• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky tak jsem vás dočetla, nevím, jestli stihnu i dopsat, Janina si SAMA oblíká sukni, nechce pomoct a hrozně jí to baví, ta využiju chvilku...
my dnes byly od rána od 9 do oběda na hřišti, a ráno jsem řekla M, že si muže vybrat, že pujde ven ráno nebo odpoledne, ale že tady potřebuju v klidu uklidit, takže ted pujde ven taťka..... tak snad do 18 nebo do 18,30 to zvládnou...já to tady musím luxnout a uklidit prádlo a snad mi zbude i hodinka pro mě.....

tak jsem je vyprovodila, a snad bude chvilku klidek....

Renči, já to chápu, že je to těžký, jsi šikovná, že to zvládneš jako samoživitelka a i když to třeba z mých popisku (nynějších vztahu s mamou )nevypadá, tak ona to taky zvládla na jedničku a nikdy mi nic nechybělo...

ale na druhou stranu jí mám trošku za zlé, že se nesnažila mít partnera, jak popisuje Aja,byla hrdá, všechny vztahy hodila za hlavu, po otci nikdy nic nechtěla (prakticky ani peníze, celej život platil 250,- a po převratu 450,- měsíčně do mých 18 let), ale kdyby se trochu snažila takovýho partnera mít, nebo z otce dostat něco víc, tak by mi pak mohla pomoct v začátku dospělosti, nestarala se o to kde budu jednou bydlet a ani snaha, že by mi nějak pomohla a vyšla vstříc, prostě ted nemám a změnit to už nejde a hotovo, to bylo poslení slovo....s partnerem by to šlo určitě snáz....

navíc se zapřela pže jí nejsem dostatečně vděčná, za to, že ona mě vychovala sama, ale na druhou stranu, to nebylo moje rozhodnutí, ale její, tak ode mě nemuže očekávat nekonečnou zavázanost a vděčnost....

tak jsem to chtěla jen říct, no že doba není jednoduchá, sami všichni vidíme, jak zápasíme s bydlením, uvěry, hypotékami a podobně a naše děti na tom nebudou o nic líp a i když si člověk říká, že je čas, že děti jsou malý a ono se to nějak vyvrbí, myslím, že čas není... my jsme se s Michalem rozhodli, že dětem "do 18 let " buĎ musíme něco našetřit, nebo zajistit nějaké bydlení, pže za 20 let, a ani už nikdy nebude nic tak "jednoduché" a prakticky zadarmo jak byla zvyklá generace mojí mamky.... nikdo jim z uřadu nic nedá, natož nějaký byty

a to prostě chápu, že jako samoživitelka na tohle špatně došáhneš, spíš je to právě na zamyšlení pro tatínka, jestli není na čase začít pomalu ale jistě myslet na budoucnost svých dětí....své MArušky, takže ti radím, zahoď svoji hrdost a neříkej si , že to zvládáš a že od něj nic nepotřebuješ, ale mysli na budoucnost Marušky a trošku Patrika srtkej ať se taky snaží a podílí....

to neber jako nějakou poučku, nebo něco špatnýho, jen jak to vidím, radím a cítím já, když jsem byla sama s mámou....
7. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
janickabez: čau Jani :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
čauky siss
7. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
jak se vede, nechceš na chvíli na icq?
7. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
jani: tý jo, ty už jsi 31tt, to teda utíká..už máš látkovou výbavu na Vládíka? Kdyžtak bych ti dýl mohla něco podšoupnout :wink: ale my budeme s plínama asi ještě dlouho :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
jani: jj, jdu to zapnout :wink:
7. srp 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojky..
moc jsem vas nedocitala pac mam jen chvilku

nam tatka taky dneska nedorazi neni doma od 18.7. :frowning2: :frowning2: ..az pristi tyden..ma dovcu a pak paragraf pac operace se blizi :unamused:

jinak petan je celkem hodny ale jen kdyz je venku..mu ani ten hic nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted je s babickou na hristi..

vecir juknu pac budu samam doma..mamka jdou nekde parit a bracha jel na slavnosti piva kde bude dneska vystupovat aj ozak(m.dejdar)..hned bych jela ale neni hlidani :frowning2: jo ja mam hold smulu
7. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Luci-sice pisu pozde ale snad Ti to pomuze.No Stepankovi jsme vecer nasly pupinek a behem par hodin byl osypanej dost.Jde to pry retezove :frowning2: :confused:
Jani-jj neni to sranda s tema tatkama.Ja si taky neumim predstavit byt na vse sama :unamused:
7. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
ahojky holky,

tak tu mame tatku ...huraa ...a uspava. :wink:

Ani, jeee, tak si me nezklamala. ...jsem mela tusaka ze tu budes prvni. :grinning: ...a Ondrulka je sikulka s tou ockovackou. :dizzy_face: ...nam u ty posledni taky risa nerval. ...bylo to do ruky ..tak na to koukal, co se deje, ..dr.ho dobla, on to tak nejak vzal, jako ze je to normalni a slo se dom. :fearful: :slight_smile: ...ted pujdem na dalsi ockovacku priorixu-tetra 3.9. ..musi bejt risa zdravej, protoze to by pak musel na preockovani ...je to nejakej znejpozdejsich terminu. ...jsem to tak dala, abychom byli jeste na vysocine bez reakce. ..kdybychom sli na ocko o tyden driv, tak bych tu vysocinu musela zrusit. :unamused: ...tak snad to vyjde a risa nam neomarodi ...zatim tuk, tuk. ...leto zvlada hezky. :slight_smile:

Renco, no myslim, ze kazda mame neco. ..tak nejdulezitejsi je, ze ma Majusku rad a postara se o ni kdyz je treba. :dizzy_face: ...zase bejt zahrnutej penezi a mit doma nejakyho tyrana, tak radsi budu mit tatu ...sice pro spolecnost s odlisnym nazorem ..coz na to mame kazdej narok. ...ale takovyho, kteryho se nebudu bat :wink:
jinak musim rict, ze v dnesni dobe bych pomalu byla i pro skolni uniformy. :confused: :sweat_smile: ...taky se bojim sikany v podobe, ten ma to a nehle to nema. :unamused: ...tak aspon v tom obleceni by se to srovnalo, coz je na prvni pohled ve skole nejrapidnejsi.

luco, tak snad to nebudou ty nestovice...?? :fearful: :frowning2:

Miso, jojo, jsem na chaloupce. ..ted v nedeli pojedem do phy. ...musim do prace. ...a pak podle pocasi se zase vratim. ....na slejvaky bych se nevracela. ...tak kdybych v pze zustala, tak dam vedet a muzem se domluvit. :confused: :wink: ...risu uz zacinam tahat. ...a jakztakz to zvladam. :wink: ..snad i moje vnitrnosti. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Peti, dobre ze je to lepsi. ...snad pomaha i to magnesko ...a byl mimis jen nejak spatne natocenej a uz se srovnal..? :confused: :slight_smile:

Jani, ...tak co M. ...jak dopadl na koberecku...?? ..ted nevim, jestli jsem to nekde neprehlidla.? :confused: ..doufam, ze vyssi sarze vysli rodine s nutnosti prijmu vstrict a vezmou ho do prace driv...?? :confused: :slight_smile:

Adel, ...no ty to taky nemas s tim svym jednoduchy :frowning2: ...to ted pomalu clovek nevi co je lepsi, ..mit nejakou korunku navic od chlapa a nebo ho mit k dispozici castejs nez na chvili jednou za mesic...? :rolling_eyes: ...no musim rict, ze to bych taky musela mit pevny nervy. :rolling_eyes: ...mi nekdy staci i ten den a jsem rada, ze se radek vratil z prace a ja si muzu v klidu dojit na zachod a na 5 minutek se tam zavrit. :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
haniku..jj nemam..je pryc nekdy aj mesic i vic..chce jit pryc ale neni kam :frowning2:
7. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Adel :frowning2: ..jojo, to chapu. ...v dnesni dobe si hledat praci je tezky ...takze je nekdy clovek rad i za tu, ktera mu nevyhovuje, hlavne ze ji ma. ...aaaachjo. :frowning2: .....a poptava se kdyz je v CR po necem, nebo je to uplne zabity?? ..ani nevim, jaka je v hodonine nezamestnanost?? ...ale asi to je s praci bidny vid? :confused: :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
no ted sel s praci o 12500 dole...chtel jit hezdit busem ale to je u nas za 14000 a taky porad v praci a hrozna zodpovednost
7. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
no to je o dost. :astonished: :frowning2: ..a na to meli pravo mu to takhle stahnout...?? :fearful:
poslednich par let taky z busem jezdil muj tata. ...a taky rikal, ze zodpovednost je to silena :rolling_eyes: ...teda v pze je aspon o neco lepsi plat. ..ale zase o to vyssi naklady na bydleni, takze se to vyrovna. :unamused:
7. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky!!

Tak jsem se konečně po dlouhé době trochu zkulturnila : ostříhala a nabarvila vlasy, upravila obočí, nalakovala nehty a namazala se samoopalovacím krémem. Jsou tu o víkendu hody, tak ať trochu vypadám :slight_smile: Na úklid jsem se dnes vykašlala, budu to muset dohnat zítra. Holt musím aspon jednou za čas večer věnovat výhradně sobě a ne jen domácím povinnostem. Ale dalo mi to zabrat víc jak ten úklid. Nějak jsem na to poslední dobou kašlala a málem jsem zapomněla, jak se lakují nehty :grinning: :grinning: No, ne doslova, ale běžně te´d co jsem na mateřské používám spíše transparentní laky a u těch neva drobná nepřesnost, ale dnes jsem zvolila hezky červený lak a to teda musí být fakt přesné, aby to nevypadlo blbě. No, však to určitě znáte. Jsem zvedavám, jak dlouho mi vydrží, jestli aspon celý víkend.

Luci, no snd to neštovice nebudou, to by bylo fakt nadlouho :frowning2: Snad třeba jen štípanec od nějakého hmyzu?

Janičko, děkuji za dlouhatánský příspěvek pro mne :slight_smile: Já to všechno vím, proto jsem taky psala, že doufám, že mi to jednou nebude mít Maruška za zlé, že je to tak, jak to je.

HOlky, já jsem fakt asi ujetá, já ho prostě mám ráda a nedovedu si představit, že bych měla někoho jiného. Chová se k nám hezky a já si prostě pořád říkám, že peníze nejsou všechno, i když se holt bez nich žít nedá. Marušce jeho mámka dává peníze na stavební spoření a moje mamka přispívá na moje stavebko s tím, že je to taky pro Marušku, tak jak bude mít 18 roků, něco málo do začátku mít díky babičkám bude. Otázkou je, jakou budou mít za tolik let dnešní peníze hodnotu. Myslím si, že jsem se za posledních pár let naučila žít skromně ( před narozením Maru jsem splácela byt, takže velká část výplaty šla na úvěr), takže vím, že sama se uskromnit dokážu ve prospěch mé milované holčičky. Ale říkám, nevím vůbec co bude, jak finančně náročné budou další roky, případné Maruščino studium a tak. Proto jsem tady i onehdy psala, že by se mi líbilo mít děti dvě, ale že bych je sama finančně neutáhla, a že jsem šťastná, že mám aspon zlatíčko Marušku.

Hani, taky bych byla pro uniformy ve školách. A to všema deseti.

Adélka to má možná i těžší než já, i když finančně jsou na tom určitě líp. Já si nedovedu představit, že bych třeba celý měsíc byla na Mařenku totálně sama. Patrik, i když s námi nebydlí, chodí za námi často, hlavně od té doby, co Maruška už všechno chápe a reaguje na podněty.

Jen doufám, že mi bude sloužit zdravíčko a že budu moci chodit do práce a vydělávat penízky a každou volnou chvilku věnovat Marušce. Pokud je člověk zdravý a jsou zdraví i jeho blízcí, je to paráda a dá se zvládnout všechno.
8. srp 2009 v 00:19  • Odpověz
Hani, měl Ríša na ten PRiorix Tetra při první dávce reakci? Já se toho očkování prostě bojím. čím později to bude, tím líp. Akorát teda nesmíme chytnout ty neštovice, než dostane první dávku, no....

Tý joooo, ona už je sobota.... tak já jdu rychle hajíííí, Maru beztak vstane před šestou, tak ať nejsem na těch hodech jak přejetá parním válcem !!! Zítra večer je na náměstrí Olympic, Patrik bude uspávat, tak já s našima a kámoškou vyrazím. Už se těším, nikde jsem bez Marušky nebyla pěkně dlouho... dalo by se to počítat na měsíce!!!

Dobrou a klidnou celou noc !!!
8. srp 2009 v 00:23  • Odpověz
Jo a měla bych vlastně napsat: Jsem prvníííí :slight_smile: ANičko, dnes jsem Tě předběhla :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 00:24  • Odpověz
Ahojky u nás noc normal.... jsem vás jen prolítla, jdu si vás pročíst...

tak jsem dočetla...

Renčo, taky bych potřebovala zkulturnit jako sůl....
jinak k tomu dospívání, no já jsem od 15 chodila poád někde po brigoškách, pže nebylo.. pak v 17 si máti musela najít druhou práci (i přes to že dělala učetní u vojáku), tak to nestačilo, takže moji vrstevníci valili po škole ven a já valila uklízet s mámou do dětské nemocnice... no bylo to nepříjemný, ale co jsem mohla dělat, střední školu jsem díky tomu přežila a vejšku si udělala při zaměstnání, takže asi tak....
Hani tou šikanou jsem si prošla, začínala era barbin tady a já ji jediná neměla, víš jak mi to holky ze školy dávaly sežrat :frowning2: ....

Jinak co se týká koberečku u velitele, tak bohužel, dopadlo to špatně... velitel mu řekl, že muže nastoupit teď , ale mají zakaz kohokoliv přijímat, takže by mu druhý den dal výpověď, tak má prý přijít v listopadu a to má tak 70% šanci, že to bude lepší a nevyhodí ho.... to jsou vyhlídky... ani na to nemyslím, no nic se neda dělat, ted si pujde od září sehnat brigádu, někam do skladu nebo do supráče na tu dobu než nastoupí, pak budu doufat , že ho nevyrazí... jedinou utěchou je , že kdyby o náhodou vyrazili, tak dostane snad docela velký odstupný, takže bychom pár měsícu přežili, než by si našel něco jinýho.....takže asi tak....
8. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-jdu Vas pozdravit a zaroven se rozloucit pac odjizdime ke tchanovcum vybirat brambory :confounded: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesnasim to a to je jen male policko-to obrovske nas teprve ceka :angry:
Ale uz ted je peknej parak tak to asi bude brutus je tam 29st ve stinu :confounded: :confounded:
Tak zatim ahoj a odpol.se prihlasim pac nechavame kluky u babicky a jedeme na parbu a vecer mame damskou jizdu :wink: Alespon satisfakce za ty brambory.
Renco-no, no,no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nejak se to tu rozmaha me predbihat po ranu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Tak ahoooooooooooooj odpol. :wink: :wink: :wink:
8. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko, holčičky :slight_smile:

Tak Maru zvolala v půl čvtrté aaá, vyčůrala se a do pěti jsme čumukovali a povídaly si, po pak nemohla zabrat. Ale vstávačka až v sedm, takže to docela ujde. Asi bylo lepší, když měla plíny, bo tak spávala celou noc a nebudila se na čůrání. Musím holt chodit dříve spávat a neponocovat.

Janičko, to mě moc mrzí, že to u velitele takhle dopadlo :frowning2: Snad se vše v dobré obrátí, manža si najde dobrou brigošku a v listopadu nastoupí bez problémů. Držím pěsti!!!!

Já jako dítě nestrádala, za nás skoro nic nebylo, všichni si byli rovni :slight_smile: NO, jo, na něco byli ti komunisté dobříí :grinning: :grinning: Peníze vydělával jen taťka, mamka byla s námi deset let doma a finančně jsme na tom nebyli špatně, i idyž na dovolené u moře jsme byli poprvé až v mých třinácti a auto naši pořídili až v mých patnácti. Ale nám to vůbec nevadilo, dřív se prostě ven moc nejezdilo a každoročně jsme byli na drážní chatě na Ostružné (přesně na té, kde jsem letos byla s kámoškama a Maruškou), všude jsme jezdili zdarma vlakem a byli jsme všichni spokojení. Převrat jsem zažila až na střední, ale taky žádné velké změny ještě nebyli, akorát nám přibyla angličtina, no a výšku jsem studovala taky až při zaměstnání a tu jsem si musela platit, i když tenkrát to taky nebyla nijak velká pálka, narozdíl od současnosti. U spolužaček, co mají patnáctileté děti ale vidím, že už není nic tak jednoduché a zdarma, jako dřív, takže se holt musím připravit na větší finanční vydání, až Maru začne chodit do školy. Jo, na brigádě jsem taky na střední byla o prázdninách v pivovaru s kámoškou a bylo to super. Ráda na to vzpomínám. Bezva parta a dobrý penízky na přilepšenou na šminky a tak :slight_smile: Ale říkám, já jsem stará páka, takže já zažila ještě jinou dobu, vy mladší už jste to měly horší, rozdílné finanční situace v rodinách už byly určitě znát. A o současné době ani nemlvuím fakt to vidím, jak spolužaččina dcera musí mít vše značkové, aby nevypadala jako socka v třídním kolektivu. Splužačka si radši věci na sebe nakupuje v sekáčích a dceři dopřeje jen to nejlepší, aby ji náhodou někdo nešikanoval.

Aničko, u vás je takové vedro? Tady zatím ne a hlásí u nás 26 stupnů max, tak uvidíme.

No nic, valím s malou na hriště, odpoledne chceme na náměstí, tak at se teĎ vyřádí mezi dětmi.

zatím pápápá
8. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte kočky moje.Tak nakukuju ve chvilce kdy malej mě nepotřebuje. :sweat_smile:
No koukám že se tu řeší finance a budoucí život dospívajících prcků.Holky o tom mi povídejte.Já ani nevím jak to pak všechno bude.Kde já tady pak za ty tři roky seženu takovou práci abych mohla děti dávat do školky a taky aby jsme to utáhli všechno.Nejhorší je že tady sehnat práci tak abych mohla děti dát do školky a odpo je vyzvednout je prakticky nemožný.A navíc se tu zavřela zase jedna fabrika takže jako supr no.Vyhlídky opravdu krásné :unamused:
No u nás se stále buduje a renovuje a už mi to leze krkem ale snad už se dočkám té kuchynské linky tak snad už byj sme mohli zase fungovat ve své kuchyni a během toho stále dál renovovat obyvák a pokojík.
Snad nám to září i výjde.Martin mi říkal něco o dovolený tak pokud se do toho nenasype ta střecha tak pojedeme všichni.Modlím se aby to vyšlo,chtěla bych aby jel s náma. :wink:

No co se týká mého pupína tak je to lepší než onehdy ale stále cítím nějaký tlak.Možná že mimís tam opravdu skotačí.Jednou cítím kopance u žeber podruhé kopance u močáku tak nevím no.Asi třeba není tak velký tak se tam rochní :grinning: Už pomalu začínám přemýšlet co vše ještě potřebuju do porodky a taky pro mimouška.Ikdyž mám spousty věcí po malým (ikdyby to byla holka)tak to může nosit.No co no holka v modrým bejt taky může.A růžovýho nemám asi nic takže kluk by v růžovým nebyl :grinning:

Jo chtěla jsem se zeptat nevíte jak se přesně jmenuje taková ta deka co se z ní dá udělat jako fusak do autosedačky-do vajíčka?Já bych to chtěla koupit ale nevím jak se to jmenuje. :confused:

Jinak počasí u nás zase na uvaření.....se modlím aby už byl prosinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojky

haniku..no snad se to nejak brzo vyresi aby byl vice doma

renco..no jo nikdo to nema lehke..radej bych ozelila najakou kacku a byla vic s petrem

a jinak ja jsem na tom byla podobne jako janicka...od 15ti jsem chodila cele prazdniny na brigosku..pac moje mamka byla rozvedena a stavila domek a tak co vse jsem chtela na to jsem si musela vydelat..hodne jsem i cestovala ale vse za moje penizky..co se tyce skoly tak mam jen uciliste na nejake skoly penize ne-eeee...

tak jdeme jist mame rajskou :grinning:
8. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak Adel já mám taky jen učiliště a to ke všemu jen keramickou školu,takže si s tim nedělej hlavu. :grinning:

Rajskou bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: u nás jsou zbytky do včera a já navíc začla zavařovat kukuřici :wink:
8. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
je rajksou, tu bych si dala.... vy mi dáváte, minule byla u Aničky , ted zase Adelka, já ji tak miluju, ale je mi po ní hroooozně zle....

peti myslíš tohle

http://www.anicka.cz/img/goods/v3936.jpeg?random=590805014

já jsem udělala seznam do porodky a objednám ho na netu, nad 1200,- mají poštu zdarma , takže tam vezmu všechno vložky, plínky, krem na prcku, gel na intim. partie, ty síťovaný gaťky, mast na bradavky a nevím, co všechno.... a už nikde nelítám, jediný, co si pujdu koupit budou ty homeopatika na kojení, pže pak se mi nikam s mrňouskama nebude chtít, ty stojí 50,- tak to přežiju i kdybych je nepotřebovala....
a už nic nekupuju, pojedeme se Janičce podívat po té posteli, nechce se mi ani investovat do toho košíku, takže malej pujde do postýlky a hotovo....zatím stejně bude v zavince a pak mu dám Janiny peřiny a pro janinu mám schovaný nový veliký.... takže tech 1200,- bude teď první a prozatím poslední investice do mimouška....

mě dnes taky tvrdne pupo, ráno jsme jeli s JAninou do kauflandu nakoupit a cestou zpět jsme se stavili na velkým hřišti a tak mě to docela unavilo, od 9 do 12 venku lítačka a ještě s nákupem (sice jen 2 chleby a 2 másla, a jogurty, ale i tak už je mi to těžký)

já nevím, jestli na brigády ráda vzpomínám, některý jo, a některý ne, každou sobotu jsem chodila uklízet k bratrancovi do velkoskladu (asi 4 nebo 5 let a z toho jsem neměla nic, pže za to co mi platili, jsme tam s mamkou vždycky nakoupili) a v nemocnici ještě na dětským není o co stát, ambulance byla OK, tam odpolko nikdo nebyl ale pak jsme jeden čas chodili i na onkologii a to bylo hrozný, dnes , když mám svoje děti, tak bych tam ani uklízet nemohla...bych to nevydejchala....je fakt že v těch 16-17 to člověk bere trochu lehčeji....

a takový ty brigošky o prázdninách jako mytí hazlíku a podlahy v pizzerce, no taky nic moc, jediná co byla ok, tak byla v samošce, ale tam mi vedoucí slibil peníze, který mi pak nedal, takže jsem tam ve finále dělala měsíc asi za 18,- na hodinu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: včera jsme odvezli malou k babičce a pak jeli mrknout na stoleček se židličkami, ať pak jak budou penízky, vím kam pro ně zajít. Večer už jsme se pak jen povalovali u telky a spát jsme šli v jedenáct a vstávali dneska v jedenáct :sweat_smile: no, už jsem to potřebovala takhle se pořádně dospat.

Pak jsme se hned vrhli na úklid. Zanesli do sklepa přebalovák a další věci, co tu akorát zavázeli a budou až na druhé mimi. Vyprala jsem, uklidili chodbu i okno, co na nás tenhle týden vyšlo, uklidila celou ložnici a půlku obýváku. Večer ještě budu žehlit a zítra dodělám zbytek úklidu.

Teď povalíme do Ikey na obídek a pak pro babičku a Klárku a pojedeme nakoupit do Kaufáče. Večer vidím na pivečko a dvd :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: původně jsem myslela, že zajdeme do kina, ale zatím se mi moc nechce, i když Peťa souhlasil i s Harrym Potterem.
8. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
S těmi tatínky to bude asi těžké. On si asi člověk nakonec moc nevybere...jestli je lepší, že chlap je pořád mimo, ale zato jsou penízky nebo je chlap kdykoliv k dispozici, ale zase nejsou penízky. Málokdo to má asi tak, že chlap nejen vydělává dost peněz a ještě k tomu je brzy doma. Doba je teď fakt na pytel. ta krize tomu dala řádně zabrat. Taky bych uvítala více peněz, pže nevím z čeho budeme řešit všechny věci, které potřebujeme.
8. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
A školní uniformy bych taky uvítala. S takovou budeme vydělávat jen značkový hadry, kosmetiku, zábavu a koníčky svých dětí :confounded: tož tak je aspoň budeme muset vychovat tak, ať nás pak "důchodce" pošlou někam na super dovču, postarají se o nás a nestrčí nás někam do důchoďáku :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Ty jo, tada to ale frčí :grinning: a zrovna když jsem doma a mám volno. Chtěli jsme jít na pivo a medovník, ale v našíem oblíbeném baru mají dneska zavřeno a jinam se mi nechtělo. Jsem nějaká zdechlá a není mi dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že na mě Peťa neprsknul toho svého bacila. Je nějaký nachlazený, není mu dobře a bolí ho v krku.
8. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahojky holky,
tak dnes jsme byli na oslave narozenin u nasich pribuznych. ...risa dnes nespal pres den, tak uz haja. ...tak snad bude i klidna noc a vstavat bude nejdriv po sedme. :confused: :slight_smile:

renco, no ja ani nevim, jestli mel nejakou reakci, protoze on se mi v mezifazi po ockovani nastydl a nakonec dostal atb. :unamused: ..ale pupinky zadny a teplotka byla asi jen 2 dny mezi 37-38 a to prave nevim, jestli bylo k pruduskam, co mel a nebo k reakci? :confused: ...ono se rika, ze ten priorix je setrnejsi, tak bych se nebala. ...zvlast kdyz ji jeste kojis. :wink: ..to by mela mit nejlepsi imunitu ze vsech deti tady. :wink: :sunglasses: ..ale je mi jasny, ze radeji ted pockat, nez se trochu Majuska zotavi po tom bolistku, co ted ma. ..ale jinak bych se toho moc nebala. :slight_smile:

jani, no tak na jednu stranu je jasny, ze kdyz je matka na vsechno sama, ze je to tezky zvladat, nez kdyz jsou dva. ..ale jinak ja taky neoplivala nijak uzasnejma hadrikama a hrackama. ..co slo, to jsem dedila po dvou brachach a na stredni jsem si taky prosla brigadkama. ....ale musim rict, ze jsem v sikane mela stesti na tridu, protoze jsem taky barbie nemela (ale ani si neuvedomuju, ze by to bylo neco dulezityho..?? :fearful: ), ani prave nijak zadny uzasny obleceni, ale proste se to u nas neresilo a ani si neuvedomuju, ze bych videla nekoho sikanovat..? :confused: ..a v 6 tride se nam jeste promichaly tridy diky prevratu ...takze jsme meli asi polovinu jinejch spoluzaku a vse nejak probehlo v poho. :sunglasses: ....a na stredni mi to prijde to same. ...ze nikdo nehrotil, jestli ten ma to ci nema. :wink: ...ale je fakt, ze timhle bych si fakt projit nechtela a ani nevim, jak bych reagovala, kdyby necim prochazelo moje dite...?? ..kazdopadne se ho budu snazit vychovavat, ze ublizovat slabsim, ci jinak odlisnym lidem o "tzv. normalu" se nema a spis se jich ma clovek zastavat, tak uvidime, jak s tim pochodim...a jak to pak bude..?? :confused:

Ajo, tak to ja bych na stary kolena do starobince chtela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...mas tam lidi sve generace se stejnymi problemy, muzes se zavrit do svyho malyho kumbalku, kdyz s nikym nechces mluvit. ...varej ti ...a jeste mas pripadnou zdravotni peci v dosahu. ..co vic si prat. :sunglasses: :wink:
8. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.