• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, tak fajn, že štěpa pojede :dizzy_face: a Ondrovi dělalavýtěr ze zadku????To bude asi k zubům, ne????Kolikrát za den sejří????
Dan má vždy tekutý třeba i 4 týdny a kadí tak 3-4x za den, jakou mastičkou mažeš??????
15. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak tady uz je taky hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej vecir zase bourka..u baraku mame potok ktery nas muze zaplavit..vcera prset 10min del tak jsem pod vodou..zahrada a sklepy urco
15. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
U na SUZ JE TAKY PARACEK :slight_smile:
Miso-no on prave srajdi po troskach treba dnes od rana-5x a to neni urcite konec :unamused: :frowning2: :frowning2: Mazu ho Imazolem a nechavam co nejvic vetret.No utiram ho jen vodou aby ho ubrousky nedrazdili.Strasne place. :confounded: :fearful: :fearful:
15. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ani, hele ten Imazol...nechceš zkusit koupit Bepanten???Vím, je drahý, ale jakmile je náznak opruzeniny a namažeš, po chvilce nic nepálí a ráno je to úplně krásně zhojené, já na něj nedám dopustit a do nedávna jsem používala jen Bepant.teď jsem teda koupila krém Aviril, ale Bepantenu mám pořád trošku, kdyby náhodou....
15. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak risa se pred chvili probudil po dvou hodinkach spanku, kdy jsem si schrupla taky a uz tu radi jak drak. :slight_smile:

Ani, jak pise misa, taky bych zkusila bep. My ho mame furt a prdelku ma jak z alabastru i kdyz srajdil. :wink: ..imazol nam spis v tomhle skodil, ten byl u nas dobrej jen pod krkem, kdyz extra slintal a mel z toho podrazdenej krk.

Jinak tu proprselo cely dopol, ze se nedalo jit ven, tak snad ted to bude lepsi aby se risa probeh. Jen uy tu je taky hic na padnuti, tak nevim co si vybrat. :unamused: ..chci 22, pod mrakem a bezvetri. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Adel, tak tos s autim mela stesti. :wink: ..snad uz nebude u vas tak prset aby vas to nevyplavilo. :confused: :frowning2:
15. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem se na vás zase přišla kuknout. Minulý týden jsem byla u našich, a jinak finišuji s bakalářkou. Tak snad to dopadne a ke státnicím půjdu v srpnu. Už teď mám ale osypky :sweat_smile:

U nás jinak nic nového, jen že Ondrula žvaní o sto šest, řádí tak též :grinning: Jo vlastně novinka je, že jsme přes den bez plínky, akorát ji má na spinkání. Dá už i bez plíny, Liberec Praha. Hezky hlásí. Bylo to strašně rychlý, byla u nás kamarádka a její chlapeček chodil sám na nočník a jak to Ondrula viděl tak to začal taky dělat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad to tak i zůstane :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Luco, tak to budu drzet palce, at se statnice povede. :wink:
a Ondrulka je sikulka ze si rika na zachod i v aute. :dizzy_face:

u nas se taky chodi pres den na nocnik, ale jen curat, to si krasne rika, ale kakani jeste nema vychytany a rika az pote. :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
No tak to koukam ze my budeme s nocnikem asi posledni :confused: :unamused:
Nocnik taha za sebou a klidne se vycura+vysrajdi na zem a s radosti vola jeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: A to jsme mu sehnali fajnovej s volantem a okoukava to od Milanka a stejne mam smulu :confounded: :confounded: :wink: :wink:
15. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ani, tak risa chodi jen na curani, kakani taky nechape a nebo chape ale radeji se vysrajdi nekde v soukromi a pak se de napraskat, ze ma hovno ve slipech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a venku mame furt plinku :wink: ..a i na noc a to myslim jeste dlouho bude. :sunglasses:
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
U nás kakání někdy stihneme, někdy to je ve slípkách :sweat_smile: Hlásí to když už to je jak se říká, v cílové rovince :grinning: No na noc mají nárok prý do třech let, páč si neuvědomují, že se jim chce čůrat, ale Ondrulovi se někdy zadaří, že je do rána suchý, a hlásí hned jak vstane, ale maminčina lenost vstát okamžitě, ho donutí se vyčůrat do plínky. :grinning: :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Luci+Hanko-ale i tak jsou kluci sikovny.A to maji slipky to si deti vetsimou pletou s plinkou.Ja ho nechasvam jen naheho a stejne je mi to prd platny.Pred chvilkou se opet posrajdil v pokojicku-ale uz jsem mu slibila ze priste dostane :frowning2: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ky tak u nás děs běs, večer i v noci, večer JAnina vytuhla o půl 8 , pže odpolko spala jen 15 minut... což byla pohoda,...
ale přišel slejvák a začalo nám protíkat mezi panelama na stropě, takže jsem asi do 22h sušila obývák a chytala vodu, byla to fuška najít tolik hrncu a kýblu abych pokryla 5m spáru, no radost, by mě kleplo , když vidím v novinách ty lidi co jim to vyplaví celý domy.....
pak jsem padla za vlast a spala taťka chodil k Janině která byla do 1h v noci asi 4x vzhuru, v 1 h to vzdala a ťukala na nás s peřinkouv k v ruce , že jde jako k nám, chuďa, ale nemohla spát a kopala mě a převalovala se do 5 do rána, pak si usmyslela, že chce dělat bobo a ne do plínky, takže jsme šly na wecko za strašnýho jekotu se teda vysrandila a já jí dala mlíko.... pak ještě vytuhla do 9h, ale mě je uplně blbě, pže jsem se vubec nevyspala, taťka chrní ještě teď.... a J tady už zase dělá scény a dožaduje se něčeho, co jí nechci dát, a ječí u toho jak meluzína.... asi mě brzo trefí pepek......klepou se mi nohy jak jsem unavená.... a ta holka má zase tolik energie, nevím , kde ji bere... nejraději bych jela na chalupu sedla do židle a koukala jak se hrabe v písku a lítá po zahradě... závidím všem co mají zahradu....už chci takyyyyy

Dnes nevím co budem dělat, já asi dopolko nějak odpočívat a odpolko jsem domluvená s kamoškou, že pujdem s Janinou na kafe nebo na koupák , podle toho jaky bude počásko.....
včera mě pěkně zase nasrandili doma, bylo hnusně nepřažilo na večer a zase nikdo s JAninou nemohl jít ani na chvíli ven, já nevím co by chtěli , aby teda venku bylo... M hrrrooooozně bolela hlava a babi se hrooozně blbě dejchalo, jak bylo dusno.... ale mě je fajn, nic mi není a já mužu všechno, uklízet, vařit, lítat se psem a s JAninou po venku... jeden si hraje na PC a druhá luští vedle křížovky a kouří cigárka..... tak jsem se vykecala

Luci přeju hodně síly a pevný nervy ke státnicím, jsi šikovná holka to dáš.....
Ondrula je šikovnej, a v tom aute to smekám.......

Ani, já jsem Janině sebrala plínku v 1,5r a i když jsme trénovaly , tak nehody byly u nás častěji než uspěchy i když jsme dlouho předtím bezplenkovali, některý děti to pochopí za týden a některý za měsíc, mě už taky tekli nervy, pže J se hodně počurávala do postele a já furt šudlila gauč, a prala peřiny, začala si říkat pak venku a pak až doma.... ted se sama snaží odplenkovat i na spaní, prostě jí dám plenku a ona si ji sundá pod peřinou a spí tak...

ted mám problém , jak do toho zapojit babičku a taťku, taťka se pomalu chytá , ale babička zatím neodhalila ty signály někdy řve Janina jen mami mami, někdy mami bobo (to znamená i čurání) ...takže s babičkou mají sem tam nehodu...

jinak dnes máme s taťkou výročí 10 let co se známe... ale nic nechystáme ani nic neplánujem... takže běžný den

je jsem napsala román už končím... se vám to ani nebude chtít číst
16. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Jani-jj ja vim ze na to musi prijit sam-ale on za sebou fakt taha nocnik a pak to udela vedle nej-by me kleplo.Stepanek byl na to pohodovejsi :slight_smile: :wink:
Uz aby jste byli ve svym co?Vsak se dockate.Ale teda Michal by me pekne sejril-on je jeste doma na MD?Jestli jo tak je teda docela bezohl.ze Ti nepomuze :frowning2: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak budicek v 7:25 a pak se i sam dopol posadil na nocnik a vysrajdil do nej. :sunglasses:

Ani, risa podle me zacina s rozlisovanim slipy/plinka, ne vzdy si uvedomi co na sobe ma. :sweat_smile: ..ale kdyby nezacal poradne s nocnikovanim radek, tak buh vi kdebychom byli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
co jinak ondrulka a zadecek? Je to lepsi? :confused:

Jani, tak to se divim, ze ti M.nepomaha? Dyt prece na rodicaku s J.je on a ne ty? :confused: :frowning2: ..kterej tata by byl rad, ze si takhle muze uzivat cely rodinky a on misto aby ulehcil tehu manzelce tak ti tu praci pridava. :angry: :frowning2:
16. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jinak jsme byli ted dopol na hristi, je to tu ale nejaky vylidneny a ted dem papat a pak spinkat :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky holky,
děkuju za povzbuzení, já doufám, že to zvládnu :slight_smile:

Ondrula mě v tomhle překvapil moc, já jsem zkoušela tak před dvouma měsícema dávat slípky a to bylo během 10ti minut tři nehody. Tak jsem se na to vyprdla a začala se ho ptát co hoďku na záchod, i budíka jsem měla nastavenýho :grinning: , ale stále s plínkou. Nastal zlom v tom, že když jsem mu řekla jdeme dělat ee, tak si začal uvědomovat, že to ovládá, a ikdyž třeba vytlačil kapičku, tak se vždy vyčůral. Pak jsem před 14 dny zkusila zase slipy a už to bylo v pohodě, začal hlásit sám, ale musím se stejně ptát, páč se občas zapomene u hraní a nehoda se stane.
Jinak když hlídá tatínek, raději nechávám plenku, ale s tím, že ho bude dávát, protože si myslí, že je na to malej :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky

Lucko, moc držím palečky na státnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pak přijď říct, jaks dopadla!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ondra je teda frajer, že zvládá i cestu autem, to je borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, neboj, poslední jsme my :grinning: :grinning: a to už Daník dokonale pozná, že se mu chce :angry: pže, když běhá nahý a chce se mu, přinese mi plínu a chce jí nandat :angry: já jí nenadám, řeknu, ať jde na nočník, začne řvát a já mu řeknu, že plína nebude...tak to pustí na zem, dostane vyhubováno a tak jde za chvíli na nočník, ale na něj čůrá ve stoje :angry: takže to stříká všude :grinning: :grinning: nějak to nehrotím, však je ještě chvíli čas....

Jani, teda to je smůla, s tím chcancem do bytu :frowning2: to je fakt radost tohle, vy jste v posledním patře????Hele s tou zahradou...Daníka to nějak nebere, nebaví ho to na ní, chce buď domů nebo do ulic :grinning:

Hani a Ty už v pohodě zvládáš jít s malým ven a případně ho popnášet??? :confused:
16. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Miso, ne-e ja chodim jakoby na rehabilitacni prochazku, okolo risi lita moje mama. :wink: :sunglasses: ..bych mu nestihala, chodim jak snek a furt nesmim nic tahat ani se ohybat.
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
No proto, bych se divila, kdyby jo :confused: To máš asi takový malý šestinedělí, že?????
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Presne, az na to ze nastesti k tomu toho dalsiho prcka nemam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a tady mi jeste pomahaj nasi a radek, tak mam spis nez sestinedeli "havaj" a sem obskakovana jako nejakej paša. :dizzy_face: ..to pak bude hroznej skok do reality :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
jojo, pěkně mě to se*e, už jsme se nekolikrát pohádali, nebo spíš já hubovala a on zase nic... jo je doma na rodičáku on, ne já..... ale vidí že jsem doma a všechno zvládnu i za cenu že se večer nemužu ani hnout.... kdyby Janina jedla skleničky, tak se vyprdnu na každodenní vaření, ať si vezme chleba, ale ona už to nejí, tak musím každej den , nebo obden něco nachystat, takže to prostě bere jako samozřejmost, že letím ven s J a Dáškou a pak ještě ke sporáku, pak uspat JAninu a trochu něco poklidit(no však to znáte), ale vy se aspoň těm svým nemusíte dívat na záda jak tu hnípou..... njn, mám ponorku, tak mi to leze na nerva, dnes se jdem koupat s kamoškou a v sobotu jedu s kamoškou a Janinou na výlet, i když je to záhul aspoň se tady na to nebudu muset dívat....stejně za měsíc pošupe na brigošku do listopadu.....njn, není dobrý být 24h společně....

hlavně že neví, jestli pojede s klukama v pátek nebo v sobotu chlastat, ale aby vymyslel program na výlet s J tak to ne :angry: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ani jojo, u nás to bylo stejně, janina se kroutila, tak jsem jí dala nad nočník, kde měla histerák a ve chvíli , kdy mi vytekly nervy a já ji postavila zpět na zem, tak se počurala, tahle fáze je fakt na nervy....
16. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
nebo je to taky moje vina, kdybych mu JAninu ráno nabalila a řekla, vraťe se na oběd, tak pujde, jenže si myslím, že jako otci od rodiny bych mu neměla diktovat tyhle základní věci, ale jak je vidět tak asi jo :sunglasses: .... pže jeho samotnýho to nenapadne, ale já chci aby si to jednou uvědomil sám, že mě taky nikdo neříká běž s ní ven, nebo dej Janině najíst, ale není tu žádná náprava ani po tom co vybuchu a vybleju ze sebe všechno co mě štve....

nic jdu zabalit věci a Janinu a jdeme na koupák papa... díky za ucho
16. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jani, promin, ale M.bych nejradsi dala par facek aby se probral. :angry: ..nekdy si rikam, ze me radek taky sere, ale s risou fakt pomaha a kor ted a nemusim mu ani nic rict. Sice by taky radsi hnil doma, ale vi, ze risa by mel min. Jednou za den ven, tak sice na koupak ho nevezme (to neni jeho salek, to mu napusti radsi bazenek na balkone), ale vymysli nahradni program, i kdyz teda prapuvodne jsou to me davne nezrealizovane plany jako napr.to letiste. :wink: ..jani na tvym miste bych si zkusila dupnout. No nevim teda jak to mezi sebou mate, ale treba mi tohle provadet radek, tak bych mu neuvarila, kdybych byla cely dopol.venku s r. Ale neco bych malyho udelala jen risovi ..aby se probral, ze ja nejsem jeho poskok, ale rovnocenej partner. :wink:

jinak ted ten koupak fakt zaaavidim :dizzy_face: ..si tam snad trochu relaxnes, jestli to s j.pujde? :confused: :sunglasses:
16. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Ja ni-no tak to je fakt s Michalem na pred-jouda.Ale tak proste je typ kterymu to musis rict a bude to.Kazdej je jinej :frowning2: :wink: :wink: :wink:
Hani-no vidis jak je Radek sikovnej ze zacal nocnikovat s Risou :wink:
U nas uz Ondra spi-dnes vubec nespal a byl v bazenu tak je K.O. a ja jdu asi zehlit ale tolik se mi nechce :confounded:
16. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak mam vyzehlenou mega hromadu a jdu hodit sprchu a spat :wink:
Jo a konecne mem dneska zapojenou tu mycku a myjeeeeeeeeeeeeeeeee-asi budu v noci kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne slunickove rano :slight_smile: :wink: :wink:
Noc docela sla,
,dnes si jedu pro lino-konecne.Tvrde jsem sii na nej vydelala tak jdu dnes vybirat :grinning: :dizzy_face:
Mycka krasne umyla nadobi uz mam uklizene tak jsem spokojena :grinning: :grinning: :sweat_smile:
17. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
Krasne ranko,
tak noc dobra, jen teda to vedro. Kdyz jsme sli spat, tak venku 27 a v byte 28 :confounded:

Ani, huraaa. To se meje krasne a pri tom spi, co? :wink: :dizzy_face: :grinning: ..jen neudelej chybu co moje svagrovka, byla z mycky tak nadsena, ze ze zacatku do ni uklizela sama, a ted ji to zustalo, takze je bracha v tom jak nesvepravnej a zvedne se od stolu aniz by po sobe neco uklidil. :unamused:
17. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojky koupák byl včera super, Janina byla v pohodě , pokecaly jsme s kamoškou, JAnina se super utahala a tak spala do 6 do rána a byl klid...

JJ budu muset zavelet, jak radíte, dnes chce jet odpoledne s klukama pryč tak pujde dopoledne s Janinou ven, ať mužu v klidu uvařit... a hotovo.... zítra pojedeme s Janičkou a kamoškou (a asi i naší máti) do lesa na výlet (podívat se za děckama do tábora), tak bude mit celej den volno, tak ať se snaží... :grinning:

Už se těším, doufám že bude počásko a babi zase nebude moc vymejšlet , že je jí vedro, zima, že jí bolej nohy a podobně..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ani to máš dobrý nemáš koho vytopit, i když vytírat kuchyň je taky vopruz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
tak tatínek stále hajá a dělá mrtvýho brouka, dochází mi nerv. J vstala už v 6 a tak už uspěšně lumpačí, balím fidlátka a jdu s ní ven.... zase a zase :angry: :angry: :angry:
17. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.