• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky, nedá mně to, dneska prvnííííí :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

A už fakt mizím..........
1. srp 2009 v 00:01  • Odpověz
ahojky bre ranko..

tak u nas dneska budik 3x a rano neco po seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

toz ted nevim jestli je dat ci nedat..

bzun..no toz petan je posledni tady co nechodil :grinning: toz ujde tak 20m a spadne ale je to lepsi a lepsi :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás noc normál, v 1h návštěva a ta spala s náma až do rána... já jsem nějak divně spala, budily mě dveře, co pořád v pruvanu lomcovaly a pak asi ve3h se někdo děsně bavil na schodech dole u paneláku.... a taky jsem ze včerejška trochu převálcovaná....

Ale tatínek si vzal dnes JAničku a jeli za kamarádem (ten hlídá dnes svoje 2 děti, pže jeho žena si našla brigádu na soboty), tak prý mají litr rumu, tak uvidíme, kdo koho bude hlídat, jestli tatínci děti, nebo děti tatínky :grinning: :grinning: , ale je to jedno, mám chvilku klídek a v klidu si tu uklidím a budu odpočívat.... ještě kdyby bábi mi chtěla dát klídek :sunglasses:

JInak u nás jsme už celodenně i celonočně bez plínky a je je to tak 50:50 jedna noční nehoda... jednou jo a jednou ne, včera si na bazéně tak krásně říkala, že jsem jí odpoloko už dala jen obyč plavečky místo takových těch plenkových... a vrcholem našeho bezplenkování bylo včera na bazéně se jí chtělo kakat, tak jsem s ní šla ke stromečku roztáhla jsem vlhčenej ubrousek ona si dřepla udělala na něj bobíka , já jsem to zabalila a hodila v sáčku do koše, to bylo super :grinning:

Kristi janina má taky oblíbené počítání, když se jí zeptám, kolik jí je tak na prstíkách ukáže 2 a řekne 3 :grinning: :grinning: :grinning: , naše nejoblíbenější slovo je maso (to řekne fakt s přednesem) a pak mutorka (motorka) a dětí (jako děti), a v neposlední řadě bombon ... taky jsem minule v obchodě na ni čučela, pže jsme jeli kolem regálu a ona zcela zřetelně říká "brumík"( R nám kupodivu docela jde)... to mám radost za chvilku začne v obchodě mami kup...a abych se pochlubila na otázku: jak se jmenuješ? řekne.... Jája :grinning: :grinning: :wink:
1. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
No tak Vy se krasne chlubite s detickama :slight_smile: Ja teda muzu jenom Stepankem ze se naucil jezdit na kole :dizzy_face: Ondra teda mluvi docela dost-tatko tavej-vstavej,deani-pisnicka delani,delani,Mac-Max,etí-deti,auto,mamíííí,pipi-pití,nami-jidlo,haji,tapti-boty,nejde,ne,ne,neci-to rika docela zretelne vsechno :grinning: :grinning: ee,kaky, a ja uz nevim co vsechno ale rika toho strasne moc.Jen ten nocnik mu proste nejde a nejde-uz jsem z nej hotova,dnes jsem mu dala slipky a on je hned prochcajdil-proste si nerekne :fearful: :confused: :confused: :confused:
1. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Jinak ja se pochlubim preblekla jsem postele,peru povleceni a vesim,upekla jsem svestk.kolac,delam rajskou+hov.maso+kolinka,uklizim a budu vytirat.Vecer jedem asi ke tchanovcum a budeme se svagrovkou grilovat.Zitra jdeme na oslavu a vecer uz zase budeme doma :slight_smile:
V pondeli odjizdi tatka asi na brigadu na tyden do Varu a do Usti tak se nam bude styskat. :unamused:
1. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ani ty jsi šikula, já taky pudu něco dělat, ale mě se tááák nechce, neraději bych zalehla, což sice mužu, ale až to tu uklidím, zrovna včera jsme si s M říkali, že bychom si dali rajskou s hovězím, asi skáknu na oběd k vám :grinning:
1. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Jani-jasny mate to za rohem a je toho dost.Tak klido prijedte :wink:
Jediny co me utesuje je ze myje mycka.Jinak uz by me asi piclo :wink:
Tak dodelam kolinka a jdu vytrit :slight_smile: :wink:
1. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
tak vy mate sikovne deticky..to petan je zhnilej na vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
pustila jsem si k uklidu songy jedný kapely kde hrajem moje spolužačka ze střední... je mě se zastesklo.... jak jsme jezdili kamošce do sklípku k MIkulovu a chodily na koncerty.... aaaaa..... já chci mít na pár dní zase 17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ted mi volal M, že kamošova manželka došla domu a jedou všichni za Brno na koupák, tak to mám tak do 18h veget....
1. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
to je poprvé za 2 roky :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Jani-tak si uzivej volna :wink: Az bude na svete Ladik tak to bude jeste vzacnejsi :slight_smile:
My jdeme obedvat na zahradu :slight_smile: :wink:
1. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
je jani..no to ti tak zavidim..ja bych ho hned nekam prodala..aspon na jednu noc

tak se snazim petana uspat ale nejak zlobi a zuri..toz asi nic ze spanku nebude :angry:
1. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holkyyyy!!!

Adelko, mě taky dr. říkala, když Maru začala chodit, že je lepší bez papučků a botiček aspoň první měsíc, než získá dobrou stabilitu a s přehledem začne běhat. Maru začala chodit v zimě, takže doma v teplých protiskluzových ponožkách a ven jsem ji dávala běhat až na jaře, bo se mi nechtělo kvůli takové chvilce vyhazovat tolik peněz za zimní boty, když by toho stejně extra moc v zimě po venku nenachodila. Doteď má papučky jen na chalupě, kde se moc často nevytírá a u našich, kde mají v rodinném domku fakt studené podlahy. Jinak naboso nebo v ponožkách s protiskluzovýma bobkama... podle toho, jak je teplo :slight_smile:

Kristinko, holky jsou teda šikulky, tak krásně počítají a povídají :slight_smile: Musí být bezva, pozorovat je, když si spolu hrají a brebenti :slight_smile:

Aničko, ty teda jsi zase pilná jako včelička!!!!! Já se teprve chystám vytřít a žehlit, když Maru spí. Dopoledne jsme byly u našich na zahradě, děda udělal Marušce houpačku, tak byla v sedmém nebi. A taky jsme mlsaly ovoce - poslední zbytky rybízu (kosáci a drzoďáci je potvory skoro všechny ozobali) a broskvičky (bohužel se taky do nich ptáci a vosy pouštějí, ačkoliv ještě nejsou pořádně vyzrálé :frowning2:)

Janičko, téda, i trochu závidím, že máš dneska klídek. Já bych tááááák spalaááá. Ty Maruščiny budíčky v pět hodin mě zabíjejí :frowning2: Ale když si lehnu po obědě, tak je to ještě horší, takže se musím snažit teď všechno udělat, abych večer mohla hají přímo s Maru v osm hodin :slight_smile: A třeba se konečně vyspím :slight_smile:
A teda gratulace k bezplenkovááááníííííí!!!! My teda taky celodenně bez plen a už zhruba deset dnů na spinkání plína suchá.... Když se jí v noci chce, vzbudí se a hlásí aa, takže občas musím vnoci vstát a dát ji na hrnec vyčůrat. No, ale zas ušetřím plenu, že.... zatím jsem ještě bez nezkoušela, ale řekla jsem si, že od pondělí začnu, když bude ještě i další dvě nocí suchá. Kupodivu na noc se Maru plence nebrání, jinak si ji nenechá dát ani za nic. Koupila jsem v Jysku levnou deku, jak jsi mi radila, a půjdeme do toho. Tu suchou plínu ji dávám tak max 4x po sobě, pak ji stejně musím vyhodit, i když je suchá, bo mi to přijde nehygienciké dávat dýl... i tak je to asi dost, mít tolik nocí stejnou, byť suchou plínu?

NO, jdu makat, ať to stihnu, v půl druhé určitě Maru vstane. Přeji všem krásný sluníčkový den!!!
1. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak si dám špenátek s bramboremc a jdu hají, venku je děsně, musím pověsit prádlo, ani se mi na balkon nechce, ale mám vytřeno a uklizeno, ještě poskládám prádlo do skříní a povlíknu... a mám hotovo...ale to udělám až později nebo na večer v tom vedru se hejbat nebudu...
1. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Tak a ja se loucim,odjizdime ke tchanovcum a prijedeme az zitra :slight_smile:
Jen jsem zapomela napsat ze Ondra rika jeste krasne TY VOLE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak krasny zbytek vecera a vikendu azitra snad ahoj :slight_smile: :sweat_smile:
1. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
no tak pisu znova petan me to vymazal :angry:

renco..tak ted jsem zmatena ci dat nebo ne..kazda dr.mluvi jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale petan tu jednu nozku dost vyvraci dovnitr :confounded:

ani..pekny vik :dizzy_face:

ted jsem dosla z venku je tam pekne hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad pujdu zitra s petou na koupak :confounded:
1. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme konečně dopsala bakalářku a odevzdala a poslední týden v srpnu mě čekají státnice. No uvidím jak to budu všechno zvládat a nepřeložim to na listopad :grinning: Bo se mi tak nechce učit :confounded:

Adel, Ondrula taky vytáčí nožičku, ale nám dr. řekla ať mu i doma dávám pevnou botu, bačkurky vžádným případě. Tak že Ondrula má sandálky za 500 i doma :sweat_smile: Jinak jak psali holky, tak se doporučuje na první krůčky bez botiček, ale jestli už ujde 20 m tak bych mu už dala.

Jinak u nás nočníkování je s občasnou nehodou, ale to jen když se zapomene u hraní nebo čučí na krtečka, a maminka se nezeptá :sweat_smile: Plínku máme občas taky ráno suchou, ale ještě si netroufnu na noc bez plínky, to necháme na později. Hodím fotky z dnešního koupání a včera se mi povedla nádherná fotka západu slunce tak jí přihodím taky.
1. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Klárka toho už taky říká hrozně moc, každý den přibývají nová a nová, ale kolikrát to jsou takové blbosti, že se nestačím smát :slight_smile: no jo no, je to s nima fakt čím dál zábavnější.

My byli dopo venku na prochajdě, mladá si vynutila malý kočárek a větrala tygra z Medvídka Pú. Nakonec Peťa smýkal kočárek a já mladou, pže se jí nechtělo moc chodit :unamused:opice jedna. A proto zásadně na prochajdy nechodím bez golfek :slight_smile:

Odpo jsme jeli na bazén, pže po probuzení mladá vyřvávala koupy koupy tak dlouho, až jsme vzdali posezení na zahrádce a dětské hřiště a jeli se teda koupat.
1. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Když mladá spala, tak jsem akorát uvařila a umyla okna v kuchyni. Teď my chybí už jen to ložnicové a mám do Vánoc zase klid :slight_smile: akorát teda věšet v tom vedru záclony byla sebevražda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela, že vypustím duši :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hnus. Už tak nesnáším věšení záclon :rolling_eyes:

Teď jsem dodělala slané záviny, ňam ňam ňam, tak už se těším, až se do jednoho kousku zakousnu :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Adel, tak jestli jednu nožku vytáčí, tak by určo měl mít něco na zpevnění i na doma. Ať si tím pak nezadělá na zbytečné problémy :frowning2:
1. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahojky holky,

tak dnes jsme na vecer opejkali burtiky, takze se risa dostal do postele az ted. ..tak snad usne, ale zatim co slysim v chuvicce, tak se mu moc nechce. :confused: :unamused:

Ajo, no ja jsem taky nijak na facebook nechtela, ale uz mi prislo na mail ctvrty upozorneni, ze si me chce nekdo pridat. :sweat_smile: ...a hlavne jedna kamaradka se vdala do australie a psala, ze vsechny infa o sobe a fota bude davat tam, protoze driv to rozesilala mailem, takze taky i proto, abych byla v obraze. :grinning:

kristi, tak to nevim, v cem ze je ten nas richardik dobrej. :sweat_smile: ..mozna tak v opatrnosti, v tom fakt vynika. :grinning: ...jinak s nocnikem uz se nam zase zacina zpouzet ...i kdyz teda kdyz uz se posadi, tak se vycura. ..to aspon ze jo. :wink: ..a nehod do kalhot je malo ..teda krom kakani. ..to kdyz neni po ranu v plince, tak je to zarucene ve slipech. :sweat_smile: ...ale rikali jsme si jak bude nadsenej curat na travicku a ono houby a to bytostne nesnasi. :rolling_eyes: ..takze kdyz chcem aby se vycural nebo si myslime, ze uz by mel, tak se musi na nocnik. :zipper_mouth:
..ale v reci ....to je faaakt bida. :pensive:

adel, tak nam risa vytacel jednu nozicku ven, ..jako chaplin ...a my jsme si mysleli, ze prave na to nam doporuci davat boticku a ona houby, prave naopak. :fearful: ..jsem taky cumela jak puk, jsem myslela, ze prave zpevnena boticka ho donuti chodit rovne a ona rikala, ze se to prave botickou spis zkazi. ..takze s tim bych se asi taky optala dr. ...a uvidis, co ti na to rekne.

Ani, teeeda, ty si byla pilna vcelka. :dizzy_face: ...a uzij si u tchanovcu. ...doufam, ze tam mas aspon chvilku klidu ..i kdyz ty to nemas rada nic nedelat co...? :sweat_smile: :wink: ...a Ondrulka je borec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..to mi umime jen toho jezise. :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
jani, jeee, tak to si musela mit super klidnej den, kdyz ti M. odjel s Janickou na celej den. :dizzy_face: ....teda jestli te do neceho nezaukolovala tvoje mati. :zipper_mouth: :sweat_smile:

luco, budu drzet palecky, aby se statnice vydarila. :wink: ...a hezky fotecky. :dizzy_face: ...Ondrasek musi bejt ve svym zivlu. :sunglasses: ...uplne zavidim. :slight_smile: ..taky bych hned vlitla nekam na koupak s risou. ...jen si budu muset jeste nejakej ten patek pockat. ...aaaachjo. :unamused:
1. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak petan usnul dneska driv jen ja tady cumakuju :angry:

tak ja dam dopoledne petana bosky a odpoledne boty :grinning: :grinning: :grinning:

tak se mejte a dobrou :pensive: :pensive:
1. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Adel, to je dobrý nápad :grinning: :grinning: :grinning:

Každopádně by bylo asi nejlepší se zeptat u dr.
1. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
1. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahojky u nás noc ok, sice od 1 u nás, ale za to nasucho.... včera jsem uklidila , co jsem mohla, tak snad to tu chvíli s tou malou pohromou vydrží... dnes asi pujdu s JAninou na koukpák já,jen tady u nás....

jdu udělat snídani, už to vypadá , že všichni vstali....mějte se krásný den
2. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky

tak u na noc nic moc 4x hore,premyslim o koupaku ale nemam plavaci plenky..jen plavecky..toz aby se me tam nekde neposral :sweat_smile: :confused:
2. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
tak ja mam dnes na obidek vcerejsi sladkou ryzu :grinning:
petan ted usnul tak jdu pojest a nachystat bazenek na zahradu na koupak nepolezu je to daleko a hic jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tchan dojel z prahy kde dela a dovezl malemu koberec med.PU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja ho tak nesnasim a navic mam novy pokojik ladeny do more a ryb nemo...atd
2. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky!!!

V Přerově je dnes teda pěknej pařák. Zajely jsme si s Maruškou na kole hned brzy ráno na hřiště se pohoupat a sklouznout, takže nevím, jestli odpoledne vystrčíme čumák ven. Nejspíš až k večeru. Je škoda, že se Maruška nemůže kvůli bebínku cachtat ve vodě, jinak je totiž super počasí na ráchání v bazénku. No, nedá se nic dělat. Tak snad příští rok se dost ve vodě vyblne, když letos nemůže.

Adélko, tak jak je vidět, je to fakt individuální s těma botičkama. Ale zajímavé je, že co doktorka, to jiný názor. To by tak přece být nemělo.
Petříkovi to náramně sluší!!!!! Super ženich :slight_smile:

Luci, teda to učení Ti nezávidím. Když jsi vzpomenu, jak mně se před státnicem nechtělo!!!!! Znovu bych se už do toho nedala, jsem ráda, že to mám už dávno, dávno za sebou :slight_smile: Ale jsi holka šikovná, zvládneš to hravě, uvidíš!!! Přeji Ti, ať to jde jak po másle.
To cachtání v bazénu teda závidíme.A to hodně, obzvlášt teď v tom parunu. Jak už jsem psala, my máme s Maru letos smůlu. Já bych sice mohla, ale držím s ním basu, když nemůže ona, nejdu ani já. Koneckonců, je to moje vina, že má bebí.

Hani, vy proč nemůžete na koupák? Kvůli té operaci se nesmíš cachtat?

Aji, nechceš přijet umýt okna ke mně? Už se na ně chystám měsíc, ale pořád je to ve fázi příprav. Říkám si, že zatím přes ně ještě vidíme :slight_smile: :grinning: :grinning:

Aničko, to Ondráškovo !Tý vole! je teda legrační, i když já teda nejsem moc příznivce takovýchto slov. Kamarádčin dvouapůl letý syn začal mluvit v necelých dvou letech táááák strašně sprostě, že jsem teda valila oči, kde to vzal. A prej tak mluví její přítel, takže on to slyší a opakuje to. No já jsem se teda úplně červenala, co malej HOnzík z té své pusenky vypouštěl. !Tý vole! tak strašný není, ale může to být teprve začátek. Je fakt, že až začnou prďolkové chodit do školky, naučí se tam bůhví co a nezabráníme tomu. Ale já už jsem prostě taková. Jestli Maru tak začne mluvit, budu se jí snažit vysvětlit, že tak prostě děti mluvit nemohou. No, musím přiznat, že nedrsnější slovo, které u mě může vzácně, ale velmi vzácně slyšet je "prdel" a někdy mi z pusy ulítne "jsi blbá". Ale jinak nic. Patrik taky mluví před námi slušeně (nevím, jak se třeba vyjadřuje mezi klukama na hokeji, tam jsem s ním nikdy nebyla),takže od nás by nic podobného chytit neměla. Otázkou je, jak začne mluvt v té školce, no.....
2. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.