• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-nerad jeden :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak ja uz jsem doma z MB-mam lino,Stevii-sladkou kytku :wink: Tak snad uz nebudu zrat tolik sladky a budu si zvejkat tohle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jani, to si dela M.srandu? :confused: :angry: :angry: :frowning2: ..to by me zajimalo z ceho on muze bejt tak znavenej, ze chrape do 9ti. ..asi z toho nicnedelani :frowning2:

Ani, jee a kdepak budete davat novou podlahu? A tu kytku neznam?? To je co zac/nac?? :confused:
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak u nas zrovna risa usnul. V pokoji mame 28 :confounded: To nechci ani domejslet kolik bude odpol a vecer az nam bude do oken svitit slunicko ..strasny :rolling_eyes:

az se risa probudi, tak mu dame bazenek, ja sama bych brala jit na koupak, skoda ze nemuzu :unamused:
17. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
jj HAni a zase hajá :angry: :angry: :angry: :angry: , odpolko jede s klukama pryč... tak jsem mu dnes řekla, že v neděli chci mít den klid a pro sebe, ať si vymyslí s kamarádíčkama a jejich dětma program a že je chci vidět až na večeři.... tak jsem zvědavá...
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Jani-tak to je docela borec-ze ho hanba nefackuje :angry: :angry: :angry:
Hani-to je rostlinka ktera ma sladke listy a je sladci asi 300x jak cukr.Da se davat do peciva,sladit caj atd.Nema zadne kalorie a tak je dobra i na hubnuti a pro cukrovkare-hazim odkaz :wink:
http://e-shop.studiogarden.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=957
17. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jani, k Michalovi fakt uz no commend :angry: :frowning2:

Ani, tak to je sikovna rostlinka. :wink: ..caj si treba dovedu predstavit tim osladit ale treba podkrm. :confused: ..nebo ty to budes jen zvejkat a na vareni nevyuzijes?
17. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
tak na konec nikam nejel, a ted jsme byli na pivku a procházce s Janinou a se psem , už asi viděl, že pěnim :sunglasses:... došel s tím sám, ale ať si nemyslí že to má vyžehlený :unamused: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem jak balon, asi ten srpen a září už nepřežiju, vypila jsem jedno pivko a je mi těžko ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:ani večeřet nemužu bych praskla, se bojím že je prcek velkej, pže mě tak tlačí, že nemužu ani dejchat, ale co huř zatím je furt KP zase, vím že má ještě čas ale je furt jak byla Janina tak jsem zvědavá....

Ani to vypadá zajímavě, uložím si to a až bude zahrádka jdu do toho
17. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky
tak uz jsem na vik doma..
dneska mam narozky a tak dojel po 3 tydnech aj manzilek

jinak dneska byla na 18 mes.a petan ma 17 zubu,14,20..pres kilo zhubl pac 14 dni nejdl..a mame 91--toz nevim minule namerila 93 a asi se me aj zmensil :grinning: :grinning: :grinning: nebo spatne merala pac petan se cukal a celou dobu rval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jani, tak aspon ze trochu procitl a byl ti odpol.k ruce. :wink: ..a jen tak dal. :slight_smile:

Adel, tak to ti s risou prejeme vse nej.. k narozkam :dizzy_face:
jsem si rikala, ze tu nemame zadnou martinu tak neni komu prat. :sweat_smile:
Teeeda, to je Petrik fakt kus chlapa. :wink:
17. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja jsem nakonec sla vecer na koncert Petra Spaleneho :slight_smile: :wink:
U nas teda byla bourka a prutz jako blazen-nastesti uz jsem byla doma v posteli :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani-ale mame tu Martinku-preci Mikulda je Marta :wink: :wink: :wink:
Adel ja jsem hned po rana posila gratulelejsn(nevim jak se to pise/ po ICQ-tak jsi si doufam den uzila :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani-tak ja drzim palecky at se Vladik otoci-to by jsi si zase uzila teda-jouda malickej :unamused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky holky,
u nas vecer a v noci taky byla poradna burina. Ale hlavne ze to splnilo svuj ucel a v pokoji mame 22, huraa. :slight_smile:

Ani, no vidis, jsem uplne zapomnela na mikul. :sweat_smile:
a co koncert, povedl se? Mi prijde ze ty tak krasne kulturne zijes :dizzy_face: ..ja jsem proti tobe kult.barbar a byla jsem od porodu snad jen 2x -3x v kine jinak nic..? :confused: :unamused:

Mikul, dodatecne vse nej ke vcerejsimu svatku. :dizzy_face:
18. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Martinko-jj taky preji vse nej,nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani-jj ja jsem docela takova spolecenska-ale Zdenda je kulturni barbar-nemysli si.Vsude chodim sama+kamosky :slight_smile: :wink:
18. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
A ja UZ MAM UPECENY SVESTKOVY KOLAC :slight_smile: :wink:
A skoro umyte nadobi :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes se musim dat do baleni-no dnes za chvilku pac kolem 14hod tam ma \stepanek byt na tabore :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
bre ranko..
toz noc nic moc
tatka jel nakoupit a tak s jeste valim pac udelal aj snidani :grinning:

anicka..aktivni jak vzdy :dizzy_face:
18. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Tak ja mam dobalino a kluci jeste jeli prifouknout kola a uz jedeme odvest Stepanka-bobecka mojeho :wink: :wink:
Tak se asi k veceru ohlasim-zatim ahooooj
18. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky

To je kosa, co :grinning: ale mě to snad vyhovuje víc, než např,včerejšek, to byl masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hanči, hele to vás lituju, takový vedro, to jste trumfli i nás pod střechou :grinning: my měli včera 27 a víc už to naštěstí nevylezlo!!!!!!

Adelko, vše nej k narozkám!!!!!Hlavně hooodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: Peťa je kus chlapa, ale už jsou s Daníkem nastejno :wink: akorát je Danda o kus menší, má 90cm :wink:

Aničko, hele dnes jsem o Tobě snila :grinning: byli jsme u Tebe a Ty jsi mě jako první řekla, že jsi těhu, akorát jsi přijela z gyndy a byla jsi 5tt :dizzy_face: :dizzy_face: kam jede Štěpa na tábor, doufám, že není v blízkosti nějaká řeka :confounded: :confounded:

Jinak Ani a Hani, víte jak jsem vám u Aničky říkala o tátovi a nevl.sestře, co jsme se naposled viděly když jí byly 2 roky a mě asi 7...tak jsem si ségru našla na facebooku a opatrně jí napsala..byla nadšená a věděla o mě, akorát se o tom nikdy nějak nebavili..no a v pondělí se asi uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak petan konecne usnul
ja dala mycku a uklidim kuchyn a ve 4 mam jeste nehty..
u nas je 22 st.tak to je idealni :grinning:

miso.dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:
ty mas teda sny :grinning: :grinning:

ja mela v podkrovi 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
U nás je asi 18st a dost prší..
Adel, vy asi nemáte žádný žaluzky na oknech, že???!!!My máme vnitřní termožaluzky a na straně, kam svítí celý odpo slunko, ještě venkovní termo...jinak bez nic by tu bylo taky tak jak u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
TaK uz jsme doma a Stepanka jsme udali a byl v pohode a ja taky :slight_smile: :wink:
Miso-je v Usteku-kousicek od nej a reka tam neni,jen jak jsem vylezla z chatky tak jak tam bylo mokro tak jsem se natahal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze halooo a smich a ja jak dobytek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak sen dobrej,zrovna jsem si vcera delala test a dobry nejsem tehu-ale mrcha porad nikde :angry: :angry: :angry:
Miso-jj ja si pamatuju jak jsi o tom mluvila-tak to je super ze ma zajem moc ti to preju a drzim palecky :slight_smile: :wink:
18. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahojte holky.Tak zase jen nakukuju.Musím využít chvilky co běží internet.Zatím to tu je neprovozný.Ale když to půjde dobře tak kuchyn by mohla tak do konce měsíce bejt už u zdárného konce.Uvidíme jak to půjde.Ted by se mohlo už začít obkládat atd. :wink:
Tak ve čtvrtek jsme si udělali malý výlet do zoo ve Dvoře a tak nějak jsme málem zdechli vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme tam asi dvě hodiny a bylo i fajn jen to hnusný vedro.Měla jsem v plánu strávit i hezký večer s manželem jenže to dopadlo úplně jinak a já si tak nějak trochu pobrečela.No nic no.Tot asi můj úděl :frowning2:
V pátek jsem dopo byla asi zase hodinu na poli a odpo taky hodinu jenže se mi udělalo dosti špatně tak jsem toho radši nechala abych neublížila miminku.Byl děsnej pařák!Večer jsme si udělali maso a klobásky na grilu tak to bylo fajn.Koukli na Angeliku a šli chrnět. :wink:
No a dnes je celej den hnus a leje tak se na pole nedá jít tak jsem dopo byla s našima na návštěvě a odpo taky a Patriček se aspon projel autem.Taťku máme v robotě až do zítra.Jo a dnes bude malej chrnět u babičky,páč ráno musím brzo vstát a odvézt svoji babičku do kostela a pak k jedné tetě.Tak doufám že ve 3h ráno nebudu mít budíček s tím že se zase něco děje a snad se aspon trochu prospím.
Jinak tak nějak nic,byla jsem si včera objednat dort k narozkám a nějaký ovocný řezy ke kafi tak třeba si na mě někdo vzpomene a příjde mi popřát k mým půlkulatinám.Jinak nějakou oslavu nedělám.CHtěla jsem ale nějak na to nejsou peníze a hlavně ani chut.Po tom co wse stalo nemám nějak moc chutí slavit. :unamused:
18. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Jani tak o tom dýchání mi chvíli mluv.Jak byly ty vedra a byla jsem na poli tak ze mě lilo jak z vola a navíc jsem nemohla popadnout dech.A to tlačení na žaludek mám taky.Se tam mimís pěkně roztahuje.Ikdyž je o dost menší než ten tvůj ale taky cítím že je hlavou nahoře a kope mě do močáku.Patriček touhle dobou už byl přetočenej a i tak zůstal do porodu tak jsem zvědavá na tohohle experta :sweat_smile:
18. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahojky tak jsem se taky dostala k PC , taťka je vev vaně..

DNes jsme byli na výletěš s kamoškou, a s babičkou, ale stálo to za prd, pže hrozně lilo, škoda... aspoň jsme po cestě nakoupily ař tak že máme 30kg brambor a 10 kg cibule , tak ne to chvíli nemusím myslet..:grinning: :grinning:

J si ted hraje s babičkou, a mě pálí žáha, pujdu se natáhnout... tak se mějte, a zítra zase kuknu...

By mě Peťo kleplo něco dělat na poli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jani ono víš já bych se na to tady taky vyprdla ale nikdo jinej to neudělá.Mamka je rád aže sotva chodí a pohlídá na tu dobu Patrička,táta ten je půl dne v práci a druhou půli maká něco venku ohledně traktoru atd a Martin když není zrovna v práci tak maká na té kuchyni takže kdo jinej to tady udělá....pupkatá Petra :unamused: Ale jo docela to jde,příjdu na jiný myšlenky...mám čas u toho přemýšlet o hodně věcech a tak nějak si vyčistím hlavu.A když mě začne bolet pupík tak toho nechám.Nejhorší je že toho je ještě strašně moc a já to sama asi nezvládnu vše udělat.Njn taky by se mi líbilo jezdit po návštěvách a dávat si kafíčka ale hold tady se musí makat.Ale aspon mi nemůže nikdo říct ani půl slova že jsem mrcha líná :angry:
Běž odpočívat já zachvilku půjde taky.Bolí mě pod žebrama asi tam zase mimís na něco tlačí tak sotva se nadechnu tak třeba když se natáhnu na gauč tak mi to pomůže. :wink:
18. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Tak tatka poklada lino aja koukam na Snezenky a machri po 25 letech :wink:
Ondrula spinka a ja za chvilku asi pomazu za nim-dobrou noc :pensive: :pensive:
18. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky..
tak petan uz spinka a ja mam klid..
oslava u nas zadna jen se otevrela sklenka vina a neco dobreho na zub a lezime s petrem u tv..

peti..u nas chodim na pole jen a ja a teta pac babka nemuze a mamka je porad unavena po chemo..ale po te velke boure uz tam nemusime pac je vsechno znicene :grinning: ale ja nemusim jeste k tomu tahat pupek by me vc tom hicu kleplo
18. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Peti+Adel-tak u nas na pole chodi jen Zdenda+ Petr.jeho bracha.A pak My jednou za rok vybirat brambory :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nenavidim to,ale tchan uz to asi vypozoroval na nas vsech ze na to ani neni tolik casu tak pry rusi hospodarstvi-tak doufam ze dostoji slova a bude to tak :wink: :wink: :wink: :wink: Tech par brambor co snime si koupim+zeleninu taky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky hospodářky, já teda nejsem polní typ :sunglasses: , spíše jsem nikdy nic takovýho nedělala a dnes už bych to asi nezvádla, když vidím kolem cesty ty staroušky , jak ve 30°c valí ohnutí na poli, tak smekám,

pokud to ted klapne budu mít 400m2 zahradu a to mi myslím bude na práci stačit , jenže je ten pozemek z kopce a na nic než na zahrádku se nedá využít, ale dalších 600m budu mít na posezení :dizzy_face: a tak mi to snad kompenzovat.....jen abych víc neseděla jak ryla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Včera jsem koupila ty brambory a cibuli , konkretně cibule stála 4 kč za kilo, tak jsem se ptala , jestli se to těm lidem vyplatí se s tím tak dřít a pak má 50,- za pytel.... by mě kleplo..... v supráči stojí 12,- takže jsem poměrně ušetřila, ale za tu dřinu bych jim dala i víc....

včera jsme měli poprvé meloun, za letošek, musím koupit vždycky nějakej menší, pže M si vezme jednou a mamka taky a pak to zbude celý na mě... ale včera měli malinky , tak jsme si dali, je to byla mňamka.....

u nás noc klasika, ve 3,30 JAnina s peřinkou pod paží kňourala u dveří, a od té doby spala u nás, ale i přes to jsem se dnes vyspinkala do ružova....

jinak je hnusně 15°c a poprchá, takže dnes bude zase vopruz den doma..... :rolling_eyes:
19. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
jani-u nas uz se to vybralo a dokonce venku susim Zdendovi monterky do prace :wink:
Kluci odjeli ke tchanovcum a ja delam sunkafleky,myju koupelnu,nadobi-mycka :grinning: a budu vytirat.Lino je polozene tak uz to vypada trochu jinaj :grinning: :grinning: :grinning:
Vis co je zajimave-me se Ondrasek taky budi pravidelne kolem 3hod.ranni to je divny co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
jj, Ani JAnina se taky budí skoro pravidelně +- půl hodiny....myslím, že je to třeba čurání nebo nevím

tak to máš fajn, že máš vegáč i když pracovní, u nás stále stejný scénář.... venku pofukovalo, takže babi konstatovalla, že je tam hnusně, já nevím, co by už chtěla a M si dali ráno svých 20 minut, když jsem se ptala , co má v plánu odpolko , že se tam dělá hezky, tak protáhl xicht...

Babi mě ráno nasrala, jen jsem vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže klasická neděle, chce se mi z toho blejt a brečet, asi odpolko sbalim Janinu a pujdu se s ní projít do udolí, mají tam kozy a poníky a jsou tam kačenky, pokud teda ti 2 nevymylí něco jinýho....

já mám uvařeno kuřecí a brambory a na sporáku mi syčí brguláš na pondělí a uterý...tak budu mít klidek, ted pověsím prádlo a měla bych vytřít ale uvidím, se mi nechce

je Ani já taky tak ráda zvelebuju hnízdečko, hod foto novýho lina, ale ted mom. se mi sem už nechce investovat ani koruna, po tom co tady matka předvádí....
19. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky.není moc času ale využívám chvíle štávy-netu. :grinning:
O tom poli by jsme mohli diskutovat až do aleluja.My tam máme 40řádků brambor pak několik řádku řepy,mrkve a petržele.Já vím že výhodnější by to bylo koupit a nemordovat se tady,ale hold tady už to tak po věky věků je tak dokud je hospodářství tak se maká na seně i na poli. :confounded: Mě to tak nějak nevadí já to přežiju mě ruce neupadnou a hlavně to dělám kůvli tátovi a ne sobě.Nechci aby se dřel na tom sám a honil se jak nadmutá koza.Už není nejmladší.
No a dneska taky jobovka.Ráno jsem vezla babičku do kostela kde jsem s ní tu hodinu byla a pak jsem ji vezla k tetě.jen jsem dorazila dom tak mi bylo řečený že přijedou tchánovci.No supr v báráku totální bordel tak do ted jsem kmitala jak hadr na poli a mám už toho plný kecky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspon tu bude na narozeniny pořádek. :wink: Tak zatím páčko jdu pokračovat za pár minut jsou tady. :wink:
19. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.