• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Adélko, já byla i od Vánoc taky na jedné dovolené.... respektive od té doby, co jsem otěhotněla... Ostružná byla první dovolená od otěhotnění... teda chalupu nepočítám, bo ta je 8 km od Přerova a většinou tam jezdíme jen na víkend, takže to dovolená není. A na další pofrčím zas až příští leto. NElyžuju, takže na zimní nejezdím.
10. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
A už fakt jdu. :wink:
10. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
je Renčo, taky bych potřebovala venčící babičku.... pošli ji i k nám...

já na dovči taky nebyla ani nevím kdy naposled, ted pojedem na chaloupku na pár dní, snad vyjde počásko, taťka pojede válčit do Králík a my budeme pár dní jen s druhou babičkou na chaloupce, tak si chvilku odfrknu...ale tchyně je ted nějaká špatná s tlakem ( začala omdlívat) , tak jí taky nemužu moc zatěžovat...
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Tak u nas to teda vedro vypada :wink: :sweat_smile:
Ja dnes udelam cocku s parkem a je to,zitra bude asi leco :grinning:
Jani+Renco-nic si z toho nedelejte.Zdenda ma ted brigadu aby jsme mohly dat dohromady auto.Jinak se nam rozsipe pod rukama :frowning2: :confounded:
No nic jdu poklidit ten bordel co tu kluci udelaly-ted jsou venku a ja musim za chvilku za nima :unamused: :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
no Ani, minule jsem říkal Michalovi, že Zdenda má dovču na to aby šel makat někam jinam, tak trochu nechápal.... tak jsem mu říkala , že na světě ještě existují lidi co jen neseděj u PC :sunglasses: ....

U nás je zatím 22°C ve stínu, snad to nahoru moc nepoleze, ja jsem porovnala a vytřela , utřela prach a ještě pověsím prádlo na balkon a pujdem na hřiště, taťka šel k holiči a cestou kopí sekanou, to bude dnešní oběd, potřebuju jet autem nakoupit, pže on se mě vždycky zeptá , co má koupit a já vím prd.....
10. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj

tak jsme přijeli už včera večer, no řeknu vám, že takový bordel, jsem tu ještě snad neměla, všude ten jemný prach, jak řezal tu dlažbu, podlaha tím byla pokrytá a jak tu Petr chodil, tak to rozťapal a všechno prostě pod prachem, kuchyň, kytky, sedačka..no takže jsem od půl sedmé do devíti uklízela no ale dlažba je úžasná, hlavně předsíň ale bohužel, ta byla tak strašně křivá, že si s ní hrál nejdýl a nestihl ložnici takže to bude asi dělat petr sám nebo musíme sehnat někoho jinýho, pže tenhle může až v půlce září...

Jinak jste toho teda popsaly, jak je tu Renča, nějak to tu frčí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

já chci taky do starobincé :grinning: a probírat s ostatníma babkama bolístka, určitě nechci být jako přítěž mladým a aby mi museli utírat zadek, to fakt nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Adélko, prej dělat děti, se fakt zbláznil ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ona je to pohodka, přijet na pár dní domů a pak mít zase dobu klid od hysteráků a neprospaných nocí :grinning: můj by chtěl taky už mimi, ale taky si zatím klepu na čelo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jak jste probíraly ty prachy, tak je to fakt v téhle době hrozný :unamused: neříkám, že my se máme nějak zle, to ne, ale jenom díky tomu, že jsem měla před těhu našetřeno fakt hooodně penízků a z toho jsem uždibovala, pže jen rodičák mi nestačil, takže Petr mi za celou dobu, co jsem doma nemusel dávat ani korunu a platil vše okolo baráku, úvěrů, aut a kupoval věci na stavení, kdybych ty prachy neměla, vůbec by jsme se spodkem takhle krásně nehnuli..no ale prachy docházejí a proto chci jít od října na ten částečný úvazek so práce, abychom mohli stále jet v tomto stylu, že já nepotřebuju od Petra nic a on může všechny prachy dávat do baráku...takže, já jsem šíleně vděčná za to, že Petr práci má, za celkem dobré peníze a že i já se můžu teď do práce vrátit a něco vydělat, i za cenu toho, že budu ulítaná, jak honící pes :unamused: jj za komoušů to bylo vše jiné, neříkám, že lepší nebo horší, ale jiné...hlavně, jak píšete, nikdo si nezáviděl hadry, hračky, pže měli všichni vše stejné :grinning: mě se takhle doba tak moc nelíbí :frowning2: :frowning2: ale Daníkovi se budu snažit dopřávat vše, co je "moderní" právě proto, aby nebyl vyřazen z kolektivu, je to sice hrozny, ale je to tak :pensive: :pensive:
10. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Miso ahoj :wink:
No abych pravdu rekla me se tahle doba taky moc nelibi.Co z toho ze se muzu podivat vsude do sveta,koupit si vse co je na trhu a ze toho je kdyz na to proste nemam?!!!!!!!!!!!!!!!
Lidi jsou na sebe zli a zavistivy-kazdej vidi jenom penize a nikdo nevidi co za tim vsim je :confused:
Ani nevim jestli bych chtela nejake miliony-stacilo by mi mit o trochu vic at si zijem slusne,kluci maji standart a mozna trochu nadstandart.Taky si nezijeme spatne ale za jakou cenu.
Jani-no kdyz on Zdenda ani lenosit neumi a PC ho vubec nezajima.On tam nastupuje az kdyz jdu ja spat :sweat_smile: :grinning: Ale kazdej je jinej :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak já mám hotovo.

Skorotchyně přišla o hodinu později s Maruškou než měla a předala mi ji spící v kočárku. Samozřejmě, že se hned vzbudila, když jsme ji přenášely nahoru. Já jsem tááák naštvaná. Bo teď mi už neusne a do večera je na ni dlouho, takže bude pěkně protivná. Pokaždé, když ji dopol. hlídá, tak mi ji předá spící. Já nechápu, proč je tak neschopná ji udržet vzhuru. Přitom jsem ji několikrát říkala, že nechci aby venku spala. Když jsem s ní venku já a vidím, že na ni jde spaní, tak jdu s ní okamžitě domů a nechám ji capat vedle kočáru, aby se probrala a je to v pohodě, pak hezky po obědě spinká dvě hodinky. Takhle spala v kočáru 20 minut a to je málo. Ach jo. Jestli mi to stojí za to ji nechávat jí hlídat. No nestojí. Bo tu práci jsem si mohla udělat v době, kdy Maru spinká a ona by měla svůj režim a ne takovéto mimořádky. A když jsem teda hodila ksich, jakto, že zas spí, tak mi řekla, "když ona je po tom řádění se mnou tááák unavená". Jako by s ní ona víc řádila, než já. Hahaha.

No, tak jsem se vypsala ze vzteku... .a je mi líp.
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tak my jsme po O a Ondra uz tu uraduje vzteka kvuli piti :confounded: Chce z jine lahvicky nez mu davam :angry: :angry: Asi dostane na prdel a bude to :confounded: :angry:
10. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Míšo ahoooj!!! Tak teda ten uklid toho drobného prachu Ti teda nezávidím. Mám to taky za sebou (naposledy vloni, když nám dělali omítku) a byl to děs. Ale je fajn, že už finišujete :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Renco-ja kdyz nechavam kluky u tchanovcu tak maji taky jiny rezim.No ale ja to zase tak moc neresim-proste potrbuju pohluidat tak to prekousnu. :frowning2: :confounded:
10. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Míšo, ty jdeš taky letos do práce? A Daník půjde do jeslí, nebo babičky pohlídají? Já doufám, že mi taky ten částečný vyjde a že nebudu muset na plný. Aspon na rok chci částečný. Protože nám s Maruškou fakt těch 11 tisíc stačí. Není to na rozšoupnutí se, jen na nutný výdaje, ale ted mi prostě přijde být důležitější být víc s malou. DOufám, že mi ten častečný těch jedenáct hodí, jinak by to bylo špatný.
10. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
JEnomže já to zas tak nutně nepotřebovala... ale ona se pořád ptá, kdy může vozit. Všechno odpoledne mám s kámoškama, takže ji nechávám dopoledne .. a takhle to dopadá. Tohle se fakt dá tak max. jendou za týden.
10. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Renči, teda tohle by mě taky vytočilo :angry: :angry: já to znám, taky když Daník spí např.v autě 20 min.tak je večer tááák nepříjemný, takže taky vždy směruju spaní jen na doma, hezky alespoň hoďku!!!!!!!
No Renči, my se budeme střídat s Petrem, proto teď makáme, aby jsme se už přesunuli dolů a Petr nic moc nemusel dělat a věnoval se malýmu.Petr má směny, takže já bych jezdila do práce v jeho odpolední a noční směně, vždy od půl 7 - 12 a při jeho ranní bych byla celý týden doma, což si myslím, že je fajn.Malýho si užiju a zároveň vypadnu z toho mateřskýho koloběhu, vyčistím hlavu a ještě přinesu prašule :dizzy_face:
Na chalupě jsem v Blatné zrovna potkala šéfa, má tam taky chalupu :grinning: jaká to náhoda :grinning: a tak jsem za ním byla na pokec a asi příští týden to sepíšeme a postoupí to výš na schválení, tak snad to vyjde!!Já taky tak +- počítám, že bych tu desítku měla + teda já mám rodičák do 3 let, takže k tomu ještě 7600, což by byla teda paráda!!!!Já za měsíc spotřebuju 12 tis. :pensive: :unamused: to jsi dobrá, že vám s Maju stačí tolikhle, když ještě platíš elektriku, vodu.....to bych se do toho peněma nevešla :pensive: Jinak bych chtěla jít od října, ale šéf mluvil o listopadu, ale to už by bylo jedno...

Ani, Daník se občas taky tak vzteká, ale kvůli úplným blbostem :angry: např.dnes nechtěl kraťasy, ale pak jsem zjistila, že jiný mu nevadí :confused: jemu se asi jen nelíbili ty první :angry: no pacholek je to :grinning:
Mě se tato doba taky nelíbí!!!I co se týká výchovy dětí, to je samá volná výchova, pak jsou děti drzé, nemají ani úctu k učitelům, to mě taky dost sejří :angry: ani nepozdraví a ještě si myslí, že jim vše patří a že jsou mistři světa.Já bych vůbec miliony nechtěla...stačilo by na to, abychom měli pěkné bydlení, pořádný auto a pak klidně budu makat do sedmdesáti :grinning: :grinning: a pak mě jen z laborky hodí do připravený rakve a nazdar :grinning:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Míšo, tak tu je super, že to takhle vyjde!!!! Daník bude mít k dispozici oba rodiče a přitom rodinka víc peněz :slight_smile: S tou mateřskou to je fakt už hodně dobrá částka :slight_smile: Gratuluji, a přeji TI, aŤ to vyjde přesně tak, jak si přeješ :slight_smile:

S tím výběrem oblčení to znám zase já!// Maru si zásadně chce vybírtat oblečení, které se na procházku obleče sama.Naštědstí už vím jak na ni, aby si nevybrala nějakou šílenou kombinaci. Když ji totiž vybere, tak ji naznačím, že v tom zas až taková kočka nebude a že něco jíního jí bude slušet mnohem a mnohem víc. Stoupne si před zrcadlo, přiměří a kyvne, že teda jo a dá na mě :slight_smile: No, je to legrace
:grinning: PRostě je to parádnice a chce se líbit :slight_smile:

Holky, musím přiznat, že než jsem měla malou, tak se mě dnešní doba nijak negativně nedotýkala, přišlo mi to fajn, teď se ale na vše dívám jinýma očima a je to fakt šílené. Je to zajímavé, jak mateřství člověka změní a změní jeho pohled na svět.
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak jdeme pomalu chystat na procházku. Ve tři mám sraz s kámoškou... a než si malá něco vybere na oblečení a já nachystám sebe a kočárek, nějakou dobu nám to zabere a pak ještě nežý dojdeme na místo srazu.... tak zatím papapa a večer mrknu.
10. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Renči, tak Maru je takhle parádivá :grinning: no vidíš, bych řekla, že ještě těmhle "mrňatům" je zrovna oblečení šumák :grinning: no tak to se mám na co těšit, je fakt, že pozoruji delší dobu, že Daník je tak trochu metrosexuál :grinning: ..neustále se vzhlíží v zrcadle, každou novou věc si oblékne a hned míří k zrcadlu, každá špínka mu vadí a hned to čistí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si ještě užijeme :grinning: :grinning: :grinning: jo a šíleně mu vadí špína za nehtíkem od nohy, jak chodí bosky i venku :grinning: :grinning: to musíme hned vyčistit, jak to vidí :grinning: :grinning:
Renčo, díky, jsi hodná, snad to vyjde!!!Hlavně Tobě, aby to vyšlo, přeci jen jsi na tom víc závislá, než já!!!!!!!!!!!
Jinak s tou změnou...asi to nepůsobí na všechny ženský, když vidím některý maminky, převážně z lépe situovaných rodinek, chce se mi brečet :pensive: , už od malička své děti vychovávají k tomu, aby byli nejlepší a nebrali absolutně ohled na ostatní.... :pensive: :pensive:
Hezké odpoledne s kamarádkou!!!!!!! :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Miso-to mas spotrebu 12000kc i s elektrinou atd.? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Renci-jasny ja to chapu -tak ale zase kdyz tchyne Marusku chce tak by mela respektovat to co ji reknes.A je jasny ze vic jak jednou za cas tohle provozovat nejde :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
10. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás byla nějak divoká noc :unamused: nejen že přes den byla tak 8X posr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v noci na mě v jednu vyvalila oči a kňourala až do půl čtvrté, kdy už jsem ji dala Nurofen a ponosila v náručí jako miminko. To budou ty zasr.... pětky. Ty než vylezou, tak mě šlak trefí.
10. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
My byli na dovče minulý rok, ale to taky hlavně proto, že jsme to měli jako svatební cestu. Letos jedu jen já s Klárkou, pže Peťa má málo dovolené a spoustu práce :frowning2: zrovna včera večer nám dorazily pokyny na cestu, tak už se nemůžu dočkat. Vypadá to moc pěkně. Mají i dost programu pro děti, tak si to tam holky aspoň pořádně užijí. akorát ještě musím vykoumat kostým na karneval :unamused: na šití jsem levá, takže v tom má Klárka smůlu. Ale dívala jsem se na MMB a tam mají nějaké kostýmky, tak asi něco dneska objednám. Líbila se mi motýlí víla..čelenka, křidélka a hůlka. K tomu bych ji dala jen bodyčko, šatičky a punčošky a může vesele lítat :slight_smile: co myslíte ? To by mohlo být, ne ? Nechce se mi za to dávat moc peněz, když to vezme možná jen jednou.

Taky tam mají i malování a budeme patlat trička, tak jsem zvědavá :slight_smile: ještě musím někde nějaké jednobarvené splašit. Doma mám všechno s nějakým obrázkem.
10. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mě by taky nějaký přivýdělek bodnul :sweat_smile: ale u nás v práci by to nešlo, tak leda bych si někde splašila nějakou brigádu a ta by mohla být jedině doma, pže mi nemá kdo hlídat :frowning2: ach jo. Takto zatím vycházíme tak akorát, abych mohla i něco koupit Klárce nebo sobě, zajít třeba do kina nebo na oběd apod. Nějak moc si vyskakovat nemůžeme. Tak snad až se Peťa s novou firmou zajede, tak bude lépe. Člověk by toho toooooooooooolik chtěl :slight_smile: já třebas v létě někam k moři nebo do termálů, Peťa zase v zimě na hory, mezitím třebas někam zajet na prodloužený víkend, něco pěkného si koupit, pořídit nový větší byt, vybavení atd. atd. atd. No, tak třeba někdy příště. Jak to budeme dělat, až bude další mimi, to teda nevím :unamused:
10. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Zas na druhou stranu můžu být ráda, že mám střechu nad hlavou, co do pusy, zdravé dítě a manžela :slight_smile: no jo no..
10. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kris, hezkou dovču :wink: užijte si to a ozvi se :slight_smile: toho 20. jsem doma s Klárkou určitě dopoledne a odpo se jdu dělat krásnou k holičce, ať jsem na dovču fešanda :grinning: takže kdyby to vyšlo na dopo, klidně se můžete zastavit. Případně aspoň na chvilečku dle toho jak vám to bude vycházet.
10. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Míšo, a co jsi dělala za práci, že můžeš tak super pracovat při mateřské ? To máš fajn.
10. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jsem z té noci furt nějaká převálcovaná. Druhé kafe v sobě a moc to teda nepomáhá. Ještěže je jinak Klárka ok a neprudí :sweat_smile: odpo s ní půjdu skákat na hřiště, ať se vylítá a večer hezky usne, ať mám klid. Potřebuju jí uvařit, pak se na chvilku natáhnout k tv a brzy spát, kdyby byl zase v noci problém.
10. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
S tím krátkým spánkem je to na pytel. To znám. Jak malá spí chvilenku a něco ji třebas vzbudí, tak je pak večeru protivka ukňouraná. Takže takové uspání na 20min by mě teda taky naštvalo. Pže přece jen té chvíle na spaní využívám k úklidu, najezení se a spočnutí.
10. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
10. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Mladá už je vzhůru a vynutila si Teletabíky. Na ty už dlouho nekoukala. A cpe do sebe smažené cuketky. Pak pofrčíme na to hřiště.

Jsem se na MMB nestačila kolikrát divit, co jsou lidi schopni prodávat jako karnevalové masky a za kolik peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
10. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.