• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani já se tam neregistruju a ted jsem hlasovala znova a zase to vzalo a má 3,7 :confused: a to fakt dávám 10!!!!!!!!!!!Nerozumím tomu!!!!!
Hele tak to si příští pátek konečně Zdenda vrzne, co :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já taky velím :sweat_smile: ale spíš není ani potřeba, Petr je fajn v tomhle a dost udělá samozřejmě bez úkolování...

Ade, no tak ale jinam jste mohli jít, to je pravda, já myslela, že tam nic jinýho nebylo :unamused:
7. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
U nas se sice spi ale kazdou chvilku vzhuru :angry: :confounded:
Zdenda sel na pivo a ja si asi pujdu lehnou-to jsou nase sobotni vecery :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-ja taky nemusim nejak extra rikat,vetsinou jde a udela to automaticky-asi i aby mel pokoj.No a s tim vrznurim nevim teda,pac v utery jdu na gyndu sem to porad nedostala a jestli mi prdnou injekci tak do konce tydne kramuju a to asi teda ne-ee :grinning: :grinning: :confused: :confused:
7. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak pa pa a ja valim do te vany a spat :pensive: :pensive: :pensive:
zitra jedem k nasim na obed a opet do petrove prace s vecma a hadrama..to jsem tam byla v patek a zitra zase to je porad neco..asi zacnu cůůůrat do nadrze :grinning: :grinning: :grinning:
pa pa a peknou nedeli
7. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ja se asi taky loucim jsem unavena a jdu chrupkat-zitra me asi ceka zehleni a chtela jsem prevlikat postele ale ma se pry zhorsit pocasi tak uvidim.
Dobrou noc a hlavne klidnou :pensive: :pensive: :pensive:
7. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc byla tak strasne priserna-byl vzhuru proste porad.Nevim co mu zase je a doufam ze to jsou jen ty zuby :frowning2: :confounded:
8. únor 2009 v 06:58  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás noc takyběs děs :frowning2: Usnula jsem až ve 3 hodiny, ale moc jsem nespala, páč chůďa Ondrula už má taky ten hnusný kašel, tak že jsem poslouchala, aby se bobek nedávil, chjo :frowning2: ale stále bez teplot, tak alespoň jedno pozitivum. Jinak u nás to je jak v lazaretě, manža dole v obyváku, já v ložnici a Ondra v pokojíčku a ze všech koutů se ozývá chraplání, kašlání, no fakt super :angry:
8. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojky..tak vidim ze vsude stejne..u nas nou uplne desna desna desna :angry: :angry: ja se ani kolikrat nedivim ze ty matky ty decka hodi do popelnice ja jsem s nervama uplne na dne..prvni nechtel spat a pak porad jen rval a rval a nepomohlo nic jen chovani..pak jsem si ho dala do postele..no sak za 10 min.byl hore a zase to same..
8. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj maminky.Tak po dalším pracovním týdnu mám chvilku čas nakouknout.BUdu muset jít zatopit a něco uklohnit k jídlu nebo půjdu jíst k mamce nevím ještě.Martin je v práci tak asi nechám klohnění asi až na večeři.Jinak mě teda sklátila pěkná chřipka a moji chlapci to chytli ode mě.TAkže supr.Už at je léto!!!!!!!!!!
8. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
aHOJKY KOUKÁM, ŽE JE TADY MRZUTÁ NÁLADA. U NÁS NOC POHODA, SICE USLA AŽ K 22H... (pardon caps lock), ale spala až do 9 do rána, ted pohoda, pujdu trochu uklididt, převléct prostěradla. U nás leje jako z konve, jsme chtěli jet na benzínku nafouknout kola od kočárku, ale kašlem na to, je hnusně dnes budeme jen doma
8. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky co dáváte prďolkům na kašel. Já jsem mu do včerejška dávala mucosolvan siroupek, ale jelikož už má takový suchý dávivý kašlík, tak jsem mu dala stoptussin. Vím že by se to asi nemělo měnit, ale já potřebuju, aby se mu to uklidnilo a nedráždilo ho to a na to ten mucosolvan není :frowning2:
Zítra asi zavolám k dr. nechce se mi tam jít, když nemá teplotku, aby ještě něco dalšího nechytl :frowning2: No a já si zítra dojdu taky k dr., teploty sice povolili, ale kašel mi zase sedl zpět na průdušky, tak raději ať to není nic jinýho.
8. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
U nas teda neprsi ale je ponuro-zkusila jsem povesit pradlo ven tak jsem zvedava jestli uschne-Zdenda s Ondrou odjeli ke tchanovcum.Deda udi maso a my se Stepou jsme doma pac jdeme na maskarni ve 14hod-jde za Batmana :wink: :slight_smile: :wink:
Ja jsem zatim prevlekla postele a uz mam prvni pracku skoro vypranou-hodila jsem tam avivaz tak cekam az dopere,povesim to a natahnu se-dokud mam cas.Obed varit nebudu pac mam od vcera,to se neda nic delat :slight_smile:
Lucko-Ondraskovi davali na kasel v nemocnici Tussin-jsou to kapky a 100% mu krasne zabrali :slight_smile: :wink: Jen nevim kolik kapek-ale to by Ti rekli bud v lekarne nebo to bude na letacku :wink: :wink: :wink:
8. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jani-zavidim Ti space Janinku-to se tak nekdo ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo a holky Prazandy v utery jedem asi do Prahy tak u koho se mame stavit na obede?Kterapak z Vas nas pohosti svedskyma stolama? :grinning: :grinning: :grinning:
Lucku vyrazuju maji chripajznu ta az priste- :grinning: :grinning: Takze zbyva Misa a Hanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Ani děkuju, tak uvidím co ten stoptussin, to je něco obdobného :slight_smile: Jasně že až příště se vydáte, tak se můžete zastavit :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
Luci já davala tussin a taky to pomáhalo a ted jsem četla co jsem si koupila sirup Stodal že se může dávat lžička dětem od jednoho roku takže to taky ted zkusím. :wink:
8. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
tak jsme byly venku s Dáškou, minule jsem JAnině kouúpila takovou jarní pogumovanou bundu, tak jsme ji hned vyzkoušeli jako pláštěnku, bylo fajn, aji by tam lítala venku..

Luci my dáváme hedelix

Ani tě pražandy uvítají :grinning:

jdu si taky hodit věci do pračky, ať mám jít v čem zítra do práce, snad mi to uschne na sušáku v obýváku, ale ještě si honem vypiju kafíčko, koupila jsem si bez kofejnu, je docela dobrý
8. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
tak a ja mam hotovo-povesila jsem pradlo-povleceni,nacpala dalsi pracku ,nasekala jsem si drivi ve sklepe do zasoby a asi jdu hodit zada na gauc.Chtela jsem si pustit Cetnicke humoresky ale Stepa kouka na Power Rangers tak mam asi smulu :confounded: :frowning2: :confused: :grinning: :grinning:
Jani-no jen pak aby-holky se tu radsi neukazou nez by nam dali najist urcite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky vy jste akční,taky budu muset zapnout pračku a až půjde malej s babi hajat tak já jdu stírat zeme a uklízet.POkukuju po dětským nábytku do pokojíčku :slight_smile:
8. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
čáááuu
Ani, přijeďte!!!!Sice švédský stoly nečekej :sweat_smile: ale stavit se můžete, jestli nebudete nakřáplý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás noc celkem ok, ale poslední dobou se tam mele, pořád se po postýlce hlemejždí, jednou hlavu normálně, za chvíli v nohách a já mám dojem, že ho každou hodinu přikrývám, protože spí úplně bez peřiny :angry: jinak my jsme mrzutý už několikátý den přes den :grinning: to zní hrozně - češtinářsky..klube se další zuban :slight_smile:

Peti, to je mi líto, že marodíš!!!!Jsi doma nebo půjdeš do práce???Verča už porodila :wink: ve čtvrtek 3,85kg 51cm, byla to celkem fuška, jak jsem četla
8. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Miško jj marodíme ted už všichni ale do práce chodím.Já vím že bych neměla že roznáším nákazu dál,le potřebuju peníze tak když nemám ted teploty tak chodím pracovat.Jinak jsem měla i horečky...a to se mi dlouho nestalo abych marodila s horečkama.

Jéé tak Kubíček je na světě?No tak to má holka za sebou.A koukám že to je pěknej cvalda.Tak hlavně aby byli v pořádku. :wink:
8. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
M9šo já nezakrývám, Janina spí taky bez ničeho jen v pyžamu, spí na peřině, večer přikryju dekou a když neřve tak jí do pokoje nejdu 100% zakrytá není, pže se mele jako váš Daník
8. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani a kolik máte stupňu v pokoji???my tak +- 21,5 a on je celý studený, já mu dávám punčošky hodně tenké a tričko s dl.rukávem a on se asi budí tím, jak je mu chladno, ale pak se zase asi odkryje, jak se mele, že je mu vedro...a tak dokola :grinning:

Peti, no tak to je teda hrůza s tím ještě pracovat :frowning2: tak ať jsi z toho rychle pryč!!!!
8. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Miso-neeeeeee ja si delam srandu.Sice nakraply nejsme ale nebudemem otravovat.Jedeme vsechny i se Zdendou a to bylo pekny toco-a jeste to neni na 100%-ale dekujem :slight_smile: :wink:
8. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
No tím líp, že budete všichni!!V kolik tudy pojedete????Však to není veliký odbočení z dálnice a na chvilku na kafe můžete, bych se přemohla a alespoň něco upekla :grinning: , když byste na oběd nedorazili!!!!!
8. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
já nevím M9šo, máme tam taky tak kolem 21-22 stupňů ...dávám jí bodíčko a dupky normal bavlněný... a když neplače, tsk do pokojíku nejdu... tak nevím jestli je studená nebo teplá... dnes měla takovej bavlněnej overálek a na to jsem jí dala ještě tríčo a ponožky a když jsem přišla tak měla ponožky dole a musela si s nima hrát, protože jí povídám a kde máš ponožky , tak mi obě podala měla je pod hlavou :grinning:
8. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Miso-ja jeste nevim.Reknu to Zdendovi a dam kdyztask vedet.Jak budeme stihat-nejdriv musime vyridit veci v MB a pak jak to stihnem Praha.ja bych Ti kdyztak cinkla na mobil :slight_smile: Petr bude doma?
8. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky tak mě už je o trochu líp, že by to bylo konečně naústupu :slight_smile: Ondra spinká, tak já se půjdu zavrtat taky. U nás Ondrulu přikrývám v noci jen než jdeme spát a pak holt už je odkopaný, je to malý cestovatel :grinning: Jinak my máme u Ondruli 21 stupnu a jak je víc, tak se docela budí :slight_smile: Myslím, že to je tak ideální teplota na spaní. a spí jen v bavlněném overálku, ponožky jsme už vzdali :slight_smile:
8. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
No to máte tu výhodu, že máte děti mimo ložnici, my jsme stále nahoře v jedné a tak ho mám hned vedle postele, abych nemusela každou hodku vstávat...já ho měla do nedávna v pytli, ale jak se mele, tak byl celý překroucený, takže jsme se navrátili k peřince..

Ani, petr má odpolední, takže ve 13:15 mizí do práce
8. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Ja jsem ani njednoho kluka v pytli nemela-Stepanek to nesnasel a a u Ondry uz jsem to ani nezkousela. :wink:
U nas se taky netopi v loznici ale zase se strasne budi na dudlika :frowning2: :confounded: Asi zacnu odnaucovat a bude klid,ty nocew jsou strasny :confused: :frowning2:
8. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj Holky . moc vám všem děkuji za podporu, budem ji opravdu moc a moc potřebovat ... :unamused:
ještě dneska jsem tady slzela jen sem se podívala na Dády a on se na mě usmál ...
je to hrozně nespravedlivé, malinké miminka a dětičky by neměli být tak moc nemocné ...
zítra tam jedeme znova a uvidí se , ještě rentgen plic mezitím .,
mají mu pak někdy dělat potní testy a já aktivní blbec se dívala proč a jak se to dělá .. no a to sem neměla dělat, pzase dALŠÍ nemoci a starosti ...
já už si kolikrát myslím,že to ani nevydržím ...
ké====ž by se všichni jen spletli a nebo kéž by to bylo jen něco v normě ...

Aničko a copak malej ???
ptalaa jsem se tady holek, co je s váma ...
ale chodím sem málo,takže mě jde dobře přehlídnout ty moje slabý příspěvky ..
8. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak jsme se pustila do debordelizace a nějak mě to chytlo a jdu likvidovat další věci :angry: :grinning: :grinning:

Ahoj Kattyn...moc mě mrzí že i s Danielkem máš zdravotní trable,jakoby nestačilo že Gabrielek měl potíže se srdíčkem.Ach jo.Je to nespravedlivý.Děti by měli být zdravé a hrát si a smát se a ne aby je pořád něco trápilo.U nás teda dosti řádí chřipka.Ode mě.Já to chytla a ted to mají všichni.BUdu držet palečky aby to u vás brzo bylo v pořádku a neměli jste tolik trápení. :wink: Pusu vám všem :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.