• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hezký večer, holky :slight_smile:

Tak jsem byl zapařit na Olympicu. Bylo tu super!!!!! Jsem si zatrsala a zamávala rukama ostošest, zítra pravou ruku určitě nad hlavu nezvednu :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje mamča pařila se mnou.

Marušku hlídal Patrik, ale řeknu vám, že jsem málem neodešlal. TO bylo sliziček, když jsem odcházela a volání maminkooooo :frowning2: Patrik přišel v sedm a že jí nakrmí kašičkou - ne, ona nechtěla, řekla mu vyloženě "tata ne, mama, manka". A nevzala si ani sousto, takže jsem musela nakrmit já. Poslední dobou se hodně ráda nechá krmit, to období, kdy nakopak chtěla všechno jíst sama je pryč a sní sama třeba pulku a pak zavolá maminko a maminka nakrmí, že... asi ji rozmazluju? Pak jsem napustila vanu a že ji už vykoupe Patrik. Ne. Srdceryvný pláč a volání maminkooo. Já to nemohla slyšet a šup, už jsem oblečená na koncert šla koupat, utírat, mazat a oblíkat pyžamko. Pak už jsem jen nachystala kartáček na zuby s pastou a šla se rozloučit. A teda fakt děs. Mamka s kámoškou už čekaly venku a říkaly, že to její srdceryvný plačtivý volání bylo slyšet až ven, a to bydlím ve druhém patře. Moje mamka pak říkala, že nikam nejde a že jde nahoru, že to nemůže slyšet, tak jsem ji řekla, že ona Maruščina maminka není, takže tam není nic platná. Doufala jsem, že jak se za mnou zabouchnou dveře, Maru zapomene a bude s Patrikem ráda a ten mi to taky po mém příchodu potvrdil, že usnula do 20 minut ( já uspávám kolikrát i hodinu) a pohoda.

Jinak den prima, byly sme na hodech a na námku a zítra půjdeme zase. Marušce jsem chtěla koupit balonek a hádejte, co si vybrala. ANi medvídek, ani zajíček, ani beruška, ani kačátko, ani koník, ani pejsek, ani zebra.... ale motorka. Po kom to dítě v tomhle je, fakt nevím. Obdivuje každej bagr, každej vrtulník, letadlo a motorkama je přímo unešená. Fakt nechápu. Je tam i kolotoč, tak zítra půjdeme s kámoškama a jejich dětma a zkusíme je na kolotoč dát, dnes jsem si sama netroufla. Navíc bude tady zítra i středověký jarmark a městem půjde kostýmovaný průvod, budou rytířské zápasy, tak se těším.

Hani a Ajo, já bych taky do starobince chtěla. Hezky se tam o mě postarají a když budu už protivná, dají mi utišující léky, abych moc neobtěžovala okolí a bude klid. A to teď nemyslím ironicky, ale vážně. Musím přiznat, že teda nidko z mé rodiny nikdy v domově důchodců nebyl a ani by tam nechtěl jít, narozdíl ode mě. Já jsem asi v tomhle jiná. Stejně tak, jak jsem říkala našim, že kdybych náhodou zemřela, tak chci spálit a rozprášit na loučce. Nechci do hrobu a nechci konkrétní místo, kde budu ležet. Hezky chci být ve společnosti druhých. O loučku se nikdo z rodiny nemusí starat, Technické služby tam pravidelně sečou trávu a když rodina zapomene zapálit svíčku nebo tam donést květiny, někdo blízký někoho jiného to udělá :slight_smile: Takže tam je vždycky svíček a květin hafol. Jsem holt pragmatik. Nebo ujetá? : Moje mama, když to slyší, tak kroutí hlavou, že to teda v žádném případě ne, tak ji říkám, že snad tohle moje přání by splnit měli.

Hani, no já nevím, jestli kojení nějak zmírní reakci. Každopádně fakt ještě chvilku počkám, ať nemá v tělíčku zátěž. A moc děkuji za info. Já pravě někde četla, že na tu tetru jsou reakce horší než na ten obyč. priorix ... ale asi je to fakt všechno individuální. Snad dělám dobře, že chci i ty neštovice, přijde mi lepší nechat očkovat, než prodělat a hlavně se nemusí bát pásového oparu, bo ten je fakt hnus.

Jani, ty jsi teda čiperka!!! Těhulka a tolik toho zvládáš!!! Klobouk dolů.

Aji, taky bych někdy potřebovala dáchnout.... ale dokud kojím... no prostě si ještě tak do května příštího roku musím počkat... pokud teda se Mája neodstaví dřív sama. Ale podle toho, jakej je závisláček, tak asi to nehrozí.
8. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
A jdu dát sprchu a hají... ze včerejška na dnešek jsem spala jen pět hodin. Však víte....

Dobrou a klidnou celou noc :slight_smile: papapa
8. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
První!!! :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
NO ANičko, kde jsi? :grinning: :grinning:

Snídáme u TEletabíků :slight_smile:

Heč a spaly jsme do sedmi, teda zase s přestavkou v půl druhé na čůrání :frowning2:

A dnes se pořád Maru tulí, asi si chce nahradit včerejší večer. Jsem se jí ptala, jaké bylo uspávání s tatínkem. Samořejmě formou otázek tak, aby mohla odpovidat jo nebo ne... a teda podle jejich odpovedí nebyla ráda, že ji uspával tatínek a příště by to měla být zase maminka :confused: NO, je to truhlinka malá, musím ji zvykat na uspávání i tatínka nebo babííí, jinak fakt nebudu moct nikam večer nikdy jit :angry:
9. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdu chystat na odchod, at můžeme na hody.... přejeme hezkou nedělíííííí :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my jsme vcera byli na grilovacce a pak na zabave.Nejdriv jsem myslela ze me slehne pac jsem pocitala s diskotekou ale pak to docela slo.Sice jsem skoro netancila pac hudba se mi moc nelibila ale zase byla sranda tak dobry :slight_smile:
Dnes jedeme pro kluky a pak ke tchanovcum zavarovat okurky-bleeee,me to tak nebavi ale tolik moc a v tomhle vedru :frowning2:
9. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc besna..petan dostal horecku..nevim asi byl prehraty byl skoro celej den venku..tak jsem moc nespala porad rval.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renco..no to by jsi mela kdyz pujdes za chvilku do prace..petan usne aj s cizima..mu je to uplne fuk.. :grinning: :grinning: :grinning:

ja bych si taky nekde zaparila ale nam nechce nikdo hlidat..nebo aspon jednou vyspala :frowning2:

peknou nedeli :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky u nás noc dobrá, přišla až v 6,30 ráno, jen v 23h u nás zvonil nějakej idiot s pizzou, asi si spletl barák nebo co, tak ji probudil...

ráno jsme byly od půl 10 do 12 na hřišti, tak se vyřádila, ted tu skáče a rozmýšlí, jestli pujde spát do naší nebo své postele....
já jsem dnes nějaká KO.... asi počásko, taky jsem měla blbý sny , zdálo se mi že mi unesli Janičku.... tak furt nervy i ve spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

počkám až J usne a pujdu plést, ted jsem upletla kamošce komplet pro chlapečka, ještě ho dodělávám a přitom pletu i jeden pro Vládíka, tak ať mi práce nestojí...
9. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme akorat na ceste do phy. Provoz jak kr*va :unamused:

Renco, tak to mam uplne stejny :sweat_smile: ..jak starobinec tak rozptylovou louku (mi taky prijde hezka) :wink: ..a kdyby nemeli vedci preplneno, tak jeste pred spalenim dat telo na vedecky ucely :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a ani nechci pohreb, prijde mi zbytecny utracet penize za chvilku vynucenyho truchleni. Kdyz si na me nekdo vzpomene, budu rada a rozloucit se muze se mnou kazdy ve sve mysli, jak bude chtit. :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jinak na uspavani, kdyz to bude mozny, bys mela fakt casteji vyuzivat Patrika nebo babicky, aby Majuska nebyla takovej zavislacek :wink: ..u nas taky risa usne v klidu jak s radkem tak i babickou a jsem za to teda rada. :sunglasses:

Adel, tak snad to nebude nic vaznyho?

Ani, ty sis taky uzivala. :wink: ..na chaloupce by mela bejt v pa country zabava, ale jaksi nasi se tam taky chystaj, takze se tam nebudem moct podivat, i kdyz bych rada. :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
AHojky holčiny ani vás nejdu dočíst jen si jdu trochu ulevit.Když se mi daří tak se mi fakt daří :angry: Před chvílí jsem se vrátila z nemocnice.Vezla jsem tam Martina.Má asi ledvinovou koliku a 100%do zítra si ho tam nechají. :frowning2: :cry: :frowning2: ach jo.Já vím že na to se neumírá ale stejně mě to vzalo.Nějak mě to zdrblo.Cestou domů jsem jela jak prase a ještě jsem po cestě brečela.Zrovna ted se tohle musí stát.když čekám že nám příjdou zamontovat tu kuchyn a taky dveře a nic tady není nachystaný 100% a já se nemůžu dřít.Bych do toho všeho nejradši kopla :frowning2: :cry: :cry:
9. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
mužete mi prosím někdo poslat ten odkaz, kam to v září jedem??? nějak nevím kam jsem to založila :sweat_smile:
9. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Jani-http://www.penzion-vysocina.cs-ubytovani.eu/Zdar-Nad-sazavou.htm
Tak my uz jsme doma a okurky zavareny,zatim jen 16 sklenic tak se uvidi jestli toho bude vice :slight_smile:
Hani-jj docela jsem parila a asi jeste pristi tyden a a sama bez Zdendy tan bude hlidat :slight_smile: :grinning:
9. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Peti-tak to je fakt na pytel :frowning2: Ale tak snad ty chlapi co to budou montovat po Tobe nebudou chtit aby jsi makal :confounded: :slight_smile: :wink:
9. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Aničko já zavařovala kukuřici :grinning: ale jen 6skleniček prozatím.S tim montováním to asi zvládnou samy ale horší je to že tady zítra musím uklidit ty místnosti a hlavně nám chybí ještě jeden nátěr na zed do pokojíku kam příjdou ty dveře a pak už to za dveřma vymalovat nepůjde tak nevím jestli nezadřu tátu aby mě namíchal barvu a já to vymalovala a dotřela.Ach jo.Njn.Když se to sere tak se to sere fakt všechno :unamused: :angry:
9. srp 2009 v 19:50  • Odpověz

Hani, Renčo, my teď byly za Peťovou babičkou v důchoďáků. Ona předtím bydlela sama, ale pak měla mrtvičku. Je sice úplně ok, ale přece jen už potřebuje radši tu stálou péči resp. dozor kdyby zase něco, takže jí Peťovi rodiče vyřídili důchoďák. Ale jaký... já jsem nestačila valit oči. Z venku to vypadá jako honosné byty a venitř je to stejně perfektní. Mají tam naprosto všechno vč. kosmetiky, kadeřnice, doktorů, masáží apod. Prostě co tě napadne. Něco takového bych taky brala pokud bych zůstala sama.

No a rozptylová loučka by mi taky nevadila. Děda chtěl být taky rozptýlený, takže je v Pardubicích na rozptylové loučce. Je to tam moc hezké, takže myslím, že je mu tam tak fajn.
9. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
My dneska opět kmitali. Pekla jsem, vařila, opět prala, převlíkla postele a Peťa umyl koupelnu, záchod a chodbu. Takže byt se jen leskne :slight_smile: já jdu teď ještě žehlit, ať mi tu ta halda ubývá.
9. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
U nás s uspáváním taky ok. Klárka je zvyklá jak na mě, tak na Peťu nebo mojí mamku.
9. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti, tak to je smůla s tím Martinem. Tak snad bude ok a nebude to nic vážného nebo na dlouho a zítra ho hned pustí domů. A co mu bylo ? Křeče ? Nebo jak se to projevuje ?
9. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky..
tak petan uz je ok a bez horecky..
v utery nam dojede konecne tatka a bude mit od vanoc konecne dovcu..a prej budem delat deti..no asi mu hrabe :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nic nechci

tak ja valim do postele :pensive: :pensive: :pensive:
9. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
jeeee, Adelka bude další těhulka :slight_smile: super :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Taky valím...sprcha, postel :dizzy_face:

dobrou všem :pensive:
9. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
aji..no to teda ani nahodou..bych asi musela zesilet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak už máme všechno sbaleno, uklizeno, aby se sousedka nelekla, až nám půjde zalít kytky, Bertík už je u našich a zítra ráno vyrážíme směr Beskydy. Tak se jdu rozloučit, mějte se všechny krásně a držte nám palce, ať nám moc neprší :wink: Honza bere noťas, takže si snad najdu chvilku a písnu, jak se máme :wink:

Dobrou všem! :wink: :pensive:
9. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Aji, k babičce asi pojedem ten další týden ve čtvrtek (tuším že to je 20.8.), je to zatím jenom předběžný, ale jestli budete doma, tak se rádi stavíme :wink:
9. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Noc u nas nic moc a strasil uz v 5 hod.Dostal Sunar a mazal do postele znovu :unamused: :wink:
Kristi-uzijte si mooooooooc dovcu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adel-od a nebo do Vanoc? :confused: Jestli az od Vanoc tak to docela za dlouho :slight_smile: To Te jeste na mimise uvrta :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
Krásné ránko koukám je tu veselo, u nás noc normal....vstávali jsme v 7 a ted tu děláme binec, pujdu to porovnat, hodím do pračky a pujdem ven....

ypadá to že snad nebude moc velký vedro...tak se mějte zatím papa
10. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
bre ranko...
prvni dovcu od vanoc :frowning2:

petan je taky od sesti hore a od te doby me tady huci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jdu
10. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Hezké pondělní ránko :slight_smile:

Peti, to mě mrzí s Martinem... snad bude brzy v pořádku. A Ty se prosímtě nedři. Nechej i vymalovat taťku, určitě Ti v tom rád pomůže, vždyť jsi těhulka a nemůžeš takhle makat!!!!!!

Aničko, to jsem ráda, že je Peťulka už bez horečky. A taťky si užij :slight_smile: A vyrábění mimíska taky :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jste dobrý, že zavařujete... já nikdy sama. Vždy jen pomáhám mamce čistit ovoce a zeleninu a plnit skleničky. Vše ostatní je na ní. Je fakt, že teda ani nejsem velký spotřebitel zavařenin. Já raději čerstvé.

Aji, no právě si říkám, že ty moderní domovy důchodců jsou suprové!!!! Já bych tam chtěla i kdybych nebyla sama.... i manželské a partnerské páry tam mohou přece...

KRistinko, krásnou dovolenou!!!!

Jani, kdybys viděla ten binec u nás!!!! Jsem povolala Patrikovu mamku, ať jde v Maruškou ven a jdu na úklid, jinak se tu už nepohnu.

Jinak včera super na hodech. Maru řádila ve skákacím hradě s kámoškama ( se kterýma jsme byly na dovolené) a pak na kolotoči. Vůbec nechtěla dolů. Nakoupila jsem jí korálky a náramky, tak se každou volnou chvíli krášlí před zrcadlem a zkouší, které jí víc sluší :grinning: :grinning: No, je to manekýna :sweat_smile:

Tak já jdu na ten úklid, a´t s tím pohnu.

Hezký den!!!
10. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
teď to čtu.... jsem chtěla napsat Adélko a ne ANičko... sem to popletla.... :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.