• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Je vy jste natlachaly, ale už jsem to přečetla, JAnina chrní s taťkem a já mám chvilenku

Renčo, s tím spaním to znám taky, když jsme doma normal my, tak JAnina vstane v 7 a o té půl 2 jde chrnět asi 1-2h,
když je doma s babičkou (ven nemužou jít, pže babička řekla, že ji JAna neposlouchá a tak s ní nikam chodit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...njn 1,5 roku nevím co by bába chtěla), tak ji vždycky uspí už v 10h aby si mohla dát kafíčko a cigárko a měla klid, my pak dojedem a dítě lítá do 21h do večera....

S prachama jsme totálně v háji... díky tomu nákupu bytu a domku, a ještě udeme přežívat do začátku 2011, ale musíme to zvládnout... prostě mimo chalupy nikam nepojedeme a moc si dopřávat nebudeme, ale nedá se nic dělat , my to s Michalem zvládnem ,jen zase naše babička teroriska to prostě nechápe... ona vubec nic nechápe...
ted rozbila sprchu a řekla: "dívala ses na to??? nejde to opravit????", no tak se bude muset koupit nová,
dnes přišla s tím, že potřebuje cigára a jakousi pastu na zuby a nemá peníze, jestli jí to nemužem koupit,
minulý týden mi hlásila , že levný prášek je na hov*o, ale na ariel mi nedá pže nemá, ale ví kde ho mají v akci, taky mě spucovala, že jsem v termínu nezaplatila telefon (800,- a z toho je 500 jejích a nedala mi ani korunu na něj)
a v neposlední řadě mě pokárala, jaký má Janička škaredý špinavý boty od písku a jaký viděla na chlapečkovi krásný kožený sandálky a že bych jí je měla koupit...

....ale že jsem tento měsíc zaplatila povinný ručení (to ji nezajímá , jí přeci nikam nevozíme), poplatek za psa(to je náš problém, pže to je náš pes), poslal prachy na fond oprav v paneláku (+zaplatila celý nájem samozřejmě/ ted se nám to překrývá, ještě musíme platit nájem a už musíme platit fond oprav družstvu)a nebudu mluvit o tom , že jsem udělala několik nákupů žrádla, prášku a nevím čeho všeho ještě+ naše splátky.... jinak si vubec nestěžuju, žijem ted z ruky do huby, ale jedinej kdo to nechápe a furt prudí je babička....

tento měsíc potřebuju koupit věci do porodky(cca za 1200), Janině boty na podzim, novou postel, matka má narozeniny a kamoš má tento měsíc 30 a tento týden by nám měl přijít odhad na barák (tato sranda stojí 5000,-)... to bude zase vydání :frowning2:

dnes babi pomalu srceryvně plakala, že ji chceme opustit, když jsem jí řekla, že budeme muset společně zajít na uřad a odhlásit nás, pže nemužu platit tady nájem 10 000 a ještě hypo na barák 7000... už zase byla dotčená.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:(škoda že tu není blicí smajlík)

já nevím všechno jsme zaplatili, byt taky budem ještě chvíli splácet, pže jsme si museli malinko pujčit, ona na to nedává ani korunu a ještě se jí zdá být moc , když si má sama platit 2100 fond oprav + služby(elektrika, voda , plyn), si myslí, že jinde by platila míň.... už se vyslovila, že to tu nechce a že to máme prodat a koupit jí 2+1 (je padlá na palici já to chci jednou pro svý děti,když už jsem to zapaltila, ale ona sobec to nechápe).....tak jsem si postěžovala, je mi z toho na blití...

Musím sehnat Michalovi brigošku, on je v tomhle naprosto neschopnej, a vlastně ani nevíme na 100% jestli ho v listopadu nevyhodí z práce pže velitel nevěděl... chjo, kdybych mohla, tak jdu na brigádu místo něj... ale s pupkem už to nedám a taky nemužu na neschopence a mateřský... jinak vubec z ničeho nemám nervy a je mi fajn.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
10. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
a takhle to vypadá ze předu, ten s červenou střechou bude brzy náš, před domem zahrada na ovo a zelo

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3129390&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
10. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
a už mě nebude nido štvát, jen mě budou zlobit moje děti :wink: :grinning:
10. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Jani-ale to vypada docela dobre teda :confused: :sweat_smile: :wink: Jenom uz to je prace na celej zivot,ale zase budete ve svym a budete mit snad klid.Jen aby se Vam babicka nechtela nastehovat do baracku :frowning2:
S tim placenim to znam od naseho taty-ale je fakt ze ten byl alespon pokornej a nedelal dusno-tolik mi chybi ach jooooo :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful:
Prosim Te a to mi rekni co ta Vase mamka vlastne plati?Za co ten duchod utraci? :confused: :confused: :confused:
10. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Ani jo, přesně tak si to říkám, natstěhovat máti, to snad jen přes mou mrtvolu.... je to práce na celej život, ale bude to naše a kládek, je to veliký, takže se tam krásně dají udělat 2 byty, kdyby chtěl někdo z dětí bydlet s náma :grinning: , ale tak že si dám kulu na kliku a hotovo...

Ani já nevím, má duchod docela velkej, všech dluhu jsem jí zbavila a zaplatila já, 2000 má stavebko a duchodový a 2500 dá mě (někdy i 3500 ale pak si přijde pujčit 1000), neplatí nic, všechno platíme my....

kolem 5-6tis. jí zustane na její potřeby, obědy, doktory, cigarekty kafíčka a podobně, sem tam donese chleba, nebo nějaký ovoce, furt skuhrá jak nic nemá, kam to dává nevím :frowning2: a nedokáže pochopit, že to co ona má jen tak pro sebe tak to ani my nemáme na jídlo a všechny výdaje i pro ni .. a ještě mám z ní kolikrát pocit , že si myslí, že nám dává moc a že prachy máme, ale zamlčujeme jí je..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: fakt jsem z toho smutná

zrovna dnes jsem říkala Michalovi, že bych potřebovala nějakou podporu v její sestře nebo kamoškách, aby jí někdo otevřel oči a konečně řekl, podívej děcka to tady všechno zaplatili a ty ještě vymýšlíš.... jenže nikomu se do toho nechce a tak se v tom pořád plácám já se svou pravdou a ona se svou pravdou.....
prakticky bych potřebovala aby jí někdo řekl, že byt má hotovej koupenej a platit 4500,- měsícně sevším všudy není proboha moc... to by v kdejakým domově duchodcu zaplatila víc, nebo v menším bytě by to nebylo o nic moc míň.... já nevím co by odemě ještě chtěla..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
renco..ja jsem to myslela tak ze ma prvni dovcu petr od vanoc..jinak jen jeden vik v mesici :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na dovcu az mozna v rinu

miso..presne tak..taky klepu na celo..ale tatka dneska dojel ea chce delat :grinning: :grinning: jeste ze mam kramy :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
tak petan rve v postylce a nechce spat ale ja uz chci mit klid :angry:
dam si kaficko a zmrzku a valim na tv
10. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
aji..nas se kukas na masky??vy ted mate karneval? :confused:
10. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Adel, já jedu s malou, kámoškou a její malou na týden na dovču. Máme to přes nějakou dětskou agenturu i s plaváním a programem pro děti. No a bude tam i dětský karneval, tak jsme měly v pokynech tu masku. Tož tak něco sháním, ale zase se mi za to nechce dávat extra velký peníze. Bůhví kdy půjdeme zase, že.
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Pekný večer :slight_smile: Maruška už spí, byla utahaná jako kotě, berška malá. Usnula výjimečně u prsa, ani zoubky nestihla vystit, tak snad se pro jednou svět nezboří. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, čistíte zobuky prckům jen večer nebo i ráno? Já právě že jen večer a nevím, jestli to není málo.

Míšo kolik máte zoubků? ¨My už devět!!! Předběhly jsme vás? Asi, ne, co... asi máme pořád ze všech prosincátek nejmín...... :confused:

Jani, Ty to vůbec nemáš jednoduchéééé :frowning2: Ale že se těšíš do baráčku, kde budeš mít klid, to Ti teda fakt věřím. Podle mého názoru není nad to, když bydlí děti a rodiče od jistého věku každý zvlášť. Poté, co jsme se se ségrou obě osamostatnily, zustali naši ve velkým baráku sami a poslední dobou pořád do mě hučí, ať se k nim nastěhuju, že budu mít s Maruškou celé první patro a oni zůstanou dole. Že by se přistavěl i samostatný vchod a udělalo pár dalších uprav a oni i já bychom měli 2+1. Jenomže já to prostě nechci. Je sice pravda, že v něčem by to bylo pohodlnější (stejně budou Maru hlídat, když já budu v práci), ale už by to nebylo to soukromí. Pořád jim říkám, ať přemlouvání nechají, že to nemá smysl, že já to tak nechci. NEchci pokazit naše vztahy a domnívám se, že by se společných bydlením pod jednou střechou, by´T se samostatnými vchody, vztahy pokazily. Raději zůstanu hezky ve svém 1+1 a je budu chodit navštěvovat. Stejně bydlí ode mne 5 minut, tak co. Ten jeden pokoj navíc, dvorek a zahrádka mi nestojí za to, abych se s nimi dohadlovala. No ne?

Jé, AJíi, to budete mít bezva, dětský karneval :slight_smile: My ještě s Májuškou na žádnem nebyly, ale počítám, že letos v zimě se určitě na nějaký dětský vypravíme.

Adélko, Ty to vydržíš, když Peťa plače, si dát kafčo a zmrzku? Já bych z toho byla nervozní a nebyla bych schopna nic sníst. Já jsem asi moc velká ciťa. Si pamatuju, jak jsem kdysi dávno chtěla Marušku naučit usínat samotnou a nevydržela jsem to.... prostě jsem ji nemohla slyšet plakat, takže pořád uspávám ruku v ruce. Někdy to trvá deset minut, někdy i hodinu. Ale pak hezky usíná spokojená... a já teda někdy usnu s ní. Už jsem to i tak párkrát udělala, že jsem s ní šla rovnou spát a bylo to bezva, ale ne pokaždé se zadaří mít vše hotové, než se jde spát... takže i teď mě zas čekají domácí práce. Ale dala jsem si limit do desíti a šup do hajan, ať jsem zítra čupr.
10. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Aji, ty kostýmkyj jsou krásný, beruška uplně nádherná... ale ta cena je teda dost.... Jooo, kde jsou ty časy, kdy nám naše mamky s naší pomocí vyráběly kostýmy papíru..... no, jak se jmenuje takovej ten barevnej... si ani nemohu vzpomenout.... se pořád prodává.... já do něj někdy balím dárky... jsem to ale sklerotik.... no takovej tenkej, jakoby skládanej... no je toto se mnou vůbec možný???? Takhle vyhrabaná hlava?
10. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ještě jsem mrkla i na ty další odkazy a ta motýlková víla je taky pěkná a navíc by mohla být praktická v tom, že vydrží spoustu let :slight_smile: Jen obměníš šatičky, které stejně vybereš z aktuálního šatníku :slight_smile: No, ale já to asi zas moc beru z toho mého šetřílkovského pohledu....
10. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jani, koukla jsem na domeček a paráda, vypadá fakt obrovský!!!! :slight_smile: To bude super bydleníčko :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Renco-jj to je asi fakt ze bydlet s rodici je nanic ale zase by jsi na tom asi byla lepe po fin.strance atd.A kdyz mate tak hezky vztah-no nevim.Ja jsem rada ze jsem od mami co nejdal ale u nas to je o necem jinym :frowning2:
Jdu se vykoupat a spat dobrou noc :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
renco..ja tam odbehnu kdyz moc breci..jinak on usina pekne..ale zadneho otroka delat nebudu on spis nez ze breci tak to potvora hraee aby nemusel jit spat :grinning:

aji..aha ja si rikala ted a karneval :grinning:
10. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Renči, já myslela stejně jako ty :slight_smile: že ta motýlková víla nějakou chvilku vydrží a jen změním šatičky :slight_smile: a navíc fakt nevypadá špatně.

Zubky malé čistím ráno i večer. Ale někdy zapomenu :sweat_smile:

Jo a ten papír asi myslíš krepovej, že ?
10. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ani, jako výhodné by to bylo... ale prostě bojím se, že by se ty naše vztahy pokazily.. a za to mi to fakt nestojí. Raději hezké vztahy s rodiči, těšení se jeden na druhého a ne kyselé ksichty a brblání, booože, co zase chcou.... Možná to vidím černě, ale prostě tomu chci předejít. Myslím si totiž, že spolu dobře vycházíme právě proto, že spolu nebydlíme. KOneckonců jsem se od nich stěhovala ve dvaceti.. a to honem rychle pryč, abych měla pokoj. NEsnášela jsem řeči typu: dokud bydlíš pod naší střechou, budeš poslouchat. Mamka je v tomhle v pohodě, ale tata, když si přihne, tak je nesnesitelnej a to fakt vidět ani slyšet nemusím.

Adel, aha, takže spíš vymrčuje... tak to je jiná... i když i na to já nervy nemám, no... jsem prostě máčka.

A já už jdu do sprchy a hajííí, heč :slight_smile:

Dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ještě jsem mrkla...

jj, Aji, krepák, to je on :slight_smile: Jsem to ale blbka, když si nomohu vzpomenou, že? Z toho moje mamka uměla parádní masky :slight_smile: Bych mohla probnout, jestli to nezapomněla, že by Maru nějakou vyrobila :slight_smile: Ale je fakt, že uý ten krepák taky není nejlevnější... Jsou to malé role a stojí myslím deset korun jedna... Sice děti jsou malé, takže velká spotřeba nebude... otázkou je, jak by naši rarášci vypadali v krepáku mezi ostatníma? Já nebyla na karnevale ani nepamatuji, takže vůbec nevím, co se teď "nosí" :grinning:
10. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Adel, sis říkala, že už mi hrabe, že :grinning: :grinning: :grinning: ?
10. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
a už fakt jdu a radši rovnou vypínám :grinning: :grinning:

papapapa
10. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Renči, já taky sto let na žádným karnevale nebyla, tak netuším, co zrovna frčí :slight_smile: :confused:

Mamka je šikula, že umí takové věci. Aspoň pak budete mít výhodu :wink:
10. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jani, taky jsem mrkla na domeček. Je vidět, že další srazy se budou pořádat u vás na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: a ještě se tam vejde i gril se selátkem :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Valím do sprchy a spát. Jsem z té noci ko :pensive:

Dobrou všem :pensive:
10. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kuk

Janinko :frowning2: :frowning2: tohle je opravdu šílený příspěvek, cos napsala :frowning2: :frowning2: vůbec nechápu, kde bereš sílu, tohle vše ustát a být jakštakš v pohodě :pensive: je to opravdu smutné :pensive:
Ale baráček je krááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: miluju tahle elková stavení a zahrádka není jen rovina, paráda :dizzy_face: bude to za pár let nádherný bydleníčko a nebudete litovat, že jste do toho šli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Petí, jak je Martinovi?????To jsou teda taky radosti :cry: :cry: :cry:

Renatko, máme 12 zoubků, heč, heč :grinning: :grinning: :grinning: hele, ale na to, že jste začly tak pozdě, tak Majušce zoubky hezky jedou :dizzy_face: my čistíme večer, jen občas i ráno :pensive:

Ani, hele, já el.neplatím :sweat_smile: to je jen za žrádýlko, všechna drogerie, saponáty apod...lékárna, hadry i pro Petra, ale my si kupujeme max.trenky a spodky :grinning: jo a benzin do mojí šunky :grinning: ale nejvíc je za jídlo teda :pensive:

Aji, snad bude dnešní noc lepší!!!!!Je to masakr, jak si navykneš, že dítko spí celou noc a najednou ne, že?? :sweat_smile: :sweat_smile:
Hele no já jsem farmac.laborantka ve vývoji léků, takže dost odborná práce a náhrada(nejen za mě samo, ale za všechny lidi v týmu) je dosti náročná a zaškolení , aby byl člověk samostatně pracující, není otázka měsíců, ale roků, takže v práci jsou strašně rádi, pže za mě náhrada přijatá nebyla!!!!

Adel, Ty jsi pako, jsi mě pobavila krámama :grinning: :grinning:

dobrou
10. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc u nas super-Ondrula spal celou noc a v pul seste prisel k nam a spal jeste hodku :wink: :slight_smile: Stepanek jeste chrupe :dizzy_face:
Renco-jj tak to teda chapu.Jestli je tatka takovej jak se picne tak bic a pryc :fearful: :confused:
Miso-tak ale to mas krasnej rozpocet a dost korunek na utratu-ja mam tak na mesic 5-6000kc a to jeste kolikrat ani ne.Podle toho kolik Zdenda bere :frowning2: :confused: Kdyz se vse poplati tak moc nezbude.Mame teda sporeni s liskou,inkaso je palka ale jinak to nejde,skolka taky strasne moc,najem,no je toho strasne moc :confounded: :confounded: :confounded:
11. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojky , u nás noc OK, no OK... JAnina spala celou noc s náma, taťka se v noci vztekal, že se nechtěla nechat přenést, pže jsme spolu vytuhli asi o půl 10, měli jsme včra fazolový guláš a tak se trochu v noci kroutila a byla neklidná....ale ve 2 ráno zahlásila bobo , posadila jsem jí na nočník a ona se vyčurala.... to mě potěšilo... jinak otevřela oči a řvala bombony bombony :grinning: , ted by se furt cpala medvídkala a buchtama.....

Zoubku máme 16 a čistíme zuby asi 100x denně, prakticky po každé když jde JAnina po záchodě do koupelky si umýt ruky tak se dožaduje kartáčku a pasty, s pastou čistím jen ráno a večer a pak už jen kartáček....

JSem se vyspala a zase mi je trochu líp z té depky, ale včera jsem to ořvala, njn, nic s tím nenadělám, jediná možnost je od toho všeho utect...
ale to je jedno, nebudu si kazit den hned z rána, je tu hnusně a prší.... nevím co budem dělat celej den doma, pže sice gumáky a pláštěnku máme, ale JAnina sii to nechce na sebe dát, takže má smulu a budem doma.....

tak pěkný den všem, možná odpolko kouknu, jinak tady bude křenit táta
11. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna ..rval asi 8x
ted tady dela bordel..me jebne uz me to nebavi uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..toz ja a pako :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja mam fakt kramy..sice me dneska konci ale jeste si je asi prodlouzim :grinning: :grinning: pac to moje tele chce terezku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petan ten by si cistil zoubky aj 10x denne jak vidi ze jdu do koupelky uz chce kartacek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Adel-no ale do nekonecna to na menzu neurejdujes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nech ho na par dni sameho s Petulkou a ono ho to prejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-tak to u nas problem neni plastenku i holiny vezme hlavne ze je venku :wink: :wink: Taky tu je pod mrakem a venku mokro.Samo ze mi zmoklo pradlo :confused: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Tak jsem Zdendu odvezla a on odjel sluzebne do Ase-doufam ze se zitra vrati :confounded: :confused: Nemam nervy na to cestovani-vubec si neumim predstavit ze by jezdil autem jako Petr od Adelky :confounded: :confounded: I kdyz on asi clovek otupi-ale stejne no :confounded: :frowning2:
11. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.