• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
aha takže jsem zase nedočítala a zase jsem tu za magora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2009 v 18:34  • Odpověz
vubec nejsi za magora, já jsem taky prve déle hledala :wink:
29. led 2009 v 18:40  • Odpověz
by mě nenapadlo že jako jste tak aktivní.Njn mi pracující jsme nějak mimo :grinning: ještě myšlenkama u salámů a chlebů a salátů :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 18:42  • Odpověz
Ani, psalas adminům, ať to původní zamknou ?
29. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Jani, neboj, zítra bude určo líp :wink: // ještě více zesílí, taťka státnice zvládne levou rukou, mamku pusť jedním uchem tam a druhým ven....
29. led 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdu žehlit, ať mám večer klid.
29. led 2009 v 18:48  • Odpověz
Aji, dík...jasný, jen mě to dneska nějak přepadlo.....
29. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Aji pojd i ke mě žehlit já ti za to dám kousek večeře :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Jo jo, Jani, sem tam to přepadne každého :wink: a to je pak den, co stojí za ho..o :rolling_eyes:
29. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Peti, už mám vyžehleno :slight_smile: co máš na véču ?
29. led 2009 v 19:43  • Odpověz
tak ja jsem doma..tchanovce jsem dovezla..teta v pohode mela tam 3 vnuky tak byla prca..to jen moje tchyne nejak nema zajem..

no uz zase nespinim..to je nejake divne..13..jsem to mela 3 dny takove vselijake a ted zase po dvou tydnech chvilku a uz zase nic :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:

jinak zehlit muzete aj k nam..jo janicko kdyby jsi chtela tak klidne doval k nam :grinning: manza studuje??

petrik se prospal 10 min v aute tak snad bude spat :angry:
29. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Janča a Adel, maily :wink:
Ani, to byla sranda, celkem jsme to našla rychle jde o zvyk :wink:
Taky jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky vy jste tak akční, já bych měla žehlit, ale tááááááááááááák se mi nechce, ale asi si dám říct, když vidím vás :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Holky, prokopávám se svatebními fotkami a zmenšuji a zmenšuji :slight_smile: když budu dobrá, tak snad do konce víkendu to svatební album na BRMS vyplodím :grinning: půl roku po svatbě už je na čase :sweat_smile: :grinning:
29. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
a ja nejdu prdim na to..tak podle te tabulky mel bejt petrik a je..a letos si musime poridit mimi coz bude holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak uz jen samej kluk :grinning: no uvidim :unamused: :unamused: :unamused:

miso..dik :wink:
29. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak jsem zvědavá za jak dlouho se malej ozve.Uspala jsem ho a hned jak zavřel oči jsem odešla tak jsem zvědavá a navíc ten chlupatej magor venku pořád rafe takteda nevím jaký bude mít malej spaní. :angry:

Aji už jsem to snědla ale měla jsem jen tak jako oprančenej točák s kečupem a chleba.Žádný světoborný jídlo :wink:
29. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
no jasně ted tu budu zase sama klasika :confounded: jsou VKV a ordinace :unamused:
29. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma ze cviceni-spinningu a dneska jsem teda byla hotova.Potila jsem se jak stara sv...... :wink: :wink:
Jani-no ono taky to tehu Ti asi neprida a budes hodne citlivejsi :slight_smile: :slight_smile: a ja jsem dneska testovala byla tam / :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ajo-jj,psala jsem ji aby diskuzi uzavrela hnedka :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
beny ja jsem tady :grinning:
29. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Taky jsem mela zehlit ale neco jsem udelala dopoledne nez se Ondrulka vzbudil a zbytek dodelam zitra :slight_smile: :wink: :wink:
Luco-tak to drzim palecky at Ti to vyjde jak si prejes :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
jéé Adel držím partu semnou :grinning: no já na vás mám ted ještě trošku čas než přijede manža z práce pak se budu věnovat jemu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
no já žehlení asi nehcám až na neděli zítra budu pospávat(doufám )pak oběd a do rachoty a večer budu ráda že jsem ráda a v sobotu do rachoty pak návštěva na štěnátka a pak budu asi mrtvá :grinning:
29. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
beny no nejak posledni dobou tu ordinaci nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: skaknu na kafco a hned jsem tady :grinning:
29. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ja Ordinaci posloucham jednim uchem-je to uz takovy divny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
taky mi ta ordinace nějak už moc neříká akorát tam hodně sleduju Zlatu a pana ředitele ale jinak teda nic moc no.Hlavně mě tam štve B.Munzarová :angry: nějak mi ani v jedno seriálu nesedí :angry:
29. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Míšo nepochopila jsem to?? psala jsi mi mejl, nebo ti ho mám poslat???? :sweat_smile: ... mě nic nedošlo....

tak já ordinaci sleduju :angry: :grinning: :sunglasses: :wink:
29. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mě už ta Ordinace taky nebere jako kdysi. Akorát se furt hrabu v těch fotkách...tolik krásných a album sakra tak omezené :confounded: asi si budu házet korunou :grinning:
29. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Aji já jsem svatební fotky už neviděla ani nepamatuju a ani se na ně něchci ted dívat.Nechám je trochu přejít prachem a pak někdy se na ně podívám :grinning:
29. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
No teda, Peťo, za kus točeňáku teda jako nežehlím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybys řekla třeba španělská ptáčky :slight_smile: nebo bramboráky :slight_smile: nebo svíčkovou :slight_smile: tak sedám na vlak a jedu :grinning:
29. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já je teď viděla několikrát, pže tu byly kámošky, co je ještě neviděly, tak jsem je hned musely okouknout :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.