• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky :wink: -tak u nas noc krasna.Ondrasek spinkal celou noc.Posledni dobou to jde.Nanejvis kolem te 3hod se napije a pak opet chrupka.Jenom vstava dost brzy-ale dnes treba skoro v 7hod coz je slusny :wink: :wink: :wink:
Hani-uzijte si chaloupku :wink: Ja uz se taky tesim na sraz-tolik moc tak doufam ze bude vse ve fajnu :slight_smile: :wink: :confused:
Miso-dorazis jenom s Danikem a nebo i s Petrem? :slight_smile: :wink:
Teda holky-vcera Zdenda+bracha vcera ryli na hrbitove aby se mohla ulozit konecne ta schranka s urnou do zeme a nasli tam kostru-teda jen zbytky :unamused: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drive se pohrbivalo do zeme.No bracha z toho byl uple v pr.....i :rolling_eyes: :confused:
26. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Hezké nedělní ránko :slight_smile:

ANičko, vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile: Ať Ti všichni Tvoji milovaní kluci dělají jen samou radost :slight_smile:

Vše nejlepší i malé Aničce Bzundičce :slight_smile: Maruška posílá pusinku :slight_smile:

NO, to s tou kostrou to je síla... ale docela se to dalo předpokládat, když se jedná o hřbitov. Spíš by byla náhoda, kdyby nic nenašli.

My noc dobrá, jako vždy. Budíček ale ve 4,30, hlásila aaa a krásně se vyčůrala do nočníku, pak jsme zalehly do velké postele, dala si prsíčko a spaly jsme do půl sedmé. Teď kouká na Teletabíky na Barandově a pak vyrazíme na nákupy do Kaufu a Jysku.
26. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojky tak u nás se řádí od půl 7, ted zase stávkuje a odmítáme chleba k snídani a ze vzteku, že maminka sedí u PC a nechce jí vztít za sebou na stul se pocčurala...ted má to čurání na mě jako takovej bič, začnu věšet prádlo přijde, že se jí chce, začnu vařit, přijjde že se jí chce.... jen aby upoutala mou pozornost a vymanila mě od práce, tak musí nutně na wecko... je to prevít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak noc dobrá ani vzhuru nebyla, jednou žuchla z postele , tak jsme jí dali na postýlku a chrněla dál....

včera to s babičkou zvlídly, sice nevím podrobnosti, babička nechtěla nic prozradit... JAnina má krvanej šrám na noze, ale babi nevěděla, kde k tomu přišla, prý vubec neplakala... se slovy je celá tak se nestarej jsme ukončili hovor... no co na to říct....

ježiš Ani já bych taky byla v pr... člověk to vidí 1000 x v kriminálce ale takhle na živo.... by mě kleplo

nic jdu to tady uklidit a nevím , co budeme dělat.... dám si kafčo a vyrazíme ven, chtěla bych jít na houby ale nevím, je zima, jestli něco vyrostlo
26. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Bracha se Stepankem a Maxcikem sli na houby tak jsem zvedava co donesou :wink:
Ja uklizim a peru a vesim pradlo coz je ocistet je toho tolik moc :frowning2: Jeste se chystam zehlit.Mam na to klid pac Ondrasek odjel se Zdendou ke tchanovcum tak valim neco delat.
Renci-dekuji moc ke gratulaci a psamo preju vse nej,nej i Anicce od Kristynky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoooooj

už to frčí :dizzy_face: na PC :dizzy_face:
Aničko vše nej k svátečku, zítra Ti popřeju osobně a dám Ti velikýho hubana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně moře zdravíčka, štěstíčka a spokojenosti :wink:

jdu vás dočíst
26. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
No jo ještě Aničce od kristýnky přejeme také vše nejlepší, kočičce naší :dizzy_face: :dizzy_face:

no s hřbitovem to je hnus :pensive: :fearful: to by mi taky bylo nepříjemný, mě se stalo, že jsme byli jednou s kámoškou taky na hřbitově a plely jsme na jejich hrobě a já vykopla ze země asi kus protézy se zubama :sweat_smile: :sweat_smile: taky velmi příjemné :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

HANÍÍÍ, téda díky za ty zkratky, jdu si to někam napsat!!!!!! :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
jo a přijedu jen s Daníkem, Petr je v práci :wink:
26. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Miso-jj na hudlanka uz se tesim :wink:
Ja jsem tak nejak poklidila a jdu na to zehleni-ale tolik se mi nechce :frowning2:
26. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc opet nic moc

ted uz jsme po O a petan sel spat ani neprotestoval

Anickam vse nej nej nej..petan posila hubana :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas budicek v 8:30 :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses: ...a je tady vetrno a chvilema slunecno, takze parada. :sunglasses: ..dopol jsme pousteli draka. ...tak nam nejdriv jednou ulitl do pole a podruhe zustal viset na smrku, ale nastesti tu mame vysokej zebrik a jeste nejakou rezacku na tyci, tak ho odsmikli. :wink: ...risu nejvic ale bavi tahat za sebou auto na provazku a nebo se houpat. ...je fakt houpaci maniak. ...dokaze tam sedet pul hodiny a stejne se mu nechce dolu :sweat_smile: ...za chvili s nim jdu ale zalehnout k odpolednimu spanku. ...k obidku si dal obalovanou cuketu a moc mu chutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak jsem mu jeste dala trochu prostor aby mu slehlo a nesel spat s plnym zaludkem. :slight_smile:

Anicko, vsechno nej.. nej.. k dnesnimu svatecku. :dizzy_face: ...vidim, ze si ten svatek dneska uzivas v pracovnim duchu. :sweat_smile:
..jinak mit zazitek jako zdenda, tak me klepne. :zipper_mouth: :rolling_eyes:

..a preji taky vse nej.. nej.. Anicce od Kristinky. :dizzy_face: ..myslim, ze ta bude mit krasny darek v podobe vraceni zrelaxovane maminky. :grinning: :sunglasses: :wink:

Misulko, huraaaa ...tak hlavne ze to funguje. :wink: ..a musela si adminovi volat a nebo se stacilo vyspat a samo to nejak nabehlo..? :confused:

jani, no tvoje mama je fakt super. :angry: :unamused: ...priste prijde janicka se sadrou ..misto sramu ... a taky bude rikat, ze je dulezity, ze je cela...?? :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
je taky se připojuju, ani jsem ANičce k svátečku nepopřála....

tak jsme taky byli na houbách, ale asi jen 30 minut, pže JAnina byla v lese protivná a pak usla, ted jsem zase protivná já, pže se vyspala 30 minut v autě a od té doby tu dělá jednu hovadinu za druhou...nenašli jsme téměř nic....asi tak na zítra na omáčku...

HAni ani to nebudu komentovat, ráno si šla matka jen před barák do večerky pro cigára a vzala JAninu s sebou a vrátili se s boulí na čele jako prase, protože jí prý JAnina nechtěla dát ruku a spadla a narazila sousedům do futer, já to prostě říkám, oni si s ní neumí poradit, motivovat jí a přesvědčit ji, no a JAnina došla v pohodě, babička tady podávala jako vždy srdceryvný oskarový plačtivý výkon o tom jak je jí to líto, ale že JAnička jí nedala ruku... já jsm to ani nekomentovala, jen jsem jí řekla, ať se uklidní, že to má JAnina sice škaredý, ale neřve, že ze světa kvuli bouli nepujdu a jí nic nevyčítám,a ať tady nedělá scény a nenervuje mě....

já prostě fakt k nim nemám duvěru jsou naprosto nechopní oba dva a já jsem unavená z toho všeho, z toho , že je nemužu nechat ani samotný, že tatínek čumí do PC a dítě počurá celou předsíň než pověsím prádlo a není schopen jít víc jak na 20 minut ven, že babička není schopná jít s ní ani jednou ven, protože je levá jako prase a děcko jí vždycky někde spadne, protože jí prý neposlouchá, sere mě že jí dává na nočník nebo na kýbl čurat, když umí JAnička bez problému chodit na záchod, ale to by bába musela zvednout prdel z gauče a dojít tam, tak si to dá k noze a je klid....

a nejvíc mě sere že jsem pak z toho všeho nervní a odnáší to JAnička.... tatínek si po O schrupl a ted se vyhajal a funí mi tu za krk, že chce jít na PC, tak musím jít a asi pujdu ven, no co mi jinýho zbývá.... tak se mějte ...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , mám zase nějakej zprdele den, ale pěkně jsem si tu ulevila a zanadávala
26. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Jani :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Copak mamka s tou je furt stejny a jiny to asi nebude ale Michal me teda dorazi-to jako fakt teda :angry: :angry: :angry: :angry:
Hani-jj ted jsem dozehlila 8 pracek a jeste mam dve na snure-chjoooooooo :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
26. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoooj,

tak jsem v rádiu slyšela reklamu na Sconto, že mají o víkendu 20% slevy na vše a tak jsme vyjeli :grinning:no a utratili jsme zase pár papírků :grinning:ale jsem spokojená, máme to z krku, už to řešíme celkem dlouho a ještě jsme díky slevě ušetřili 5 táců za 2 skříně a postel se stolkama!!!!Hned se musím pochlubit, fakt mám radost :dizzy_face:

http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/jet/0 do předsíně

http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/giovanni-strada/0 není to přesně tato, ale dekor stejný, akorát skříň bez toho mléčnýho skla, je celodřevěná
26. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Hanči, stačilo se vyspat :grinning:

Janičko :angry: :frowning2: :cry: mě to tak štve za tebe, kdybys alespoň nebyla těhu, ale takhle Tě furt deptají, teď už oba a nemáš ani chvíli odpočinek :confounded: fakt je to na pytel!!!A Michal mě taky překvapuje, vždyť byl ještě do nedávna tak zlatej!!!!! :fearful: :fearful: co se s ním děje?????Ho asi s Aničkou a Hankou v září zpracujem, co holky???? :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
A pro Dáňu jsem nejdřív uvažovala rovnou nad velkou postelí 90x200 cm, celkem se mi taky ve Scontu líbila, ale vyšla by skoro na 5 tisíc :fearful: což se mi už zdá na naše možnosti dost, takže to asi vyřešíme Ikeou...http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 ta modrá verze a až bude prostě velikej k těm 160cm, tak mu koupíme velikou a to už bude i sám v pokoji, tak to prostě budeme řešit s tím přechodem z ložnice do pokoje, což nemůže být dřív, než bude umět sám bezpečně chodit nahoru na podkorví po těch blbých betonových schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to vidím až tak mu budou ty 4 roky+-
26. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
AHojky zdravím.Jsem total ko :angry: :angry: moje nervy dnes dostávají zabrat a to
fest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
tak si říkám že z téhle naší party je největší závislák na mamince asi náš mladej páč jako mě dnes akatuje pořád jen zalezu za roh :angry: Pomooooooc :frowning2:

ANičkám vše nej a nej a nej :dizzy_face:
26. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Ani, na co že to sjíždím z dálnice??????
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky jj, on je zlatej furt ( :grinning: on je totiž pořád stejnej, jen já mám hormony a ponorku, :zipper_mouth: ), jen když jsem chodila do práce a nebyla těhu tak jsem tady na tyto věci prděla, neřešila a protože jsem byla 10h pryč byla jsem ráda, že jsem doma, že jsme spolu, to stejný, když chodí do práce on, to se prostě povznese člověk nad takový věci, říká si celej den maká v práci, tak mu dám chvilku ať si taky oddechne, taky pak má člověk pocit, že se aspoň chvíli te JAnině "musí" věnovat (když je celej den v práci ), takže si fakt člověk užívá každýho volna ke společnýmu bytí, ale takhle když jsme všichni doma , tak je to prostě prachobyčejná ponorka, pže najednou si člověk říká, proč jen já mám pořád dělat to nebo ono, když je taky doma...no a z toho jsou všechny moje splíny a nasrávky.... ale prostě pomoct by mi mohl, když už je doma o tom žádná

ted jsem se poměrně venku uklidnila, tak se mi to kecá :sunglasses: , ale jak mě ti dva zase vytočijou, tak to bude nanovo...JAnina byla super, krásně jsme si to užily.... já vím jsem magor, ale prostě jsem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Míšo skříň je krásná, přeně muj styl.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
jo doufám, že tu dnes bude někdo, M šel totiž do hospody, tak mám PC pro sebe, JAnina si zatím hraje vedle s babičkou, venku se krásně vylítala, po koupání už se šudlala a tak snad pujde brzy spát
26. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Miso-skrine supeeeeeer :wink:
Jinak sjizdis v Mnichove Hradisti a na Jicin :wink: :wink: :wink:
Jani-jj ja jsem si tak myslela ze mate ponorku.Tak vydrz snad bude lepe :wink: :wink:
Peti-koukam ze vsechny deticky jsou zavislaci :slight_smile: :wink: :wink:
26. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak hurá Janina vytuhla, kde jste kdo :wink:
26. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ó holky díky :dizzy_face: jsme spokojení a i s cenou!!!!!To hlavně...

Jani, no jo ponorka je hrozná, to pak stačí málo a člověku ten druhej vadí i maličkostma, co normálně ne, to taky znám :grinning: :grinning:

Ani, jj Mnich..jsem už od zimy zapomněla...a teda přijedem napapný, tak nemusíš nic pro nás vyvařovat :grinning: :wink: :wink:

Jani, já krafat nemohu, neboť P.je u telky a zase by držkoval, že tu ťukám :angry: :grinning:
26. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, ani nestíhám dočítat, mrknu ještě zítra, jen vám chci napsat, že bohužel nebudem moci dorazit v září na srazík :frowning2: :frowning2: :frowning2: moje nejlepší kámoška se bude 5.9. vdávat a Honza jde jejímu příteli za svědka, strašně nás to mrzí, ale fakt tu svatbu nemůžem odmítnout :frowning2: zítra zavolám paní z penzionu a doufám, že nám vrátí aspoň polovinu zálohy, jak má psáno na svých stránkách. Už ale vidím, že s tím budou určitě z její strany problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad to z ní nějak vymámím :rolling_eyes:

Jinak lázně supeeeer, moc jsme si to s kámoškou užily a kluci taky hlídání zvládli :dizzy_face: ještě písnu zítra, papa, mějte se krásně! :wink:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Holky-pozdravuje Vas vsechny Martinka-Mikula :wink: Nema moc casu ma honicku s Adelkou tak nestiha :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Miso-jasnacka :wink: :wink: :wink:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, a děkujem moc já i Aninka za přání k svátku! :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Krisťulínko :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: to neee, já se na vás tak těšila :cry: :cry: tak to mě fakt mrzí!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já úplně přehlídla, že mají na stránkách i tu naší ložnici, tak ještě jednou :wink: je to přesně toto, akorát bez té komody http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/bruessel/0
26. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak u nas se uspava. :sweat_smile: ...no trochu pozde. ...ale risa spal odpol od pul ctvrte do pul seste ...a pak jsme byli odpol se podivat k tete na zviratka, ..maj bejka, telatko, 2 kozy a jedno kuzle ...to teda vypustili na dvur to kuzle a to jsem myslela ze nam za chvili nakopne risu. :zipper_mouth: :sweat_smile: ..ale v poho ...a risa byl nadsenej. :dizzy_face: ..a to jsme se vratili asi az v osm a pak jeste na chvili na houpacku, to by neprezil, kdyby se nezhoupl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..veca, cakani a uz bylo pul desaty
...jestli zitra vyjde pocasi, tak bychom chteli na cernou horu. ...lanovkou nahoru a peso dolu. ..tak snad to bude fajn. :sunglasses:

kristi, tak to je skoda. :frowning2: :frowning2: ...ale preci jen ...svatba vetsinou bejva jen jednou. ...a srazek snad jeste zpunktujem, tak se na vas budem tesit na dalsim. :wink: .....jen takhle tam budeme mit teda preklukovano :wink: ...to jsme meli jet radeji do teplic. :grinning: :grinning:

Misulko, krasne ste nakoupili. :dizzy_face: :dizzy_face: ...taky je tenhle styl muj salek :slight_smile:

Jani, no tak ponorka a tehu hormony ....to je taky blba kombinace. . :sweat_smile: .. :zipper_mouth: :unamused: ...ale jak pises, ..pomoct by mohl vic....proste prosedet pul dne u pc a druhou prospat a ven jit na 20 minut. :rolling_eyes: ...no ja bych teda vrazdila i bez tehu hormonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Jani-jak pise Hanka-souhlas :wink: :confounded: :confounded:
Kristi-neeeeeeeeee tak me opravdu teda mrzi-ale hodne.Nevestinky nase krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: A teda PO PRAVDE ANI ME TA SVATBA NEZAJIMA,CO SI TO KAMARADI DOVOLUJI :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Okamzite at si prehlasi termin :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 06:24  • Odpověz
Ahojky bré ráno, u nás noc OK, jen taťka přišel v noci z hospody (v pohodě a střízliv), ale jak ho JAnina uslyšela , tak se dožadovala taťky, tak spala s náma... ted chuďa jen ráno vstala na sebe shodila fotorámeček, takže vedele včerejší boule má ještě jednu a v ní dírku s krvavou tečkou od rohu rámečku a hned ve 2 vteřinách lezla z postele ke stolu a spadla z spostele, takže super začátek dne...

mě dnes bolí ta stydká kost, že nemužu ani krok udělat...

na oběd budou houbovka ze včerejších modráčku, mnam..... vypadá to, že bude pěkně....

Hani Ani 100% s váma souhlasím je to tak.....

Kristi to je škoda..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.