• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
U nás bylo dneska taky zajímavé počasí. Dopo vedro a slunečno, odpo chladnějí a déšt. Takže jsme dopo byly na hřišti a odpo šly na kryťák.
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
aji..no ja jsem mela prace a nesnasim tohle pocasi..spatne se me dycha..kdyby bylo lip tak bych urco jela

jinak jsem to skoro nevydychala jsem myslela ze me jebne..chudak brecal a byly mu videt jen nohy za ktere jsem ho tahla ven..hruza aj sem brecela

holky dobrou noc :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!

Než půjdu hají za Májou, jdu vás pozdravit :slight_smile:

Ade, to je teda síla, jak se mu to povedlo, přelézt postýlku? To je teda šplhaveček. No, ještě že se mu nic nestalo.

Mě teda Maru taky dnes spadla z té nové vysoké postele. Vůbec nechápu, co blbla, krásně z ní umí slézat, ví co a jak a dnes se spustila po hlavě. Viděla jsem to, ale nestihla k ní přiskočit, bo jsem byla na druhé straně pokoje. Ale tedan nespadla přímo ha hlavu, nejdřív na ruce, plakal asi pět sekund, takže ji to evidentně nebolelo, spíš se lekla, co se děje. Já ji teda celou prohlédla, jestli nemá někde bouli a tak a je naprosto v pohodě. Doufám, že už si to zapamatuje a bude se vždy spouštět jen po nohách.

Aji, vítej doma!!! To jsi měla bezva výlet :slight_smile:

Peti a Jani, Mařenka je taky mamánek :slight_smile: Ale mně to nijak nevadí, jsem s ní moc ráda. A miluju, když se tulí a pusinkuje mě. Je fakt, že je horší, když potřebuji honem rychle něco udělat, ale tak jsem si nějak zvykla raději ponocovat a dělat potřebné věci v době kdy spí, a když je vzhůru jsem jí k dispozici. A nebo ty věci děláme spolu, třeba strašně ráda (na rozdíl ode mě) vysává. A taky ráda plní pračku prádlem a pak ho z ní vytahuje a podává mi prádlo a kolíčky, když ho věším.

A už nevím, na co jsem ještě chtělo reagovat....... no skleroza jsem.

Zítra jedeme zase do Ostravy. JEdeme o den dříve, než jsme měly jet. Maruška si totiž už druhý den snaží ten obvazu sdělat a volá přitom pálí. Dělala to v menší míře i předtím, ale jen tak jednou za den a chviličku, ale poslední dva dny je to teda často a dlouho a je těžké odvést její pozornost jinam. Takže raději jedu dřív, bo do čtvrtku by ten obvaz taky mohl být pryč, jak se o to snaží. Přes den ji hlídám, ale snažila se ho sdělat i v noci. Naštěstí se nepodařilo, ale má ho už dost uvolněný. Myslím si, že ji tam nic nepálí ani nebolí, spíš svědí, jak se jí to hojí. KOukala jsem a má tam tu umělou kůži hodně seschlou, tak ji asi svědí a škrábe. No, stejně nám v nemocnici říkali, že kdyby byl nějaký problém, tak můžeme přijet kdykoliv. Tak snad to vemou v pohodě.

Tak já jdu ještě setřít podhlahu a spát.

Mějte se krásně, papa a sladkou dobrou noc všem!!!!
28. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo už vím, co jsem chtěla napsat... že je super, že se takhle setkáváte a navštěvujete :slight_smile:

JO a ještě chci dodat k tomu, jak jsem psala, že vše dělám, když mi dítě spí... je to totiž tak, že mám v tu dobu čas, bo s námi Patrik nebydlí. Kdyby bydlel, tak by byla si naštvaný, že chvíle volna nevěnuji mu ale domácím pracem :slight_smile: Takže je mi jasné, že ne vždy a všude se takto dá praktikovat :slight_smile: Ale třeba by taky víc pomáhal, že... a já toho nemusela tolik dělat sama.

A už opravdu dobrou!!!! :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas noc super-kluci spali celou noc a ted uz Ondra kouka na pohadku.Ja to to tu pujdu pofackovat,uvarino mam ze vcera tak asi pujdem na zahradu :wink:
Adel-jeeeeee to je blby.Hlavne ze je v poradku-Ale teda na to ze zacina chodit a je to takovy maly lenousek je dost hbitej :confused: :confused: To bych necekala asi taky :confounded: :confounded: :confounded:
Renco-drzim palecky at je vse OK :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
ahojky..bre ranko :dizzy_face:

noc jako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..no petrik je sice lenoch na chozeni ale jinak je vse jine je sikula a taky ma hroznou silu v rukach..asi se vytahl nebo co :confused:
29. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Adel-no hlavne ze to dopadlo jak to dopadlo.Prdola jeden,takovej vykon :confounded: :grinning:
Tak Ondrasek usnul a ja to asi taky na chvilku zalomim,Stepa lita venku takze to nebude na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
no nastesti ti dopadlo dobre..
taky bych si chrupla...ale petan zlobi a ve 12 a ve 14 mam nehty
29. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky jsem to jen prolítla a jdu dělat hají, jsme byli v tom Prostějově podepsat smlouvičky,tak snad to dopadne OK, do měsíce bychom měli vědět, zda nám dají uvěr, snad to bude dřív jak za měsíc, kamoška to měli za týden...

jinak jsem to zpečetila, na náměstí v Prostějově jsem s sebou žuchla a vyvrkla si kotník, tak jdu hajat s nohou nahoře, a další pikoška , když jsme šli na Prostějovskou radnici ověřit podpisy, tak se s námi zasekl výtah, naštěstí v přízemí, ale i tak nás na 1m2 bylo 5 lidí, za vteřinu vzduch vydýchanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a nemám sice strach z výtahu ale z uzavřených prostor jo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: (jeskyně , sklepy, a zaseklý výtahy jo), takže mě začala chytat panika a měla jsem pocit, že nemužu dýchat, snažila jsem se uvést sama sebe do klidu a říkala jsem si že to bude OK, že pomoc tu bude za chvíli, ale nastoupil s náma debil uřadník, kterej chtěl být vtipnej a furt řešil, že pomoc přijde nejdřív za hodinu, pže udržbář pije kafe a podobně, tak jsem mu neustále dávala najevo, že je mi zle a takový kecy tomu moc nepomáhjí, ale on to vubec nechápal, naštěstí udržbář, po telefonátu hned šel a vyprostil nás za 10 minut, jinak by mě asi kleplo....

tak doufám, že jsem si dnes vše odtrpěla a uvěr projde hladce.. jdu hajat, Janina asi ne pže babička ji dala spát v 10h :angry: :angry: :angry: , sice nevím proč, ale asi proto aby měla klid, takže my máme smulu, Jajka je vyhajaná.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
dneska je tu teda živo, zrovna když mám chvilku, tak ani noha.... no tak jdu , spíš pajdám vyvenčit psa a vyzvednout taťku a Jáju z písku, dnes se vypravili na 2h když viděli jak jsem zramovaná,asi se jim sželelo :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
No tak my jsme byli celej den venku a ted jsem dala kluky spat.Tak doufam ze vytuhnou-i kdyz zatim si tam vykladaj :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jsou vykoupany z bazenu a snad i unaveny :wink: :wink:
29. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
AHojky holky tak nějak ani není nálada se tu rozepisovat jen se zeptám jestli by Janča nebo Aja mohli na icq
:frowning2:
29. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ach jo tak asi to nedopadne že?Bych si potřebovala pokecat :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hezký večer, děvčátka :slight_smile:

Jani, to je teda pech... nožka a ještě výtah... no já mám klaustrofobii, takže pokud nemusím, výtahem nejedu a občas dokonce i v případě, že mám kočár s Maruškou, raději to tahám po schodech. Když na mě kdysi exmanža vhodil ze srandy peřinu a nechtěl mě zpod ní pustit, chytla jsem neskutečnej záchvat děsu a on chudák myslel, že je to legrace a já při tom málem zhebla. Když zjistil, že brečím a ječím doopravdy a ne ve skutečnosti, byl z toho úplně paf. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani, doufám, že bude nožka v pořádku a že zítra nebude po bolesti ani památky. A taky přeji, ať je úvěr bez problému a brzy vyřízený.

Peti, copak? Už je líp?

My hlásíme, že Maruška má obvazy dole, má to zhojené, ale ještě velkej červenej flek. Musím ji to mazat speciálním mlékem na suchou pokožku a hlídat, aby si to nerozškrábala, bo se to pořád hojí a svědí to. No, tak samo že se budu snažit ji hlídat a doufám, že si to nerozškrábe vnoci, bo celou noc čumákovat na ni, jak spí, fakt nebudu. Kontrola v Ostravě ještě za tři týdny.

Stavily jsme se i v Ikei, když už jsme byly v Ostravě, a utratily skoro tisícovku. Nějaký proutěný košíky, dřevěné vláčky a koleje pro Marušku (dostane od babičky v září k svátku), ochranu matrací na novou postel, plastové misky, stoličku do koupelny, aby si Maru mohla sama mýt roce, aniž bych ji držela v náručí a šup, penízky jsou fuč. Ale teda líbilo se mi tam tolik, ale tolik věcí, že kdybych měla peníze a větší byt, tak nakupuju a nakupuju. No, ale mám smolíka.
29. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Valím na kutě. Klidnou sladkou dobrou noc :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: měla jsem tu celý den bráchu, tak jsem nestíhala ani nakouknout. Doteď jsem makala, tak jsem se na net dostala až teď. Neteče nám voda, tak to je masakr. Furt musím ohřívat další a další kastroly. Hlavně na koupání. Čachtat se tam v těch 2cm vody je teda super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Peti, moc mě mrzí, že jsem nezvládla to icq :frowning2: :frowning2: :frowning2: zítra večer už nebude snad tak náročný, tak třeba ještě budeš mít chvilku a náladu na pokec :wink:
29. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Renčo, tak to je super, že Mája už má obvazy dole a že se jí to hezky hojí. Až zase příště pojedeš do OV, klidně dej vědět a můžeme se potkat :wink: byly jste na Fakultce ? A jak jste tu byly ? Autem ? Vlakem ?
29. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jani, tedy ty máš ale pech :frowning2: ale všechno zlé k něčemu dobré....aspoň sis mohla doma odpočinout a ven šel M. :wink: třeba tě nechají odpočívat aspoň do konce týdne, ať nabereš zase sil.
29. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dnešek byl taaaaaaaaaaak fajn. Jak tu byl ten brácha, tak jsme měly aspoň trošku změnu a vzrůšo :slight_smile: dopo jsem oběhala banku a poštu, pak využila toho, že je brácha s námi a odtáhnul mi nákup domů. Zašel nám pro McDonalda, takže jsem nemusela vařit a odpo jsme byli na hřišti, tak běhal za Klárkou a já mohla celkem v klidu kafrat na pískovišti :sweat_smile: takových dní více :dizzy_face:

Zítra dorazí Peťa a já valím na šest na nehty. Tak se těším, zase budu chvilku hezká :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Na víkend jsem uvažovala, jestli nezajdeme do Dinoparku. U nás ho teď otevřeli, tak by se tam mohlo Klárce líbit. I když ona se asi potatila a je spíše na ty stroje a tak. Jak vidí bagr, tak je ve svém živlu a vykřikuje bagl bagl bagl :grinning: tak z ní asi vyroste další stavař :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Možná skočíme spíše na bazén. Má být hezky a Peťa malou v bazénu ještě řádit neviděl, tak ať si jí taky užije.
29. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
No, tak jsem si zase hezky povykládala a jdu spát :slight_smile: doufám, že se tu zítra dostanu v normální dobu a někoho ještě stihnu :unamused:

Dobrou všem :pensive:
29. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Jani-teda Ty mas fakt smolika,ale tak hlavne ze pupicek je v poradku-uf to bych asi tayk byla na palici :unamused: :confounded:
Aji-Ty jsi to tu opet rozjela co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Renci-tak hlavne ze Maruska jde uz jen k lepsimu-panenka krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
ahojky holky

tak noc se dala po dlouhe dobe jen 2x hore

jdu vas docist.. :grinning:
30. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak my byly od rána venku, abychom si užily houpaček a skluzavek, než bude vedro. Osvědčily se nám dopolední procházky ve dnech, kdy hlásí pařáky. Dopoledne je ještě dýchatelnou a příjemně. Odpoledne nejspíš půjdeme k našim sednout pod strom. Škoda, že se Maruška kvulí bebí nemůže cachtat, ale snad ten den i bez vody přežijeme.

Aji, to by bylo fajn, potkat se. Jezdím tam s mamčou nebo Patrikem vlakem. Cesta pohoda, z Přerova do OStravy-Svinova 40 minut. No a z nádraží tramvají do fakultky do Poruby. Maruška jízdu vláčkem miluje, vždycky se na to těší a pak si to užívá :slight_smile: Do Ostravy jedeme za tři týdny, tak se pak můžeme aktuálně domluvit. Chtěla bych znovu do Ikei, projít si ten spodek, bo to jsme jaksi nestačily, Mařenku už to tam nebavilo (nemohla tam řádit jak nahoře) takže jsme jen v rychlosti nabraly věci, co jsme si nahořely vybraly a frčely k pokladnám. Příště půjdeme hned dolů, bo 1.patro máme prohlédnuté.

My v noci neobvykle vzhůru už v jednu hodinu, hlásila aa, vyčůrala se a dožadovala se prsíčka, tak jsem ji musela vysvětit, že v noci se z prsíčka nebumbá, aby si na to nezvykla, a dala jsem ji čajím. Naštěstí to vzala a brzy usnula. Vstávačka v půl šestý a v osm už jsme trajdaly venku. TeĎ chrupká a já bych měla žehlit, ale v tom horku se mi táááák nechcéééééé!!!!
30. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
U nas se spinka uz 1,5 tak jsem strasne rada.Myslela jsem si ze si lehnu ale jsem docela rozhozena tak ani nejdu :frowning2:
Renco-tak to Maruska strasne sikovna ze si i v noci rekne.Ondrula se posrajdi a chodi v tom a je mu to uplne jedno :unamused: :confounded: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky

Koukám, že Janča měla včera deb blbec :frowning2: můžeš chodit na tu nohu????

Ani, čím jsi rozhozená???

Renči, to je skvělé, že už máte obvaz dole :dizzy_face: a bez vodičky vydržíte, hlavně, že už je to z nejhoršího zahojené :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli dopo u kadeřnice, měla jsem to zase narostlé, Daník byl hodný.Měl hlídat děda, ale je v té nemocnici..no ale zvládl to krásně :dizzy_face: koukal, jak mě paní stříhá a fouká a byl v klidu :wink:
30. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Aničko, co Tě tak rozhodilo?

Míšo, tak máš nový účes? Pochlub se !!!!!! Daník je šikula, že u kadeřnice vydržel. TO my Maru nedala, je to neposada a pořád něco musí kutit a někam lítat.

Včera jsem ji koupila navlékací dřevěné korále, tak večer i ráno, než jsem nás nachystala na procházku, si hezky navlékala. Ale otázka je, jak dlouho ji to nadšení z nové hračky vydrží. Ale musím přiznat, že mě překvapila, jak ji to hned krásně jde. Stačilo jednou ukázat a už si navléká sama.
30. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
já ještě hledám na netu, čím by bylo Maru dobré mazat to popálené místo. V nemocnici doporučily Excipial lotion, ale to je obecně na suchou kůži, hojení jizev nepodporuje. Oni říkaly jakýmkoliv krémem, který moc nepřemaštuje a že teda jako doporučují ten Excipial. V lékarně mi řekli, že dobrá je Bioderma Cicabio. Ta podporuje hojení a zabranuje jizvám. Tak přemýšlím, jestli ji nekoupit, nebo něco jiného?
30. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Renčo, Daník je taky neposeda, ale naštětstí, jak je v cizím prostředí, chvíli trvá, než se rozkouká a taky měl dudu a medvěda :pensive: tak byl v klidu, no a taky jsme tam byli jen 20 min.mám to krátké a je to šup, šup..nový účes nemám, pořád stejné, vzádu do podkovy, na stranách puštěné do mikáda a ofinu opižlanou na krátko :grinning:
No já nedám dopustit na Excipial mastný krém, ale celkem dost promazává, tak to asi pro Maru nebude...
30. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.