• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-uzijte si koupak-a mas pravdu vyprdni se na lidi.Hlavne ze se libis tatkovi :wink:
Adel-vsak ty krasne hubnes-kolik uz mas dole? :slight_smile: :wink:
Siss-vzdyt jsi jak lanka,proc se stydis?Ja mit figuru jak Ty tak chodim po plazi stestim snad nahata :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
My az se Ondra vyspi atk pujdem na zahradu do bazenu.Tam jsem za plotem a moc lidi na me nevidi :slight_smile: :wink: :wink:
23. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ani..sedm ted jsem na to trosku prdela :angry:
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Ale i tak super-to uz musi byt hodne videt :wink: :wink:
23. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
nanda: já jsem sice hubená, ale mám hnusný povislý kozy..a děsný striatý vysušený břicho :unamused: takže se stydim taky, ted jsem konečně našla i-net, kde mají plavky i na mě( podprda 70E :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale jsou dost drahý, přes 2tis., takže to už nemá cenu..tak možná příští rok se budu konečně asi po 5 letech koupat :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

to je dnes humus venku, co :angry: ještě, že zítra má být už normálně, tohle se fakt nedá :grinning:

no já jsem se taky ještě koupat nebyla, jedině v tom bazenu s malým, jak jsem chodila a to jsem měla plavky v celku, ve dvoudílných bych nevylezla :sweat_smile: :confused: no ale příští rok chceme k moři, tak musím to břicho dát dolů, taky mě deptají ty mlaďuonký hubený holčiny s pevnýma čtyřkama :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, no super, 7kg je paráda :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Siss-no jo no-kazdy mame neco-to se neda nic delat :confounded: :wink: :wink:
Ja mam zase veliky kozy asi jeste v normalu-teda kdyz si vezmu dobrou praskacku jinak bych za chvilku mela strudly :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:No a velkej pupek,tlusty nohy a prdel-proste jsem cela kredenciozni :angry: :angry: :grinning: :grinning:Sice jsem nikdy hubena nebyla a uz asi ani nebudu a vim ze bych se sebou mela neco delat-ale kdyz ja jsem takovej labuznik a mam rada sladky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ono asi fakt na letosni leto nema uz cenu si nic kupovat-ale jako 2000kc to jsou ze zlata ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
nanda: na hubený s velkejma kozama je strašně drahý prádlo, to se nedá svítit :unamused:
23. črc 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss-to asi jo-ja to neznam.Ja mam jen ty velky kozy a tamto neznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz jsme venku v bazenku tak je havaj-zase mazu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky , tak jsme doma, jsme se vyráchali jsem uplně hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u vody bylo fajn, i když ted odpolko už to byl masakr , jak to peklo,JAnina zase nespala, takže doufám, že po tomto zážitku dnes vytuhne brzy,

na postavu ted kašlu, sice mě to se*e , lae zase ne tak moc, plánuju s tím začít něco dělat, až budem na
domečku, nebude tam supráč a bude tam zahrada, tak začnu... čeká mě 30 kg dolů, ale nemužu moc nežrat, pže jsem pak nervní, tak abyh ty děti nezabila...

ježiši, jsem si sedla k PC tak malá meluzína už zase ječí, že tu nesmím sedět a ať jdu s ní..... :grinning: :grinning:co teprv až to bude duo :grinning: :grinning: :grinning:

ted mi napsla kamoška z práce že je v 6m.... :grinning:ty jo n ní to vubec není vidět, tak mám velkou radooooost.... čekají kluka... jsem jí akorát zdrbla, že mi to neřekla dřív, ale jsem blbka, vubec mě nenapadla souvislost , že přestala kouřit a na narozkách vubec nepila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Krasne ranko,
tak dnes jsem doma uplne sama a je tu nejak smutno. :unamused:
nasi vcera odjeli na chalupu a my prevezli risu ke tchyni do soboty, kde si ho dopol vyzvednem a pojedem na chaloupku za nasima. Jinak by tam na tyden mely bejt i deti obou brachu tak snad risa bude mit radost z toho srumce. :wink:

vcera odpol jsme jinak malem neodjeli, protoze se tu prohnala 1/4hod burina a shodila obr strom pres jedinou vyjezdovou cestu, tak jsme to museli vzit v protismeru jednosmerkou :sweat_smile: No nebyli jsme sami. Ale spadnout i neco tam tak fakt nevim jak by se dalo vyjet?
24. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahojky tak u nás noc nic moc, Janina v 1 bekala a plakala i u nás , tak jsem s ní šla zase k ní do pokoje a tam jí hodinu uspávala, ted tady řádí od 7h, je to o nerv, fakt jak nejsme venku a jsme doma, tak mi furt u nohy kvílí jak meluzína a furt si něco vynucuje, nejčastěji taťkovu kolu, ted právě, že sedím u PC a ona nechce rohlík k snídani a že chce sušu(sušenka :grinning: ).... no furt dokola.... :rolling_eyes:

dnes máme aspoň na dopolko prográmek jdu s kamoškou do babykavárny , tak bude klid, si trochu pohrajou s jejím ročním klučinou.....

Hani to jste tam měli akční, tady teda funělo jak prase, ale naštěstí v pohodě..

Neviděli jste včera zoufalé manželky???? já jsem to zapoměla pustit a viděla jsem to až od pulky , ten manžel od té Linet taky umřel????
24. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas to byla smrst jak blazen :confounded: :unamused:
Zlomilo nam to vetve na orechu a dlouho byl vyplej proud.Net jde teprve chvilku :unamused: :wink: :wink:
24. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době a doufám, že se máte hezky a až na ty smrště jste v pořádku :wink:

My jsme teď každej den u vody, máme tu takový přírodní jezero kousek za městem a včera jsme zkusili i nový aquapark, bylo to super a holky nechtěly z vody :dizzy_face: byli jsme tam až do sedmi :slight_smile: Jinak pořád bezúspěšně učíme na nočník, teroreticky to holky mají zmáklý - když se vyčůrají na zem, tak se jdou hned nabonzovat, ukážou na nočník a řeknou "tam ee", ale to je tak všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to program na celej den, pomalu ani nestíhám vařit a uklízet :grinning:
24. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Jinak postavou si trable nedělám, plavky si jdu dneska koupit teda nový, protože se v nich už úplně necítím tak jako před těhu, ale jinak špeka na břichu mně nemůže po dvou dětech nikdo zazlívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Honzovi to neva a ostatním je do toho prd :wink:

Renči, četla jsem, co se stalo Marušce, tak hlavně ať je brzo v pořádku a bez následků, to je hned taková nehoda :frowning2: když byl mému synovci rok, tak jsem ho měla na klíně a stáhl na sebe moje horký kafe, byla jsem z toho úplně hotová. Měl hlavně hodně popálenou ručičku na paži, asi dva roky musel nosit kompresní rukávek, ale dneska tam vůbec nic nemá, takže neboj, Maru bude určo taky v pořádku :wink:
24. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky..
ani..sedm je malo a na te me vaze to neni ani poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ja si taky kupuji pradlo pres 2tis..pac ja mam kosicky H coz normalne nejde ani sehnat :angry:

bzun..petan taky nechce na nocnik

haniku..je ja ti tak zavidim..taky bych byla rada sama doma :sunglasses:
24. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Kristi-tak u nas to je to same.Jde nahaty a sam se napraska ze udelal kakýýýýýýýý a ee ale na nocnik proste nepujde :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning:
Adel-7 je zacatek uvidis ze za chvilku to bude super znat :wink:
Ja jsem taky rada doma sama ale pak uz se mi styska :wink:
24. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Tak se loucim -nasla jsem si min.tyden brigadu.Odpovedela jsem na uklid a dnes mi pani volala ze budem uklizet vytop.sklepy.Tak jsem rada pac kazda koruna se hodi :wink:
Tak zatim ahoj a vecer pisnu zazitky :wink:
A zitra uz si jedeme pro Stepanka :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Adel, Aničko, ono to chce asi fakt čas s tím nočníkem, aby prcci na to dozráli. Kámoška učila svoje dvojčátka od roku a půl několikrát neúspěšně až to nakonec vzdala, teď ve dvou letech je posadila na nočník a během dvou dní jsou přes den úplně bez plínek. Asi na to musí být ta správná doba, ale když my máme 2 roky v listopadu a to už bude na učení zima, proto to nechci zatím vzdávat :unamused:

Ani, fajn, že máš brigádu, tak se moc nesedři :wink:

Tak já mám utřenej prach, vysáto, umytý nádobí a holky pořád chrní, ještě převlíknu postele asi a pak ve 3 dorazí hlídací teta a já vyrážím do města, koupit plavky a nějaký šatky, už se těšííím :dizzy_face:

Jinak zítra jedu s kámoškou na celej den do lázní, chlapi naznali, že si potřebujem odpočinout od té mateřské dovolené, a dostaly jsme poukazy - máme tam různý masáže, zábaly, koupele, no muselo to stát prachů jak šlupek, ale nechtějí prozradit, kolik :slight_smile: oni zatím budou celej den hlídat děti, no pěkně to vymysleli zlatíčka naše :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
bzun..ty brdo ja bych hned nekam vytahla paty...nahlas zavidim :grinning:
no ja jsem taky chtela ucit ted pres leto kdyz je pekne a ne v zime :confounded:
24. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojky dneska den docela ok, byly jsme s kamoškou v kavárničce, Janina si pohrála, ted se trochu prospala, ale asi špatně, pže zase kvílí....

Bzun, je já taky závidím, já bych frčela hned, mě by stačilo jen na chatu do lesa , bez dětí a pupku s kamoškama a vínečkem, jako za strejch času, klidně jen na víkend, nic nedělat, jen kafíčko, vínko, rychlý jídlo a zelenej les, to by mi stačilo , tak za rok za dva... možná...
no moc moc si to užijte, je to krásný.....

jinak se mi moc líbí, jak mužeš vysávat, když holky spí, to ba u nás asi neprošlo, to by Janina byla hned vzhuru...

tak valim J se tady dožaduje pozornosti, jdu jí udělat pití a svačoveču a jdem si pohrát...možná i na chvíli ven, je příjemně pod mrakem....
24. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak jsem zpátky z nákupů, mám nový plavky, sukni, nějaký trička a legíny, pak jsem nakoupila mamce a neteři dárky k narozkám a holky si to zatím s tetou moc užívaly, nakonec se vrátily až v půl 7 a mají spoustu zážitků, pořád o tom ještě mluví a na spaní to zatím nevypadá :wink:

Jani, Adel, já se na zítřek tak těším, fakt mám zlatýho chlapa, že to tak s kámošem vymysleli, no třeba vás taky ti vaši někdy překvapí :wink:

Jani, já vysávám první půlhoďku, co holky usnou, to jsou zaručeně tuhý :wink: ještě nikdy se nevzbudily :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
U nas uz se spinka :wink:
Jj,jak pise Kristynka-ja taky muzu vysavat prvni pul hodku to spi nejtvrdejc :wink: :wink:
A uz tu mam problem s penzionem Vysocina-pani spletla moje jmeno napsala Rydlova-nevim jak na to spletla.Pry kde mam VS-zadny jsem nenasla a chtela poslat kopii vypisu-nastesti jsem ho nevymazala a poslala opet.Tak jsem zvedava co vymysli tentokrat. :wink: :confounded:
Asi je toho na ni moc-ale me to zase tak moc nezajima. :confused: :confused:
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Kristi-uzij si lazne-zaslouzis si je :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
U nás už se taky spinká :slight_smile:

Ani, díky :dizzy_face: Co brigáda, nejseš moc sedřená? :wink: Jinak teda paní je fakt nějaká divná, uvidíme, jak to tam bude probíhat, snad nám nepokazí srazík :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Kristynko-vse nej,nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No brigada docela makacka ale myslela jsem ze to bude horsi.Hlavne jsem tam byla jen 3 hod a to je malo korunek,tak snad priste to bude na delsi dobu :wink:
24. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
JJ,pani je opravdu asi posuk.Tak snad to vyjde.Ale poslala jsem ji teda zalohu 1462 kc tak jsem psala ze jedu i s rymou s klukama-tak ne aby jste nas pak ukamenovaly.To uz propadnout nenecham :confounded: :confused: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Hodila jsem par fotecek tak juknete :wink:
A ted jdu hodit sprchu :slight_smile: :wink:
24. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holkýýýýý!!! :slight_smile:

Tak mám konečně PC v kuchyni, takže tu budu moct být s vámi častěji :slight_smile: Dřív jsem měla smůlu, bo když byla Mája vzhůru, tak to bylo peklo si jít sednou k PC, plazila se po mně a chěla taky psát, vypínala mi počítač, nebo kvílela,ať toho nechám a jdu si hrát :frowning2: No a když spala, tak jsem taky PC nemohla zapnout, bo by ji tu ťukání na klávesnici a světlo z obrazovky budily.... ale pořád mám teda můj starej počítač, který umí občas pořádně stávkovat.

AHoj Kristínko!!! Vše nej k svátku!!!!!! To musela být prima, takhle nakupovat!!! Já od porodu neměla plavky na sobě a teda je fakt, že na to nebyla příližitost a taky moje postava je poněkud kredencovatější, nëž předtím. takže bych se do svých starých nejspíš nevlezla. Respektive vlezla, ale dost by mi toho přetíkalo kolem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Lázně teda taky upřímmě závidím. DOufám, že pak poreferuješ, jaké to bylo :slight_smile:

Včera jsme byly na dalším převazu v Ostravě... a teda já tam brečela víc než Maruška, když jsem viděla, jaký to má hrozný :frowning2: Sundávali ji puchýře a odumřelou kůži. Vypadalo to fakt děsivě. Doktorka ale říkala, že ji to určitě nebolí. Dali ji tam umělou kůži a zase zavázali. Máme přijet zas příští čtvrtek a to by prý už měla mít zahojené. Byla tam tentokrát jiná MUDra než minule a teda taky říkala, že v dospělosti by to nemělo být znát. Doufám, že to tak opravdu bude. Ale stejně si beruška moje milovaná toho už musela kvůli mojí blbosti vytrpět... :frowning2: Naštěstí se vždycky na výlet vláčkem těší, na nádraží ukazuje na každý vlak a chce nasedat a pak si to cestu do Ostravy a zpět vychutnává, usmívá se a je v sedmém nebi. Tak aspoň že tak. Ale raději bych s ní podnikala výlety vláčkem jinam, než do popáleninového centra!!!!!!

Aničko, Ty jsi teda fakt superžena!!!! Co všechno stíháš a ještě brigáda. Klobouk dolů!!!!!

Holky, to počasí je fakt divný. NEjdřív hnusná vleklá zima, pak pořád vítr a ty teplotní skoky!!! Jeden den 32 a druhý den 20. A o bouřkách a přívalákách ani nemluvím. To je děs!!!!

Janičko, taky si občas říkám, že bych brala víkend bez Maru, odreagovat se, zapařit :slight_smile: Ale ještě si na to chvíli počkám. Pořád ještě kojím, nehrozí proto, abychom strávili noc každá někde jinde (vstává denně kolem páté a ihned po čůrání se dožaduje svojí dávky mlíčka a závislačka je schopná ráno cucat i hodinu, což mi nevadí, protože já u toho v pelíšku podřimuju). NO a tím pádem u mě nepřipadá v úvahu ani alkoholový dýchánek. No, ale příští rok touhle dobou už to snad bude jiný :slight_smile: Ale chci letos absolvovat aspoň jednu nějakou vesnickou tancovačku, zamlátit hlavou, zatrsat :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli se mi to povede :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jo a my máme další pokrok v odplenkovávání. Nejenže je už celý den bez, ale dokonce už má tři noci po sobě suchou plínu a ráno hned po probuzení volá maminko aaaa a krásně se vyčůrá na hrnec. Takže ještě chvíli počkám a bude plínkám nadobro konec. A to mám doma pořádnou zásobu,takže je budu muset prodat. Dokonce se nepočůrala ani u doktorky na tom převazu. Na cestu do OV ji ale dávám takové ty plenkové kalhotky, co jdou krásně na čůrání stáhnout dolů, aniž by se musely rozepínat. A jsou vždy suché, čůráme na travičku. Jediné, čeho se obávám, aby nezahlásila maminko aa ve vlaku. NEvím, jak ji budu vysvětlovat, že tentorkát může do plínky. Mám strach, aby z toho neměla zmatek v makovičce, ale prostě nedovedu si představit, že bych ji za jízdy ve vlaku držela nad hnusným záchodem. To bych fakt nedala. Ale včera jsme kvůli čůrání musely vystoupit z tramvaje.... bo dvě zastávky po nasednutí zahlasíla aa a tak jsme prostě musely uzas ven... tam se vyčůrala na travičku a šup další tramvají jsme pokračovaly v cestě. Stejně jsem zvědává, jak to bude v zimě. Holky, to bude děs je vyslíkat v mrazu a dávat čůrat. Protože to budou ještě malošci a ti prostě nepočkají až na čůrání nebo kakání v teple domova. My už teda jednou kakaly venku, posbírala jsem to po ní jak po pejskovi igelit. pytlíkem a vyhodila. Přišlo mi to ale komické :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Aničko, koukala jsem na fotky a teda nočník má Odrášek paráááádnííííí!!! A super úsměv!!!! A Štěpánek vypadá na té fotce jak je před odjezdem na tábor strašně dospěle, ale hodně moc!!!!! Jsou kouzelní, bobci :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.