• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo jinak se musím pochlubit, že už většinu času chodíme bez plínky, dávám jí jen papír na noc a látku na spaní přes den.... sice sineříká, ale zdolali jsme záchod (nočníček ani omylem) a venku na travičku.... tak snad už to povede k definitivnímu odplenkování
5. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky Jani co ti budu vykládat u nás to je skoro na podobný notě až na to že s M je to v poho ale s ostatníma je to na palici.Tady se nebudu rozepisovat.Já dnes budu dělat hranolky a kuř.řízky.Kašlu na nějaký složitosti.Je mi špatně a pálí mě opět žáha.Asi ten pindasák bude vlasatej :grinning: :grinning: :grinning:
kdyby se ti chtělo písni mi na icq budu ho mít celý den zapnutý. :wink: POkecáme postěžujem si a zas nám bude líp :wink:
5. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Krasne ranko,

tak uz cekam na bus, abych na osmou byla na prijmu. Jak je svatek, tak nic nejede. :unamused:
drzte mi dnes palecky. :wink:
6. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
Hani držíme a budemena tebe myslet...

u nás se svátek nesvátek vstávalo v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jsem jí dala mlíko u nás v posteli a snažila se jí přemluvit , že budeme ještě chrnět, bez uspěchu, ale docela uspěšně tady udělala bordel, mezitím, co jsem ještě na jedno oko spala :grinning:

nevím co dnes, ještě si moc nemužu dát podprdu na spálený záda, tak nevím kdo s Janinou pujde ven, jestli to bude jako včera , opět s tatínkem trhli rekord 20 minut na chlup přesně....

tak pěknej svátek a já jdu něco vymyslet,ať se nenudíme...papa
6. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak jsme doma a supeeer.Pak Vam pisnu podrobnosti-budu meset vybalit a Zdenda zajede za chviljku pro kluky.Pak mame vyhodnoceni akce v hospudce tak se tesim.Jak bude troska casu hodim fotecky :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahojky my jsme ted došly z delší procházky, našly jsme i pár kozáčku, tak bude na omáčku, byly jsme ve složení Janina, ja, babi a dáška, takže super, babi prudila , že je jí vedro, Jáňa se vztekala že nechce jít a Dáška ležela v každým stínu, jen Vláďa byl spokojenej že ho někdo houpe....to mám teda team :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Tak tatka jel pro kluky,ja jsem hodila neco do pracky a jeste musim pockat az prijedou milackove abych mohla zacit prat poradne.Je mi jasny jak budou asi vypadat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-bracha sel ted na houby to toho zase bude,umim si to predstavit :slight_smile: :wink:
6. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Hani-myslim na Tebe at uz to mas brzy a bezbolestne za sebou. :sweat_smile: :fearful: :fearful:
6. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Holky, diky za podporu. Tak to mam za sebou a ziju. :wink:
az mi bude lip, tak zase pisnu.
6. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Jeeeeee-Hani tak to je super a byla to teda rychlovka :confused: :rolling_eyes: :wink: :wink:
Tak snad budes mit konecne klidek,pak pisni kolik sutraku jsi tam mela :confused: :rolling_eyes: :frowning2:
6. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jé Hani to je rychlost, tak to je super...

tak já jsem odpoleden taťku vylákala taky ještě na houby ale byli jsme v lese 30 minut a začalo pršet, Janina moc nespolupracovala, takže jsme našli jen pár kousků... ukecala jsem taťku, že pujdem zítra ráno, když nebude lejt a bábi pohládá JAninu ať máme na to klid, tak snad, ale při mým štěstí bude lejt jak z konve.... mám tu svych 10 minut na PC pak si pujdu lehnout a pustit sem M, tak se mějte, krásný večer
6. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
No tak u nas uz snad klasika-Stepanek ma skoro 39st horecky,kasel a huhla jak huhla-ma na 100% ucpane dutiny.Ondrasek kasle jako prase takze zitra rano mazeme k dr.Na odpoledne jsme objednany k zubarde-takze |Stepa neprichazi v uvahu a Ondra uvidime :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ani, chuderky kluci, tak at je to nachlazeni moc netrapi. :confused: :wink:

Jani, tak at vam vyjde zitra lepsi pocasko a nejaky houby najdete. :slight_smile:

ja uz dostala jednou dolsin na bolest, pak si zdrimla, potom hodila savli a ted je lip. :sunglasses: a nemam pit, abych si nedrazdila zaludek, tak mi soupli hydratacni kapacku. :wink:
6. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nazdárek holky, tak se zase po půl roce ozývám....nebo já ani nevím, jak dlouho jsem tu nebyla. Občas k vám nakouknu, ale nějak jsem neměla čas nebo chuť něco psát :wink:

U nás je skoro vše při starém až na to, že Jirka už chodí na nočník, na spinkání má plínu, jinak se nám daří vychytat tak na 90%. Tak z toho mám docela radost, protože ještě před 2 měsíci dostával hysterák jen když jsem mu nočník ukázala :unamused: Ale už je to v pohodě a snad mi ubyde trochu práce s praním plínek.

A konečně jsme koupili byt :grinning: hurá hurá.

bublinkám Janičce a Beny držím palečky, ať ta vedra přečkáte v pohodě :slight_smile: myslím, že jste si obě vybraly super roční období na porod - představa, že rodím teď v červenci nebo srpnu a mám obrovský břicho v takovém vedru.....brrrrrrrrrrrrrrr.
Hani, ty se taky uzdrav - nečetla jsem dozadu, co se stalo - nějaký úpal nebo co?
6. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
aha, na úpal by asi nedoporučovali nepít...... tak nic :wink:
6. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak noc u nas OK-Stepanek porad hicuje tak po jedeme a Ondra kasle takze bez debat :frowning2:
Terezko-Jirik je sikula,gratulace k bytecku.Hanka sla na operaci se zlucnikem :wink:
7. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
ahojky.
tak se hlasim po vikendu..
byla u nas pout a petan byl aj na kolotoci ..foto dam pozdej..
ja jsem byla na poutove zabave..

ani..tak voda super...
doctu pozdej
7. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, tak snad budou kluci brzo fit. :wink: copak ti rekl dr?

Terko, gratuluju k nocnikovani. :dizzy_face: to mi k tomu mame jeste daleko. :sweat_smile:

Adel, a jakpak se Petrikovi libilo na kolotoci?

Ja jinak ziju, ale bolej me nejvic zada z prelezeni a pak vstavani. To vstavam od noci.
7. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
hanko, tak aspoň budeš mít od žlučníku pokoj. Snad ti bude brzo líp :wink:
7. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
aničko, koukám, že u vás je taky veselo. Taky vám držím palce, ať se všichni uzdravíte :slight_smile:
Jirka měl horečku minulou neděli, taky jsem s ním málem jela na pohotovost. Ale za den byl v pořádku, naštěstí, ani nevím, co to bylo.
7. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Tak holky-Stepanek ma zanet dutin+ATB.Zase hicoval tak dostal Nurofen a ted lezi.Ondrasek ma sice kasel ale je to dobry a na pruduskach uz to nema.
Snad se Steap do pristiho tydne vyleci. :confused:
Byli jsme s Ondrou na kontrole prev. u zubarky a Ondrasek ma vse ok a ted mu jeste pry porostou 4-ky.Me dodelala ten zub z posledka a jinak taky vse ve fajnu.Stepanka jsem vzhledem k jeho stavu ani nebrala.Musim ho preobjednat :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
adel-super ze se Petulovi na kolotoci libilo :wink:
7. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky tak mám chvilku, taťka mi pujčil PC, ráno jsme byli bez Janiny na hříbkách a našli jsme za hodinku cca půl většího košíku, zítra pujdem ještě jednou, budeme mít víc času, a o víku chceme jet na xhalupu, tak snad taky něco najdeme.

Janina ted usla tak mám chvilku vegáč, ale odfrknu a valím něco poklidit, pže tu je tu binec....jsem pěkně KO, ranní procházka v lese a pak výšlap do 7patra (nejel výtah), a ted jsem ještě dokuchtila oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terko to jste šikovní s tím nočníčkem, my nechce nočník ani vidět, ale wecko s redukcí nám jde , už jsme taky pár dní bez plínky, dnes jí nechtěla ani na odpolední spaní, tak jsem zvědavá jestli budu čistit matraci...

Ani vy snad jste někdo bacilonosič, jinak to není možný, nemuže vás na to dr. nejak vyšetřit, chudác kluci, ti si ani to léto neužijou, ale je fakt že je to asi tou vlhkostí, to se všem bakteriim moc dobře daří....ať jste brzo zdraví

Jdu si uvařit karo, hodit prádlo do pračky a jdu hajat papa ...možná večer mrknu až pujde taťka do vany :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Aničko, to je fakt doktorská anabáze - furt v posteli :cry: snad sluníčko vypálí všechny bacily :grinning:
jani, Jirka taky nechtěl nočník ani vidět :slight_smile: a pokud chodí janička rovnou na záchod, tak bych jí už nočník ani neukazovala. My taky máme redukci a docela to jde, akorát je to zatím s nočníkem jednodušší, ten mu strčím kdekoliv. Občas bychom na ten záchod asi nestilhli dojít.
No, je to práce s těma drobkama, což? :wink:
7. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
zítra jdeme zkusit po dlouhé době aquapark, tak uvídíme, jaký to bude mít úspěch :grinning:
7. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojky..tak petan usnul v pul desate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
haniku..jj libilo ani nechtel dolu :grinning:
tak ja valim do hajan a zitra uz jedu domu at si od nas mamka odpocine :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak Ondra se v noci docela budil :confused: Ted ho jdu ustrojit a mam dnes docela praci.A jeste to vypada ze bude celej den prset.
Stepanek je bez teploty tak snad uz vydrzi chudatko :frowning2:
Ja jsem byla taky vcera s detma v lese ,skoro nic jsme nenasli a jeste jsem si donesla 2 klistaky :angry: :angry: :confused:
8. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahojky u nás hnusně, myslela jsem si že pujdem ještě do lesa, no uvidíme, jestli bude ještě kolem 8-9 pršet...chceme jít jen s Michalem, babi řekla, že s Janičkou bude doma, ale budeme jak vodníci

Janina od 3 spala u nás a v 6 už byla vzhuru :rolling_eyes: :rolling_eyes: , dnes mám napůl uvařeno, tak se nemusím moc honit jen udělám brambory...

Chceme jet o víku na chalupu a určo bude zase kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Jani-jj asi teda kosa bude hlasili to :frowning2:
Ja uz mam taky skoro uvarino-tak jsem rada :wink:
Jinak ta pani se mi jeste nezvala jak jsem ji poslala meil kuli te Vysocine :confused:
8. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky.Tak dnešek je zas den kdy se mi daří :angry: nejdřív jsem spadla ze schodů,pak jsem se kousla a při obědě jsem nakonec stihla jahodama zakydat ubrus no supr den. :confounded: Navíc malej jako supr prudí a dokonce mě tak vytočil že jsem už tak řvala a skoro byla bez hlasivek :angry: :angry: :angry:
Ještě jsem taky nas.aná že mi ještě nepřišla složenka s penězma.Tak doufám že do pátku dorazí. :angry: POčasí taky na ho.no :angry: fouká a je zima :angry:
8. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.