• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky jdu dočíst
6. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
teda tady jede zdravý životní styl.... závidím, že na to máte sílu, já už ne....ale až budu mít za sebou děti a postavenej domek, budu chodit v té naší vesničce na aerobik do sokolovny .... chtěj za něj 20,- psali na jejich stránkách... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jinak co novýho...

Luci vy teda máte s těma nohama pech :frowning2:
6. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Ted volala pani ze si zitra na 100% prijedou pro ty golfky :grinning: :grinning: :grinning: A taky jsem udala lehatko-tak jsem spokojena,treba bude na tu fajnovou bundu od Neckermanna :wink: :grinning: :grinning:
Jani-no Ty se hlavne opatruj ana nejakej aerobic se zatim vyprdni hodne dlouho at tu chcandu donosis v poradku :grinning: :wink: :grinning:
6. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Holky prosim,prosim,poslete nam hlasek.Dekuji
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3529
6. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
ani..uz jsem hlasovala :grinning: jo a neprodavas takove to pomocne choditko??? :grinning: ja bych ho chtela ale nove stoji dost a nechce se me kupovat
6. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Adel-my jsme ho nemeli.Nebylo potrba,co stoji nove? Jo a dekujiiiiiiiiii :dizzy_face:
6. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
http://www.aaahracky.cz/choditkofisherpricek6670-p-1051.html

ani tak cca 1000 a vic ale to se me nechce davat :confounded:
6. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Adel-my mame doma jen takoveho toho popelare a je tam takove drzadlo a ma to fungovat jako operka pri chozeni.Ondru to vubec nebere,nejvic si s nim pojezdil Danik od Misi.Zkusim najit fotku a poslu-dohodnu se se Zdendou a myslim si ze kdyby jsi ho chtela tak ho klidne prodam-jen nam tu zabira misto :frowning2: :confused: :confused:
6. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
ani..ok..ja se kuknu na netu v bazarku nekde jsem to videla za 300 a jinak se muzeme domluvit :grinning:
6. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Tak to je presne on-je krasnej ale Ondru proste nic nezajima :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13083726&tab=0
6. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
ani ..no to je moc pekne..to je skoda ze ho to nebavi :frowning2:
6. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
No nebavi jen do toho schovava dudliky a jinak nic-to ho spis zajima Tatra ale tohle ne.A my na to zase nemame tolik mista-takze jestli chces tak dej vedet :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak ja mam udelanou uzenou polivku s kroupama to ja miluju no uvidim co z uzeneho masa udelam..sezeru :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Holky -teda Adel,ja se loucim a mazu spat jsem strasne unavena ale strasne :confused: Dobrou noc preji :pensive: :pensive: :pensive:
6. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky
my měli návštěvu, kolegyni a její dvě dcery - dospělé, ale i tak si Daník trochu s nima pohrál..

Ani, co se děje, že jsi psala, že máte zase něco????Jdu hlasovat...dobrou
6. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojda, já se z toho už pose.. s prominutím, teď se mi ještě spustila rýma, ale tak že mi z nosu doslova kape :angry: :angry: Já doufám, že se ráno proberu a bude líp, už mě to fakt doma neba :angry:
6. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
ani..dobrou :pensive:
luc..at se brzo uzdravis...

no ja za chvilku pujdu sledovat tudorovce..snad zase neusnu :grinning:
6. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc jako vzdy-nic moc ale uz si zvykam :slight_smile: :wink:
Luci-jeeeeeeee to je taky porad neco.
Miso-u nas se zatim zaplatpanbuh nic nedeje ale ja to myslim tak nejak obrazne-kazdou chvilku neco :wink: :wink: :wink:
7. únor 2009 v 06:55  • Odpověz
autor
Miso-a dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 06:56  • Odpověz
dobré ránko ..
takže jsu nahlásit od doktora ,tedy včera z Alergologie a klinické imunologir, je to v pr........ :frowning2: :unamused: :cry:
jinak Bzun děkuji za přání ,aby to dopadlo dobře, jenže bohužel
jsme na pokraji hospitalizace , má už po 4 bronchytydu a má prý těžký zánět průdušel a plic..
takže inhalace, dýchání a léky, v pondělí hendka na kontrolu znova s rentgenem, bezesné noci a včera jsem byla psychycky uplně mimo. naposled jsem byla takto zničená ,když byl můj první synáček se srdíčkem.
takže jsem říkala, proč ?? co sem komu co udělala že musím mít obě děti tak nemocné
paní doktorka říkala, že teď musí Daníka stabilizovat,pak teprv zkoumat co to je,ale prý možnosti jsou dvě, bud je to astma a nebo starší brácha donesl ze školky nějaký vir,na který jsou děti pářed rokem a do roku a půl natolik náchylné, že jim pak napadnou průdušky a plíce a ty se pak těžko léčí několik let, je to prý 50 na 50 , jen tyto dbě možnosti, a co je lepší ?????? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
je mi z toho na ni, ještě nás čeká hodně léčení, testů a všeho .
kdybyste měla některá nějaké rady a nebo zkušenosti s tímto, moc budu ráda .
7. únor 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky krásné ránko, u nás Janina ještě spí, a já jsem už nasnídaná, tak honem honem ať to tady mužu ještě dočíst....

Ani máš hlas, taky jsem přidala fotku Janiny, ale bude schválená až za 24h... Ani nebo Katty, jak vám dlouho děcka jezdili v kočárku, myslím Štěpulu nebo Gabrielka... vím že je ještě brzy, ale chtěla bych si začít hledat nějaký sourozenecký kočárek, jen nevím, zda to není zbytečný, ale zase na druhou stranu , když bude Janina po svejch a druhý v kočárku, tak mi s nima mamka ven nepujde, pže nebude mít na to nervy... taky je to možná pohodlnější do města , kamoška měla taky tak děcka po sobě a po obědě nikam nemohla protože věděla že bude ta starší spát a ona by ji nemohla nést a ještě tlačit kočár...jaký máte názor????

Jej Kačko to je trápení, přeju ať je Daník brzynko zdravej, chudáček malej.....je to hrozný....
7. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko..u nas noc opet desna..ja to decko :angry: :angry:
katusko..preji bzke uzdraveni :wink:

jani..kamosky prcek jezdil cv kociku do 3 let..kdyz sel v zoo tak to treba nemohl ujit a zase kamosky dvojcata chodi bez kocarku od roku a pul..tak nevim no :confused:
7. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Kato-tak ja Ti asi moc neporadim pac my se v tom placame taky strasne moc-nedavno jsme byli dokonce 14 v nemocnici a pred Vanoci taky-takze fakt nevim.Snad jen Ti preji pevne nervy a hodne stesti at jsou klucvi v poradku.Drzim moc palecky pac vim jake to je :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Jani-no v golfkach jezdil Stepanek urcite do 2,5 let-teda spis chodil ale jak jsem nekam jeli na vylet tak jsme je hodne vyuzili.Tak zkus ten skeybord (omlouvam se nevim jak se to pise)Ale Janicka je jeste mala a bude mala aby na tom vydrzela stat-fakt nevim ale myslim si ze kocar jeste potrebovat budete i na Jancu. :confused: :confused:
7. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Jo a dekuji moc za hlas-taky samo poslu az se Jani objevi,jen posli odkaz aby jsme ji nasli :slight_smile: :wink:
7. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Jen mi to tam prijde nejaky divny-vcera mel 4,2 bodovani a od vcera se mu poslalo docela dost hlasu a ma min tak to teda nechapu :confused: :confused: :confused:
7. únor 2009 v 10:33  • Odpověz
ani..jestli oni to nejak spatne nehlasuji :frowning2:
7. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
tak ja jdu delat obidek a povesit pradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem se konečně probrala, a teda musím říct, že nic moc :frowning2: :frowning2: Včera jsem nemohla spát, protože se mi blbě dýchalo, tak že jsem zabrala až ve 3hodiny. Naštěstí od rána se o bobka staral Honza a já se hezky potila. Prý mam vydržet ještě dneska a zítra prý bude už líp, Honza to měla taky tak, tak jsem zvědavá. Já se jen modlím aby to fakt ode mě nechytl Ondrulka.

Katyn přeju Vám ať je Dáda brzo fit.

Ani už jsem taky hlasovala :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Holky jste zlaticka dekuji :slight_smile: Ja jsem dnes delala cocku+bilou vinnou klobasu a cesnecku.No a ted vytahnu z trouby jablkovou babovku.Taky jsem vesela pradlo a jeste musim vysat.Kolem 14hod ma prijed ta pani pro kocarek-tak se tesim :slight_smile:
7. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak ja jsem delala cinu s ryzou a polivku uz jsem delala vcera..
tak jsem hodila dalsi pradlo a jdu rychle udelat litou babovku a tatka nas prej veme na vylet tak jsem zvedava :sweat_smile: co vymyslel
7. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.