• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jinak taky funguje i nalanolínovanej kus látky ze 100% vlny, ale to už je větší investice, sehnat látku a lanolín vyjde určo na několik stovek (tak do 500,-), ten zase funguje jako ta ochrana matrace, je přírodní, prodyšná a nepropustí vlhkost....

tak a jdu :wink: uklidit a asi štrikovat na stroji, chci kamošce pro mrňouse nějakej svetřík a když nám to oznámila až v 6m tak už moc času není s mým tempem :wink:
25. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
:wink: Ahoj holky-v rachlosti sem kouknam :slight_smile: :wink:
Diky za privitani Stepicka :dizzy_face: Byl skvelej a vubec se mu nestyskalo :wink: Mam 5 pracek pradla-uspinil skoro vsechno co sebou mel :confused: :sweat_smile:
Miso-jasny budeme Vas cekat a uz se moc tesime.Jj, na Vysocinu jedeme taky tak snad to vyjde bude vse OK :sweat_smile: :confused:
25. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Jani jasný že já taky nedělám velký nákupy,nějak nejsem milionář ale takovej ten základ jako prve to určitě koupím.Mám výhodu v podprdách a košilích tak na tom ted ušetřím ale jinak taky kupuju jen vložky plínky a ty serepetičky pro mimouška.Jinak co se porodu týče tak já už se taky nemůžu dočkat.Taky semoc těším a hlavně doufám že budu rodit normoš jako prve.Tobě bych spíš když se neotočí doporučovala ten CŘ je to přeci jen pro kluka lepší.Ale to je na doktorech a na tobě.Já cítím pohyby a mlácení takřka všude takže náš mimouš se tam asi pěkně převaluje a plave si. :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Aničko to je supr že to Štěpík zvládl,no však je to velkej chlap :wink: já jsem zvědavá jestli někdy budu svoje děti někam posílat na tábory nebo tak něco. :sweat_smile: Já tábory nesnášela a ještě ted z nich mám noční můru a vlastně i ze základní školy,to se semnou táhne až do ted. :confounded: Ale třeba budu ráda že děti na čas opustí hnízdo a já budu mít chvilku klidu.Však mi to budeme trénovat na prázdninách na moravu až bude Paťulín větší :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Peti-ja jsem zase jezdila na tabory od 1 tr.a strasne se mi tam libilo :wink: Byla bych rada kldyby kluci jezdili taky :grinning: :wink:
To Ti verim ze mas radost ze uz budes mit hotovo-ja mam taky vzdycky radost :wink: :wink:
25. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aničko já byla na táboře 2x a nikdy více.Možná to je taky tím že jsem základku protrpěla a nesnášela ještě dnes se mi zdá o ředitěli a budím se spocená strachy. :frowning2: Ale třeba moje děti budou mít větší štěstí na učitele a lidi kolem nich.Bráchovi děti chodí do skautu a v pondělí jedou na 14fní na tábor.Jsem taky přemýšlela o skautu až bude malej větší :wink:
25. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
No ja doufam ze Stepa bude taky chodit do skauta :wink:
To je blby kdyz ma clovek spatne zkusenosti-ja jsem mela asi stesti a hlavne se svoji hubatou papulou jsem se nikdy nedala.Nekdy je to asi vyhoda :confused: :sweat_smile:
Tak se loucim a valim spat-jsem docela hotova-dobrou noc :slight_smile: :pensive:
25. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
HEzký večer přeji!!!

Jani, děkuji za radu, zkusím teda tu deku. Mě napadly podložky, protože vím, že kamarádky to použivaly. Já osobně nikdy ty jednorázovky neměla, ani když byla Maruška malá, takže jsem je v ruce nedržela. Díky za upozornění :slight_smile:

Aničko, to je bezva, že se měl Štěpánek fajn. Já byla na táboře jen jednou, a to mezi osmičkou a prvákem na střední, byl to tábor s výukou ruského jazyka :slight_smile: Ale bylo to tam super :slight_smile: Dokonce jsem tam byla zaláskovaná do jednoho Rusa :slight_smile: A dlouhou poté jsme si ještě dopisovali v azbuce :slight_smile: Dnes už si z RJ nepamatuju skoro nic a azbuka je pro mě španělská vesnice a to mám z ruštiny maturitu!!!!

Míšo, přeji příjemný pobyt na chaloupce :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jinak u nás pohoda,. celé odpoledne jsme byly venku s kamarádkou a její dcerkou. Krmily jsme Kačenky a byly na skluzce. Na písek žel kvůli Maruščinými bebí nemůžeme. Ale stejně dnes 2x pořádně sprchlo, takže by byl morký. Maru, když je v kolektivu dětí, tak je úplně zlatá :slight_smile: Proto si říkám, že by byl sourozenec fajn :grinning:

NO nic, valím setřít podlahu a na kutě. Dobrou a klidnou celou noc všem.
25. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Renči aspon jste si užili krásný den i bez písku :wink: dobrou a klidnou noc :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak stale z mobilu sakra!JANI,to je fakt hruza,co pises,hlavne s tou mamou!Ale je fakt,ze to ted taky pozoruju,ze je to horsi a horsi s tim odloucenim Danci a me.S babama nechce moc jit a kdyz,tak je za pul hodky zpet a pod barakem rve mamo,mamo..tak snad je tohle brzo pusti.Jinak super rada s dekou a rucnikem!Vsak to mas uz dobre zmakly,co?!Je skvely,ze se tesite obe na porod!Jste fakt statecne!Snad se Vladik otoci!Tak ja na tabory taky nejezdila,byla jsem jednou na anglickem tabore 2tydny,bylo mi asi 12 a byl to des!Nikdy malyho nutit nebudu,jestli nebude chtit...tak dobrou holciny
25. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
je já miluju tábory, jezdila jsem taky od 1. třídy, děcka co jsme jezdili jako parta, jezdí jako vedoucí ještě teď, takže plánuju, až nám bude Janině 5 a Vláďovi 3 nebo 6 a 4 tak začneme zase jezdit s nima, a já jako vedoucí, snad bude ještě kam....snad nebudou v tomhle ohledu po tatínkovi, ten přijel na tábor , večer dostal horečku z nervu, že je od maminky pryč a druhý den pro něj tchyně musela jet... nechtěl ani chodit do školky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Štěpíkovi tiše závidím, ja bych to brala všechno od znova... doufám, že moje děti budou chtět jezdit.....
25. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Renci,na chalupe je Hanka,hihi ja o chaloupce nepsala-alespon myslim!Ale diky,jedeme asi na konci pristiho tydne.
25. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak uz jsem na chaloupce, risa ani nechtel dovnitr, ...dostal holinky a hral si na zahrade (jen kdyz sprchlo a kdyz jsme ho sli prevliknout, tak musel dovnitr a to byl jekot :fearful: :confounded: :sweat_smile: ), ....a pak teda na vecer uz sel dovnit ...a to si hral se ctyrletym patou. :sunglasses: ...a pln dojmu usnul pred ctvrt hodkou. :wink: :pensive:
jen skoda, jak jsme si mysleli, ze tu bude celej tyden predetovano, tak houby. :unamused: ...svagrovky tata mel bouracku :frowning2: (nastesti se mu nic nestalo) ..ale auto to odneslo a ona je jedina, kdo ted s nim muze byt jako druhy ridic, takze terezka s honzikem nedorazej. ...a Pata v pondeli rano odjizdi a osmiletej Miska tu uz lita za jinejma kamaradama ...takze asi budem delat hlavne vylety. ..kdyz je tu na tyden radek. ...a ja to snad utapkam. :confused: :sweat_smile:

Ani, ja jsem taky hrozne rada jezdila na tabory ...jak na letni, tak na zimni. ...snad od prvni tridy jsem byla furt v tahu. ...ono zalezi na jakej tabor se jede a ten nas byl dobrej. ...za prve jsem tam mela dva brachy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...sice v jinejch oddilech ale byli tam ...a za druhe meli vzdy propracovanej program, takze nebyl cas se nudit. :wink: ..spis co si pamatuju mi vadilo, ze nam snad rodice poslali tak 3 pohledy za 3 tydny :sweat_smile: ..nejdriv jestli jsme dojeli, pak testovali jestli zijem a pak kdy prijedem. :sweat_smile: :grinning: ...a kdyz ostatni deti dostavaly pohled denne a pak treba balicky, tak mi to bylo lito. :zipper_mouth: :pensive:

Jani, jeee, to je dobra rada ..snad si to zapamatuju, az budem risu ucit spat bez plenky i pres noc. :confused: :wink: ...a co tvoje mati, jakpak to zvladla s janickou? :confused:

renco, tak to ja se rusky ucila rok a pul a tiskaci azbuka mi nejak utkvela v pameti. :sweat_smile: ...ale to je tak vsechno ...nikdy jsem na jazyky nebyla, ...vzdycky si zapamatuju tak prvni lekci ze vsech jazyku co me postihly a u toho taky zustavam. :sweat_smile:
jinak co se tyce zachodu ve vlaku. ...tak z nich mam stejnej pocit. :confounded: ...nechapu, ze s tim nemuzou nic udelat. :fearful: :rolling_eyes: ...nejprijatelnejsi verejny wc bejva u maca ...ale na prkynko si teda sednout, to bych radsi zhebla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
a noční sovy se vzbudili a jdou drbat :grinning: :grinning:

Hani jé vy už jste tady?Tak se teda někdy tady otoč ju? :sweat_smile:

Jani já jsem taky byla ten tip co se držel maminky ale tábor jsme zvládla do konce ale nikdy více a když mě naši vezli první školní den do prváku a pak odjeli tak já za hodinu volala bráchovi at si pro mě přijedou že tam být nechci.A oni chudáci nebyli ještě ani doma páč to bylo 200km :grinning: no a zvládla jsem tam být tři roky a osamostatnit se na intru a taky jsem si tam našla nynějšího manžela :grinning:
25. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Misulko, a co s tim netem mate??? :confused: ..to je od ty ctvrtecni buriny?? :fearful:

tak to u nas nastesti risa az takovej zavislacek neni. :wink: ...jsem se snazila, kdyz jsme ho dali ke tchyni, tete a nebo my mame, aby me moc nevnimal a nekam zalezu ....a treba jak byl od ctvrtka do soboty u tchyne, tak pohoda klidek. ...a i kdyz mu rikame, ze odchazime a ze se vratime treba zitra, tak nam v klidu zamava. :sunglasses: ...to spis ja brecim. :sweat_smile: :cry: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tady to zije,to se nemuzu odpojit,hihi..Hani jak delas ty smajli na mob.?Me se udela vzdy na zacatek textu a ne tam,kam potrebuju!Jinak ja nikdy na skoly v prirode a tabory nebyla,ale u me to bylo asi diky psych.problemum kvuli otci a byla jsem dost dlouho fixovana na mamu,tak v tom byl asi hlavni problem..jinak jsem vam jeste chtela rict,ze dnes byl snad nejlepsi den za cely rok a pul.Dnes byl Danik uplne neskutecne hodnej a uzasnej..tak jsem si to ted hezky zakrikla a zitra se z nej zblaznim,haha
25. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Peti, nekdy v tydnu, ju? :wink: ..urcite ti dam vedet. :slight_smile: ...ted vyvuzijem jeste toho, ze je tu Pata a tak trochu si chce hrat s risou. ...coz je zazrak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na intr jsem vzdycky chtela, ale jaksi byla blbost jit na skolu nekam daleko kdyz v praze jsou pomalu vsechny obory, ze. :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Hani závidím taky bych chtěla někam Patrička dát tak na den nebo dva.Já tak leda jen na pár hodin dolů k našim.Tchánovci si ho vzít nemůžou páč se na to ještě necítí a on je dosti malej.Nevím co by dělali uprostřed noci kdyby volal maminku a já byla 200km daleko :grinning: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Misul, smailiky tukam rucne. vetsinou dvojtecka pomlcka a pak druh smailiku, kterej chci, takze usmev nebo mraceni jedna ze zavorek. ...atd. :wink: ...to je jeste z dob zavislosti na netu :sweat_smile: ...si pamatuju jak se delaj. :wink: (a mimojine kdyz je pises na pc a tuknes na obrazek, tak se ti do textu prave udela ten znak daneho smailiku, takze si je az budes zase nekdy na pc zkus zapamatovat, jak vypada danej smailik a pak je muzes tukat na mobilu :wink: ) ..ale ted vecer uz sedim u pc. ..huraaaaaaa :grinning: :sunglasses: ..takze vyuzivam ikonky
...jeee, to je dobre, ze byl Danik takovej hodnouckej. :dizzy_face: ...a nezakrikla si to ...ted uz bude zlatej furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :wink:
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hani ok my tady budeme mít tu spolužačku manželovu tak v týdnu třeba to výjde a stavíš se.Jo holka já na intr taky chtěla a taky jsem byla ale první rok to pro mě bylo peklo dosti nocí jsem probrečela. :cry: Ale myslím si že dobře jsem se otrkala a taky jsem se naučila cestovat vlakem i busem a tak nějak mě to chytlo :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ale tak Danda taky neni az tak na me zavislej..jak jsem sla se segrou,tak zustal s mamkou u ni doma,za hodku sli spat a ani po me pry nevzdechnul..ale jak jsme tady doma,tak nechce od baraku beze me ci Petra..net jeste po tom vetru sel,ale od patecniho rana slus,psala jsem adminovi-ci jak ho nazvat a pry byl vypadek,ale melo by to jit..no nejde,zitra mu zavolam.
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
tak mi skončil Stripes a můžu jít spát.Snad ten náš rarach spí. :grinning:
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Peti, to je jasny. ...ja mam preci jen v tomhle vyhodu, ze tchanovce mam u ruky a risa je pro ne prvni vnoucek, takze jsou z nej vypleskly ..a tchyne se rada postara prave i pres noc. :sweat_smile: ...a ja zase abych ji moc do toho nekecala, tak radeji zmizim. ...protoze opakovat 100x dokola, aby na nej nesislala atd. tak to ji a risu necham jejich osudu. :wink: ....a taky musim rict, ze risa nastesti v noci maminku nevola.....uz nejakej ten mesic spi celou noc ...maximalne kdyz ma blbej sen, tak zaknuci, zajeci, ale to je tak na minutu dve a spi zase dal. :pensive: :sunglasses: ..ale cekam jeste problemy, az porostou petky. :confused: :unamused:
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Teda Hani,Ty jsi technik :slight_smile: tak snad to bude fungovat,jak radis:slight_smile:) no snad jsem to nezakrikla!Proste,jak ho neboli zuby,tak je to andilek!!Dnes si i tak krasne sam hral-hodinu!!a ja varila.
25. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hani tak Patriček je taky první vnouče tchánovců ale už ne poslední.Už mají dá se říct tři a čtvrtý na cestě :grinning: Jinak jako po O jde spát s mojí mámou chvilku brečí ale pak usne a i někdy sem tam ho měli na noc ale tak aby byl celej den a noc beze mě to ještě nebyl.To bude asi premiera až budu v porodnici. :sweat_smile: Když si ho naši vzali na noc tak jsem nemohla klidně spát tak nějak jsem se budila ale to je asi normální.Jsem máma tak to podvědomí to asi nějak vnímá že tam to dítě není. :sweat_smile: :confused: Tak stoličky nám vyrostli ale kolykátky to jsou nevím.Ted nám rostou dvojky dole a asi trojky nahoře.Jo malej se ještě v noci sem tam probudí a někdy spí i celou noc.Ale ráno vstane a chce ke mě takže maminka je maminka :grinning:

No a mě začla pálet žáha tak to balím a jdu to zkusit v polosedě zaspat.Tak dobrou a klidnou a Hani dej vědět :wink:
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak to funguje,sice budu umet jen tyhle dva :slight_smile: a :frowning2: ale tak to staci.Tak se taky loucim,dobrou a Hani hezky pobyt na chaloupce.papapa
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Peti, to ja se taky naucila po pze jezdit az se stredni. :wink: :grinning: ..ale samostatnosti nas rodice teda ucili uz od mala ...nevim jestli to tak zvladnu, ale chtela bych, aby zvladal risa od nas odlouceni v poho.

...jinak radek treba tabory taky nemusel. ...byl prej jednou a uz vice ne. ..takze myslim, ze u nas v tomhle asi bude vychovnej rozpor. :confused: :unamused: ...no kdyby byl risa v nejakym skautu, tak by to mozna bylo snazsi pro radka prekousnout nejakej risuv tabor..? ...my jako deti jsme jezdili od maminy prace a ty deti jsem vetsinou neznala, ted uz tohle moc neni, ..ale u skautu by byla vyhoda, ze by jel s lidma co zna pres rok. :sunglasses:

Misul, no je fakt, ze kdyz jsme ted prijeli pro risu, tak jsme tchyni potkali s risou na prochazce, tak me radek vyhodil z auta a jel zaparkovat, tak nejdriv risa orval to ze tata odjel s autem pryc a pak to teda rozdychal ...a pustil se tchyne a chytil se za ruku me a tchyni uz tu ruku nechtel dat. :sweat_smile: ..a to ja se risu ucim chodit tak abych ho za ruku nedrzela, ..aby si chodil sam. ..a ze za ruku jen pres silnici. ..ale jinak to bylo hezky...proste ze mama je mama :dizzy_face:
jinak ten admin je dobrej ..hlavne ze jemu to funguje :angry: :frowning2: ...tak snad vam to daj nejak do kupy ...bejt doma a platit za net na mobilu :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Peti, urcite dam. :wink: ...tak to risa ma rad nasatesti svoje, takze i kdyz se rano probudi, tak se rozvaluje v postylce u sebe. ...mezi nami spi nerad. ..nastesti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :sunglasses: ...dobrou

Misul, jojo, zuby jsou svi*e :angry: :sweat_smile: ...tak at mu to andilkovstvi chvili vydrzi. :wink:
..diiiky. ..no ja bych chtela bejt na chaloupce co nejdyl. ...pokud mozno s mensimi prestavkami cely srpen a pak hura na srazik. :wink:
tak jeste napisu par smailiku, snad ti neco z toho utkvi v pameti :wink: : osmicka pomlcka usmevava zavorka ) - :sunglasses: , osmicka pomlcka mracici se zavorka ( :rolling_eyes: , dvojtecka pomlcka mele p :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dvojtecka pomlcka velke N :sweat_smile: , dvojtecka pomlcka velke D :grinning: strednik pomlcka usmevava zavorka ) :wink: , male x pomlcka usmevava zavorka ) :dizzy_face: ....a dobrou
25. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahojky..tak jsem vas docetla

petan je zatim v klidu a ja jsem si ted delala nehty pac jsem sama doma a trosku nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tak ja sezeru meloun a povalim spat :grinning:
25. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.