• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile: nějakou chvíli jsem tu nebyla :frowning2: ve Zlíně toho netu moc nestíhám a teď doma než jsem vše vybalila, uklidila, vyprala a vyžehlila, tak je čtvrtek :sweat_smile:

My s nočníkem taky zatím moc ne. Teda sedne na něj v pohodě, řekne, co tam má dělat a stejně prd :rolling_eyes: ve Zlíně jsme jí nechali běhat jen tak po zahradě a pročurala všechno :sweat_smile: a vůbec jí to nevadilo. Dokonce jsem z kraťásků vytřepala i bobek :sweat_smile: tudíž jsem usoudila, že se jí to v té hlavičce zatím asi moc nespojilo :unamused: No nic, za týden jedeme zase do Zlína, tak to opět zkusím a uvidíme.
9. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ani, super, že sis vodu užila. Já bych teda při těch povodních, co řádí, asi měla strach :confused: zrovna jsem ve zprávách podchytila, že se dokonce někdo při sjíždění teď utopil :frowning2: děs.. Tak hlavně, že jste dojeli ok a trošku si provětrali hlavu od domácích starostí a povinností :slight_smile:

Koukám, že chuděrka Ondra je zase nějaký chorobný :frowning2: chjo, bobek malý. Že mu ty bacily nedají pokoj. A nemá třeba oslabenou imunitu těmi záněty stř. ucha ? A proto na něj ty bacily tak lehce skáčou ?
9. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jinak s tím mailíkem bych si možná ještě nedělala hlavu. Možná toho mají teď moc a nestíhá. I když teda jde o její penízky, tak by se zase mohla snažit odpovídat aspoň druhý den. Kdyby to vyřizoval její manžel, tak neřeknu, pže ten vypadal na první pohled nesympaticky. A taky se choval jak hovado. Ale ona mi přišla v pohodě.
Možná tam zkus třebas zítra cinknout.
9. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
S těmi penězmi RD/PPM je to fakt na pytel. Nejlepší by bylo porodit v den třetích narozenin dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Já byla dneska na nehtech a teď mám večer sama pro sebe. To už jsem dloooooooouho neměla :dizzy_face: všechno jsem dělala přes den, abych to stihla než Peťa dojede. Nakonec přijede až zítra, takže jsem se vyprdla na žehlení a válím se u Colomba :slight_smile: paráda :dizzy_face:

Brácha dneska ráno odjel se známýma do Španělska. Jedou busem, volal mi z Rohlenky a měli tam teda pěkně veselo :slight_smile: dneska to měli s koupačkou někde v alpském jezeře, zítra Monte Carlo a v sobotu už se bude válet u moře. Já mu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak závidím. Hned bych jela taky. Ale Peťa má málo dovolené, tak nevím, jestli nakonec přes léto někam pojedeme nebo si to nechá na zimu a na Vánoce.
9. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Colombo dokoukán, proletěla jsem sprchou a valím spát.

Dobrou všem :pensive:
9. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc vicemene probdena ale Ondra vypada v pohode a nehoreckuj :slight_smile: :slight_smile: A hlavne je vzhuru uz od 4 hod :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
Aji koukam ze jsi si opet pokecala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInak imun.oslabenou nema je uplne v cajku,jeniom Stepanek dostane v srpnu nejake vitaminy ale jinak OK.
Asi to ma odf zubu-lezoumu 4 -ky.
10. črc 2009 v 06:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

No jo, Ani, to už je asi taková moje tradice, si tu sama pokecat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak snad vás tu dneska večer chytnu :wink:

Hm, tak imunitu má ok, tak nechápu, proč ho ty bacily tak trápí :frowning2: a co změna prostředí, nepomohla by ? Třeba hory ? Moře ? I když možná to bude těmi zubáky. Kláře, když lezly zuby, tak mívala taky buď rýmu nebo kašel nebo oboje najednou.
10. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
U nás je dneska celkem chladno a docela fučí vítr. Dopo jsme sjely do pekárny pro čerstvý chleba a rohlíky...mňam, ještě byly teplé :dizzy_face: pak jsme trošku pochodily po venku a odpo zajedeme na velký nákup. Furt přemýšlím, co budu o víkendu vařit a nějak mě nic nenapadá.
10. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
U oběda jsem se dodívala na Tudorovce a pořádně ten poslední díl ořvala :cry: já bych v té době žít nemohla. To byl fakt masakr.
10. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Brácha mi dneska posílal mms z Monte Carla. Paráda, hned bych tam jela taky. Samé jachty, auta, azurové moře.. prý je tam i docela vedro, tak si užívají pohodový den, až do sedmi a pak pokračujou v jízdě dál. Zítra už si bude válet zadek na pláži. Ach, blednu závistí :grinning:
10. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Ajo-ja bych taky hned vyrazila-tolik miluju more :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dnes jsem taky docela hotova a jeste zacina ficet tak jsme dioma a to mame naplanovanou grilovacku :sweat_smile: :grinning: :confused:
10. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
AHojky holky tak do IP psát nemusím.Stále jsem napnutá jako vy všechny.Na utz vše v pořádku.Miminko se dokonce usmívalo a pěkně sebou mrskalo,ale jelikož mělo stehýnka u sebe tak se panu dr špatně odhadovalo co to je.Tak třeba příští utz nám prozradí zda-li holčička nebo chlapeček.Ale hlavní je že mimi je v pořádku a já taky.Mimouš má 17,5cm a 405g je to drobínek ale krásnej.Jsem se u toho utz úplně rozplívala.Kdyby to šlo hned bych ho poňuchňala ale takhle jen hladím pupíček :wink: :grinning: :slight_smile:
JInak tak nějak nic novýho a nebo co je tak to tady nebudu rozepisovat. :sweat_smile: :confused:
10. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
jste tu někdo ???? :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ani, ani mi nemluv, já moře taky miluji a už druhý rok si o něm můžu nechat zdát :confounded: leda by se nějakou záhadou zadařilo a jeli jsme třebas v září na last minute.
10. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Peti, takže mimouš si hraje na schovku :slight_smile: to bude asi holčička a stydí se ukázat :slight_smile: přece se nebude předvádět kdekomu, že :wink:
10. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj Aji no nevím jestli to je holka nebo kluk ale Patriček nás napínal až do porodu tak třeba sourozenci drží při sobě :grinning: :grinning: ale byloto krásný to miminko vidět na tom monitoru :dizzy_face: hodila jsem fotečky

jinak co se moře týče tak já ani nevím co to je.Jsem nikdy u moře nebyla...jsem vlastně v zahraničí nikdy nebyla :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Peti, krásný miminečko :dizzy_face: škoda, že se neukázalo. Ale co už, tak budete mít aspoň překvápko, no :wink: akorát my tu umřeme zvědavostí :grinning: :grinning: :grinning:

Jee, Peti, tak to je škoda, že jste se nikam k moři nebo do ciziny nevydali. Ale nic se neděje, není všem dnům konem :wink: dříve či později se tam určo dostaneš i s prďolkama :slight_smile: u nás v ČR je sice taky moc krásně, ale přece jenom moře je moře :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
....hm...konem = konec :grinning: :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
A jak se jinak cítíš ? Mám zapnout icq ?
10. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Aji klidně si zapni icq já tu budu než skončí Harry :grinning:

no ono se ukazovalo ale to co jsme chtěli vědět to hold schovalo mezi stehýnka :grinning: no uvidíme ale už se na to prtě strašně moc těším ikdyž to teda bude mazec.Už tak moc nespím natož až se to narodí :sweat_smile: Nejhezčí bylo když bylo vidět jak se usmívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no moře jsem viděla bud v telce nebo na obrázku ale M byl už asi 2x u moře a nějak ho to neláká takže si myslím že já se k moři asi nedostanu,navíc moje alergie na sluníčko tomu moc nepřispěje. :frowning2: Ale mě se líbí i v tady hlavně když se jede někam na výlet nebo tak. :wink:
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Juuu, už se těším, až zase jednou takhle uvidím i já dalšího svého prcka :dizzy_face: já celé své těhu milovala :dizzy_face: bylo to úžasné :dizzy_face:

Tak třeba se M časem překoná a k moři bude chtít jet. Nebo pak můžeš jet jen s mamkou a prckama nebo s kamarádkou a prckama :slight_smile: já bych s vámi klidně jela :wink:
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Aji jj já se moc těším ale zároven se bojím jak to pak tady vše zvládnu s miminkem a hyperaktivním Patričkem a domácnost.No snad budu mít dost sil :wink:

jj beru tě za slovo.Jednou spolu pojedeme k moři :grinning: :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Noc u nas docela brutus-nevim co ho zase trapi tak hezky hajal :wink: :wink: :wink:
Peti-jeeeeee to je nafhera ja chvi takyyyyyyyy-ale bohuzel jen ja Zdenda nechce.Tak uvidime :wink: a asi uz by to nebyla ta Kacenka ale uplne me u kamaradky uchvatilo jmeno Berenika-rika ji Berusko-no neni to krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem byla poprve u more ve 24 letech za svoje penize.Strasne jsem po tom touzila a byla jsem ve Spanelsku :wink: Nasplnilo moje ocekavani a rda se k mori vracim.Zdenda taky o more nestoji ale v ramci rodinne pohody se objetuje :grinning: Jen si myslim ze uz to nebude dlouho trvat a ja budu jezdit s kamoskou sama a on s jejim manzou a detma stady po horach.To zase nebere me-slapat po kopcich :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 06:26  • Odpověz
autor
Ale je fakt ze u nas je taky nadherne-treba na te vode supeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nas spanek do 7, ale prej vcera u tchyne spal jen do 5:45. By me to polozilo. :sweat_smile:
Jinak radek s risou me opoustili a jeli juknout na ruzyn na letadla. :wink:

more taky miluju a radek nemusi, takze buh vi kdy se k nemu zase dostanu? Ale na rodicaku o tom pochybuju? :confused:

Peti, tak ty mas druhyho stydlinka. :slight_smile: ..hlavni ale je ze je vse v poradku a ze se na tebe i usmival. :dizzy_face:
11. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ani, Berusko rikali nasi mymu brachovi Jirkovi. :sweat_smile: No rika se mu tak do ted. :grinning: ..ja si vzdy myslela, ze je to zdrobnelina od jirky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a pak jsem se dozvedela, ze ve skolce se zamiloval do berusky od ferdy mravence. :grinning: ..a proste se rozhodl ze nebude slyset na svy jmeno. :sweat_smile: ..takze kdyz bracha zlobil, tak se mu rikalo Berko. :sunglasses:
11. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky holčiny

u nás noc paráda a vůbec je to nejhodnější děťátko dneska :dizzy_face: no taky vylezla dvojka dole, takže ho nic netrápí a je fakt zlatej!!!!!!

Ani, já moře taky můžu, ale je teda fakt, že tak na 4 dny :sweat_smile: pak je to už nuda, pokud se chodí jen na pláž a zpátky...my plánujeme na příští léto :dizzy_face: pokud teda půjdu do té práce, už se těším, Daníkovi budou 2 a půl a to už by s ním mohlo být ok, že jo???
Jinak Berenika se mi teda moc nelíbí :pensive: a natož k vašemu příjmení, kde máte R, máme tu taky Bereniku Bernardy a je to strašně tvrdý, kdyby byla třeba Nováková, tak ještě jo... :grinning: :grinning:a vůbec nevím, jak to jméno zdrobnit, kámoška jí taky říká nějak jinak, vůbec to nemá nic společnýho s tím jménem..

Hani, jak je???Bolí to???Radek je hodnej, že s malým vypadli a že máš klid!!!!!!!Co můžeš jíst??
11. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Peťulko, mimísek je krásnej!!!!! :dizzy_face: Škoda, že tajil pohlavíčko, ale hlavně, že je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem se natlačila zapečenýma bramborama a sotva tu funím :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá ještě spinká, pak je bude mít taky na oběd a půjdeme ven, asi někam na hřiště, ať se vyřádí. Počasí nif mof, tak snad nezačne pršet. To by mě naštvalo.
11. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.