• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ale holky-Misa bude vedet.Jak jsi u nas byla tak jsem Ti rikala o tom kocarku co jsem prodala.No tak uz tu holku uhanuim 3 nedele o penize celkove i s eurama co si od nas vzala to dela 5000kc .No a dneska mi dama odepsala ze pry mlady na Slovensku na kocaru neco nasly tak ho privezou pristi tyden nazpet.Takze ho 3 nedele pouzivaly,kdovi co se s nim delo v autobuse na Slovensko a ted mi ho vratej.Pritom vim ze s nim nic nebylo-normalni kocar kterej byl pouzivanej.Urcite bych neprodala zadnej brak a jeste kamosce.To jsem teda nasr...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Hm, to je teda pěkný :angry: :angry: :angry: no jestli s ním něco bude, tak bych ho zpět nevzala, no ale nejhorší je, že nemáš ty prachy, co??!!že jí vlastně nemůžeš říct, že ho zpět nevezmeš, když ho ještě neplatila :angry: to je teda k podělání :angry: :angry:
30. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Aničko, no to je teda neskutečné..... Po tak dlouhé době..... Fakt drzost. Kdyby ho vrátili třeba do týdne... ale takhle....
30. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak Maruška bude za chvíli vstávat a já na nic ani nešáhla... kromě jídla, myši a klávesnice.... to jsem teda pracant :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
no prave ze nemam ty penize.Dneska mi pry priveze penize za ty eura tak ji to ale reknu ze se to nedela.A hlavne jsem odmitla dalsi dve nabidky no :confounded: :angry: Ale asi nic jinyho s tim delat nemuzu.Ja jsem tak nasrana-ale tolik moc :angry: :angry:
Ondrasek uz je taky vzhuru-tak dostane najist a pujdeme asi ven :slight_smile: :wink:
30. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Hele holky-ale ja jsem mela min.tyden sen o tehotne holce tady ve vsi a podler snare tehotnou videti resiti neprijemne veci :confused: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale i me mrzi chovani te kamosky,kazdy den pise jak doveze penize a porad se nic nedeje a dnes z ni vypadne tohle. :confounded: :fearful: :fearful:
30. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás je taky docela hic. Tak jsme dopo byly na hřišti, tam je to půl na půl...slunce stín, takže pohoda. Teď už se mladá pomalu budí. Za hoďku dorazí na chvilku kámoška s malým a pak povalím na ty nehty.

A docela dost tam teď začalo foukat.
30. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Renči, tak pak dej vědět a když budeme i my v tu dobu v OV, tak můžeme něco vymyslet :wink:
30. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ani, tak to by mě teda taky nasr... :angry: to se nedivím, že jsi rozhozená. Škoda, že jí nemůžeš odmítnout. To by si teda docela zasloužila, když doteď nezaplatili a ještě ho až po 3týdnech najednou chtějí vrátit.
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ani, no a já tě měla ve snu těhu asi před 14 dni, ale zatím teda nic nepříjemnýho, tak snad mě to ještě nečeká :confused: To jí teda řekni, že se to nedělá :angry: :angry: :angry: :angry:
30. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
jj-Aji-pred chvilkou jsem to pocitala a je to presne 20dni do dneska a maji to privezt az pristi tyden.Takze kdovi co se s tim jeste stane.Ale patri mi to jsem krava-no proste bude po kamaradstvi :frowning2:
A to jsem ji jeste kryla pred manzou pac ten o tom vubec nevi a nevedel ze to platila ona.
Pry si jeste nasly ze na Slovensku kdyz jim priplati 300kc tak koupi uplne novy a se vsim vsady-a to jako asi nevedeli drive ze? :confused: :angry: :angry: Kydby alespon treba rekla abych slevila tak by jsme se jeste mohly nejak dohodnout ale tohle je moc teda :frowning2: :angry: :angry:
30. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Mela mi prijid pod ruce po tom jak mi to zavolala.Ja zase vychladnu a ale je fakt ze jsem horka hlava a rychle se do toho dostanu-ach joooooooo :frowning2: :frowning2: :confounded:
Miso-tak bud rada,me se to bohuzel vyplnilo :confused: :rolling_eyes:
30. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Ajo-me se o Tobe dneska zdalo :wink: I o Klarce a mela pihy :grinning: :grinning: :grinning: Co mi lezes do snu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahojky holky, dnes jsem tu nebyla a hned 2 stránky nakecáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani nedočítám, snad večer dočtu až bude M ve vaně, ani jsem moc neodpočívala, ráno jsem si stáhla nožku a docela to jde, byli jsme nakupovat a pak jsem vařila a prala, pak se J chvíli cákala na balkoně a ted tu blbne a tak jsem taťku nachvilku vyhodila od PC.....

přemýšlím , jestli JAnině už koupit postel nebo ještě na pár měsícu koupit mimi košík.... neprodáváte někdo??? tak max do 800- 1000,- nechce se mi do toho moc investovat, tak pořád nevím....ale postýlka se nám nevleze do ložnice a buh ví jak se nám to vleze na domečku do jednoho pokoje, který bude asi až do jara ložnicí , obývákem, dětským pokojem, no prostě budeme mít zatím přes zimu 1+1... než uděláme nový topení....

Ani jsem to prolítla, no to je sprostý, s tím kočárkem, to by mě nasr*lo

bude asi pršet, pže se mi jaksi blbě dejchá , ježiši ať už je 30týho září.... , sice nic nemám pro malýho koupenýho , ani do porodky, ale nějak to zvládnem, dnes jsem aspoň vyprala dupačky :grinning: :grinning: , to stačí....
30. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
tak u nás už se šlo hajat, uvidím, zda to byl planej polach , nebo to JAnina myslí vážně...
jsem dnes pořád žíznivá, ale přitom jsem už přelitá jak nevím co, nemužu sníst ani večeři jak jsem plná, ještě pověsím prádlo a pujdu hajat, teda jestli mi to Janinka dovolí... papa.... zítra přes den nebudu, tak třeba navečer
30. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ani, a co se ti pěkného o nás zdálo :grinning: ?
30. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky,

jak je venku krasne, tak se ani nedostano na pc. :sweat_smile: ..dnes budicek v pul osme, ale skoro do osmi jsme jeste lezeli. Vzdy kdyz radek rekl risovi, ze se jde z postele, tak si lehnul, jako ze nikam nejde. ...celej maminka. :grinning:
...dopol jsme vyrazili s risou na chvili na houby a cely odpol byl venku na zahrade a hral si na pisku, houpal se nebo tak nejak blbnul ...a do baraku zalezl az po pul osme na vecu. ..ted radek uspava. :wink:

Ani, :angry: :angry: ...no to snad neni ani mozny. ...tak takovou kamaradku bych taky nakopala do pr*ele :angry: :angry: :frowning2: ...a bylo by o jednu kamaradku min. ..tohle se fakt nedela. :frowning2:

Jani, teeeeda, tak hlavne ze se Vladikovi nic nestalo. :astonished: ...a ze aspon se zavazanou nohou muzes chodit a snad se to brzo spravi a o bolavy noze nebudes ani vedet. :wink:
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky..

dneska jsem na vas nemela ani cas juknout :cry: delala jsem nehty a pak jsem delala jeste okurky 37 sklenek :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad uz nic rodit nebude

ani..to bych ju kopla do ....

tak pa pa valim spat :dizzy_face: :pensive:
30. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: -noc u nas super,spali jsme celou noc :slight_smile:
Navic se vcera naucil Stepanek jezdit na kole :grinning: :grinning:
No k te holce uz asi nemam co dodat,mam z toho zaludecni neurezu,boli me zaludek :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: Hlavne ze pry vecer priveze penize alespon za ty eura a prdlajz ani se neukazala.
Kdyz tam k ni zajedu tak mi to stejne neda pac to ma asi v bankomatu.Nejradsi bych to vzala pres jejiho manzu-ten o nicem nevi a asi by ji dal peknou sodu.Ale cislo nemam a jezdit za nim do prace a prasket mi prijde strasny :frowning2: :confused: :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 06:25  • Odpověz
ahojky tak my jsme už taky na nožkách, chtěla jsem se po ránu přitulit k taťkovi, JAnina spala krásně celou noc u sebe, tak jsem si říkala využiju toho... a prd, v 6,30 bouchli sousedi dveřma a byo po spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska asi pojedeme do vyškova, Michal musí něco donést do práce, možná svítá na lepší časy a svitla nám naděje, že by mohl jít už od toho září zpět.... ale ještě to není jistý.... hodně se mi líbí, jak mu každej řekne, že ze zákona mu zaměstnavatel nemusí vyhovět a vzít ho dřív, že je to na dohodě, my to víme, ale jak se má jít teda zeptat, a dohodnout se, když už předem mu říkaji takový věci a každá pitomá sekretářka ho vyhodí z kanclu, tím pádem se to ani nahoru k lidem , co o tom rozhodují nedostane... takže ted to vedeme oficiální žádostí, aby se to vubec dostalo k lidem, co o tom mají právo rohodovat...
no a taťka nás vyhodí v aquaparku ve Vyškově a pak dojde za náma, takže se frčíme koupat....

Ani to by mě klepla pepka, že jí není hamba, nejde o 100,- , ale jestli to tak pujde dál, tak si neber servítky a řeš to co nejradikálněji, kočena evidentně ty prachy nemá a bude tě tahat za nos buh ví jak dlouho....

tak pěkný den , dnes má být pařák, tak se natírejte a hodně pijte :wink:
31. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Jani-jj uzijte si to :wink:
U nas se kouka na pohadku At prileti cap kralovno :wink: Ma to rad je tam hodne pisnicek tak kouka :grinning:
Jani-ja vim no ale asi to budu muset vydrzet do nedele a pak tam asi sjede Zdenda pac ten je klidnejsi a ja bych tam udelala asi scenu prez celou bytovku-jsem cholerik a odkrvi se mi babmbule a to je konec :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
31. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
ahojky..
¨tak noc se dala...

ani..to je fakt neprijemne :confounded:
jani..je to bude mit super den :dizzy_face:

tak preji pekny den..
ja se jdu chystat na srazim maminek zlin a okoli :grinning:
31. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
ANi to znám :grinning: :grinning: :grinning: , mě by se taky odkrvila...

nečetla jsem ten článek celek, ale na bio asi taky moc nevěřím, navíc, co možná neřiznávají tak často, tak na to chemii používají, ale jen tu povolenou, takže i zatracované pesticidy...
31. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
petan snad nemel ani bio...jen nejake jogurty :grinning:
31. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ja jsem teda taky nikdy Bio nekupovala-alespon si nepamatuju.Moc na to neverim :wink:
Jinak jsem byla u te holky-uz jsem po ceste otupela a probehlo to docela v pohode-jen ji skoro vubec neverim tak uvidime.Dnes mi slibila ze priveze odpol.za ty eura-to uz tu taky bylo ze :confounded: a nejdele v pondeli priveze penize za kocar pac mlady se jeste rozmysleji porad-tak jsem ji rekla ze je to slovo proti slovu a ze jako kamaradce bych nikdy zadnej znicenej kocar neprodala atd...... tak uvidime no-ale moc sanci si nedavam-uz jsem strasne neduveriva :frowning2:
No a jak to nedovali tak v pondeli vecer tam jede Zdenda a rekne to i jejimu manzelovi a je to :wink: :confounded: :confounded: :confounded:
31. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky

Ani, tak snad to už dopadne dobře, budu držet palce, ať je to už vyřešený a jsi v klidu, tohle je fakt nepříjemná situace a vůbec se nedivím, že je Ti až zle :frowning2: a kdyžtak ať to vyřeší chlapi spolu :wink:

Jani hezký den v aquaparku :slight_smile:

Jinak já bio kupovala akorát, jak Daník přešel ze sklenek na vařené, tak jsem brala bio brambory, jinak nic jinýho nee,taky jsem nevěřila, že by to byla bůh ví jaká kvalita a ty cena jsou fakt dost vysoké za ty bio potraviny!!!!!

My jedem zítra ráno na chalupu, tak kdybych se sem nedostala, tak se mějte krásně, budeme až další neděli :wink:
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Miso-uzijte si chaloupku :wink:
Zdenda ma od pondelka dovcu ale jde na brigadu a co hur bude tam asi celej tyden a doma jen na vikend :unamused: :frowning2: :frowning2: To se nam bude styskat-ach jooo :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
takanja mam bio zeleninu doma ze zahrady i kralika mame naseho domaciho i treba vajicka..tomu verim pac si to pestujeme doma..jinak v obchode moc ne

u nas dospane..petan spal 20 min v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
davate deckam na doma papucky?
31. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.