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Hani já si to taky nedovedu představit a to Patriček zdaleka není klidný dítě.Bude to dost záhul ale třeba najdu nějakej systém jak to zvládat.

Ten tvůj žlučník mě mrzí ale fakt radši honem at už je venku :wink:
2. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je šílený vedro jako asi všude, a tak asi dneska jenom umyju nádobí, udělám si ledový kafčo a na všechno ostatní kašlu. Holky už spí, tak budu mít veget :dizzy_face:

Ani, snad vám ta voda klapne, kterou řeku se chystáte sjíždět? :wink:

Peti, třeba ještě do podzimu Patriček trošku zmoudří, a i kdyby ne, tak určo všechno zvládneš, přesně jak píšeš, uděláš si systém a ono to bude fungovat :wink: já jsem se třeba taky bála, jak budu s holkama vařit, a jde to, akorát musím pořád špekulovat, čím je zabavit, aby si neublížily, neporvaly se u toho a hlavně nerabovaly skříňky v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt, že je asi jednodušší zvládat dvojčata, než o dvě různě starý děti, který mají každý jiný potřeby :sweat_smile: no a ty noci teda nevím, no, třeba už Paťa bude bez dudu a nebude se tak budit, a taky bude muset občas vypomoct taťka :wink:

Hani, ty kaskadérko :grinning: to já bych si určitě nabila hubu :grinning: Žlučník je potvůrka, ale už se ti to krátí, že? Tak snad tě do té operace nebude trápit moc často :wink:
2. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem u mamky..
vcera jsem byla na sraziku s holkama ze zlinska..
pak jeste koupacka v bazene..ale to horko je desneeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak ja ted varim obidek a risa s auticka cuci na teleblbky. :sunglasses: ...dopol jsme byli na motorce. (venku je hnusne ..dusno :confounded:) ..na pisek jsem s nim nechtela, posledne jsme tam byli taky po desti a ten nas blbka vypil z nejakyho kyblicku, co tam byl zapomenutej vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ...stesti, ze je to hlidany hriste, kam nesmej psi.

Peti, no ono asi nic jinyho cloveku nezbude, aby neco stihnul udelat, ze si do toho bude muset zavest system. :wink: ...savgrovka co ma deti od sebe 4 roky tak rikala, ze ten prvni rok se vubec nevyspala. :confused: :rolling_eyes: ..a to prvni dite mela holcicku, ktera je hodna.

Kristi, to bylo opilecky stesti. :sweat_smile: :grinning: ..kdybych byla strizliva, tak zaprve neprosvihnu zastavku a za druhe, kdybych ji prosvihla, tak bych si pockala na dalsi, ono to neni az zas tak daleko z ty dalsi. :sweat_smile: ....ale kdyby uz jsem taky skakala za strizliva, tak myslim, ze bych taky hodila peknou drzku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Adel, jeee, ty si se mela. :sunglasses: ...no ja mam dneska taky srazek s holkama. ..jedna se odstehovala od byvaleho ...a ted si poridila nove bydleni a potrebuje pomoct postavit skrin a pri te prilezitosti ten jeji novej bytecek pokrtime. ..tak doufam, ze budeme stavet skrin pred krtenim. ..by to pak nemuselo dopadnout dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Holky tak Zdenda mi vyrazil s lodi atk doufam ze dojede v poradku.Jsem jak na trni :confused:
Jedeme Sazavu a volala jsem tam a ten usek je sjizdenj tak snad to bude OK-ja jedu zitra rano :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak jsme se s Patričkem torchu prospali.CHodím s nim hajat dokud to jde abych si taky trochu odpočla :wink:

Kris asi máš pravdu no ne asi ale určitě.Jako s dvojčaty je to možná i jednodušší než takhle s věkovým rozdílem ikdyž ne tak velkým.Patriček je rozumnej dost jen by potřeboval trochu ubrat na divočení vztekání a závislosti na mamince :grinning: hold se s tim budu muset nějak porvat.A když bdue problém tak třeba pomůže taťka jestli teda ho do tý doby netrefí šlak z Patrička :grinning: S tim spaním nevím no.CHtěla bych aby PAtik už hajal na velký posteli ale to asi nedopadne tak bude pořád v cestovní postýlce a mimi budu mít ve dřevěné postýlce.No třeba to nebude až tak hrozný.Uvidíme v zimě.Tady třeba budu ještě o půlnoci sedět a psát vám jak jedno mi visí na prsu a druhý knourá pro dudu :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Ani, tak Zdenda uz nekdy s lodi jel ne? Tak drzim palecky at ji a sebe dopravi v poradku. :sunglasses:
jinak super, ze ten vas usek je sjizdnej. :wink: ..myslim, ze v tom hycu se z nas budes mit nejlip. :dizzy_face:

ja akorat jedu traji na srazek, tak snad Martince aspon trochu pomuzem a nejakej nabytek "funkcne" slozime. :confused: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Hani-jj tak my na vodu jezdime ja dokonce asi jeste o 5 let dele nez Zdenda :wink: Docela se tesim,ted mi volal ze je v Petrove u Prahy a jede nazpet na Sazavu,prespi tam a rano nam prijde naproti :wink: :wink:
Pry to dost tece ale vodaci jezdi a je to super :slight_smile: :wink:
Peti-jj uzijes si ale zvladnes to neboj,kamoska ma ted kluka o mesic ml.nez je Ondra a ted v dubnu se ji narodil dalsi a taky valci :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holyk

nějak nestíhám..dnes jsme byli u té kinezioložky..zajímavé, ale nevím, zda tomu věřit..tak měla práci hlavně se mnou, což jsem čekala :sweat_smile: měla jsem nějaké rodové zatížení od praprabábi, z dědovi strany, co se týká chlapů a z toho že vyplývá můj vztah k Danovi a ten se cítí málo milovaný...takže mě odblokovávala a vracela do té minulosti a i jsem byla jakoby v bříšku místo Dana a měla jse jí říkat pocity...ty moc nebyly, jen jsem viděla určité jasné barvy a měla jsem strašnou tíhu na prsou a tekly mi slzy proudem..musím vyzpovídat dědu, zda si na svou babi pamatuje a zda by to mohla být pravda, co mi vše o ní řekla :confused:

Ani vy si užijte vodu!!!

My mizíme v sobotu na chalupu, kdybych se neobjevila :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Miso-fakt jo?Takze jsi na tom byla jak ja-no vidis to taky Ti tekli slzy ja jsem z toho byla hotova.Jen ty barvy si asi nepamaTUJu asi nic nebylo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja asi jedine c emu verim je prave kineziologie ale fak to nezazit na vlastni kuzi tak neverim :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Jj,dekuji uz se tesim na vodu-to je moje super akcicka.Doufam ze to probehne v pohode vse :confused: :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
jj tekly a měla jsem strašně divný pocity.jo a když jsem byla jako Daník v břiše, tak daník usnul při tomhle aktu na zemi :confused: :confused: :confused: :confused: to se nikdy nestalo, hrál si a najednou se položil a spal...prý z toho, jak jsem byla já uvolněná a v klidu, že se to na něj přeneslo!!!!
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ty jsi sebou mela Danulku?A nerusil Vas?To je zajimavy.Vidis,to je fakt teda neco-ja bych zirala jako blazen :unamused: :confused:
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj šla jsem tam původně kvůli němu :grinning: celou hodku a půl byl kldinej, hrál si nebo seděl na klíně. oni to děi cítí z té paní, že je "jiná" a tak jsou klidné :wink:
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Miso no vidis-pani si vzala do parady Tebe a Dandula bude v klidu :slight_smile: :slight_smile: Ze by jsem tam vzala Ondrase taky :grinning: Ale vubec si to neumim predstavit teda :grinning:
No nic jdu se rozloucit a brzy rano vstavam-tak vsem preji hezky prodlouzeny vikend a snad v pondeli vecer az privezem kluky se ukazu-ahoooooooooooj :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky hlásíme se, že jsme v pořádku, výlet do Ostravy byl trochu náročnej, ale přežila jsem , hlavně to vedro i tatínka...Janina promoci taky zvládla, naštěstí trvala jen hodinu, ale proklínala jsem že nejely babičky, přecejen jsem zase od rána do večera valila jak lokomotiva a na promoci ji udržet v klidu byl docela výkon....

..doma jsem udělala ve středu dusno, tak jsem zvědavá, jestli se něco změni, pže mě z toho vyskočil i ekzém na rukách, mívám to z nervů........

Janina už mě tahá na bábovky, takže asi pujdeme ven.... zase už vymýšlí blbiny a háže letáky za postel ... tak se mějte papa pěkný den
3. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc celkem dobre

misi..jeeeeeeeee ja musim tady nekoho nejit ale nevim kde a jak..
jinak opet prudi a ja uz mam od rana nervy..nejradej bych vypadla na dovcu
3. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky holky,

Anicko, uzijte si vodu. :dizzy_face: ....ti to v tehle vedrech fakt zavidim. ...zvlast kdyz jsem ji nikdy nejela. :pensive: :sweat_smile: ...a myslim, ze s radkem, kterej se vody boji, nikdy nepojedu. :confused: :rolling_eyes:

Miso, tak uvidis, co vzjistis od dedy, jestli si bude neco o babi pamatovat a bude chtit rict..? :confused: ...ja teda osobne temhle vecem neverim. ..ale jak pise Anicka, kdo nezazije, nepochopi ....takze asi tak. ...mozna kdybych to zkusila, ze bych zacala nad tim uvazovat jinak..? :confused: :wink: ...ale hlavni je, jestli tobe to neco dalo a pomuze to i Danovi, aby byl klidnejsi? :slight_smile:

Jani, teeda, v tehu a jeste s "dvouma" detma :sweat_smile: cestovat po republice ...a v takovym paraku. :confounded: ...jinak myslim, ze sice by asi babicky na jednu stranu byly pomoci ...ale na druhou ...tvoje maji by myslim byla nakonec tretim ditetem. ...tak hlavne ze uz to mate za sebou a jsi doma. :wink:

Adel, ...ja furt casteji zjistuju, ze cim ja jsem na risu protivnejsi, tim jen i on. ...takze nekdy se snazim uklidnit i pres to, ze to fakt nejde a risa je pak hned hodnejsi. ...tak mozna zkusit potlacit nejdriv sebe a treba bude Petrik hodnejsi...??? :confused: ...a jestli tohle nepomaha, tak to fakt nekam vyjet, kdyby to slo.
3. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Tak radek uspava a ja na chvili odpocivam. Dopol jsme byli na chvili na hristi a odpol jsme na balkon nafoukli bazenek, tak se snad risa trochu vyradil. Jinak to vedro je fakt ubijejici. ..venku je nastesti uz 23 ale v byte furt 26. :confounded:
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky tak u nás už se taky uspává, snad bude klidek, ráno jsme byly venku od 9 do půl 12 a pak chrněla skoro 3,5h taky jí to vedro zmáhá.... odpolko jsme šly ven jen před dum, hrály jsme si tady s většíma holkama....

u nás taky pařák, ale nejhorší je, že už 5tej den se valí přes Brno bouřky, ale já se na ne dívám jen z balkonu v naší čtvrti okrajově spadnou 3 kapky a hotovo a máti dnes byla ve městě a říkala, že to byl děs, že to nebraly ani kanály tu vodu... a já zase čučela z balkonu jak se to žene jinam..... doma máme taky 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani na tom něco bude, no kdyby jela naše máti tak bych musela celej den poslouchat kecy, njn....hlavně že to máme za sebou, kolegové mě dnes lanařili na pitku na Mušovský jezera (jeli na víkend pod stan), ale už jsem jakási utahaná, tak jsem jim dala košem, ale jela bych hned i když bych se na ně jen koukala, Aničce tu vodu závidím (dobrým slovasmyslu), ale měla bych strach ted z těch povodní a rozvodněných řek... myslím že říkala že jedou Sázavu, nebo se pletu????

Nic jdu pro bramburky, a dám si s taťkem 2 deci vínka, mějte se dobrou
3. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hojky

jsem přijela z mini srázku, bylo to super :dizzy_face:

Anička psala, že jsou už na vodě, že se tam málem někdo utopil :unamused: tak ne moc pěkný začátek vody...

Mějte se všechny krásně,těhulky odpočívejte :wink: my zítra mizíme na tu chalupu a asi ve středu napísanou
dobrou!!!!!
3. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky tak snad jsou Anina v pořádku, já raději na čundr pod stan na vodu bych se bála, ale to je tím, že nemám žádnej výcvik....ale jsou na to určo hezký vzpomínky.....

Dnes snad prubnem ten koupák, vypadá to že tady bude pěknej pařák o půl 7 balo venku ve stínu 20, koupák otvírá v 10, tak uvidím kolik bude stapňu.... odpolko je to takový o ničem, než se vyspíme a vypravíme je pomalu 17h....

Míšo užijte si na chaloupce, já se ještě týden budu muset placatit v Brně a pak pojedem taky

já přeju pohodový den, měj te se.....
4. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc nic moc...
celj vik je u nas pout tak se pujdeme potocit

haniku.ja uz jsem to zkousela..ale ja jsem nervak jak svina..a kdyz on uz se tak probudi a zacne prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak na koupaku jsem nebyla nekolik let se stydim jak vypadam :confounded:

a anicku obdivuji ja bych na vodu v takovem pocasi nejela..ty zaplavy prichazi necekane..
4. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
AHojky holky tak zase nakukuju.Na dnešek noc teda horor :angry: šli jsme si večer posedět a přišli jsme tak kolem půl jedné a malej byl dole u našich hajal.No a tak nějak mi nešlo usnout a když už jsem usnula tak mě mamka budila s Patričkem v náručí s tím že se dusí sípavým kašlem :frowning2: no teda rachot jak ve starých hodinách a sotva dýchal.Tak jsem ho nacpala kapkama a sirupem a zkoušela ho uspat atd.No usnula jsem až někde v 7h a v 9h byl budíček :unamused: no a přes den tak nějak je to lepší ale pořád sem tam chrchle tak uvidíme :unamused:
Mě je docela šoufl,pálí mě žáha,bolí mě břicho a je mi špatně.Nevím co se zase děje. :confounded:
4. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my zrovna vegetujeme ve Zlíně na zahradě. Malá má napuštěný bazének, tak tam úřaduje s bábovkama :slight_smile:

Jani, tu vaši včerejší průtrž jsem viděla. To byl docela slejvák. My byli totiž včera s Peťou na otočku v Brně. On jel podepisovat nějaké smlouvy, tak mě vyhodil ve Vaňkovce, ať můžu prošmejdit obchody :slight_smile:
4. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Peti, to bude možná počasím. Mi je taky docela blbě, škrábe mě fest v krku a jsem celá chcíplá :unamused: a to nejsem těhu. No a malá se zase pro změnu osypala, tak jsme radši jeli na pohotovost. Dr nám řekla, že prý teď dost řádí jakési virózy, takže máme Fenistil a Klárku držet v klidu, stínu a chladu :unamused: 100% jsme to chytly u sousedky, pže ta měla malého taky osypaného (na nohách a na bříšku, takže to nebylo vidět) a řekla mi to až chvíli předtím než jsme šly domů :angry: druhý den mi říkala, že prý to není infekční.....a prd :angry: teď jen doufám, že to od nás nechytla i kámoščina holčička, pže jeli dneska na dovču :unamused: ach jo.
4. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
jj Aji asi to je počasím ale stejně mi je divně a hlavně ta žáha to mě dere.Třeba budeme mít vlasatý dítě :grinning: No jinak malej má na sobě takový flíčky jakoby taky.Nevím jestli to je infekční nebo co to je ale asi ho to nesvědí.Ale našla jsem že se mu klubou dole dvojky tak má průjem do toho má srajdu ještě z toho sirupu proti tomu kašli takže je skvěle opruženej.Jeho zadeček vypadá jako moje spálený záda :frowning2: chudák.Ale hlavně aby to už ustupovalo a zase nám bylo fajn.Potřebuju se trochu prospat.Na dnešek jsem spala asi jen ty tři hodiny a tot vše.Jsem utahaná jako kotě ale ještě kouknu na poslední plavky.Sice jsem to viděla už asi 3x ale moc se mi to líbí :grinning:
4. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky, koukám nikde nikdo, všechny asi připravujete nedělní obídek
,u nás zase nálada hustá, že by se dala krájet, vím , že to vyvolávám já, ale už nemužu nějaké věci překousnout.... na mě tu ohled nikdo nebere...

včera jsme byly s JAničkou na koupáku (samo bez tatínka, bylo mu hrooozně blbě :angry: :angry: :angry: ), bylo to super, až no to, že mám spálený záda protože jsme si všude nedosáhla a nemohla si je celý namazat, no holt 50kg taky nemám abych řekla plavčíkovi, tak jsem spařená jako prase (ale naštěstí ne na moc velkým kuse těla)....

dnes jsem doma a čekám, kdo se odpolko ujme Janiny a vyrazí s ní na chvíli ven, zatím se nikdo netváří, asi odpolko zase nasraně sbalím bábovky a pujdu....

no nic konec stěžování, jdu asi dodělat svíčkovou a pak si hodím nohy nahoru, ted jsme došli z nákupu a uklidila jsem prádlo, to by dnes mohlo stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa mějte se pěknou neděli, už se sem asi nedostanu, pže tady furt sedí tatínek
5. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.