• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky,

tak na to ze se u nas slo spat pozde, tak budicek v 7.

Jani, tak u nas to zaclo taky hezky, risa furt opatrnej, tak ze schodu leze pozadu a ted jeden schod vynechal a slapl do prazdna a spadnul na dlazdicky :rolling_eyes: ..ale nastesti krom revu nic viditelnyho.

Ani :grinning: :grinning: :grinning: tak tohle kristinka nemuze ignorovat :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak jsme akorat na ceste na cernou horu. No chteli jsme o hodinu driv, ale nejak to nevyslo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Kuk, hezké dopoledne

dnes to vypadá na krásný, příjemný den, tak akorát :dizzy_face: My už jse připravení k odjezdu za Aninkou a klukama, Daník je venku s babí, až přijdou pomalu se najíme a vyrazíme...

Tak u nás noci tak nějak pořád stejné do 3 spí nehnutě, pak mlíko a dnes spánek do osmi :sunglasses:
Daník má poslední dobou mlíčkové období, pořád ho chce :confused: dnes měl v ty tři, pak v osm..někdy si místo oběda vyžádá mlíko a pak ještě večer, tak že by rostl?? :fearful: jinak nechápu proč ho pořád chce???
27. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Míši, JAnina má taky mlíko v lásce, ráno ho snídá a prakticky vypije mlíko a pak už tomu chlebu moc nedá, někdy když je odpolko unavená, tak jí ho dám a ona se pak uklidní a vytuhne a nebo když je jí zima, tak jí ho dám nazahřátí...asi budem mlíkovat ještě dlouho....
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky.
tak u nas noc desna...petan hore asi 4x a ja chtla zlucnikovy zachvat za jsem myslela ze si aj sanitku zavolam..nikdy se me to nestalo tak jsem ani nevedela ze jh to ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..ta skrin je uzasna ..presne takovou bych chtela

bzun..no to je skoda ze se nedostavis..

jani..ja to chapu..u nas je ti stejne..tchyne si ho neveme ani na 5 min :angry: :angry: :angry: nikdy si ho nevzala na hlidani a na nic..a petr je uplne pryc...
27. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Holkyyy, mě to taky strašně mrzí s tím srazíkem :frowning2: přemýšleli jsme, že bysme přijeli aspoň v sobotu večer a zůstali do neděle, ale to bysme asi neměli nic ani ze svatby, ani ze srazu :frowning2: oni to kvůli nám chtěli přesunout, ale už nebylo kam, na úřadě jedinej volnej termín a taky už mají zamluvený šaty, koně a všecko okolo, tak to je blbý, aby kůli nám všecko přesouvali. No tak snad příště, chjo, zas ty naše ženichy šikovný neuvidíme :cry:

Jinak jsem teď psala bábě maila a ještě jí i radši brnknu, protože polovic zálohy vrátí jen při stornu do 4.8. a to je za chvilku, tak aby si to náhodou nepřečetla za měsíc a nedělala problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu ještě vyrábět jogurt, dokud holky spí, možná nakouknu večer, mějte se! :wink:
27. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Kristi-jasny tak snad to vyjde priste :wink:
Miso-jsem rada ze jste dojeli v poradku a jsem mooc rada ze jsem Vas s Danouskem videla :slight_smile: :wink: Myslim ze to bylo prijemne ztravene odpoledne :slight_smile: Alespon pro me teda jo :slight_smile: :slight_smile: Uz se tesim na srazek v zari :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
tak u nas se akorat uspava. ..dnes dal odpol jen pul hodky v aute, kdyz jsme jeli z hor na chaloupku, chteli jsme ho jeste prendat do kocarku, ale to nezvladl ...takze vcera sel pozde dnes zase brzo. ...chudacek nas, ma v tom urcite bordel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak jsme se meli paradne. ...teda radek chvili hudroval, ze nikdy pesky uz dolu nejde, a ja byla rada, ze jsme vzali kocarek, protoze radek ho nechtel vzit a risa se nakonec 3/4 cesty vezl. :sunglasses: ...jinak z lanovky byl nadsenej. :dizzy_face:
..a odpol si hral na zahrade, pak zase na hodinu obsadil houpacku ...to je jak mor. :sweat_smile: ..a pak vece moc nedal, cakani, protoze byl jak prase z pisku a ted teda snad za chvili spanek. :wink:
zitra bychom mrkli na kumburk, jestli vyjde pocasi, takze tentokrate mensi vylet ...jen vybehnou, okouknout zriceninu a hybaj domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Peti, jestli nam risa cestou zpatky neusne v aute a nezapomenu vzit to dvd, tak bych ti dala pak chvili predem vedet, ze ti ho vezem, jo?? :wink:

Ani & Misulko, jeeee ...tak to jste se musely mit paradne. :dizzy_face: :sunglasses: ...a kluci si doufam hezky pohrali :wink: :dizzy_face:

jo a co se tyce mlika u nas. ..tak rano ho da jak kdy ...mezi 100-200ml ..tech 200 je maximum a to mu to trva treba i pul hodiny, ze to pije nanekolikrat ...zato vecer vetsinou da 300ml ...pres den mu ho nedavam a ani se po nem nepidi. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky

Ani, jj bylo to fajn odpoledne, akorát jsem ojížděla dřív, než jsem si původně myslela..ale kvůli tomu Danovýmu spaní, to bylo lepší, že spal tak brzo a ne třeba až v šest..no teď usnul a je to jako vždy, takže mu to usínání nenabouralo

Hani, no pohráli :sweat_smile: on Dáňa je takový vlk samotář, jako to, že jsou děti v blízkosti, je pro něj ok, ale jinak si hrát to nee, jako např.za ním přišel Ondra do bazénku a hned z něj Dan vylezl :grinning: :grinning: To je fajn, že si takhle parádně užíváte dovču :sunglasses: houpačka :grinning: tak to u nás vedlo na jaře, když to bylo něco nového, teď kolem ní chodí a nehoupal se už pěkně dlouho :fearful: jinak to mlíko u nás bylo taky tak, ráno a včer, ale najednou ho chce pořád..

No ale asi poleze další zub, ráno kadil 2x nevábně :grinning: a teď večer se zes*al :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: tak, že to proteklo až na kraťasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: museli jsme se vrátit z venku ihned domů do sprchy
27. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jinak já jsem sama doma, Petr odvezl tchána na Bulovku, ve čt v tom vedru přijel z práce na kole a mysleli jsme, že na něj jde infarkt..od pátku měl horečku, tak šel k Dr., měl krev v moči a tak Dr.usoudila, že zánět močáku, dala mu nějaký ATB, v neděli mu bylo líp a dnes opět horečka, sotva chodil a prý jak si lehne, tlačí ho plíce a kucká..tak jsem zvědavá co s ním je, s dědkem...

v sobotu jsem tu měla kámošku a tak jsme probíraly vše možné a mimo jiné její babičku od táty. ona jí nikdy neměla moc v lásce, byla na tu Hanku taková zlá...a tak jsme jí hezky zdrbly, já ještě říkám, že je už pěkně stará a že ty protivný lidi se většinou dožijou víc, jak ty hodný :sweat_smile: a dnes mi psala, že babi včera zemřela :pensive: :pensive:
27. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
tak děvy :grinning: kde jstééé, Petr už jede domů, tak mám jen chvilku...ani nepsal, zda jede sám, či s tchánem...
27. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak u nás už se taky konečně spí, my jsme dnes měli takovej nudnej den , dopolko vaření, uklid a odpolko jsme jeli do banky vyřídit nějký drobnost, pže ve středu jedeme podepsat smlouvy na koupi toho domku...

zítra jdeme ale za dětma do parku, tak si JAnina trochu pohraje a bude mít radost , že je v kolektivu...

nic valím do hajan, dopolko ´budu mít Janinu jen já , tak ať nepadnu.....
27. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak má obustranný zápal plic :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechali si ho tam, na týden určitě, spíš 14 dní!!A to měl mít teď dovču, hezká dovča :sweat_smile: :sweat_smile:
dobrou
27. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Miso-jj ja vim ze jsi psala ze by jsi jela az k veceru.No to se neda nic delat,hlavne ze hjsme se videli a byla pohoda.Priste treba s Hankou kdyz nebude bivakovat na chalupe :wink:
Jinak chudak deda,tak hlavne ze mu prisli na to co to je :unamused: :confounded: :confounded:
Jani-tak super ze to klaplo :wink:
28. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc celkem dobra jen 3x hore

miso..kolik stala ta skrin?a kde si ji koupila..je super...

preji pekny den..

holky nejezdite nekdo do chorvatska na "pas blink"nevim jak se to pise
28. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky u nás noc docela OK, vstávačka v 6,30 což byla pruda, ještě jsem se nemohla jít ani umýt aby neoprdelkovala za mnou, pak jsme se vztekaly u snídaně, prohrála jsem 2:0 jednou rozlila mlíko, podruhý šťávu a chleba si ani nekousla, ted jdu do banky a pak za dětma na hřiště, tak jde hladová...

je z tatínkem a už se mě dožaduje, takže jdu....papa :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky

u nás noc více než dobrá :dizzy_face: dnes se ani na mlíko neprobral a tak jse mu ho šla dobrovolně :grinning: v půl 6 udělat, aby ještě spal a neprobral se třeba v 7 a pak už nespal :grinning: z postele jsme se vyhrabali v půl 9 :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:

Adel, kterou skříň myslíš???Ta do předsíně byla před slevou za 9.999,- a rozměry jsou š/v/h 180 x 202 x 59 cm a ta do ložnice byla přes slevou za 10.999,- a š/v/h 212 x 213 x 68 cm a ve Scontu

Jdeme ven, přestalo pršet :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
U nas je dost pod mrakem a dost prsi :confounded:
Noc taky docela dobra,ve 4 45 jsem mu udelala mliko,taky ho pije cim dal vice a spal do 6,30hod coz je uspech :slight_smile: :wink: :wink:
Ted prisly od Jolany i s Mildou tak tady asi budd opet kongo :angry: :confounded: :grinning:
Jsem dnes strasne unavena,asi tim pocasim :frowning2:
28. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas noc taky dobry. ...nez jsme usli, tak si 2x zakricel. ..to jsme byli jeste dole u televize ..ale kdyz jsme sli zalehnout, tak se uz neprobudil a spal krasne az do 3/4 na 8 :wink:
jinak jsme vylet odlozili na zitra. ..tady je zatazeno od rana a i chcije. ..takze jsme vyrazili aspon na nakup. ..radek pro pivka do pivovaru, pak do lekarny a do pennaku. ..a cestou se zastavili za Petkou predat dvd ze svatby, tak doufam, ze ji z toho nekleplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a uz ma krasny brisko :dizzy_face:

Misulko, :frowning2: ..tak aspon ze to u tchanovce vyzjistili, co mu je ...a je pod dozorem lekaru ..a to uz snad bude dobry. :confused: :wink:
...jinak jak si psala o ty kamosce. ...no jen kdyby to byla baba od radkovyho taty ...tak je to jako od nas. :sweat_smile: ..ale myslim, ze u nas to bude jeste na dlouho. :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hani, no akorát vaše baba prudí víc, než prudila babka tý kámošky a bydlela sama....hele alespoň, že vaší nepustěj domů, to je hlavní!!!!!!!!!

Jinak tchánovce nějak neřeším :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive: o tchýni bych se bála ale jeho jsem nějak nikdy nemusela :pensive: :pensive: Petr byl chudák včera celej naprdlej, jakou dělal ostudu :unamused: a řekl mi, že jestli bude taky takovej, že ho mám odstřelit :sweat_smile: oni byli na plicním a jeli výtahem s chlápkem, co hodně kašlal a když vystoupili, tak otec Petrovi říká "co dělal ten debil" :pensive: a dost nahlas, tak ho P.musel utišit, že je na plicním a že teda asi jsou tam lidi, co mají problémy s dýcháním, že :rolling_eyes: no IQ .......
28. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky holčeny.Tak koukám Hanička to stihla dřív jak já :grinning: a děkuju ti za chválu mého bříška :slight_smile: :wink: jsem se vyfotila a hodím nějaký fotky do alba.TO aby jsme vyděli jak vypadá hrošice :grinning: :wink: :sweat_smile:

Jinak u nás hnus počasí a doma tak nějak normal.Martin natahuje fajnovou a zítra by se mohla kuchyn už vymalovat a já to pak mohla omývat a pak už jen čekat na linku :wink: Malej spí a chudák je celej sedřenej.Odřel si koleno do krve,ruce má odřený do krve a u pusy má sedřený koutky páč včera měl nápad šubrovat si po pusince kamínky :angry: :angry: :angry: Vypadá podobně jako Nicholson v batmanovi akorát že to není usměv ale smutek :frowning2: :wink: njn snad se to rychle zahojí.

Jani koukám že u vás to je taky mamánkovský období.Já z toho chvílema rostu.U nás to je pořád "mama,mama"a chce chovat a objímat mě a prostě furt u mě.Ne že bych za to nebyla ráda ale někdy toho je fakt už moc :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak jsme napapný a doma z hřiště, musím říct že to bylo super až na to že ostatní děti si hrály vcelku u maminek a já oběhla za janinou 2x městskej park, ale dobrý, pujdu se natáhnout a trochu se snad i prospím...

Peti ani nemluvím, venku je tak hodná, sice si chce lítat tam a tam, ale to jí nemužu mít zazlé, ale jen jdeme s hřiště, tak dělá takový lumpačiny a doma ani nemluvím, jsem uhnaná jak vůl a ona má furt energii vymýšlet nový a nový kraviny....a když jí pošlu za taťkem , ten by s ní dělal taky pitominy, tak ne, mám pocit že jí se líbí, že se zlobím...vopice jedna....nic jdu hají
28. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Miso, no ted ani nevim, jak to bude. :rolling_eyes: ...ted uz je v bohnicich, ..a prej tam nekoho z toho dokazali dostat :fearful: :frowning2: ..kazdopadne do ty doby, co prej bude nazivu nesmime nic z jejich veci vyhodit, takze tam budem dalsich 20 let mit jeden pokoj jako muzeum a nebudem tak upravovat nic. ...a hlavne vsechen ten smrad je nasaklej v nabytku. ...takze i kdyz prvopocatek ...jsem byla rada. ..tak ted fakt zase nevim, co bude. :unamused:
tak bych se taky nejradsi nekam zahrabala ...mit takovy keci ...a prave na plicnim :fearful: :rolling_eyes: ...takovy lidi taky nemusim :zipper_mouth: :unamused:

Peti, ale zadna hrosice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...brisko mas hezky kulaty, tak by to mohla bejt holcicka. :dizzy_face: ...a chudinka Patik :frowning2: ..snad ho to moc nebolelo a rychle se zahoji :confused: :wink:
28. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani jj máš recht úplně přesný :wink: tak běž hajat já si taky asi hodím nohy na gauč.Malej chrní,velkej dělá kuchyn a já jsem ted tak nějak knepotřebě tak vyvalím batoh na gauč a bude :grinning:
28. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak jsme si s JAničkou daly další 3h na písku, takže jsem už KO, ráno jednou a odpoledne podruhý, ještě hupsnem do vany a pak už snad do postelky, nebo aspoň já určitě a Janina bude řádit vedle mě.....

tak se mějte už pomalu ani nevidím na monitor.... ještě budu muset vyřídit nějaký internet banking, ale to až později, ted mi to nemyslí...
28. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky tak dnes mi není nějak ok.Usnula jsem asi na hodinu na gauči a je mi snad ještě hůř.Nevím co se děje ale fakt se necítím.Martin je u kámoše a chystají maso na sobotu na grilovačku tak snad brzo dorazí a pomůže mi s prckem. :wink:

Hani no zas tak kulatý není.Jsem to dnes podle fotek zkoumala a začíná to být jako s Patričkem tak to bude asi kluk.jsem si říkala že si sepíšu tipovací tabulku.Že to opět bude pro mě i ostatní překvapení. :grinning:

Patriček je sedřenej,ted se i polil růžovou štávou na světlý body takže supr.Vidět to socka tak mi ho vezmou :grinning: :confused: :grinning: No rpostě je divokej a svéhlavej!!!!!! :unamused:
28. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojky
tak u nas den hruza..
zavarovala jsem okurky..54sklenek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petana jsem dala odpolko spat a najednou rev a on prezezl postylku a spad hlavou na zem..jeste ze tam byla duchna kterou si zhodil jinak si mohl aj vaz snad zlomit..jsem se klepala jak svina..
28. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
no Adel taky supr zážitek to bych asi moc nerozdejchala :unamused: hlavně že je ok.

My letos nezavařujeme vůbec nic.Rybíz jsem dala do mražáku a okurek máme ještě dosti. :wink:
28. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: už jsme doma ze Zlína. Bylo tam super, jsem si i odpočinula, pže jsme tam měli holky od známých, jedna 9let a druhá 17, takže suprovní pomocnice s Klárkou :slight_smile: skoro se od ní nehly. Jeden den nám ji celé odpo i s babičkou hlídaly, takže jsme jeli do Luhačovic na čumendu, pak do Kroměříže za známýma a večer ještě pizza ve Zlíně. Přijeli jsme v deset a holky šikovný to všechno super zvládly.

No a v pátek jsme je teda zase za odměnu vzali do ZOO. Počasí vyšlo super, nebylo takové vedro jako ve čt, ale i tak jsem se připálila. Malá byla nadšená z tuleňů a koňů. Celou dobou pak vykřikovala koník koník koník :grinning:

Adel, škoda, že jsi nebyla :frowning2: bylo tam fakt fajn. Tak snad zase někdy příště.
28. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Adel, koukám, že jsi měla docela šok. To bych asi taky nevydejchala :confounded: mě by Klárka spadla přímo na koberec, takže žádná výhra :confounded: na odpo spánek jí vyndávám ty prostřední tyčky, aby si případně mohla sama vylézt, ale na noční jí je tam dávám. Tak snad jí nenapadnou nějaké kaskadérské kousky :unamused:
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.