• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Adel-jj ja teda jo na 100% kazdy den.Bydlime nad sklepem a mame studenou zem.Tak aby nevystyly :slight_smile: :wink:
31. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
No a u nas se spi uz 2 hodku :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Adel já nee, máme teda taky chladnou podlahu, ale nedávala jsem ani v zimě :wink:
31. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky tak jsme doma vycákaní, dnes to moc nepařilo, ale o to bylo líp, že nebylo v aquaparku tak moc lidí...

papučky dávám jen někdy, když je třeba vykoupaná, nebo když je chladněji, ale Ade pokud ti Petřík začíná trprv chodit, tak bych mu botky dávala, opravdu papučky s žirafkou (jsou i otevřené, což je ted na léto dobrý), ale aby si zvykl a nožka byla zpevněná
31. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
AHojky holky tak na vás jdu juknout.Uspala jsem tak čekám jestli zabere pořádně a nebo jestli bude nějaký mrčení. :wink: Dneska se Patriček taky cákal.Koupili jsme mu včera malej bazének tak jsme mu nanosili teploučkou vodu a venku se asi hodinu ráchal ani z vody se mu nechtělo.Ale aspon se trohcu vyřádil :grinning:
31. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak já nevím nám když začal malej chodit bylo doporučeno jedi ně bosky.Nejdřív dokud se pořádně nerozchodí má po bytě chodit jen v ponožkách a až začne pořádně lítat tak pak teprv botičky nebo papučky.Malýho nechávám doma chodit ted v sandálkách protože je tu všude bordel a prach z té kuchyně. :wink:
31. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dopo celkem moc nedělaly. Nejdříve jsme musely čekat než dojede PPL s balíčkem Klárce ke svátku :slight_smile: pak už nemělo smysl jít někam na hřiště, tak jsme se jen prošly pro dvd Arabely a nakoupit. Jak malá usla, tak jsem poklidila tu spoušť, co stihne udělat u snídaně, umýt okno v obýváku, vyprat a pověsit záclonu. Pak jsem rychle zhltla jídlo a už byla ta malá opice vzhůru :unamused: dneska si teda moc nepospala. Myslela jsem, že stihnu ještě okno v kuchyni. Teď už se mi moc nechce, kašlu na to, vařím polívku na zítřek a u toho koukám na Samotě u lesa :slight_smile: moje oblíbená komedoška. Peťa se uspává s malou :grinning:
31. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dneska jsem s kámoškou posílala objednávku na dovču, tak snad budou mít ještě volná místa a pojedeme :slight_smile: už se těším. Bude to dámská jízda :grinning: já, malá, kámoška a její malá :grinning: chlapi nemůžou, pracují. Tak si to užijeme bez nich :wink: jupí :grinning:
31. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
V neděli má být parno, tak půjdeme určo na bazén a zítra uvidíme. Buď taky na bazén nebo řádit na hřiště :slight_smile: minule se tak Peťa zamilovaně díval na Klárku jak plácá bábovky a říká "celý tatínek, to bude další stavební inženýrka" :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
My bačkorky na začátku chození nosily pro zpevnění nožičky a pak u našich nebo ve Zlíně, kde mají plovoučky a strašně to tam klouže. Doma už je dlouho nenosíme. Dost se jí v tom potila nožka.
31. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas rano budicek v 7:20, ale do 8 sme se jeste povalovali, nez jsme sesli dolu a dali mlicko. :wink:
je tu v Hostinnem porcinkule (kazdorocni pout) ...sice zacala az dnes odpol, ale my jsme tam zamirili dopol, dokud tam nebylo moc lidi ...a par atrakci uz bylo pustenejch, tak si risa zablbnul s tatou na autodromu a jeste se projel na autickach. :dizzy_face: ...chtela jsem s nim jeste na labute, ale u nich nikdo nebyl, takze mel risa smulu ..ale myslim, ze i tak si uzil. ..a kdyz jsme se vraceli zpet k autu, tak se natahl a sedrel si bradu :rolling_eyes:
...a odpol klasika, zahrada. ...a jeste jsme se jeli projet na motorce po vesnici. :slight_smile:

Ajo, taky mam rada na samote u lesa. ...mi to mama chtela prepnout, jsem ji to zakazala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Adel, jak pise Peta, mi taky rehabilitacni dr. od risi rekla, ze nejlepe se deti naucej chodit (spravne) bez boticek, takze pokud to jen pujde, tak ho nech doma chodit v ponozkach ci na boso. :wink:
...my bohuzel na chalupe musime davat botky, protoze se tu neprezouva, takze je tu bordel z venku a taky by si mohl zadrit trisku, takze tady musi chodit v botkach. :unamused:

Misul, uzijte si chaloupku. ..snad taky budete mit takovy paradni pocasi a uzijete si zmenu a prirodu. ...i kdyz ty mas ted taky prirodu za humny. ...to my mestaci to v tomhle mame horsi, takze risa je ted u vytrzeni a bude pro nej zase zpatky sok se vratit do phy. ..kde si nemuze ani slapnout na travnik, pokud to neni opoloceny detsky hriste. ...to je v pze fakt sileny. :confounded: :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky..

dneska dobry den az na ten hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

haniku..ok tak bude chodit bez papucek..kdyz je to tak lepsi :grinning:

petan konecne usnul tak jdu hodit vanu :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak u nas se teprv uspava. ...no odpol usnul az v pul ctvrty a spal do ctvrt na sest. ...mu to nejak soupem to spani. :sweat_smile:
Adel, urcite by melo bejt lepsi bez botek. :wink: ..dr rikala ze i klenba na chodidle se tak tvori lip.. :confused: :wink: ..ale jinak na ven samo, jak pisou holky ..mit hezky zpevneny boticky, nejlepe kotnikace. ..u prodavacky v detsky obuvy jsem zaslechla, ze je to dobry az do tri let mit zpevnenej kotnicek...? :confused:
31. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
hani..jj na venek je mam kotnikace ale ja prave nevedela jsetli na doma papucky nebo ne :grinning:
31. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, sama samotinká, Honza paří, tak nakukuju, jak se máte :wink:

U nás bylo dneska veselo, Anička si dopoledne sundala kraťásky, máchala je v psí misce s vodou a pozpěvovala si u toho "pábo, pábo" (prádlo, prádlo) :grinning: já nevím, kam ty děti na ty nápady chodí, no a taky umějí holky počítat do čtyř. Večer vždycky čekají, až jim udělám Sunar, já ty odměrky počítám vždycky nahlas, aby jako viděly, že už to bude, no a včera začly najednou říkat "jená, dudá, tětí, čltá" :sweat_smile: sem teda čučela, že si to tak umí zapamatovat :grinning:

Jinak k těm bačkorkám, nám zase na rehabce doporučila obouvat i doma, holky trošku vyvrací kotníky dovnitř a nesmí proto být vůbec bosky, jen někde venku na písku nebo v trávě, to je pro ně naopak zase dobrý být bez botiček. Jinak na ven máme pevný kožený kotníčkový sandálky, aby neměla nožka šanci uhnout, a protože jsme teď kupovali nový, tak je pak na podzim vydrhnu a donosíme je na doma. Jinak bačkorky kupujem se žirafkou, ale stejně by prý měly mít i na doma pevnou botu, když je problém, jenže kupovat ještě dvoje sandálky za 650,- na doma, na to už teda nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jo a ještě jsem slyšela, že na doma mají být bačkorky až když se dítko začne pouštět do prostoru :wink:

Jinak Adel, úplně jsem zasklila Petříkovo chození, tak velká gratulace, šikulka! :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
kristi, jee, to jsou holky sikulky. :dizzy_face: ...Anicka takova pradlenka a jeste do toho holky pocitaj do ctyr :dizzy_face: :dizzy_face: ...to my rikame akorat tato, mamo, mato :dizzy_face: . :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..no a kdyz mu reknu, aby rekl aspon moto, jako motorka, tak se zacne rezat a rekne mi "ne" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...jinak jak vidim, co doktor, to jinej nazor...to aby se v tom cert vyznal. :sweat_smile: ..mozna asi i zalezi na zpusobu zacatku chuze...?? :confused:
jinak po dlouhy dobe jsem se dostala na dyl k netu a podivala se i na jiny veci na netu, ...zjistila jsem, ze se mezi mejma znamejma rozmaha facebook, tak jsem si teda taky pridala nejaky lidi a pak jeste jukla na spoluzaky, ..jsem byla ve dvou tridach spravkyne a jukla jsem tam po roce tak uz spravkyne nejsem. :sweat_smile: ..no ani mi to nevadi, kdyz na to tak kaslu, ze..? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Hani, o tom Facebooku jsem to teď taky zjistila. Až mi připadlo, že kdo tam není, jako by nebyl :confused: tak to budu muset taky blíže prozkoumat, ať vím, co tam ty lidi tak láká :slight_smile: brácha teď frčí hlavně na Facebooku. No jo no, už nejsem nejmladší tak nějak nestíhám sledovat ty in věci :grinning:
31. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jo a to s tím zpevněným kotníčkem až do 3let nám to paní v obuvi taky říkala.

No a s těmi bačkorkami to bude asi různé....co člověk to jiný názor....to je jako s očkováním, přetahováním apod. Tak to chce řešit asi nějak s citem.
31. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Kris, holky jsou fakt šikulky :slight_smile: to budou nějaké budoucí obchodnice :grinning: burzovní makléřky :grinning: když jim ty počty jdou už tak brzy :wink:
31. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hani, tak Ríša je zas šikulka na jiný věci než na mluvení, nám teda zas nic neříká nočník, no, tak nevím, co je lepší, každý dítko je holt originál :slight_smile: no a to počítání, to je spíš takový papouškování, nevím, jestli by uměly spočítat i čtyři předměty. Zatím teda chápou množství dvou, "dudá" (druhá) je u nás teď nejčastější slovo - dudá auto, dudá totota (motorka), dudá kolo, dudá houpa (houpačka) atd. :slight_smile:

S těma nožkama jsme měly pravda problém už od začátku, to holky chodily po vnitřní straně nožiček, teď už je to o moc lepší a už fakt jen trochu vyvrací ty kotníčky dovnitř, tak snad se to brzo spraví, když máme kvalitní botky :unamused: tak asi když není problém, tak je zbytečný nožičku nějak omezovat :sweat_smile:

Já spolužáky taky moc nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj Aji :wink: pořád na vás myslíme a plánujem tu Ostravu, ale zatím furt něco máme, snad to ještě do konce prázdnin za babi a za váma stihnem! :wink:

No jestli budou holky makléřky, tak teda nevím po kom, my jsme celá rodina šáhlí humanitním směrem :grinning:
31. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Kris, taky na vás moc myslím. Ty dny tak strašně letí a pořád se něco děje. My máme akorát teď konečně klidnější víkend v OV. Tak se těším. Každopádně, až pojedete směrem k nám, dejte vědět :wink: pokud budeme v OV, moooooooooooooooooooooooooooooooooc rádi vás uvidíme :dizzy_face: už jsme se dlouho nikde nepotkali :unamused:
31. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Tak to budou holky asi učitelky matematiky :grinning:
31. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
My zase frčíme na těch stavebních věcech :grinning: holt tatínkovy geny :grinning: všechno je bagl (bagr) a jakákoliv hromada hlíny znamená bábo (bábovky) :grinning: a to ani nemluvím o tom, jak jí vzrušují kami (kamínky) :grinning: ty nalézám snad všude...v kalhotech, v bundičkách, v pračce, prostě kdekoliv po bytě..nechápu, jak to tak nenápadně tahá domů :grinning:
31. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Valím do sprchy a spinkat.

Dobrou všem :dizzy_face: :pensive:
31. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jj, určitě se ozvem, taky už bysme vás rádi viděli :wink:

Tak to se Klárka teda potatila, už má helmičku a pracovní rukavice? :grinning: já zas pro změnu všude nacházím kyti :slight_smile: kolikrát si na vycházce sednu na lavku, holky sedí půl hodiny na trávníku na jednom místě a trhají sedmikrásky. Bert už je z toho vždycky nervní, že se nic neděje :grinning:

Nojo, já ho musím vyvenčit, tak na chvilku mizím, pak ještě kouknu. Páneček v nedohlednu, tak ať se tady chudinka netrápí :wink:
31. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Dobrou, Ajo! Asi už pak taky zalehnu. Zítra jedem k našim, teda oni tam nebudou, protože jsou v Chorvatsku, tak budem mít barák i zahradu pro sebe, už se těším, jak se holky vyřádí. Tak hezkej víkend všem! :wink:
31. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jo jo, Kris, v tomhle se asi vážně potatila :slight_smile: helmičku krade Peťovi v autě :slight_smile: tak jí asi budeme muset na Vánoce koupit nějakou pracovní sadu :grinning:

Tak a teď už fakt valím. Bolí mě oči :pensive:

Užijte si to zítra u vašich a doufám, že se tu zase někdy brzy sejdeme :wink:

Pa pa
31. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
To abys Klárce taky začla pouštět Bořka stavitele :grinning:

Tak pejsan vyvenčenej, ještě se sprchnu a už taky povalím. Doufám, že si pospíme aspoň do sedmi :sunglasses:

Tak dobrou! :wink: :pensive:
31. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.