• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky, tak my jsme před chvílí dorazili z pohotovosti, naštěstí všechno dobře dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička dělala blbosti u nás na posteli, skákala do peřin a skočila nosem na čelo postele, hned jí to strašně nateklo, celej nosík i vlevo pod očičkem :frowning2: tak jsme radši jeli, udělali jí RTG a zaplaťpánbůh, je v pořádku a nic zlomenýho. Jen máme dávat studený obklady, ale vypadá chudinka jak na válečné stezce, celá fialová :frowning2: strašně řvala, napřed od bolesti a pak na tom RTG, jsem jí musela držet hlavičku aby se nepohnula. Pořád říkala "zpátky domů, domů". No naštěstí je to za náma, jen se děsím, co se jim ještě všechno stane, jsou strašně divoký :rolling_eyes:

Tak ani nemám náladu dočítat po tom všem, holky už spí, tak si jdu dát asi frťana :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra mrknu! :wink:
4. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Kristi-jeeeeeeeeeeee bobecek malickej.To je hned,musela by jsi mit oci vsude.Chuderka mala,tak at se dobre hoji kocicka. :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jdu spat-tatka volal z Usti a pry vse OK-my jsme dnesek taky sami zvladly tak jdu chrupat-dobrou noc :pensive: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

A jejejejeje, Kristinko, to mě mrzí, že má Aničká bebííí. Ještě že to ale dobře dopadlo a nemá nic zlomeného. Ale taková uderenina bolí kolikrát víc, než zlomenina. Chudinka malá. Posíláme jí s Maruškou pusinku, a přejeme, at ji to už nebolí a modřina se brzy ztratí.
Zcela chápu, jaké to muselo u doktora být, úplně se mi vybavily ty peripetie s Maruškou poté, co se opařila. Taky bylo pro ni nejhorší, když jsme ji drželi, aby se nehýbala. Pořád tak usedavě plačtivě volala maminkoooo, maminkoooo.... No, snad už bude jenom dobře a žádné další bebí se Ti naši drobci nezpůsobí.
Ale ona to není sranda s těmi našimi batolátky, pořád je hlídat a předvídat, kde by se na co mohla narazit a způsobit si nějaký úraz. A taky to ani nejde, musí mít nějakou volnost a možnost se vyřádit.

Janičko, gratuluji k přetočení Vládíka, je to šikula!!!! A teda už kus chlapáka :slight_smile: :slight_smile:

Já dnes potkala kočku, co jsem s ní chodila do předporodního kurzu, a čeká mimí 12.12. Takže bude mít dva kluky od sebe přesně o dva roky (první Románek měl termín 13.12., ale narodil se o týden později). Perfektně jí to vyšlo, dala si mateřskou na dva roky s tím, že do té doby chce mít hned druhé a úplně krásně se to povedlo :slight_smile:))
4. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ANičko, dobrou :slight_smile:

Holky, kde dneska všechny vězíte?

V Přerově bylo počasí nic moc, dopoledne byla Maru s Patrikem na kole krmit kačenky a odpoledne byla kamoška se stejně starou dcerkou jako je Maruška u nás, tak si holky hrály. Ven jsme už jít nechtěly, bo se to tady pořád honilo, černý mraky a vítr, ale nakonec pršelo jen malinko.

A to mi teď připomnělo, že mi ještě zbyly z odpoledne v ledničce chlebíčky, tak je jdu slupnout :slight_smile:

A pak vytřít podlahu, sprcha a hajííí :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojky holky,

kristi, :frowning2: ..to jsou teda nemile zpravicky. :frowning2: ..ale aspon ze to dopadlo takhle a nebylo nic vaznejsiho. ...modrinka se brzo ztrati a po bolistce nebude ani pamatky.. :wink: ..a frtana chapu, ja bych asi do sebe hodila po tomhle celou flasku. :zipper_mouth: :sweat_smile:

jani, super ze se Vladik otocil. ..tak at uz neudela dalsi obratku a uz zustane hlavickou dolu. :wink: ...takze ted uz se na porod tesis vic, kdyz je hlavickou dolu, vid? :slight_smile:

Ani, ty ted na cas trojnasobna matka, to musis mit taky kolem sebe poradnej srumec co? :sweat_smile:

renco, a jak to ted Maju zvlada bez obvazku, kdyz to ma ted volny, je to lepsi s tim svedenim? ..a nebo se chce skrabat, ze ji musis hlidat?? :confused: ..doufam ze se to berusce kazdym dnem lepsi. :confused: :wink:
4. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
jinak u nas budicek rano v 7. ...odpol spal 2 a ctvrt hodky (ja nastesti s nim :dizzy_face: ) ..a ted usnul az pred ctvrt hodkou. ..tak jsem zvedava, jestli zitra bude spinkat dyl nebo jestli cim pozdeji pujde spat vecer tim driv vstane..? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..jinak den klasika ...hrani na zahradce. ...jinak uz houpacka neni nejdulezitejsi. ..zjistil, ze se da i behat po zahrade, takze litame vsude mozne kde se da. :wink:
4. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
Noc docela dobra a ted uz si kluci hrajou :wink: Teda Ondra a Tom-Stepanek chrupe u me v posteli :wink:
Hani-taky si uzivate bez tatky co?Prijede Radek na vikend?Nam teda doufam tatka jo :slight_smile: :wink:
5. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc byla dobrá, ani jednou se holky nevzbudily, asi byly unavený po tom večerním výletování po doktorech a je to i známka toho, že Aničku už bebinko nebolí :slight_smile: Už tady zase řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, jj, pro ty děti je asi nejhorší, že nechápou, proč jim někdo ubližuje, nejde jim vysvětlit, že jim chtějí dr. pomoct :unamused: Maruška si taky musela vytrpět, chudinka, hlavně že se jí to lepší, je to statečná holčička :dizzy_face:

Aničko, nejhorší je, že jsme s Honzou byli oba u toho, když do těch peřin skákala, a vůbec nás nenapadlo, že se může něco stát :frowning2: Ty máš teď doma takovuou malou školku, to abys taky měla oči všude, co?
:wink:

Hani, to je super, že si užíváte chaloupku! My už v pondělí vyrážíme do Beskyd, už se strašně těšíííím :dizzy_face:

Jani, skvělá zprávička, že se Vládík otočil! :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Dneska mám hlídání, za chvilku vyrážím na kosmetiku, tak už se těším na odpočinkové dopoledne :dizzy_face: navařeno máme od včera :slight_smile:

Tak pádím nachystat holky a ještě si trošku pohrajem, hezký den všem! :wink:
5. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Kristi-no tak TOm+Stepa uz jsou docela v pohode.Poslouchaji a tak nemam takovy strach.Ondra se mota porad kolem me a kluku tak je to dobry :wink: Za chvilku jdeme do kramu a pak ke kamosce aby mi zkratila saty-mam nove od svatku ale prijde mi ta delka nehezka :wink: :wink: :wink:
Tak hlavne ze uz je Anicka fit-jak jsem psala to je ono.Mit porad oci na stopkach a stejne to neuhlidas.To je proste mzik no :confounded: :confounded:
Tak my vyrazime-dneska to vypada na koupacku je dost teplo.Takze opet peru :unamused: :confounded:
5. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny..

Kristi taky přeju, ať je Anička brzo fit,chudina malinká, ale oni za chvilku o ničem neví, prcci malý, to člověk by normal hekal a nemohl se pohnout... to baletění po posteli znám, u nás se tam pořád dělá kolo kolo mlýnský

my jsme s taťkem dnes uplně KO, Janina měla jakousi blbou noc, tak spala u nás, ale řádila jak tornádo, celou noc nás kopala a mlátila ze spaní, jsem zbitá jak pes....

pujdu to tu porovnat, hodit do pračky je pěkně, ani nevím, co dnes vařit...jsem uplně bez energie....a pak asi pujdem na hřiště odpolko bychom měli jet na ten domek co kupujem, bude tam odhadce.....tak uvidíme....mějte se papa
5. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Tak ja jsem ted uspala Ondrulu.Kluci jsou venku tak snad bude chvilka klidu :wink:
Jdu povesit pradlo,krasne schne :wink:
Jani-ja dnes udelam knedlik s vejcem a prdim na to.Nejake vyvarovani v horku :wink:
5. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky berušky :slight_smile:

HOlky, u vás je vedro? U nás teda celé dopoledné zataženo, i pár kapek spadlo.... ale bylo to fakt jen pár kapek, ani jsem nedávala pláštěnu na kočár. Byly jsme v parku na písku, houpačkách a skluzavce. Tak se Maruška vyřádila, domů jsme přišly až před dvanáctkou, daly oběd a už chrupkách. Odpoledne razíme zas :slight_smile:

Jůůů, ANičko, u TEbe je tda živo :slight_smile: Ale je fajn, že si takhle kluci vyhrají :slight_smile:

KRistinko, to je dobře, že ANička je vpořádku a o bebíí ani neví. Tak jsem na ni ještě před usnutím myslela, jak moc to asi muselo bolet, bobánka malého....

Hani, Maruška jak je bez obvazu, tak je to v pohodě. Občas si na bebí ukáže a řekne pálí - asi tím myslí že svědí, nevím, myslím, že už ji to nebolí, bo to má zhojené, má tam všude už kužičku, jen má jinou barvu než okolí (růžovou). A já se jí vždycky zeptam: "maminka namaže? " A ona že jo. Namažeme kalciovkou a je dobře. Přistihla jsem ji jen jednou, jak si to chtěla škrábat, ale zastavila jsem ji včas. Od té doby mi přijde, že snahu škrábat nemá, vždycky jen přijde, ukáže a chce namazat. A legrační je, že když se o tom s někým bavím, tak si vyhrnuje tričko a chce ukázat, jaké to bebí momentálně má :grinning: :grinning: :grinning:

Janičko, tak ať vám to odhadce nějak výhodně odhadne :slight_smile: Přeji dobré pořízení!!!
5. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
u nás to vypadá spíš na déšť je jen 20°c ale mě to neva, mě je fajn že není vedro, ale zase je blbej tlak, dám si po O kafčo..

no my jsme došly s JAničkou z písku a nějak nevydržela než uvařím, takže jsem jí dala kaši a spí, ted jsem uvařila těstovnu a trochu kuřecího na paprikách s kečupem, ted se nabaštíme a JAnina až se probudí.... akorát mě šve že spí tady u nás v pokoji, pže jak dojde bábi, tak ji určo vzbudí pes, njn, nic se nedá dělat....
5. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
U nas je zivo potad.Az se Ondra probudi-uz spi 2,5 hod tak vezmu kluky asi na zmrzlinu :wink:
Nechala jsem si zkratit ty saty tak doufam ze budou ok :confused:
5. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
U nas je krasne slunecno a kluci pak pujdou asi do bazenu :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky, tak u nás teda taky žádný vedro, teď konečně trošku vykukuje sluníčko, ale jinak bylo furt pod mrakem. No, zas lepší, jak nějaký třicítky :slight_smile:

Jani, děkuju, u nás kolo kolo taky frčí, ale naštěstí jen na zemi, i tak se holkám pak motá hlavička a všude naráží, mají z toho děsnou jundu a já je nestíhám chytat:grinning: říkají tomu "kolo, kolo mímo" :grinning: ať vám dobře odhadnou ten baráček :wink:

Ani, to je fajn, že si kluci tak rozumí, to už je vlastně fajn věk, už je nemusíš tak hlídat - ty dva, to už se teda moc těším, až holky budou takhle velký! :wink: Užijte si zmrzku :wink:

Renči, díky, že jsi na Aničku myslela, zabralo to :slight_smile: Už snad bude dobře. Maruška je opravdu moc statečná a rozumná. Už může chodit i na písek? :wink: Já už jsem si kolikrát říkala, že je Maruška fakt šikulka, s tím nočníkem, mluvením, tak jsem přemýšlela, jestli je to tím bubnováním na bříško v těhu? Asi to fakt funguje :slight_smile:

Tak jdu si ukízet skříň, vytřídím kousky, ze kterých jsem vyrostla, holky zatím pořád chrupkají :wink:
5. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jinak my dnes máme rok a třičtvrtě, už abych přemýšlela nad dárkama k narozeninkám :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak my jsme se právě vzbudili, tak je nakrmím , jak taťku tak JAninu, chrněli tu všichni 3 i s Dáškou, tak jsem si chviličku oddechla, trochu tady sprchlo a je dobře...

Bzun jj, my z toho taky máme srandu ....a já šílím :grinning:

Aničce závidím, tu zahradu a tu volnost a vubec, jak se kluci spoolu zabaví a vylítají, doufám, že budeme mít taky nějaký mladý sousedy s dětma...

Renči, já myslím, že jí to svědí, jak se jí to hojí, njn, co má chudina dělat, že... ale to je určo známka toho, že už bude dobře....

No kupní cenu máme již danou, potřebujem odhad kvuli uvěru a to si snad odhadce s paní z realitky vysvětlili :sunglasses: , potřebujem co nejvyšší uvěr, takže by to měl odhadnout na to co je kupní cena, tak snad to bude spíše formalita...
5. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nas budicek v 7:15 ...jsem rikala, ze cim pozdejs jde spat, tim driv vstane. ....jit spat tak pozde, tak v stavam v devet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ted odpol ani nechtel jit spat, ale proste jsem byla zla matka a rekla jsem mu, ze spat proste pujde. :sweat_smile: (usnul v 15:30 ..aneb usinal neco kolem hodky a pul. ...uz mi sibalo :zipper_mouth: :confounded: :pensive: :sweat_smile: ) ...normalne by mi to bylo jedno, ze by sel o to driv spat, jenze dnes se tu na otocku objevi Radek s rodici na nej juknout. ..no hlavne kousek od chaloupky jedou kouknout na nejakou chajdu ..tak se tu stavej. ..a to by nebyli asi nejdradsi a ani myslim risa, kdyby prijeli a on musel jit spat.

Ani, no ja to mam myslim jednodussi v tom, ze sice radek tu neni, ale mam tu rodice, takze se treba muzu jit v klidu rano vysprsit a nebo na pul hodky-hodku pohlidaj. :sunglasses:

kristi, to jedete tam jako jste byli v tehu? :confused: :wink: ....jsme tenkrat byli kousek od vas a vyletama se akorat mijeli. :slight_smile:
jinak dobre ze bolistku Anicka zvlada tak krasne ....a vse nej.. holkam k jejich roku a 3/4 :dizzy_face: ..jojooo, uz se to bliziiii. ...taky jsem na nase 2. narozky zvedava. :confused: :slight_smile:

renco, tak to mas fakt sikulku, Marusku, ze si tak krasne rika o masticku. :dizzy_face: :wink: ...asi fakt citi, ze ji to pomaha od svedeni. :confused: :sunglasses:

jani, tak tfuj, tfuj. ...at ten odhad dopadne dobre. :wink: ...jinak by bylo fakt husty, aby to bylo nejak radikalne jinak?? :fearful: ..aneb realitka se prece nenecha okrast, takze si urcite rekne vic, ..ale snad zase doufejme ne o moc od skutecnosti...? :confused: :wink:
5. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se chrupka tak ja asi kouknu na hospodu a pomazu taky ze sprchy rovnou do pelisku-dobrou noc :wink: :wink: :pensive:
5. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holčiny ani vás nebudu dočítat.Nemám na to sil.Malýho jsem tak tak uspala a sama se asi natáhnu na chvíli k telce.Ale ještě jednou se musím podívat kam jsem dala magnesko. :unamused: Už pár dní mám nějaký bolesti zase v podbřišku,ale dnes to je nějaký pravidelný a hlavně ted večer to dost zesílilo.Bojím se abych nemusela ráno nebo nedej bože v noci do špitálu :cry: Je mi z toho i zle.Tak jak jsem nezvracela tak ted se asi pozvracím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: DOufám že si mimísek neusmyslil se na ten svět podívat dřív ikdyž ted by to bylo fakt hodně brzo.Bojím bojím :confounded: :frowning2: Drž te mi palce at to do rána nějak přejde :unamused:
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak já mám vyžehleno, uf, zítra hodím další pračku a zas nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím ještě přeprat všechno potřebný na dovču :wink:

Hani, jj, jedem zase do Čeladné do stejnýho apartmánu jako v těhu, bylo to tam fajn a levný :wink: berem i kola s vozíkem pro holky, tak budem výletovat :dizzy_face: Děkujem za přáníčko :grinning:

Peti, jéjda, snad to nebude tak vážný! :fearful: To by fakt bylo ještě moc brzo, kdyby se ti něco nezdálo, tak radši zajeďte do nemocnice, oni ti aspoň změří stahy a když bude zle, tak ti je můžou rozehnat kapačkama, u mě se to tenkrát povedlo, když holky chtěly ven brzo :wink: Drž se, myslím na tebe!
5. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak u nas uspano. ...ve 22:20 ...byl pln dojmu, ze tu mel obe babicky najednou a jeste tatu. ..takze pak v postylce furt opakoval "tata" "neni" ...jeste nejak nespojuje slova ..snad jednou se mu to povedlo, ale jinak ne-e ..takze vzdycky rekl tata ..ja mu rekla, ze musel jet do phy, do prace a az na to rika neni.

Peti, :frowning2: ..tak snad to neni nic vaznyho a pomuze to magnesko. :confused: ..ale jak pise kristi, taky bych radeji zajela k dr. ..lepsi fakt bezduvodne nez pozde. :rolling_eyes:

kristi, ...taky bych se tam nekdy znovu podivala ... jsme tam meli taky hezkou dovcu. ..jen na chaloupce je to ted pro nas levnejsi. :sweat_smile:
a holky ma kazda svuj vozejk a nebo je nejakej pro dvojcatka?? ..i kdyz to by asi bylo uz moc siroky na silnici, ne?? :confused: ..nebo ne..? :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
:wink: Hezký pozdní večer maminky :slight_smile:

Jsem přišla v mezičase spánku kouknout na chvíli na net... bo jsem při uspávání Marušky usnula taky a vzbudila se v deset.... tak jsem dala sprchu (přece nepůjdu spát jako prasátko) a asi jsem udělala chybu, bo jsem se probrala.

Peti, to snad ne!!! DOufám, že už je ti líp, a že miminko jen dělalo v bříšku přemety a tím Ti způsobilo nevolnost. I na poslíčky je ještě brzy.... tak snad to bylo opravdu jen eldorádo v bříšku a teď už miminko i ty klidně a spokojeně spinkáte a ráno Ti bude hej.

ANičce a Lidušce vše nej k roku a třičtvrtě!!!!

Holky, proč ten čas tak rychle letí? Vždyť já jdu za čtyři měsíce do práce!!! Fuuuuuj, já nechcíííííííííí!!!!! Já chci zůůůůstat domááááá s Májenkou!!!!!!!

Kristinko, jsem ráda, že je Anička už v pohodě. JE fakt, že se musíme připravit na to, že takových karambolu, jako jsou pády při dělání blbostí, bude asi víc. Maru dnes při odpolední procházce a honění se s Patrikem spadla přímo obličejem na zem. Nějak si zapoměnla při padání dát ruky před sebe, truhlinka. Asi byla už hodně unavená, bo jsme fakt dnes odpoledne všichni řádili. Nejdříb jsme mysleli, že tam bude mít modřinu, ale červený flek zmizel, takže dobrý. Ani moc neplakala, tak pět sekund a pak ji hned zajímaly kačenky, které byly kousek od ní.

Kristinko, taky jsem přemýšlela, do jaké míry to bubnování mělo vliv na její vývoj a rozvoj :slight_smile: Už mi tři kamarádky, se kterými chodím na procházky, nezávisle na sobě říkaly (ony se vzájemně neznají), že se Maru chová spíš jako dvouleté dítě, že je taková rozumná, hltá každé slovo a reaguje na to, co povídáme. Já mám spíš pocit, že jí hodně šoupla dopředu ta dovolená se staršími dětmi, bo právě po dovolené se hodně rozmluvila a zcela odplenkovala :slight_smile: Mě teda přijde, že je normální a nijak výjimečná, nemám ji ale s kým pořádně srovnat, protože buď máme starší kamarádky a neuvědomuji si, co v tomto věku dělaly nebo nedělaly, nebo o měsíc mladší a v tomto věku hraje roli fakt každý měsíc. Je pravda, že mě občas překvapí, že udělá takovou věc, kterou bych od takového mrňouse nečekala a jak jsem už tady kdysi psala, někdy si spíš připadám, že já jsem její dítě a ona moje máma, nebo že mezi námi není žádný třiatřicetiletý věkový rozdil, ale že jsme si rovné kamarádky. Ale i Míša psala, že má někdy s Dáňou tento pocit, takže je to asi fakt normální a prostě se to tak děje.

Jo a na tom písku jsme byly dnes po třech týdnech poprvé :slight_smile: Říkala jsem si, že už písek nemůže uškodit, když má všude kůži, koneckonců dr. mi říkala jen nemáčet a neopalovat, o písku nemluvila. Když měla ještě obvaz, tak to jsme nesměly, to by se ji mohla dostat do rány špína, ale teĎ už by jí to vadit nemělo a ten písek není tak drsný, že by se jí tak kůžička poškrábala. Pokud se teda nerozhodne si udělát pískový peeling :grinning: :grinning: :grinning: To bych zakročila :grinning: :grinning: :grinning:

Janičko, tak jak jste dopadli? Doufám, že dobře. Ona to až taková formalita asi nebude, bo bankovní ústavy mají své odhadce, aby se nedaly podplatit a udělaly odhady tak jak mají být. Kupní cena může být klidně vyšší, ale oni prostě potřebují mít ten úvěr stoprocentně krytý, takže ti odhadci kvůli úvěrům si na vše dávají hodně bacha.

Hani, to je fajn, že rodiče na chaloupce pohlídají a máš taky chvilku volna pro sebe.
S tím usínáním a vstáváním.... je to fakt zajímavé, že pozdní čas usnutí nemá vliv na skorost vstávání. Kolikrát Maru usne až v deset, ale stejně v pět budíček. Já úplně vyřízená a ona chce dovádět. A přes poledne spí pak třeba jen hodinku, max hodinku a půl. Ale dvakrát se mi už stalo, že chrněla od půl deváté a spala až skoro do osmi. Ale zrovna to bylo v dny, kdy jsem měla od osmi domluvené hlídání, takže já jsem si to její vyspávání vůbec neužila, bo jsem od sedmi už chystala snídaní, kočár a věci na oblečení sebou a na sebe. Jsem si říkala, že je to fakt zákon schválnosti, když běžně vstává v pět a hned chce jít páá a mám teda co udělat, aby vydržela aspon do osmi doma.
5. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Hani, tak Ríša má teda výdrž, třeba se ráno dlouho vyspíte :wink: vidíš, jak už hezky povídá, za chvilku bude spojovat slova úplně s přehledem :dizzy_face:

Vozík máme jeden, táhne ho Honza, já bych to teda nedala. Aspoň mu stačím, i když občas mně ujede i s holkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je to croozer pro dvojčátka a širokej zas tak není :wink:

http://www.cykloworld.eu/cz/obchod/detail/croozer-kid-for-2-prives-kocarek-jogger/

Zkusím hodit foto z našeho prvního výletu....
5. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
KRistinko, s tím žehlením a praním je to furt dokola, že? Mě přijde, že nikdy předtím jsem nežehlila tak často a tolik, jako teď. No, Mařenka je taky velký špinitel, denně končí ve špinavém prádle troje oblečení (dopolední, odpolední a domácí) a někdy i pyžamko. A Ty toho máš vlastně dvakrát a s Honzovým oblečením třikrát víc než já. Než jsem odcházela na mateřskou, tak mi jedna kolegyňka říkala - no, čekají tě měsíce radosti, ale i kopa práce - bo mateřská je hlavně o žrádle a o prádle :slight_smile: :grinning: :grinning: Tak teda nemohu s ní v tomto plně souhlasit, i když je pravda že vařím a peru stokrát častěji, než když jsem byla sama a chodila do práce. Ale to neva, to štěstíčko, které mě potkalo, mi za to stojí!!!! :slight_smile: A teda klidně budu prát, žehlit a vařit sto let, hlavně když budu moc být co nejvíc s Maruškou. Jsem asi fakt závislačka :slight_smile:
5. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
Kristi, ten vozík je super!!! Vloni jsem ho chtěla taky pořídít, ale Patrik mě od toho zradil, že zas až tak často na kolech nevyrážíme a že vydržíme ještě rok a Maru bude jezdit na sedačce. Takže jsme letos koupili sedačku a vyrážíme s Maru na sedačce. Moc se jí to líbí!!!! A překvapivě bere helmu jako úžasný modní doplněk a dokonce si ji s radosti i doma nasazuje na hlavu a prohlíží se v zrcacle :slight_smile: Já si s ní dělám legraci, že v ní vypadá jak vetřelec, ale ten nejrotomilejší a nejkrásnější vetřelec ze všech sci-fi filmů :slight_smile:

A jak holky ve vozíku? Vidím dle fotky, že se jim tak krásně hajá :slight_smile: Asi ta jízda hezky uspává jako v kočárku, že?
5. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Renči, děkujem za přáníčko! :dizzy_face:

Ty karamboly jsou fakt hned, hlavně, že se Marušce nic nestalo :wink: Já myslím, že je Maruška opravdu na svůj věk šikulka, určitě z ní máš velikou radost :dizzy_face: s tou prací je to blbý, že už budeš muset za chvíli nastoupit, já si to vůbec neumím představit takhle brzo :unamused: budeš dávat Maru do jeslí, nebo máš jiný hlídání?

Jinak super, že už můžete na písek! :dizzy_face:

Nic, loučím se, jdu ještě foukat vlasy a pak hají, dobrou všem! :pensive:
5. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.