• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Ani, teď jsem hlasovala znova a má 4,4...

Já dělala recept z netu a nic moc :confounded: kuřecí s ananasem, podlité anans.džusem a s rýží a nic moc teda, Daníkovi to chutnalo ale nám moc ne..

Jani, no taky bych byla pro ten skatebort..a když pojedete na výlet, tak vezme Janinu Michal na koníka :wink: Vždyť už ve 2 letech bude chrupat chvilku po O, nee :confused:

Katuško, teda to je fakt strašný tohle!!!Moc mě to mrzí a ráda bych poradila, ale nevím co...nikdo v okolí tohle nemá..moc na vás, hlavně na Tebe myslím, musíš být statečná :pensive:
7. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Holky tak golfky jsou prodane a pryc :grinning: :grinning: :wink:
Babovka se opet utrhla takze zustavam u sve mramnorove klasiky a je to :angry: :angry: :angry:
Miso-dekuji moooooc-jdu juknout :wink:
7. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Jinak u nas je jak na jare o Velikonocich-takze strojim Ondru a jdeme ven :slight_smile: :slight_smile: Stepa uz tam lita jak meluzina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: spinavej jak dobytek ale co uz nadelam-nic no :frowning2: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
ahojyky..tak u nas bylet katastrofa.. :angry: mojeho jsem poslala do riti a at na me do pondeli nemluvi..

tak ja neho cekavam i 5 tydnu ted teda 4 tydny a on me dneska rekl ze nas veme na vylet..ja se tesila jak tele ..tak jsem oblekla maleho a pri tom jsem spalila buchtu a pak teda ze jedem.dojel na benzinku tam 45 min.cekani na mycku :angry: :angry: pak teda slavnostne vyjedeme ze pujdeme na prochazku po meste a na pohar..a pak teda zbudim maleho nasansituju do kocaru a jedeme na pohar..kavarna byla zavrena a tak ze pojedeme dom..cca vylet po meste 5 min...tak ja se cesu a maluju a buchtu spalim kvuli nicemu..to byl teda vylet..s takovou se na nej muzu rovnou vysrat..mam toho plne zuby..
7. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Ade to je pech, tak jste si měli koupit něco dobrýho domů...

my jsme ráno byly nakoupit bez taťky , je nemocnej a znáte chlapy, když mají rýmečku a teplotku...takže je pomalu na umření, pak jsem uvařila a Janina ted usla, tak dávám kafčo a oddech... možná pujdeme ještě odpolko ven , ale už jen okolo domu nikam daleko...

Já právě nevím s tím kočárkem, jestli mám ted koupit Janině na jaro golfky a nebo to přežít v té velké příšeře, co ted máme... nebo jestli počkat a koupit pak sourozeneckej, vím že kamoška pak nemohla nikam jít , pže jí malá po O spala... Janina je taky spáč, spí ted ospolko 2-2,5h....a už vidím naši máti, ona by s tím skejtem nešla a s volně pobíhajícím dítětem a kočárkm taky ne, bála by se ...vzala by jednoho nebo druhýho....... asi se po nějakým začnu koukat, jenže musí se vejít do panelákovýho výtahu, ještě se mnou, to bude hlavní kriterium :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
My jsme doma z prochajdy-Ondra rika krasne auto a to na kazde ktere vidi :grinning: :grinning: :grinning: Jsme krasne vyfoukany tak pujdu za chvilku koupat a pomaze spat pac je strasne protivnej,malo spal :confounded:
7. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
ahojky, zdravím stále z pelechu :frowning2:

Jani to mi povídej, když chlap má rýmičku a teplotku, já to viděla minulý týden :grinning:
No ale abych nebyla nespravedlivá, tak mě je fakt taky mizerně a nejsem schopná ničeho. Dneska jsem jen uvařila a jsem vyřízená, nevím kde ten bacil Honza vyhrabal. Já doufám, že zítra bude už líp. Moc se mi stýska po muckání a hraní s Ondrulkou. Jsem celý den zalezlá v ložnici v pelechu, páč se bojím aby to fakt Ondrula nedostal. To raději ať mi je blbě o to déle, než prďolkovi.

Holky já vám tak závidím prochajdy, já byla venku naposledy v úterý, chjo :frowning2:
7. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
Jani, ještě jsem si vzpomněla, že jsme viděli takový kočárek, byla to trojkolka a místo koše tam byl takový nástavec, kde bylo to starší mimčo. Vypadalo to docela dobře, ale bohužel nevím jak se jmenoval. Tuhle jsme to s kámoškou okukovali a docela se nám to líbilo. Když se mi podaří zjistit značku, dám vědět :slight_smile:
7. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak mi to nedalo a bloumala jsem po netu a našla jsem ho :slight_smile: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=13266
7. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Luci-kocarek je krasnej taky uz jsem na nej narazila ale ta cena ta je teda zavratna-to je strasny jak se dneska vydelavaji penize :frowning2: :frowning2: :confused: :confused:
Miso-jj jsi hodna ze jsi hlasovala a bylo tam 4,4 tak se tam podivej ted uz ma zase jen 4 ja to proste vubec nechapu jak je to mozne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Je mi jasny ze Ty za to nemuzes,ja jen ze to vidite ze nekecam ze mu to tam fakt ubejva :confounded: :confused: :confused:
7. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj
my byli v tescu, koupila jsem si džíííny, konečně volné, zatím jsem nosila ty, co před těhu, ale šíleně mě škrtily přes panděro :grinning: teď jsem koupila o číslo větší a pohodáá :sunglasses: a spoďáry a podprdu a zase je na rok pokoj :grinning: :grinning: a 1300 v háji :cry: :cry:

Aničko, tak to teda nechápu, jaktože spadl zase na 4!!!Zítra zase odhlasuju a uvidíme, koli bude mít...

Adel, nečil se, však Petr nemohl vědět, že bude v cukrárně zavřeno!!!!Hlavbě, že jste byli pospolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No kočár je krásnej, ale cena teda trošku jinde :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
tak my jsme si do 17,30 schruply, pak si daly sváču a ted jsme byly ještě hodinu venku ušla po svejch tak +- kilák šikulka moje.....
no já to vidím na něco tak do 5 tis.... ale zatím budu jen koukat, kupovat až to bude aktualní :grinning:

jé taky bych potřebovala něco nového na sebe o prádle ani nemluvím , pračka mi žere prádlo, už mi chybí 4 kalhotky :sweat_smile: , ještě že mě taťka nepodezírá, že jsem je někde nechala :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
krasny kocarek..ten cerveny ale ta cena se me taky nelibi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..no kzyd se na neho tesim a porad cekam cele ty roky jak krava a on me rekne ze konecne spolu nekam pujdeme...a kdyz tam bylo zavrene tak nechtel jit ani nikam jinam..vdyt je tam spousta kavaren nekur.a pizza..a on rekl ze na pizzu nejde ze jsme 3 hodiny po obede..a ja jsem treba chtela jen na kafe..atd..
7. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
Jo cena je dost drsná. Já jen, že to vypadalo fakt super :slight_smile:

Jinak já už mám zvýšenou teplotu, mě fakt klepne :angry:

Adel já tě chápu, sice Honza není pryč, ale dělá stále do večera, tak že se taky moc nevidíme a společně strávenýho času je málo :frowning2: My jsme si plánovali výlet už minulý víkend, ale lehl Honza a tak jsme říkali tenhle víkend a zase jsem lehla já, jsem taky naštvaná, protože teď už zase budou jen pracovní víkendy a já budu s Ondrulou sama, chjo :frowning2:
7. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
nic si z toho Ade nedělej, já jsem byla dopoledne s Janinou ted s Janinou a kdybych taťkovi neřekla, tak tu ještě J lítá v čepici a budně... on má vegáč každej víkend ...já bohužel nikdy.... :angry: ted jsem nadhodila, že by se J měla jít vykoupat a taky se to nechytlo, tak holt jdu já......
7. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
jani..no u nas je to stejne ale s rozdilem ze on nas vidi po 4 az 5 tydnech..a me to mrzi :frowning2: :frowning2:
7. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
já vím je to těžký :frowning2: , on chce taky klid,viď má toho cestování plný zuby.... :zipper_mouth: a ty zase chceš aby se vám věnoval... ten muj má mateřskou opravdu dovolenou a ještě o vikendu odpočívá :angry:
7. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
No ale holky vy to delate totiz spatne :wink: Ja nic nenaznacuju ,proste mu to na ferovku reknu-dam priklad-Prijdem z venku a a zuju Ondrulu a povidam-Tak ho zatim svlikni a ja pripravim vodu na koupani-treba :slight_smile: :grinning: :grinning: Ted si tak uvedomuju ze ja vlastne zavelim,no ale to se neda nic delst.Funguje to a to je hlavni-preci nebudu na vse sama kdyz nemusim :grinning: :grinning:
Adel-a tu Pizzerii bych si prosadila a schvalne bych si dala poradne kolo od vozu i kdybych se mela pos..... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Miso a Tebe to necha hlasovat 2x?Me to pise ze uz to neni mozne pac z tohoto meilu uz jsem hlasovala-jsou to nejaky podvodnici-a uz jsem rekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Ja bych uz taky chtela tu novou bundu ach jooooo-ale dneska jsem vydelala tu 1000kc a myslela jsem ze to padne na ni a tatka mi ji zdanil a koupúil naftu,olej do auta a mam opet prd-musim to vykoumat jinak :grinning:
7. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
já vím Ani , ale musíš jít vždycky něco udělat, u nás to taky tak funguje, ale není to prostě tak, já jsem byla ted hodinu a pul venku a ty si ji ted vem já si jdu hodit kopejtka nahoru.... vždycky když se o ni o víkendu stará, je to proto že já dělám něco jiného, ne proto že já si chci taky odspočinout
7. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
No tak to jo no,ale tak nejak kdyz mu reknu ze jsem unavena aby si kluky vzal na chvilku ven tak si je vezme v pohode-sice se kolikrat netvari kdovi jak nadsene ale jde.Ja ho chapu ze je taky unavenej z prace ale on se alespon vyspi v noci bez jedineho probuzeni a nebo se hned otoci a chrni jak baryk :confused: :sweat_smile: :slight_smile: :wink: No ja si teda fakt nestezuju pac holky-zitra rano Z odjizdi s O ke tchanovcum a ja jsem doma se Stepou pac odpoledne jdeme na maskarni tak si uzijeme trocha klidu a uzije si ho babicka-ale ona rada :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: A pristi sobotu jdeme na veceri Tak kluci spi u babicky to bude supeeeeeeeeer.A v patek jdeme s babincem na vecu-ja budu porad jen zrat a nic jineho :grinning: :confused:
7. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Jani-tak ale na Tebe by Michal mel brat spesl ohledy kdyz jsi teda tehulka a jednou uz to dopadlo spatne-vrrrrrrrrrrrr ty chlapi jsou jak trubci opravdu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak už máš nacvičíno dopředu, tak mužeš, já ti zase zítra kliknu, ale klikneš mi taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
ne on musí brát ted ohledy na sebe, pže má rýmičku :angry: :angry: :angry: :angry: , jo jsou, dnes mě fakt sere....ale jinak ho miluju :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3529
koukni kolik tam zase mam a to mi MIsa opet hlasovala a mela jsem tam pry 4,4-tak ja tomu nerozumim.Jasne ze Ti kliknu :slight_smile: :wink:
7. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo ti ostatní poklikaj škodolibě 1, pak se z toho dělá aritmetickej pruměr...já ti klikla 10 ... pak až zítra , pže už mě to nechce pustit
7. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
tam taky klikáš všem 1 bod :grinning: , já jdu uspat, pak ještě možná mrknu jestli tam neusnu :wink:
7. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
ani..na ja se snazila a nic..
tak ja se loucim a jdu do vany a dodivam novu a jdu do hajan..dobrou :pensive:
jo ten nas smradoch jeste ve 20.20 nespal a ted jsem sla do loznice a spal v sede..dneska to bylo prvne s hodinovym revem :angry:
7. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Janina si Ade hraje ještě ted jdu jí dát do postele
7. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.