• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Já měla moře taky v plánu na příští rok. Ale zase to už bych chtěla i druhé mimi, tak nevím, jestli nebudu mít opět smůlu :confused: ale tak přežila bych to :slight_smile: jeli bysme když tak jen někam tady a k moři za dva roky. To bude Klárka velká slečna a druhé mimi už třeba batole, tak by to bylo fajn. A kdyby druhé mimi bylo ještě malinké, tak mě napadají ještě termály. Ty byly taky parádní. Byli jsme tam s Klárkou, když měla 8měsíců a moc se jí to tam líbilo. Pořád se ráchala v bazénech. No, a moře pak za tři roky. Však ono mi neuteče :slight_smile: ale určitě bych k němu chtěla s dětmi jet.
11. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hani, to je dobrý :grinning: Beruška zdrobnělina od Jirky :grinning: :grinning: :grinning: to je srandovní.

Berenika není špatné jméno, ale nějak si ho neumím na dítěti představit. Ale tak asi se jí může říkat i Niko, ne ? Jako Veronice. Mi se líbí tolik holčičích jmen, že bych musela mít aspoň tak deset princezen :grinning: s klučičím si nějak nevím rady :unamused:

Jani, jak jste přišli na Vláďu ? Už se ti to kdysi líbilo nebo to byl momentální nápad ?
11. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Holky tak jsme doma z oslavy Ja svate-predcasne+mamka narozky+ svatek pozdeji :wink: :slight_smile:
JJ,me by stejne asi Berunka neprosla a je fakt ze je to tvrdy-ale on Zdenda stejne zadneho mimise uz nechce tak to je jedno :confounded: :confused: A dnes se do me docela oprela i tchyne jako ze jak by jsme to udelali s bydlenim jestli to minime nafouknou nebo co.Tak ji rikam ze jsme tam byli taky tri deti a nejsme jediny tak pry driv to bylo jiny-to bylo ale v tom ze nasi spali v obyvaku a my meli pokojik a ym ted mame udelanou loznici. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja si myslim ze stejne nic z Kacenky+Bereniky nebude :wink: :frowning2: :frowning2:
11. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne brzzke rano :slight_smile:
Me z toho prdolky klepne pepka fakt :frowning2: :frowning2: :grinning:
12. črc 2009 v 06:11  • Odpověz
AHojky holčiny.Jj mimouš je nádhernej,už se těším až si ho pomuclám,ale je to stydlivka stydlivá :grinning: už ted vím že bude Patriček asi dost žárlit protože jsem si včera chovala miminko a on pořád chodil a tahal ho ode mě a říkal Ne Ne Ne :sweat_smile:
Jinak tak nějak dělám k obědu kuře s rýží tak se snad dobře napapám a odpadnu zas na dvě hodiny.Šla bych na houby ale asi to bude už vyzbíraný a navíc se sama v lese bojím. :grinning:

Aničko mě klepne taky tak to budeme dvě :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: nejhorší je že jak prší tak se nedá bejt venku a to je neštěstí páč náš malej by pořád chtěl bejt v traktoru nebo autě atd. :sweat_smile:
12. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Ja jsem dnes udelala rizky-ted je dosmazuju+nove br.+okurk.salat :wink:
Zdendovi je od vcera spatne tak lezi,Stepanek sel s mim brachou na houby a Ondrasek haja.Az se vyspi a naji tak asi pojedeme nekam na kole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Peti-u nas je tad hezky tak pomazeme ven a pristi tyden si uzijeme parna a pak zase neco jineho :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Pata je zdatnej jezedak teda :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Aničko u nás je ted taky hezky tak rychle vyperu a pověsím a třeba to uschne.Malej šel ted spát,jsme po O a tak budeme odpočívat.Jo Patriček má jezeďáctví v krvi :grinning: můj táta a máma dělali v JZD :grinning:
12. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
No tak u nas je zase Ondrulka uz vzhuru a dostane nabastit a puijdeme ven at vyluftuje :dizzy_face: :dizzy_face: Aler moc dobre se nevyspal a prudi :confused:
12. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Aničko Patriček prudí už od včera.To jsme z něho byli všichni na Chocholouška. :confounded: Luftoval se chvíli dopoledne tak snad ted bude spát,ale slyším jak tam babi hubuje tak to se mu asi moc nechce :sweat_smile: odpo jestli vydrží počasí ho taky ještě vytáhnu ven. :wink:
12. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
hm tak nevím se to začíná nějak kabonit tak prádlo asi poputuje do koupelny na sušák :angry: ale prát musím jinak by jsme za chvilku chodili nazí :grinning:

Aničko myslíš že už tak nějak pokus o třetí dítko nebude????By byla škoda co kdyby to opravdu byla Kačenka :wink: :grinning:
12. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Tak jsme doma z kola a jsem k.o.U nas je Peti krasne.
Ja si myslim ze uz asi pokus nebude-no uvidime :frowning2:
12. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
No tak já jsem taky asi jako ty k.o nakonec teda zase vysvitlo sluníčko ale prádlo zůstalo doma.No co už.Malej se před třetí vzbudil s děsným pláčem a utišit ho nešlo tak jsem ho dala do golfek a šli jsme na procházku.Hodinu a půl jsme šmajdali a já jsem mrtvá.Bolí bok a jsem tak akorát zralá na spánek.Ted jsme tu měli návštěvu,přijela sestřenka.Byli prodávat hadýrky.Ona podniká a šije doma na děti věci a jako za supr ceny.Ale přijela docela nevčas.Nemám ani kč ale třeba ji pak ještě dám vědět a koupila bych si od ní něco na miminko. :wink:
je mi nějako divně a mimís se mele,nejradši bych ted udala malýho a šla se natáhnout :sweat_smile:
12. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se spinka :slight_smile:
Jsem rada-asi se vysprsim a taky zalehnu,mame nejake divne noci ale pres den je docela zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Stepanek ma jet v sobotu na tabor a dneska brecel a rekl mi ze nikam nepojede ze chce byt se mnou-tak si s nim jeste promluvim a uvidime-rozhodne ho bobka nebudu nikam nutit :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ANičko já taky doufám že u nás se bude spát.A snad i klidně.Od včerejška je bobek nějakej nesvůj a strašně slintá takže to svádím na zuby :angry: potvory.Jééé já taky nechtěla na tábory já se držela u maminky :grinning:
12. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky holky..
jak se mate?
jsem u mamky pac petr uz neni treti tyden doma..
juknu trosku co se tady delo
13. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahoíj holky :wink:
Tak jsem dala Ondrulu chrupat a jsem zvedava za jak dlouho vytuhne-zatim si vyklada :confused: :sweat_smile:
Peti-tak mel vcera asi nejaky splin pac dnes uz na tabor chce :wink: Ja jsem jezdila od 1 tridy az do 8 a strasne rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adel-to je taky naprd vid.Videt se takhle jen jednou za cas :frowning2: :confounded:
13. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky

u nás noci taky celkem ok, občas se vzbudí a pobrekává a tak namažu zuby a spí dál, přes den včera byl šílenej, pořád bulel, kvůli blbostem, no určitě zuby no, leze poslední dvojka a pak všechny trojky a snad bude na chvíli pokoj a pětky prý lezou později...
Teda už se dělá zase pařák, jak my s Daníkem to nemáme rádi :frowning2: no zimní lidi, no :grinning: ty poslední dny to bylo pro nás úplně akorát :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
ani..no ale kam ted jit kdyz neni prace :confounded:
nam uz chybi jen tri stolicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
čau Adel, neke, že už má Peťa jednu pětku?????? :confused: :confused: :confused: :confused:
13. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ondrovi ted vylezli spodni 4-ky a prijde mi ze mu chybi uz jen nejake stolicky-ale abych nekecala.On si tam moc sahnout nenecha :confused:
Miso-nechcete se Danikem prijet podivat v tydnu? U nas je docela pod mrakem tak se to da :wink:
Ondrulka chrupe uz asi od 11,15 hod tak cekam ze bude kazdou chvilku vstavat :wink: :wink: :wink:
adel-jj je to naprd s tou praci ja vim.Clovek musi brat to co je no :frowning2: :frowning2: :confounded:
13. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ani a Ondra má taky už nějakou pětku??? :confused: No mohli bychom dojet :dizzy_face: nebo spíš ten další týden, co Ty na to???teď má tchýně dovču, tak ať užije Daníka!!!!!!
Bych ho naložila hned po O, aby spal v autě a domů bychom jeli nějak na večer :wink:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jasny prijedte jak se Vam to hodi.stepanek ma jet snad na ten tabor tak bude klid.A kdyby nejel ta to nevadi.Jetse si to upresnime,nic v planu nemam tak snad bude Ondra OK.Porad jeste spinka :confused: Uz 3hodky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ja nevim jeste jestli ma 5 tku ale prijde mi ze ma plnou pusinu-dneska to ocihnu :slight_smile: :wink: :wink:
13. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Jo a jako ta baba se mi porad jeste neozvala z te Vysociny.Tak nevim co si mam myslet teda.Jestli ji mam nejak uhanet a nebo na ni prdet :angry: :angry: :angry: :angry:
13. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: dneska mě mladá moc spočnout nenechala, sotva jsem uklidila, umyla nádobí a najedla se, tak už byla vzhůru :unamused: teď už tu hoďku lítá, jak střela :slight_smile: tak se najíme a půjdeme na hřiště. Doufám, že tím pádem aspoň večer hned vytuhne. Včera se placatila v postýlce od půl osmé do devíti a nemohla zabrat :confounded: a jak zabrala, tak pořád ze spánku brečela, takže opět podezřívám zlobící pětky. To jsou ale nějaké sviňuchy :angry: sousedka říkala, že jak její malé rostly pětky, tak se s manželem střídali v noci, pže spala po půl hoďkách :unamused:
13. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Včera jsem byla s malou poprvé u nás na kryťáku a bylo super. Sice hned ze startu uklouzla a bouchla se do tváře :confounded: a pak ve vodě se převážila a hlavu strčila do vody, takže řev jak tur :confused: ale ustála to a za chvilku byla ok. Jen nechtěla v bazénu moc chodit sama, takže jsem musela s ní nebo jí nosit v náručí. Po hodině byla bobek zmrzlá a drkotala zubama, ale z vody jsem jí nemohla dostat. To bylo ale řevu. Pak celou cestu zpátky a doma řvala koupy koupy :slight_smile: Tož budeme muset zase brzy zajít :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Adel, od čt budeme zase ve Zlíně, tak bysme něco mohly vymyslet :wink: určo plánujeme dle počasí Lešnou :wink: a pak bysme ještě jeden den chtěli zajet na Slovensko do termálů. Ale nevím, jak se to jmenuje. Nedávno tam byli Peťovi rodiče a pochvalovali si to. Tak by ses taky mohla s malým přidat :wink:
13. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ani, tak tam zkus cinknout. Už je to jakési divné, že neodpovídá.

Teď se odtamtud vrátila kámoška. Byli tam na týden s malou a manželem. A byla teda mega znechucená :unamused: pokoj prý byl otřesný, koupelna plná plísně a smrděla :confounded: jejich známí měli pokoj na opačné straně a ta prý není ještě zrekonstruována, takže původní okna, záchod a koupelna. A taky prý otřes. A že to tam nebylo vůbec tak plné, jak paní říkala. Tak nevím no :confused:
Buď jsme měli jeden z pokojů, co byl ok nebo jsem to za ty dva dny nezaregistrovala tím, že jsme byli pořád v tahu :confused:
A koberec v jídelně prý za celou dobu nevysáli, takže co tam první den nadrobila malá tam zůstalo celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Valím s malou obědvat a ven. Večer ještě nakouknu.
13. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se jakou dobu chrupe :wink:
bylo krasne tak jsme byli celej den venku-parada to mam rada :wink: Doma poradek a deti jsou stastny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aji-jj asi tam budu muset zavolat no-baba jedna :confounded: :angry:
13. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.