• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Peti-no prave ze u Zdendovych rodicu je to pole tasky od pradavna a jemu uz to ani neprijde-je zvyklej.Ja jsem sice z vesnice ale nikdy jsme pole nemeli a pro je to teda otrocina a bojim se ze by mi ruce upadli :frowning2: a to si nemyslim ze bych byla nejak lina-proste pole bleeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jses dobra-ja bych to asi taky nedaal :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak se taťka zvedl a bez řečí a velice nasraně , jako to dělám já :grinning: šel oblíct Janičku a odešli, asi směr hřiště... vzali si bábovky a na dotaz jestli má náhradní tepláky s sebou a jestli budou dole na hřišti jen cosi zavrčel... bych nevěřila, že mu dělá takovej problém jít s Janičkou ven , když jsem doma..... ten mě tak sere, že tady brzo asi pročistím vzduch nějakou pěknou scénou.....tak spouštím stopky a uvidíme, za jak dlouho budou zpět, jestli dají aspoň ty 2h.....a já se jdu flákat, na uklid prdím, není tu tady tak hrozný.....
19. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Aničko ono mě to taky není zrovna po chuti jak seno tak pole ale člověk s tim rostl a vědělo se že prostě se bude to a to dělat a tak se to dělá.Já vím že je jednodušší si to jít koupit ale prostě tady to je zatím takhle a dokud tu asi moje rodiče budou nebo aspon táta tak to tak asi bude.Nevím.Ale ted mi docela práce na poli ani nevadí ,dobře se odreaguju a vybiju vztek co mám na jiný. :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani kouám u vás taky atmoška hustá že by se dala krájet.Tak to rpočisti a bude klídek.U nás to taky trochu houstne ale je to jen taková mlha.Asi se ze mě v něčem začíná stávat flegmatik :sweat_smile: :grinning: No jsem zvědavá s čim se vytáhnou na ty moje narozky :sweat_smile:

Tak zas mizím pa pa
19. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky..)
u nas noc desnaaaaaaaaaaa prad se budil a celej den nespal tak si ted vyzadal postel tak snad to vydrzi aspon do 12h.

tatka uz se bali a v osum jede do prace :frowning2: toz vik nic moc...

peti..u nas se taky moc nikdo nevytahl..myslim petrovu stranu..matka me poprala uz minulej mesic pac ani nevi kdy jsem narozena..tchyne jedna blba......u nas na modre uz byla mala oslavicka a grilovacka ve ctvrtek a od manzilka jsem dostala kytku a 3tis.at si prej koupim co chci :grinning:
19. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
holky,pardon,že sem lezu

Adelinko-no,kde jsi?na rozhněvankyních se to už zas trochu rozjelo,tak šup zpátky za náma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :grinning:
a vše nejlepší k narozeninám :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to zvládli do 18,15 ... sice M tvrdil něco o postrácených bábovkách, no snad to nebude tak hrozný, dnes už to kontrolovat nebudu, hlavně že jsem je všechny podepsala....

ted šel do vany, tak tu mužu chvilku slídit a Janina si hraje vedle s babičkou.... aha tak už ne, jen jsem si sedla k PC tak je tady :sweat_smile:

no u nás narozky tak nějak vyšuměly, moje i michalovi, nějak nebyly kačky na zbytečnosti, užili jsme si tu oslavičku, ta se určo povedla a taky nebyla zadarmo, ted mě trochu zamrzelo to výročí, ale třeba dostanu aspoň čokošku na to svatební :sunglasses: ...

ten prcek je furt hlavou nahoru, už mě to začíná tlačit do žeber.... :pensive:
19. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jani-to je jouda ten Michal :frowning2: Co bude delat az budete mit Vladika? Tak halvne ze chtel miminkoa ted jsi na to pomalu sama :confounded: :confounded: :confounded: Proste se mu to musi vsechno nadhodit-ale to se neboj to i kolikrat musim Zdendovi :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
jj, Ani budu mu to muset houknout,vždycky když po něm chci aby udělal něco sám od sebe tak na tom akorát ztroskotám, on tu janinu miluje, blbnou spolu doma, na chalupě, převleče, uspí, ale jak se má odpoutat na dýl od PC tak mu to dělá problém.... a mě to štve, pže když jsme celej den doma, tak J není vyběhaná a dělá lumpárny a taky se furt věší na mě.... a oni se pak diví, proč s nima nechce jít čurat, proč s nima nechce jít ven...
já jim říkám, že si musí zvyknout dělat i oostatní věci s jinýma lidma, že to sice hned nebude na 1, ale přece jí zase nebudu dávat plinku, když mě i řekne....

ale prostě když jsme oba doma a on nepracuje, tak by mohl víc pomoct a on si to nechce připustit, kdyby chodil do práce tak na něj netlačím, ale když celej den sedí tady, tak sebou hejbnout muže....

Až budeme mít Vládíka, tak zase bude chodit do práce a bude klid, pže mě nebude srát jeho lenošení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jani-jeeeeeeeeee tak jsem to vubec nemyslela za by Janicku nemiloval-to mi je jasny ze jo.Vsak to ani jinak nejde :slight_smile: :wink: Takova krasna holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Proste je to ten postrkujici typ a pocitacovej-taky tady mame takoveho jednoho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nastesti Zdendu moc PC nebere-tak alespon ze tak :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
to ja teda petra k pc nepoustim a kdyz uz tady je tak se porad na neco pta a tak radej jde pryc :grinning: pac ja se u vysvetlovani rozcilim kdyz to nechape :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tentokrát nejdu moc zvesela :frowning2: Selhala jsem a neuchránila Marušku :frowning2: Byli jsme všichni tři o víkendu na chalupě a já dala na stůl blbě čaj... stála jsem u něj a podávala si chleba a najednou přiběhla Mája a čaj na sebe převrhla :frowning2: Je popálená.... na hrudníčku... dost :frowning2: Jeli jsme do přerovské nemocnice a odtud nás poslali sanitkou na popáleninové centum do Ostravy. Měli obavy, aby nedostala šok. Sanitka houkala, Maruška měla napojenou kapačku.... PRvní odhady byly - popálená na pěti procentech těla, stupeň jedna a dvě. V Ostravě ale řekli, že je to míň - dvě procenta a že převážně je to jednička jen na několika místech dvojka. Nenechali si nás tam a poslali zpět domů, tak to snad nebude tak strašný.... dnes jedeme na převaz. Maruška je veselá a dělá, jakoby neměla žádnou bolístku. Akorát si občas chce stáhnout ten obvaz, bo ji tam zavazí. A taky se nemůže koupat, abychom to nenamočili. Ach jo. Tohle si budu do smrti vyčítat. Je to moje vina. Patrik to viděl, stál asi metr od nás ale taky nestihl zasáhnout. Byl to mžik. Doma mám všechno vychytané, ale prostě na chalupě jsem to jaksi podcenila. Jsou tam nižší stoly a to jsem si neuvědomila. Navic to bylo ráno a já byla ještě rozespalá. Tohle nejsou omluvy ani výmluvy. Vím, že tohle si nikdy neodpustím. Modlím se, aby se to dobře hojilo, aby neměla trvalé jizvy. Je to přece jenom holka. Má spálené i jedno prsíčko, ale hlavně teda přesně prostředek hrudníku. Na jednu stranu štěstí, že to nemá v obličeji, ale tohle se prostě nemělo stát :frowning2:

Holky, držte prosím pěsti, ať nemá trvalé následky, ať se léčba nezkomplikuje nějakou infekcí.

Pusu všem batolátkům a pozdravy maminkám.
20. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ranatko-jejda a hned po ranu takova jobovka :frowning2: :confounded: Zeptej se dr. jak to vudi a jestli si mysli ze bude mit nejake jizvy-on bude vedet :unamused: A ja vim ze jke to tezke ale nic si nevycitej.I ja si myslim ze mam vse vychytane a Ondrula se mi spalil Kvet.polevkou.Mela jsem ji nalitou a pripravenou na kredenci,no a sla jsem odnest Stepankovi jeho a Ondrula se mi natahl po misce na kredenci a uz to bylo.taky nema nic-Dala jsem mu to hned pod led, vodu a snad dobry-nic nema. Je to proste mzik a nejsi superman. :unamused: :unamused: :confused: :rolling_eyes:
Drzim moooooooc palecky at to dopadne dobre a Marunka je v poradku-bobecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojky jj, jasně Ani, já nemyslela, že by jsi to tak myslela... prostě je to voják a funguje jen na poveli, musím se s tím smířit i když bych byla ráda, aby jednou zapl ten svuj mozeček ...

Renči je to je nehoda, Majenka bude určo dobrá a v pohodě, chápu, že máš výčitky, ale uvidíš, že Maruška bude bez následků....

Jo Ani jsem si vzpoměla, pojedete na tu Vysočinu, ozvala se ti paní, možná že jsi to psala, ale nějak jsem to nepobrala
20. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Jani-no neozvala-musim ji dnes asi zavolat-nejlepe hned nebo zase zapomenu :confused:
20. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
No tak ji volam ale nebere mobil-volam uz po druhe. :frowning2: :confused: :confused:
20. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tak jsem se ji dovolala a pry na me asi zapomela. :confused: Dnes vecer se ozve a da mi vedet-posle podklady k platbe :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky,

tak risa usnul az ted, obvykle (posledni dobou) usina o hodinu driv. Jinak mame odstavku teply vody a nikdo nam to tu nenapsal a to jsem si chtela umejt dnes vlasy. :unamused:

Renco, s Majuskou je mi to moc lito :frowning2: ..horkyho a nozu ci cehokoli ostryho se taky bojim jak cert krize. A myslim, ze se to muze stat komukoli z nas, nemuzem bejt bohuzel vzdy 100%ni :frowning2: ..tak drzime palecky aby se z toho Majuska brzo dostala a po tehle udalosti nemela zadnou pamatku. :wink:

Ani, zeby ses preci jen dovolala? Huraaa, tak snad jak slibila, tak posle info a na srazek taky pofrcite. :sunglasses: :wink:
co jinak stepanek? O nem zadny info nedostavas, jak se mu dari na tabore a nebo vas informujou? A je tam na tyden nebo dyl? :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Jani, nojo M.je vlastne vojak z povolani. ..tak to fakt na nej musis s rozkazy a ne pranim. :sweat_smile: :grinning:
Jinak kdyz my jsme byli mali s brachama, tak nasi nam nedavali info "do kdy se mame vratit ", ale "do kdy nas nechtej videt" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: Tak myslim, ze neco podobnyho by mohlo fungovat i na M. :wink: :sunglasses: ..proste kdyz vyrazi ven s J.v 9, tak mu nereknes, aby se vratil do 11, protoze to i tema 20ti min dodrzi tve prani, ale reknes, at do 11ti se nevraci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: a snad jako vojak rozkaz pochopi. :wink: :grinning:
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Hani-je tam na tyden-uz ted se mi po nem styska :fearful: :fearful: :fearful:
Jj,dovolala jsem se a doufam ze mi da pani vedet at to stihnu asi poplatit :slight_smile: :wink:
Jj,Renco uvidis ze bude vse ok :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc zase desna..nevim proc se zase tak budi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renco..jejda..chudinka..neboj urco to zvladnete a majuska nebude o nicem vedet

petan uz usnul a tak si jdu delat drapky..pa
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
U nas uz se spi dlouho,mycka myje nadobi a ja pomazu spat pac Zdenda maka ve skolce a stukuje jim zed.Dobrou noc :pensive: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano-noc u nas docela sla :wink: :slight_smile:
Dnes jedu do MB na trhy ale asi jen kouiknout-nejask nemam potrebu nic kupovat. :wink:
Petulce preji vse nej,nej k narozkam-uz jsem pisala na ICQ :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahojky taky se přidávám k přání pro Peťku....

U nás noc dobrá, jen mě od odpolka bolí hrozně břicho, říkala jsem si že počkám, jestli to do rána nepřejde a nepřešlo, tak se asi projedem k dr. pro jistotu...
21. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc opet des

peti..taky vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
tak jsem zpět, dostala jsem magnézko, prý je OK, jen mi to břicho tvrdne, tak jsem říkala, že s Janinou mi to tvrdlo od spodu, tak to by mě nepřekvapilo, tak říkal, že to muže být aj aj, aj tvrdnutí z vrchu aji ze spodu....
21. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky

Renčo :frowning2: úplně mi běhá mráz po celém těle :frowning2: to je smůla, moc na vás holky myslíme a určitě to bude v pořádku!!!!!!!!!Zvlášť, když jste doma, tak to není vážné.Nic si nevyčítej, opravdu je to mžik a prostě nejsme roboti, abychom byly neustále ve střehu!!!!!!Dej určitě po převazu vědět, jak to vypadá, myslím na Majušku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peťulce naší pupíkatý :grinning: přeju vše nej, nej k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!A posílám pusu od Daníka :wink:

Tak jsem včera byla s tou ségrou a bylo to fajn :dizzy_face: Je to super holka a na svůj věk dost vyzrálá!!!!!Vše jsme probraly a to, že jsme se celé dětství neviděly, má na triku fotřík :angry: :angry: škoda no...tak snad to teď doženeme :dizzy_face:

Aničko, já tu paní taky musela nahánět, tenkrát se vymlouvala, že je po nemoci a má hodně mailů a nestíhá :angry: tak nevím, co měla pro změnu teď za výmluvu...celkem mě vyděsila nedávno Aja, co tu psala o té kámošce a zkušeností s pokojem a bordelem :confused: tak snad budeme spokojený :fearful: ??!!
21. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jinak Ani, nevím, co s tím naším příjezdem, od zítřa zase pařáky, ale na víkend zase ochlazení, tak bych to nechala na další pondělí, snad bude zase po tom ochlazení pár dní solidně, ju?? :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky mooooooooooooooooocinky všem děkuju za přání.Nestíhám dočítat ale pak dočtu až bude více klidu. :wink:

Renčo moc mě mrzí co se stalo ale bude to určitě dobrý.Neboj všichni i ten prcíček v pupíčku budeme držet pěstičky :frowning2: :wink:
21. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky holky,

Peti, prejeme ti s Risou a Radken vse nej.. nej.. ke tvym narozkam. :dizzy_face: Doufam, ze je hezky oslavis a nikdo ti je nezkazi. :wink:

Ani, jakpak si dopadla na trzich, odolala si a nic nekoupila a nebo te popadla nakupni horecka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Misulko, tak to je dobre, ze ti se segrou vysel srazek. :dizzy_face: ..bohuzel rodice si nevyberem, ale aspon to muzes se segrou zmenit a pokud ste si sedly, tak si to ted vsechno vynahradite. :wink:
21. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Jani, tak dobre, ze Vladik je v poradku a pomuze magnesko. :wink: ..ale blizi se to blizi, co. :sweat_smile:

Adel, treba Petrikovi rostou dalsi zoubky, kdyz uz ma jednu petku, tak u vas to klidne muze rust vsechno ted? :confused:

ja jsem dnes byla na kontrole a muzu jet na chalupu, huraaa a diky tomu mi usetri jednu kontrolu abych se z ni nemusela hned vracet, ze je vse ok, takze pak pujdu az na posledni 6.10. :sunglasses: a jinak po 3.tydnech od operace muzu pomalu zacit pridavat zakazany potraviny a po tech 3.mesicich pry muzu jist zase vsechno. :wink:
21. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.