• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani to jsi měla žlučník? sestřenice měla po žlučníku 6m dietu...

jj, pomalu se blíží, jsem zvědavá jak bude prcek velkej, už ted se nemužu ohnout a to jsem zase tak moc nepřibrala mám nahoře mezi 5-7kg mi to lítá.... ale sedět už nemužu, tlačí mě hlavou do žeber.... a pořád pochoduje...

nám asi taky leze 5 tka, pže J slintá pořád, jinak jak řešíte plyvání pasty u čištění zubů...

musím jít meluzína kvičí, že jsem u PC, to je takovej závislák.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásíme po převazu. Mělo by to snad být dobré, jizvy ale budou, ale prý snad jen dočasné, pět až deset let a otázka je, jestli to i nadále nebude mít barevně odlišné. Nesmí minimálně rok na slunce. Zatím se pořád nesmí ani koupat ani na písek, má hrudníček obvázaný a nesmí se tam dostat vlhkost a nečistota. Další převaz v Ostravě ve čtvrtek a pak nás snad předají Přerovu, uvidí se.

Děkujeme moc všem za držení pěstiček :slight_smile: Jste zlatíčka!!!!

Všem oslavencům - aktuálně Peťulce - a opožděně Adélce k narozkám a Mikul k svátku - přejeme s Maruškou vše nejlepšííííí!!!!

Přečetla jsem jen pár posledních stránek, abych byla trošku v obraze :slight_smile:

Jani, už se Ti to pomalu blíží, drž se a opatruj Vládíka :slight_smile: Přeji pohodovou třetí fázi těhotenství.

Peti, Tobě taky přeji klidné těhu, ať Tě Patriček moc nezlobí :slight_smile:

Hani,Ty už máš operaci za sebou? Tak to je fajn, že je vše O.K. Už budeš mít aspoň pokoj :slight_smile:

Jééé,Míšo, Ty jsi se teď setkala se ségrou? Tý, jooooo!!!!! To muselo být jak "Pošta pro TEbe" :slight_smile: Občas to sleduji a líbí se mi, když se takhle lidé setkávají. Je super, že to tak funguje i v reálném životě. Tak ať to není setkání poslední a ať¨jsou z vás kámošky :slight_smile:

Adélko, Ty jsi šikulka s těmi nehtíky!!! Petříkovi zrovna rostou zoubky?
Holky, my už jich máme devět!!! Čtyři veliké a zbytek pidi mini kousíčky :slight_smile: Ale rostou!!!! Na to, že první se prodral 10. dubna je to teď fofr :slight_smile:

Aničko, pozdravuj 'Štěpulku na táboře :slight_smile: Jedeš taky na srázek? Docela závidím. Bude to určitě super!!!

Všem dětičkám pusu a pohlazeníííí!!!
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím ze Zlína :slight_smile:

Adélko, v pátek jedeme na tu Lešnou. Přidáš se tedy ? Předpokládám odjezd tak mezi 10-11hod. To bysme se pak domluvily přes mobil.
21. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Renči, tak doufám, že ve čt dopadnete na převazu dobře a Mája bude brzy v pořádku. Asi to nebude hned, jak by si člověk přál, oni ty popáleniny jsou na delší dobu, ale tak hlavně, ať se jí to vyléčí a nezůstanou jí nějaké velké jizvy nebo fleky. Jsou to opravdu mžiky a hned je neštěstí hotovo. Tak držím palce!
21. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Adel, pisni mi pak s tou Lešnou na mobil, pže nevím, jestli se tu zvládnu do pátku dostat. Tady je to s tím připojením takové divoké.
21. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Míšo, tak třeba to nakonec nebude na sraze tak hrozné. Paní se možná z negativních připomínek poučí a v září už to bude ok. Nebo taky tím, že to bude jen na víkend a pořád bude, co dělat, ani si nikdo nevšimne, že je tam něco fujtajblové :wink: kámoška tam byla na týden, a to si člověk stačí všimnout dost věcí.
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak valím, sedím s noťasem na zahradě a začínám umrzávat. Přece jen to léto není nejteplejší :unamused:

Zatím pa pa :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Renci-tak vidis chudatka Marunak bude brzy fit.Ono ji to vybledne a bude to OK :wink:
Stepicek si doufam uziva-porad na nej myslim jak tam valci-poprve mezi cizima lidma a bez rodicu :wink: :slight_smile:
Dnes mi prisel meil z penzionu Vysocina.Poslala bych penize,je tam cislo uctu ale neni zadny v.s. tak nevim aby vedela od koho to je.Jak jste to posilali-pomoooooooooooooooc :confused: :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jani, no me dr.dnes rekl 3m. :confused: ..ale ja minimalne to smazeny uz nebudu tak prehanet i dyl. Ale nektery zakazany potraviny si urcite s chuti dam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak doufam, ze Vladik se ti jeste otoci, nekde jsem slysela, ze kluci se KP nerodej a posila se na cisare??? :confused:

Renci, tak aspon pozitivni zpravicka a snad dr.vedej jak takovy popaleniny vypadaj dal a Majuska bude jako velka v poho. :sunglasses: ..tak furt drzime s risou palecky :wink:

ani, my jsme meli diky spolecne objednavce v.s, u tebe bude myslim stacit, kdyz dodas nejakej info text k platbe. Pokud posilas pres net, tak je tam myslim vzdy moznost poznamky pro prijemce. :wink:

aji, ty si to tu zas provetrala. :grinning:
21. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jani & Adel a vasim detickam se maj kam ty petky prorvat? :confused: ..kdyz jsem jukala r.do pusy tak mi prijde, ze pro dalsi obr stolicku jako je ctyrka, tam fakt prostor neni. :unamused: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink: :wink:
Noc u nas dobra-opet mezi 2,30hod -3hod-jak se budi tak se napil a spinkal az do rana :slight_smile:
Ted uz tu od 6hod hrajou Ptrincove jsou na draka a vypada na peknej parak venku :unamused: :slight_smile:
22. črc 2009 v 06:38  • Odpověz
autor
Jo a asi nam nepujde celej den proud tak se tu neukazu :slight_smile:
Miso-jasny klidne v pondeli-fakt ma byt horko.Ale klidne by se mohli kluci vyrachat v bazenku :wink: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Hani-no joooooooo vlastne vidis tak ja to hned poslu-teda asi behem dne.Nebo az pujde proud-ted musim radit s Ondrulkou a do kramu :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky..noc opet nic moc

renco..nam uz chybi je 3 stolicky

hani..no neco malo mista tam je..

aji..no dam ti vedet co a jak..

dneska jdu na tetovani k narozkm tak jsem zvedava co me udela

u nas uz je taky hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky

u nás je celkem slušně, slunko je v oparu mraků a tak hic rozhodně není :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem moc ráda :dizzy_face:

Ani, hele to jako jo, že by se mohli koupat, ale mě jde o tu cestu víš, nemáme klimošku a tak ty cesty zaparna jsou dost nepříjemný...v tom pondělí má být 22/26, to je myslím úplně ideální :sunglasses: a alespoň budu mít z víkendu navařeno a tak se najíme a hned ve 12 vyrazíme :wink:

Hani, my teda na pětky máme místa dost :fearful: mě naopak přijde, že má tlamu velkou tak, že by se mu tam vešly i šestky :grinning: :grinning:

Aji, jj taky si tohle říkám, že i kdyby to tam nebylo zrovna nej, tak ten víkoš uteče, jak voda....no ale teď jak píše Anina s tím vs...stejnak si asi raději všechny vemte např.výpis z účtu, kde bude vidět ta platba, mě se ta paní prostě taky nezdá, tak aby pak netvrdila, že někdo nezaplatil :unamused: :unamused:
22. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Jj,jasny Miso-nechame to an pondelek :slight_smile:
U nas uz je teda parak.Ja jsem udelala-41ks merunk.knedliku+upekla merunk.kolac :slight_smile: Povesila a sundala pradlo,jeste trochu poklidila tak snad bude uz klid a pujdeme ven.Ondra asi uz dnes spat nepujde-nema nejak potrebu :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tak ja poslu ty penizky a a je fakt ze sebou radsi vezmu vypis :wink:
22. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: opět pidi chvilečka :wink:

Míšo, no snad by se ještě nevytasila s tím, že někdo nezaplatil :confused: po nás tenkrát naštěstí nic vidět nechtěla. Ale je fakt, že jistota je jistota.
22. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Zítra jedeme odpo do Luhačovic, tak už se těším. Malá zůstává doma s babi, tak máme odpo pro sebe :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
No a jak koukám na to počasí, sice teplo, ale furt hlásí nějaké bouřky a přeháňky, tak doufám, že nebude v pátek chcát a opět nám to ZOO nevyjde :rolling_eyes: Klárka už má slíbená zviřátka :grinning:
22. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak, a už zase musím letět :frowning2: zatím pa pa
22. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holky tak ještě jednou všem moc děkuji za gratulace a taky se chci přidat k gratulacím Adelce a Mikul.Sic opoděně ale nějak ted nebylo moc času. :wink:

Renatko neboj vše bude zase v pořádku.A ty jizvy časem taky vyblednou a nebo si je pak Mája můženechat plasticky odstranit.Já mám na levém prsu nad bradavkou jizvu asi 2cm velkou.Mám ji od 16let.Stydím se za ni ale více méně nemám proč.Martin o ní ví a nějak mu to nevadí a když jsem kojila Patrička tak to taky nijak nevadilo. :wink: Třeba až si nechám zmenšit poprsí tak mi zmizí i jizva :grinning: :wink: Moc na vás s Páťou myslíme. :dizzy_face:

Jinak tak nějak se ta kuchyn pomalu blíží k zdárnému konci.Dnes jsme spárovali obklady a zítra to táta dodělá a pak Martin natáhne fajnovou,vymaluje se a já budu uklízet a pak už jen nastěhovat novou linku a bude to :wink: Pak začneme pomalinku nějak budovat pokojík a pak se bude taky ještě dělat ta střecha. :wink: Vůbec nevím jak to v tom září dopadne.Doufám že to výjde a bude moct jet i Martin.Uvidíme. :wink:

Jinak co se narozenin týče tak dort se zbodnul,se po něm doslova zaprášilo(byl ovocnej s želém a šlehačkou).Vlastně se tak nějak zbodlo všechno.Jednotlamky,ovocné řezy a bublanina.Dostala jsem krásné kytky,pár věcí k sadě nádobí co jsme dostali svatebním darem,čokošku,penízky,lustr do kuchyně a od manžela jsem dostala KOŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :sweat_smile: Ano ano dostala jsem takový to koště co na něm lítají čarodejnice.Prej abych od něj taky dostala nějaký pometlo. :angry: :sweat_smile: No ale pak se vytasil ještě s velikánskou kyticí z lilií a červených mečíků a okolo to chřástí a pak mi taky dal krabičku a v ní z dvojího zlata naušnice a zlatý řetízek. :slight_smile: Je to překrásné!!!!!!No a den utekl jako voda a bylo po narozeninách.Čtvrt století za mnou a jede se dál :sweat_smile:

Tak holky a ještě jsem se chtěla zeptat nevíte jestli když zaroste dirka v uchu jestli je pak možný ji znovu prorazit na naušnici?Já mám totiž ještě dvě dirky navíc ale už zarostlý a chtěla bych využít ještě ty staré naušnice(zlatý kroužky)a dát si je do těch direk na víc,ale nevím jestli by mě to znovu nastřelili. :confused:
22. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo a co se týče penzionu vysočina tak jak to tady dočítám tak paní je asi pěkně vyčůraná.Já jsem jí peníze poslala a dala jsem to přes příkaz na internetu takže jestli to výjde a dojedu tam aspon já s Patričkem a ona na mě bude lamentovat že jsem ji nic neposlala tak pozná kdo je mladá paní Beny :angry: :angry: :angry: :angry: Mě nikdo už s.át nebude!!!!!! :angry:
22. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky..
tak ja valim na kute..
dneska byl petan protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
delala jsem nehtiky a pak jsem byla ne to tetovani..nechala jsem si opravit stare a udelat nove na kotniku..kuwa to byla bolest na kotniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aji dam ti pak vedet pa

no ja to platila pres net a vypisy vetsinou vyhodim tak snad nebude nic :angry:
22. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky zdravím, včera jsme byli s JAničkou a s babičkou na celodenním výletě u jedné babiččiné kamarádky na chatě, bylo fajn v tom pařáku být v přírodě, teta měla malej bazen, tak jsme se s Janinou i ocákly, babičku jsem tak nějak přežila i když jsem chvílem skřípala zubama, ale šlo to...

Dnes bych šla s Janinou taky na koupák, když má být takovej pařák, jsem sice jak přejetá, pže Janina mi od 2 od rána skákala po hlavě, pak i pes se mi pořád cpal na polštář, pže po něm skákala, pak mě chytla křeč do mohy, no prostě super noc....ale opíkat se v paneláku ve 30°C neudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted sháním spřízněnou duši, nechce se mi jít samotné,ale když neseženu, tak pujdem i samy

přeju pěkný den, příjemný chládek ..... :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky..tak petan byl dneska 5x hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska ma bejt hnusne..ja to nesnasim ale na koupak s me nechce pac ja se stydim :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Ade já taky, ale kašlu na to v paneláku je 1000x huř, a ať si ostatní políbí a koukají se po štíhlých a prsatých holkách a ne po mě
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
ale s briskem jsi urco moc pekna..
ja nejradej sedim doma pod pergolou :grinning:
23. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
holky, já se stydim taky, takže je to jedno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: konečně jsem objevila plavky, který jsou i na mě, což je co říct, ale ta cena je brutus..takže příští rok až :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani: jak je těhule? :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky siss , no snažím se, mimo toho že funím, bolí mě pánev, tvrdne mi břicho a pálí mě žáha, tak ani nevím, že jsem těhu, prakticky ani si to nemužu užít, pže jsem v jednom kole, Janina řádí a nedá mi chvilku, je to děsnej závislák, jsem jí ted chudáka musela seřvat, abych si vubec mohla oholit podpaží, nechci to dělat před ní je hrozná opička a tak nechci aby si hrála s žiletkama a podobně....

ha tak tatínek pujde s náma, sice nadšenej nebyl, ale po minulé scéně si asi nedovolil říct ne....tak jdu sbalit věci a jdem se koupat....
23. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
jani..tak si to uzijte
ja jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.