• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani, teda Řišulka je dobré noční ptáče :slight_smile: Takhle pozdě :slight_smile: I my máme jednou rekord v uspávání - uspávala jsem od půl deváté a usnula až v jedenáct. POkud si to dobře pamatuju, bylo to letos v únoru, bo jsme přišly z oslavy kamarádčiných dětských narozenin. Asi ty dojmy dělají hodně. Když je běžný den, usne raz dva, když je něčím výjimečný a zajímavý, chce si o tom ještě před usnutím povídat a to nejlépe pořád dokola. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
Renči, ty mě předbíháš, nestíhám :grinning: no žehlení, toho mám fakt kopu, ale u telky mně to zas až tak nevadí :wink: holky jsou taky docela špindírky :wink:

Z vozíku jsou holky nadšený, jen vejdou do garáže, už se do něho běží usadit, no a za jízdy si zpívají, brebentí, komentují okolí a občas i usnou, jak to hezky drncá :slight_smile: akorát teda helmičky jim nemůžem vnutit, hned si je rvou z hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budem muset ještě dopilovat :slight_smile:

Tak a už se opravdu loučím, Honza spí, tak ať mu tu moc necvakám :wink:
5. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Kristi, do jeslí nedám, i když jsem se tam byla kouknout a líbí se mi to tam. Maruška je mezi dětmi ráda, nicméně podle rad psychologů je lepší, aby se o děti do tří let staral někdo jim bližší a co nejméně cizích osob. Takže když mám možnost, aby hlídala rodina, využiju toho. Moji rodiče budou takoví hlavní opatrovatelé a už se na to hodně těší a taky je Patrik stále bez práce, takže se hodně zapojí i on. I jeho mamča se chce angažovat. Tak musím dát bacha, aby se o ni nakonec neporali :slight_smile: Předběžně mám domluvený částečný úvazek na první rok, abych mohla být brzy s Maru. Prostě potřebuji mít peníze na živobytí, nemohu zůstat bez příjmu, ale zároveň chci být co nejvíc s Maruškou. Takže od osmi do půl třetí. Defakto bude s babičkou a dědou, popřípadě tátou jen dopoledne a na spinkání po obědě, a jak se vzbudí, bude už se mnou. Tak snad to fakt tak vyjde a nenastanou nějaké komplikace.
5. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
A já jsem se tu nějak zapomněla :slight_smile: Taky půjdu hajíííííí :slight_smile:

Dobrou a klidnou celou noc!!!
5. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile: :wink:
U nas sviti slunicko a pali jak blazen pres okno :confused: :wink:
6. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
je to jsou dnes romány, tak já jen proběhnu a pozravím, jdu s JAninou a kamoškou na kafčo a ještě musím nachystat M věci , jede dnes k veliteli na kobereček. tak zatím, snad se dostanu odpoledne....papa pěkný den
6. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Tak ja jsem hodila sekacku do trouby a oskrabala brambory.Pak je jen uvarim a udelam kasi.
Kluci jsou uz v bazenu a ja jeste vysaju a jdu za nima-pac je fakt hic teda :confused: :sweat_smile: Mame ve stinu 33,8 st :confused: :confused: :confused: :confused:
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už se chrupe, měli jsme na oběd česnekovou polívku a lečo, holky všechno sluply :dizzy_face: Já se chystám ještě poutírat prach, ať tu máme aspoň trošku čisto před dovčou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, tak u nás je teda o 10 st. míň :sweat_smile: ale aspoň není pařák, půjdem odpo do parku :slight_smile:

Jani, ať to Michalovi dobře dopadne u velitele :wink:

Copak asi Peťka, jak v noci? :fearful:
6. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Tak my mame ted 39,7 ale asi to je na slunicku :wink:
Ondra spinka a kluci koukaji na Rexe :wink:
Uzijte si dovolenou v Celadne-My jsme tam byli taky na dovce jak jsem byla tehu s |Ondrou.Ale meli jsme pronajatou chalupu :wink: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ani, díky! Jedem až v pondělí, takže se tu ještě určitě objevím :wink: Jé, tak to jsme si tam mohly tenkrát dát sraz, všechny tři i s Hankou :grinning: V Beskydech je moc krásně, vůbec mně nevadí, že jedem na stejný místo :dizzy_face: my jezdíme do apartmánu na samotě, ale je to kousek do Čeladné. Apartmán je v podroví, dole bydlí majitelé a mají na zahrádce ovečky, to budou holky nadšený :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem tu chvilku nebyla a tady toho teda je popsáno :grinning: jste se činily :grinning:

Kris, koukám, že jste měli karambol :frowning2: tak hlavně, že to dobře dopadlo a byla to "jen" naraženina. I když je fakt, že ty prý bolí více než zlomeniny :frowning2: tak ať je Aňulka brzy v pořádku.
Juu, vy už teď jedet na tu Čeladnou ? A kde to přesně je ? To budete tady u nás za humnama :wink:
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já jsem teď zaplatila záloha na naši dámskou dovču, tak už se taky hrozně moc těšíme :dizzy_face: Viky je o 2měsíce starší, tak doufám, že od ní Klárka pochytí trošku toho čúrání do nočníčku. Vždycky jak jsou spolu, tak se snaží dělat stejné věci. Tak uvidíme.
Navíc to máme pobyt i s plaváním, tak si holky budou denně užívat v bazénu :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Kristi-jj me se tam taky libilo :slight_smile: :wink:
To jsem sem nejak akorat zacala chodit kdyz jsme tam jeli :wink: Dokonce si pamatuju ze jsme jeli kolem Olomouce a ja jsem si vzpomela ze tam vlastne bydli jedna holcina z kone-Ty. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to jako fakt nekecam :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Co Peťka ? Neozvala se někomu ? Snad je jí už dobře a bylo to třeba jen tlakem nebo tak.
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Dneska tu mám bratříčka :slight_smile: (čumí mi přes rameno, tak proto píšu hezky :grinning: ) dopo jsme byli venku na prochajdě a čumendě po obchodech. Malé jsem koupila kruh a odpo jdeme na bazén.
6. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Renčo, já chci zkusit s Klárkou miniškoličku. Kamarádka si to dost pochvalovala, tak uvidíme. Dělá to u nás Kenny klub a vlastně 3hoďky týdně hlídají děti, hrají si s nimi, povídají atd. Tak jsem si říkala, že třebas od ledna bych jí tam mohla zkusit dát a já mezitím nakoupím, uklidím apod.
6. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Dnes jsem udělala super kup v Tescu. Mají akci tři bodýčka s dlouhým rukávem za cenu dvou. Parádní je, že si člověk může vybrat z asi patnácti druhů, ktero se mu líbí, na rozdíl od těch packů. JEdno stojí 75 kč, takže tři za 150, což vychází 50 kč na jedno. říkám si super cena, koupím jich hned šest. No a u pokladny se mi z šesti tři odečetly. Paní pokladní říkala, že to mají nějak špatně nastavené, že na to upozorNovala už včera a nic se s tím nedělalo, takže mám šest parádních bodýček s dlouhým rukávem za 225 korun, tedy za cenu tří, no prostě skvělá koupě.

Aničko, to teda máte pěkně vedro, my tu máme taky o deset mín, jak vy.... tak kolem 25 stupnů max a teď se navíc zatáhlo a vypadá to, že bude pršet.

Jani, jak jsi včera dopadla u odhadce?
Ať to Martinovi u velitele vyjde tak, jak si představuje :slight_smile:

KRisti, holky papkaj česnekovku? To jsou dobrý teda, Maru ee. Ona teda vůbec polívková není, a česnek jí teda zatím moc nejede.

HOlky, co pro prcky vaříte? Asi bych měla spetřit jídelníček, bo jsem pořád bez soli a jedu stále na těch základních potravinách - rýže, rýžové těstoviny, brambory, jáhly, kuřecí maso, mrkvička, pangas, kukuřice, květák, brokolice (tu ale většinou nechce, takže když ji vařím pro sebe, je mi jasný, že Maru se jí ani nedotkne, takže mám vždy v zásobě skleničky, ty stále miliuje). Její nejoblíbenější jídlo po skleničkách je pečené kuřes s rýži a pangas s br. kaší. Ze zeleniny ji jedou okurky a rajče, hrášek, z ovoce jahody,josta, maliny, broskve jen trochu, stejně tak trochu meruňky, meloun, a nejraději má jablíčka a hned na to banán.
6. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj Aji!!!

Miniškolička zní zajímavě :slight_smile: Ale v P5erově nic takového není.

Aji, dámskou dovču s dětma jen doporučuji, Marušce jen a jen prospěla, jen díky ní už jsme bez plen a víc mluví, bo se chtěla starším holkám vyrovnat.

Adi Peti napíšu sms, taky by mě zajímalo, jak dopadla. Pevně věřím, že je v pohodě.
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak jsem ji posala sms a budu čekat na odpověd. Psala jse ji, že na ni všechny myslíme a čekáme na zprávy od ní.
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
A jdu žehlit. Ale mrknu, než se Mařenka vzbudí.
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Já si právě říkala, že když se Mája tak hezky po té vaší dovče zlepšila, tak že by i Klárka mohla :slight_smile: mi bude stačit jen to čúrání :slight_smile: jinak je šikula. Jen na nočníček si sice sedne, ale nic tam neudělá :unamused:

Tak už se na to moc těším. Doufám, že ta agentura, co to pořádá bude mít dostatek zájemců a nezruší nám to :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
TO je divný, BEny se pořád neozvala.... NEodpověděla mi zatím na sms, tak jsem přišla mrknout sem tady taky žádný zprávička :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak třeba jenom odpočívá nebo něco dělá a nevšimla si, že jsi jí psala.
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Snad je to tak, jak píšeš, Aji.
6. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Já mám dožehleno a Maru ještě chrupká, vidím to na kafe :sunglasses:
6. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak přepisuji zprávičku od Peti :
Jste moc hodný. Prášky trochu zabraly, ale tlak cítím. Možná se mimís obrací nebo má diskošku. Každopádně je mi líp. U dr. jsem nebyla. Budu brát to magnesko. Teď se nemohu dostat na PC, ale myslín na vás a i na prcky. Pozdravuj všechy a pusu P + P

Tak sláva, snad už bude opravdu jen dobře.
6. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Tak dobre zpravy od Petry :wink:
My jsme porad venku a kluci litaji jak meluziny :slight_smile: Doufam ze alespon vecer brzy vytuhnou :confused:
Dnes uz mozna prijede Zdenda tak se na nej tesim :slight_smile: :wink: :wink:
Renco-Maruska je sikula.Ondra sice ma priklad v Milankovi ktery chodi od roka na nocnik s prehledem a uz jakou dobu nema plinku ani na spani v noci .Ted 19.8. mu budou 2 roky ale Ondrovi to je uplne suma puma :confounded: Klidne chodi posrajdenej a kdyz ho svliknu tak si klido prinese plinu at mu ji nasadim a tam se vys.... :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem vás dočetla letem světem. U nás se marodí, Ondrula měl od pondělka teploty a kašel, tak jsme včera byli u dr. a dostal stoptusin a spiropent, tak je to o trochu lepší. Ale stejně vždycky když kašle tak brouček pláče, protože mu to moc nejde :frowning2: Ale naštěstí ode dneška je už bez teplot, tak tu jinak řádí jak černá ruka, stále mi nosí botičky a povídá mamou ven, ven ven :slight_smile: Ale musí bobek vydržet, já taky protože to je doma docela záhul. ¨Jak byl zvyklý že jsme byli furt venku a s dětma tak ho to doma nebaví a u ničeho moc dlouho nevydrží. :frowning2:

Kristy, četla jsem jakej měla Anička karambol, tak u nás proběhlo něco podobného před měsícem, jen né o postel ale sletěl ze sedačky a dal si o stůl. Tak ať je Anička brzy fit. Ondrula druhý den už o ničem nevěděl.

Renčo, uvidíš, Marušce to zmizí, kamarádka má holčičku, která si na sebe převrhla horkou kávu a je to dva roky a skoro to není poznat. Jinak kalciovka je dobrá mastička, já jsem se takhle spálila na brigošce o gril v práci, vypadalo to dost děsivě, ale používala jsem kalciovku a není na ruce vůbec nic poznat. :slight_smile:

Péťo to je dobře, že jste s prďolkou v pořádku, tak se snaž odpočívat, vím, že s Patričkem to asi moc nejde :slight_smile:

Jinak jsme ještě nezačala s učením protože péče o Ondrulu mě tak vyšťavuje, že večer padám v devět únavou, tak to možná odsunu na listopad, ještě uvidím jak mi vyjdou ve škole vstříc, páč si ty státnice musím zaplatit a když je neuděllám tak zase znovu :frowning2:
6. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak dobré zprávy o Peťce, to je fajn. Ale stejně by možná měla radši na prohlídku k dr, když jí to tak trápí. Jen aspoň pro jistotu a klid v duši.
6. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Nám bylo odpo na bazénu super. Malá řádila ve vodě jak černá ruka, párkrát si v té divočině lokla, ale pak jela dál :slight_smile: naštěstí lítá s rukávky nebo kruhem. Doma okamžitě po mléce a chvilce tulení vytuhla :slight_smile: jupí, a mám klídeček.

Půjdu umýt nádobí, zlikvidovat bordel, uvařit malé na zítřek a vyvalím se na chvilku k telce. Jsem dneska nějaká znavená. To bude asi tím dusnem.
6. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.