• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aničko, doufám, že to nevyznělo jako moralizování, to ne!!!!!!!! Jak píšu, je to legračníííí :_) Ale...ale může se to zvrhnout. Může, ale nemusííííííííí :slight_smile: Jen jsem popsala konkrétní případ, kterej znám ze svého blízkého okolí.
2. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Navíc každý si může mluvit jak chce, to je jen můj problém, že se mi to nelíbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holky jdu pozdravit.Tak jsme po O a malej šel hajat a já půjdu asi něco pracovat.Taťku máme v práci tak je docela nuda.Pařák tu je šílenej tak zatím budeme zalezlý a až to trochu povolí tak vytáhneme slunečník a bazínek a jdeme na to :grinning:
2. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak ja jsem napustila bazenek a vyplela piskovoste pac ho muzik nazadelal a byl tam desny plevel.. :angry:
petan jeste spinka tak si dam asi kavici :grinning:

renco..no napr.moje sestrenka byla tak sprosta ze ji vyhodila redit.aj ze skolky :confused: :sweat_smile: jo a ty boticky jsou teda zvlastni..asi pujdu k dr.at me rekne

me taky obcas neco ujede... :frowning2: a je to horsi nez ty vole..nastesti petan jeste tak neopakuje ale i tak si musime davat pozor
2. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak se vyráchal v bazénku,já jsem něco málo popracovala a ted jsem koukala na naše dvd ze svatby.Skoro po roce jsem viděla naši svatbu. :grinning: Tak jsem si poplakala zavzpomínala jak to bylo krásný a tak rychle to uteklo a tak nějak se ted hrabu v jménech.Já vím času dosti ale tak nějak nad tím začínám víc a víc přemýšlet.Jsem zvědavá co to teda bude.Včera mi jeden člověk s kterým jsem se viděla snad poprvé v životě řekl že to bude kluk jako buk.Tak nad tím tak přemýšlím že to tak asi třeba bude. :sweat_smile:
2. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink:
Zdravim po paradnim a proparenem vikendu :wink:
Renci-nemyslim si ze jsi moralista :wink: Ani me se nelibi kdyz je nekdo sprosty-ale proste si nekdy jadrne ulevim a ty vole ze me vypadne a Ondrula to pochytil.BNo neslysi to jenom ode me-u baraku jsou i vetsi kluci tak asi tak :slight_smile: :wink: Ja jen doufam ze az to pochyti ve skolce ta mu to uz nejak rozume vysvetlim ze to jako ne :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Jinak jsem si privezla na prazdniny synovce Tomaska.Je strasne hodnej a milej.Tak doufam ze se mu tu bude libit :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Prinesly jsme mu lehatko c madraci a uz vsichni chrupou-teda jen nasi kluci-Tomasek sel tedka :grinning: :wink:
2. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky holky,

u nas uspano od osmi. ...a dneska risa pres den nespal. ..tak snad bude mit klidnou noc? ...protoze kdyz nespi pres den, tak se mu i hur v noci spi, i kdyz je to divny, ze by mel bejt nevyspalej a chrupat az do rana a ono vetsinou houby. :unamused:
jinak asi taky pred tou 3/4 hodinou odjel radek a prijede zase az na vikend. ..musi nekdo vydelavat penizky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no a havaj obdobi mi zkoncilo. :cry: :grinning:

renco, ...to ses moc hodna, ze jsi s Majuskou tak solidarni. ...a urcite se jeste tolik narochni, ze kdyz jedno leto bude bez bazenku, tak ji to vadit nebude. :wink:
jojo ...ty jizvicky bych nemela nejakou dobu rochnit. ..jen pod sprchou, takze placu, protoze bych si rada sla zaplavat. ...ale u nas teda muzem aspon risovi dat bazenek. ..a zacinam teda premejslet, ze bych s nim preci jen na koupak sla, ale jen do brouzdaliste, tam bych mela mit vodu max po stehna. :wink: ..jen je tu teda s klouzackou, tak nevim, jestli by na ni hned nechtel lezt..? ...aby se tam treba nesmiknul? . :confused: ..protoze je celkem velka. :rolling_eyes:

holky, co chodite plavat s mimcama na koupak, vite kolik cca maj stupnu v bazenech, kdyz si tam ty vase deticky tolik libujou?? :confused:

Ani, jee, tak to Tomasek bude mit urcite s klukama u vas super prazdniny. :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Hani-no doufam ze bude spokojenej :slight_smile: :wink:
jinak Ondrula jak pres den nespi tak spi v noci hure,asi jak je pretazenej.Jinak si to neumim vysvetlit :confused:
Tak se loucim a valim do postele jsem utahana-tak dobrou no :sweat_smile: :pensive: :pensive:
2. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky tak my jsme dnes byli na koupáku, dnes nám to vyšlo, že jsem byly i s kamoškou a jejím prckem, ale Janina byla bez nálady ani ve vodě nechtěla bejt, takžee to bylo docela na palici, pak si zdřímla od 16,30 do 17,30 a ted si zase vymrčuje, kdo s ní má bejt v pokojíku, než usne.... miluju období vzdoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vás v rychlosti dočíst a jdu do hajan, papa mějte se...zítra asi pojedem sekat trávu na domek a pro broskve, snad nebude takovej pařák
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ani, jojo, risa normalne kdyz pres den spi, tak v noci spinka krasne, ale takhle.... :unamused: ...dnes sel spat pres den s radkem a nejak to nezvladli. ..je zvyklej na me. ..no zato vecer uspava zase radek ...ale risa nastesti usnul v poho.. ale pred chvilkou mel prvniho budicka s jecakem, tak jsem se z nej snazila dostat co mu je, ze tak jeci. ..a asi po 1/4 hodine jekotu rekl tata. ...tak jsem mu rekla, ze prijede v patek a jako kdyby to bylo nejaky heslo a usnul. :sweat_smile: ..dobrou.
2. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak ja jdu do sprchy a do postele
ani..teda ty mas tech deti malo?,ja ti hodim aj petana :grinning: :grinning:

tak pa :pensive:
2. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak u nás super uspávání, tak nejdřív řvala, že chce tátu, tak tam šel, po 10 minutách zase začala plakat, že chce mámu, ale tak vztekle , že poblila celou postel... ach jo... to je děs, já chci svoje hodný mimi, který uslo za 10 minut a spalo celou noc.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ted tady denně řádí do 21,30-22,00 v jednu vleze k nám a v 7 je zase na nohách, mě to trochu zmáhá....

tak jsem si postěžovala a mužu jít spát....
2. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
no a ja do ted otrhavala petrzelku ze zahradky. dam ji zamrazit, aby ji mel risa do polivek. omeju lahvicku a taky pujdu do hajan, jsem nejaka vyrizena a kdyby se nahodou risa probouzel nebo rano vstaval brzo, tak abych taky neco naspala.
2. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas docela sla :slight_smile: :wink:
Sice se probudil a kolem 4 hod prisel k nam ale ted jeste spinka-jenze ja uz to v pelechu nevydrzim :confused:
Stepanek+Tomasek uz si hrajou-jen je musim okrikovat pac Tom neni zvyklej a maji barak.No a tam se hlidat aby byl trochu potichu nemusi :slight_smile: :wink: :confused:
3. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
:wink: Tak Ondras vstaval v 8,30hod :sweat_smile: :confused: :confused: Top je supeeeeeeeer-akorat ze asi teda nepujde spat pres den.No ale zase usne alespon drive vecer :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc dobra. ..risovi stacilo rict, ze tata prijede v patek a spinkal az do 3/4 na 8 :sunglasses: ..zato mne probudilo klepani postele ...jsem jeste nezazila..? :fearful: ..mi hrom rozklepal postel. ...v pul treti a pak jeste jednou ...a jsem nemohla minimalne do pul ctvrty zabrat. :rolling_eyes: ...takze aspon ze ten risa byl hodnej.

Ani, teeeda, tak to je snad Ondrulkuv rekord ne...?? :fearful: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: ...treba ti tim chce naznacit, ze kdyby mel tretiho sourozence, ze by v noci spinkal..? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
u nas by se jinak slo spat i kdyby vstaval o pul devate. ...jen teda nevim, jestli by zabral. :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Hani-ne,ne vcera spal do 9hod :wink: :grinning:
Dala jsem mu jeste sunar a trosku se napil a pak chrupal.Asi byl hooodne unaven z tech veder a bazenu-nedelam si iluze ze to je naporad :slight_smile: :wink:
Ty vado ale jako aby mi blesk rozhoupal postel tak to by mi hrablo :confounded:
3. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky jen prolítám zdravím,u nás taky noc dobrá, Janina došla k nám až kolem 4.... u nás byla bouřena, ale spíš větrná, ani moc nepršelo, ale fučelo,takže to tady lidem vzalo květináče z balkonů.... no hnus....být ted pod stanem, tak jsem posr*ná, HAni vy jste na chalupě, že to bylo tak akční???

ted jsem dohnízdila udělala Vláďovi skříňku a dala do ní vypraný věci (přijde mi , že toho má nějak málo, když jsem vyřadila to ružový :grinning: ) , ted pujdu s JAničkou tak na 1,5h ven na písek, venku je příjemných 20°C, uvařeno mám, tak se jdem proběhnout, odpolko jedem na domek a pro broskve, ale bez JAničky, Jani bude s babičkou, tak se loučím a jdu....

mějte se pěkný den :wink:
3. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
HEzké pondělní odpoledne!!! :slight_smile:

Teda Hani, to já bych byla teda pěkně vyklepaná, kdyby mi hrom rozklepal postel.... to snad muselo uhodit někde hodně blízko???? Nebo zemětřesení????? To jsem teda ještě naštěstí nezažila... mám z toho děs a hrůzu

U nás taky v noci dost foukalo, ale jic hroznýho to nebylo a vůbes nesprchlo. Zato teď se to tam venku nějak honí, chvíli sluníčko, chvíli černo, jako by mělo pršet, ale nic z toho zatím od rána nebylo.

Maru byla dopoeldne s babičkou a sestřenkou na dětském hřišti a já teda konečně od velikonc umyla po vzoru Aji okna, protože přes ně fakt nebylo vidět. A hned tu máme víc světla :slight_smile: Až jsem koukala, jak to tedn byt prozářilo :slight_smile:

U nás se po obědě zatím ještě nespí, Maruška trhla totiž rekord a spala dnes až do 8 hodin, což je teda bomba, protože jinak vstává v pět, nejpozději v šest. Včera ale usnula až v deset, hodinu a půl v postýlce před spinkáním brebentila. Já jsem poslední dva dny tak z těch veder unavená, že jsem už dvě noci šla spát s ní v půl deváté. Dnes jsem se ale vzbudila s bolestí halvy, takže jsem posnídala kafe s paralenem a to naštěstí za bralo, takže jsem mohla půlden bez Mařenky využít k uklidu.
3. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak my jsme došli z venku, jsme po O a Janina opět dělá sceny se spaním.....

já už pomalu ale jistěš začínám nesnášet hraní si venku u paneláku, je to hruza JAnina opakuje věci po větších dětech, které nechci aby dělala, než dojdem z hřiště domu musíme minout asi 10 domů, a do každýho ona leze, což je o nerv, do každýho vede 8 schodu a já jí musím tahat ze všech dolů, pže nechce jít, což mě pak už dost vytáčí,
hraje si ze zámkem u každý budky od elektriky, slovo NE je pro ni duvodem ke smíchu... já se fakt tak snažím, ale pokaždé to ukončí tak, že na ni ve finále křičím nebo jí dám na zadek ... máte doma taky takové peripetie :frowning2: , mě to pak tak mrzí, ale nějak to neumím ovládnout a po 10 NE prosím, nedělejto, nelez tam a podobně. mě nějak dojde trpělivost.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ubližují vám taky děti, že ji vysvětlím, že nikdo se do hlavy nekope (zrovna ted jsem seděla u ní u postýlky) a říkala jsem jí, že se kope do balonu a blabla bla okolo a ona pokřivý usměv a kopne mě ještě jednou.... nechi jí být, pže jednak mě máti furt řezala a ječela na mě a vím jak jsem se cítila já, a taky nechci aby si myslela , že bití je normální věc a tak to má být, ale nadruhou stranu jí prostě slovní domluva nic neříká....prostě ji nerespektuje :frowning2: :frowning2: :frowning2: , jak je to u vás????
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Jani, no u nás taky dnes scény se spaním po obědě, doteď nezabrala... takže to vzdávám... a už teď se psychicky připravuji na večerní protivnost..... je přitom unavená, to je vidět, ale prostě spát nebude a nebude....

Jinak co se týče věcí, které nechci, aby dělala, je to u nás podobné. Poslední dobou se mi osvědčilo ji zaujmout jinak. Prostě když nechci, aby nechodila po vech schodecz, tak ji upozorním na něco kousek vedle (kytička, ptáček, pejsek..... ), nalákám ji, aby si vezla svůj kočár nebo ji řeknu, že čím rychleji půjdeme správným směrem domů, tím dřív dostanek mlíčko z prsíčka (venku už nekojím, bo by se někteří mohli pohoršovat, že tak velké dítě pořád sosá). Tohle zatím zabírá. Ale co se týče toho ubližování mamince... taky to občas udělá... kousne mě do stehna, kopne do břicha a včera mi dala normálně zničehonic regulerní facku... já začnu dělat, že brečím a ona mě pak začne hladit a pusinkovat a objímat. Musí si uvědomit, že tohle se nedělá, že to maminku bolí. Pokud je to takhle, třeba zničehonic nebo v zápalu hry, tak to dělám, jak jsem psala. Pokud je to ale ve vzteku, že ji něco zakážu, tak ji to oplatím a řeknu, že tohle se mamince nikdy, ale nikdy nedělá, ale jestli chce v tom dál pokračovat a líbí se jí to, tak ať to zkusí, ale že si tak brzy uvědomí, že maminka je silnější a vždycky ji přepere :slight_smile: A prostě dostane na zadek. Zásadně ji ale neliskám a nepohlavkuju. Preferuju plácnutí přes zadek a pokud opakovaně sahá na to, na co nechci, tak plácnutní přes ruku.

JInak jsem četla, že pokud se dítě vzteká, tak je dobré ho nechat se vyvztekat, ať se uklidní samo, neodvádět pozornost jinam, aby si uvědomovalo, že tudy cesta nevede. POkud se začne vztekat doma, řeknu jí, že tohle poslouchat nebudu, ať se jde vztekat jinam a zavře za sebou dveře. A ona to poslušně vždycky udělá!!! :slight_smile: Až se tomu musím smát.... slyším ji, jak se za dveřma vzteká... a po zhruba třech minutách zase sama přijde, ale tak provinile, já se jí zeptám, jestli už budeme zase kamarádky a ona řekne jo... a obejme mě. Dáme si pusinku a dobrý. Venku se to provozuje hůře, bo ji nemohu nechat na ulici jen tak, že.... všudek je tak nebezpečno. Ale už jsem praktikovala i to, že jsem ji šupla do kočáru, přikšírovala a od kočáru jsem odešla a řekla jí, že když je taková, tak já jdu pryč. Když mě viděla, že odchází, tak ze vtezkání bylo najednou volání "maminko, maminkooooo" a bylo zase dobře. Tak tohle jsou moje zkušenosti. NEvím, jestli to tak dělám dobře, ale prostě to tak cítím, že je to momentálně pro Marušku a pro mě nejlepší způsob.
3. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
tak to máš dobrý REnčo, u nás neplatí, ani odchod maminky, teda doma jo, ale venku mi s klidem udělá papa a věnuje se věcem , co jí zajímají, nějaké, že ji maminka uteče jí vubec nebere...

Já taky Janinu neliskám, když už tak jí dám přes prcku, a nebo její rukou přes ruku, prakticky to dělám stejně jako ty, jen mě štve, že se nechám vytočit a vubec jí naplácám.. :rolling_eyes:
k odvedené pozornosti, no ne vždy se mi to povede, ale koukám , že je to všude stejný...

asi mě nejvíc vytáčí, že fakt zkouší.... třeba na koupáku (chodíme na takovej malej, wecko je tam asi 5 m od toho co leháváme), tak než zabalím věci (ať jí motivuju, aby mi i pomáhala), uteče mi tam 10x na wecko a z toho 3x na pánský, no tak to mi fakt dává zabrat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

doma se většinou při vzteku otočím já a nereaguju, sama asi nikam nepujde a kdybych jí necala samotnou a zavřela já, tak spustí histerák, takže se většinou otočím a dělám, že nevidím a neslyším....

no nic jdu skočit do sprchy a spát mám toho plnou kecku, dnes dostala na zadek za ty schody, elektřinu a ve finále to završila tím že prošla pokotníky kaluží, potom , co jsem jí 3x slušně požádala , aby jí obešla, no včera na koupáku za utíkání, takže je tatínek ted favorit a maminka je megera :zipper_mouth: , takže šli spolu vedle uspávat.....a já jdu uspat sebe, ráno jdu do poradny, tak mrknu na Vládíka, jak si tam pěkně hačá a pak budem s JAničkou zavařovat.....
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak u nas prvni den bez radka jsme zvladli. :wink: ..dopol. risa behal v desti a odpol byl s moji mamou na motorce a moc toho nenajezdil, protoze narazili na strejdu s traktorem, takze se do nej hned musel posadit ..pak jsem jim sla naproti a to risa zatocil na cestu k tete a ne domu ...normalne aniz by nas videl, tak uhanel uplne jinam a bylo mu jedno, ze jde sam. :fearful: ..cca 80-100m ...dosel k plotu a strcil tam prsty a to tam maj psa (krizenyho vlcaka), ale nastesti hodnyho a i kdyz na nej stekal ...tak pak se skrz plot nechal hladit. ..no jsem zvedava, az risa nekdy potka zlyho psa, jestli se jich zacne bat. :confused: ..ted vubec nevi ktera bije. ...takze jsme vlezli jeste k tete a tam jsme mrkli na zviratka (bejka, tele, 2 kozy a kuzle) ...a pak jeste nakrmil risa slepice a pak zase uvidel dalsi traktor, takze do nej musel taky sednout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

holky, s tou burinou ....my spime v podkrovi a neni to vylozene klasicka postel, ale jak to tu mame oblozeny drevem, tak je u strechy pridelana takova vyvysena ploska na ktery je matrace ..a to je tam jeste k ty posteli zabudovanej jistici tram strechy. ..takze ted nevim, jestli to byla tlakova vlna zvuku a nebo jak uhodil blesk, tak jestli se klepe potom i zem...?? ..a ta to prenesla na strechu a tim i postel. ...kazdopadne sem tady par burin zazila, ale tohle jeste ne. :astonished: :unamused: ...hrom trval asi 10vterin ..fakt sileny. ...no ja bourku nemam moc rada. ...mi zabila kdysi nejakou pratetku. ...takze k bleskum mam fakt respekt. ..no az strach. ...a kdyz je hrom po blesku do dvou-tri vterin tak uz bojim,bojim. :zipper_mouth: :frowning2: ..a to na chalupe nemame hromosvod. ..nas rikaj, ze kdyz tu mame stodolu co je vyssi jak barak a jeste stromy, ze to uhodi spiz do nich. ..ale prave u ty zabity tetky ..tak sla akorat pres dvur mezi baraky a to tam meli i vysokej strom a stejne ten blesk prastil do ni. :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem opet u rodicu :grinning:
delala jsem nehtiky a taky me v tydnu opet cekaji okurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petan byl dneska tak hotovej z horka ze aj 2x usnul coz se nam nestava..nekdy nechce ani jednou..
zitra si valim udelat nozky a s kamoskou na kafco...uz se tesim a odpolko mam jeste dvoje nehtiky

tak ja valim spinkat..pekne se vyspinkejte :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: pa zitra juknu
3. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
jinak u nas je to taky vzteklous nejvetsi ...fakt si asi tim vzpurnym obdobim budem muset projit vsechny. ...taky se mu snazim vysvetlovat asi 100x, ze neco nesmi ...pak uz mu rikam, ze kdyz neco bude delat, ze mu dam pres ruce nebo pres zadek. ...a sup ....a testne me znova ..takze to uz mu pres ruce dam, aby vedel, ze mu nekecam ....to se na me pak podiva ukrivdenym pohledem. ...a asi za 5 vterin spusti hysterak jak strasne jsem mu ublizila, takze to ho vetsinou necham, at se uklidni sam. ...a nekdy kdyz taky z niceho nic zacne jecet a nejde ho nijak nicim utisit, rozptylit. ...tak uz jsem pakrat pouzila to, ze jsem z dane mistnosti odesla a zatim to teda zabira. ...zustane na miste, ale jen co zavru dvere, tak prestane jecet. ...ale ani me nevola, jen ceka az zase prijdu a jako kdyby zapomnel, ze jecel. ...no myslim, ze to vsechny zname v ruznych podobach. :sweat_smile:
...ale jinak cim me teda sejri uplne nejvic, ...ze nevim proc ..ale naucil se pistet a vejskat. ..a nejradeji to provozuje v aute nebo v obchode. :angry: ..posledne prestal az kdyz na nej promluvila nejaka pani. ...to byl vyjuklej. ...ale jinak ho nedonuti fakt nic. ...ani zacpat pusu ..jsem zkusila v aute ..soupla mu piskot a on pistel pres nej. ...jinak jsem taky zvedava, jak zvladnem cestu na vysocinu, protoze v aute vydrzi spat tak 40-50min maximalne, protoze jak se zmeni styl jizdy, tak se budi ...a pak uz nechce sedet v sedacce a zacne knucet nebo rovnou rvat a bejt protivnej ...tak uvidime. :confused:
3. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
ahojj holky :wink: Noc u nas docela blba ale to se neda nic delat :wink: :slight_smile:
Vztekani znam taky-ale ja se s nim teda neparu.Reknu 1-2x a jak neposlechne dostane na prdel.Nemlatim pres ruku a hlavu ale na prdel dostane.A docela bych rekla ze posloucha.Steci houknout ne a nebo se jen zvednout a uz maze.Sice trerba drzkuje a nekdy se vzteka ale ma smulu.Doma ho taky strcim do mistnosti a jdu pryc-ale mame zasupovacky tak si otevre a prijde.Sice porad rve ale uz se chce chovat tak vim ze uz je dobre :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky díky za odpovědi na vztekací dotazy....

dnes je u nás nějak hnusně a Janina si šla hodit šlofíka už o půl 12... takže jsem si udělala v klidu ty broskve a mám tohho plnou kecku,(10 zavařovaček od okurek půlek a čtvrtek broskví a 10x 3dlc marmelády :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ted to tam jdu uklidit , pže to tam pěkně lepí a jdu uvařit brambory, maso mám horový od včera, už mám i chuť na něco slaného, od rána olizuju jen broskve a marmošku :grinning: :grinning:

jinak 3x hurá Vláďa je hlavou dolů, ale muselo to být asi ted předevčírem, pže to se večer mlel, že mi skákalo břicho a včera jsem dole nožky už moc necítila, no hlavně aby tak už zustal... odhadem má 1,4 kg... mám radost.....za 10 dní jdu na monitor......ty jo už se nám to blíží....
4. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Jani-jsme to tu dnes rozjeli vid? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je super ze se Vladik otocil :dizzy_face: Je to kluk sikovna a ted se Ti bude rodit jak z praku po Janicce :slight_smile: :wink:
Ondra uz se probudi,dnes dal jen hodku tak jdeme zase ven at se unavi a vecer vytuhne co nejdrive :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
jo, jo Ani doufám, že to bude šup šup... už se těším... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale letí to jak blázen, pak doufám, že uklidím domeček a snad do listopadu budeme ve svým... vubec nevím s jakejma nervama tady přežiju září , jestli M pujde do práce s babičkou je to furt dokola....zase jsem to tady ráno ořvala..... :frowning2:
4. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.