• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
AHoj Míšo :slight_smile:

No, Maru bude asi erotomanka či co :slight_smile: Můj taťka si z toho dělal legraci, kdy to dělala ještě před popálením u nich v bazenku, že začíná teda hooodně brzy. Normálně si tam fakt vrazí celej prst. A já jsem bezradná. Zakazuju ji to, ale prostě mě ignoruje. A teď, když to má jakési rozdrážděné, přemýšlím, jak na to, aby to prostě nedělala. A taky, aby se jí to brzy zahojilo. Hledala jsem na netu, ale nikde nic nenašla :frowning2:
12. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
a teda včera ráno jsem ji přištihla, jak si tam chtěla narvat kolík z navlíkání korálků.... jsem zařvala, až jsem se sama lekla.... a možná už bylo pozdě, když jsem tu její pipi pak viděla... asi to to tam tím dřevěným kolíkem poškrábala. Jsem si říkala, jak si hezky hraje s korálkama a ona zatím sama se sebou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, žádná legrace todleto.
12. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Hani, lopatky... to znám. Bolest, co vystřeluje až dopředu? Já onehdá myslela že mám infarkt... a pak jsem zjistila, že mě to tam svírá, píchá a bolí jen v určité poloze. Zabral diclofenac, ten to povolil.
12. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ale pozor, ten diclofenac dráždí žaludek... tak raději ne... ale myslímk že existují i diclofenakové gely... tím namazat.
12. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Renci-jj tak to opravdu Maruska zacla brzy :slight_smile: :wink:
Jak pise Misa-Ondra si ho taky porad taha a roztahuje ale tak u nas to je neco jineho.Jemu se tam nic nedostane no.Me zase Stepanek od malicka ale uplne co se zacal prevalovat az do ted kopuluje :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Proste lezi na brise a prirazi a prirazi :confounded: Jak tam prijdu tak prestane ale jinak jede a jede.Hlavne po ranu :slight_smile: :wink: Nechavam ho byt pac se stydi a myslim si ze to neni nic strasnyho,zatim. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky tak jsem vás poctivě dočetla, ale byla to fuška, Janina spí i taťka spí , tak mám chvíli místo u PC....

ráno jsem byla s Janinou taky kousek v lese u rybníka , kouknout na kačenky´, oslíky a kozy , tak ted po prochajdě chrupe i když se skoro celou cestu vezla na trijkolce... mě to teda dalo docela zabrat, bolí mě celá pánev a nemužu skoro chodit... nebo že by to bylo z toho sexu :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ne je to z procházky

dnes nám došel odhad, tak je to na tu cenu , co potřebujeme, ale je tam napsáno, že odhadní cena je nižší , pže region není moc oblíbený, kvuli špatné dopravě, jinak věcná cena domu je daleko vyšší..
volala jsem paní do lišky, ta mi řekla, že plus minus 5-10tis. by nám to měli pujčit snad všechno, tak snad to klapne....zítra jí jdu poslat origoš odhad a pujde to na schválení ....

taky jdu zítra k dr. na první monitor, tak jsem zvědavá... za celou dobu jsem prcka ani pořádně neviděla, dr. vždycky koukne , zda je vše v pořádku, ani mi obrazovku nenatočí, tak třeba zítra...

Renčo to je nepříjemný, J je teda taky zkoumalka, ale spíš se jen podívá a nic si tam nestrká.... já jí za to zatím nijek nekárám, babička teda furt , ale co mám dělat.....asi si to chudina nějak fakt podráždila.....no snad jí to přejde za chvíli, po prozkoumání....já se Janiny vždycky zeptám co tam má, zatím jsme ji nijak neučili jak pipce říkat... tak mi vždycky řekne , že tam má klup (chlup :grinning: , jako máma a táta :grinning: :grinning: )

Míšo jj, M není moc kutil, ale ono se to podá, já mu budu dělat stavební dozor, uděláme to, co si budeme moct udělat sami a co nepujde svěříme odborníkum, topení a okna sami dělat určo nebudem, ale omlátit starý omítky a připravit to na nový , udělat drážky na rozvody to snad zvládnem, i vykopat na zahradě vykop pro plyn...toho bych se nebála...., ještě tam chci pak před zateplením kus dozdít, pže ted je to takový hala bala otevřený, a tak to bychom taky zvládli sami, a zase na té vesnici je sousta "panů Lorenců " co rádi poradí a za pár korun pomužou....

Já nevím , třeba časem budu skuhrat, že bydlím v prdeli,ale mě to fakt na tu vesnici táhne, do té přírody a do toho klidu, ten panelák mě hrozně omezuje, to že ještě 5-7 let bych nemohla pustit děti samotné ven, to že si tady mužu sednou jen na balkon, kde na mě všichni čumí, to že v noci sousedi mlátí dveřma a v neposlední řadě fakt už nesnáším pískoviště, kde jsou děti , co umí jen řvát...nešahej na tooo, to je moje... a to je dnes a denně....já se snažím Janinu motivovat aby hračky pujčila, že se na klouzačce nestrká, že děti se nebijou, ale když tam vidím ty slepice na lavičkách a ty jejich spratky, tak je celé moje usilí nikde....

MInule do Janiny vrazil kluk ze zadu na kole, ta spadla, a místo omluvy jí řekl... co se tady motáš, když tu jedu... maminka ani nehla brvou (to je moje oblíbenkyně,má 3 děti ve věku 4r,2r a cca 8-10měsícu v pořadí kluk, holka, kluk, ten nejstarší spratek je fakt děsnej, pořád někomu bere hračky a smá nikdy nic nepujčí, jen řve to je mojééééé, holčička 2r, vubec nemluví, jen heká slova.... jo, ne, moje a baf baf...pokaždé, ale opravdu pokaždé je ušmudlaná, posoplená a pročuraná nebo prosraná skrz na skrz, protečenou tesco plínkou a toho nejmenšího má v kočárku a u toho sedí celej den na písku nohu přes nohu a kecá s druhou pipinou..... a takovejch dětí je tam milion... ukňouraný holčičky, co nepujčí suj ružovej kyblík, ale naše tříkolka se jim moc líbí... a co huř minule jsem šla s Jninou schválně na jinej písek a tam to bylo stejný... byl tam jedinej chlapeček na celým hřišti a ten měl histerickej záchvat od toho , co jsme se přiblížili,a řval maminko, ať tam ta holčička nechodí, já tam mám hračky.... no nezlobte se na mě... ale na tohle já nemám.....
fakt se těším na to jak se budou za barákem hádat a liskat lopatičkama jen moje děti...pak je poliskám já a bude to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ad vztekání... koukám, že ti klučíci jsou na tom líp , jak naše panenky... no Janina je teda vymrč děsnej, ale ještě se neválí po zemi, tak si říkám, že je to dobrý, až si uprostřed města lehne na zem a bude se vzteky válet, tak to bude děs, jj kokinkovou histerii taky znám :grinning: :grinning: :grinning: nejlepší to kupovat fakt na tajno, nebo jí to neukazovat, to je jediný, co se mi osvědčilo..... :zipper_mouth:

je to zase bude román, už končim
12. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dneska slavily Klárčin svátek tím, že jsme šly na poštu pro balíček se zásobami na podzim :slight_smile: odpo na bazén a zítra do herničky. Dárečky dostane až zítra, pže tatínek dojede až odpo.

Ale měly jsme dneska nějaký divný den. Dopo ještě šlo, ale odpo na bazéně jí to bavilo jen chvilku a pak chtěla sedět lavičce a koukala na děti ve vodě. Takže jsme po hoďce a něco šly domů, pže jsem na to neměla nervy. V hale, kde vždycky ještě chvilku jsme než se aklimatizuje, do ní nejdříve kopla a pak strčila holčička, až upadla na zem. Tak jsem vystartovala, jestli to je jako normální. A mamina jen čuměla a ani nebékla. Jen se své kámošky zeptala : Ty jsi něco viděla? s úsměvem, že bych ji praštila mezi oči. No měla jsem krev na bodu varu. Ta fiflena mi pila krev už u bazénku, kde se chovaly jako kdyby jim to tam patřilo. Budu asi muset Klárku naučit tvrdší režim na děti nebo co :confused: ona chuděrka ani necekla.

No a vrcholem dneška bylo, že hlavou spadla na futra :rolling_eyes: takže má na boku hlavičky od čela až do půlky tvářičky fialový otisk futer :rolling_eyes:jsem měla mále infarkt :rolling_eyes:

Takže dnešek teda o ničem :frowning2: doufám, že zítra bude lépe.
12. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Renči, malá si pipi zatím moc nezkoumá. Akorát si ji poplácá a říká pipi nebo si ji umyje nebo utírá ubrouskem, ale jinak nic. Naštěstí, pže nevím, co bych v tvém případě dělala. Chápu, že dříve či později se děti začínají více a více zkoumat, ale tohle vypadá už dost nebezpečně. Více bych jí asi hlídala a zkus prostě do ní hustit, že tohle se nedělá, aby si tam něco strkala. Ještě by si mohla nechtěně docela dost ublížit.
12. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jsem dneska opět úplně ko. Nevím z čeho, když dnešek nebyl zase až tak náročný. Aspoň mi to tak nepřipadlo. Úplně usínám ve stoje. Jdu si dát kafčo, večeři a předtím ještě trošku poklidit. Za chvilku mi dopere pračka, tak ještě pověsím prádlo a snad mi to v tom uchcaném počasí uschne do pátku.
12. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jani s těmi pískovišti tě úplně chápu. Z toho bych byla taky na palici. My naštěstí máme asi docela štěstí na osádku dětí u nás na hřišti, takže většinou tam k problémům nedochází a děti si ty hračky různě berou a přenáší. Klárka se docela dost cpe ke starším dětem a tak naštěstí tam většinou bývají takové, že si ji i vezmou mezi sebe nebo ji nechají, ať si tam hrabe kolem nich. Ale samože né pokaždé je to taková idylka. Najdou se i dny, kdy tam je nějaký smrad a to je pak mazec.

Já třeba myslela, že bude ve Zlíně mega nadšená z pískoviště, kde může od rána do večera být, ale ona ke štěstí nejvíce potřebuje právě ty děti. Takže jí to tam samotnou zase až tak nebralo. Když měla parťáky, tak ano.
12. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme z Beskyd! :wink:

Je to tady super, pořád něco podnikáme a holky jsou nadšený. Jezdíme na kole po okolí - je zajímavý, že pokaždé skončíme v hospodě- nebo autem na delší výlety - včera muzeum Tatry v Kopřivnici a dnes skanzen v Rožnově. Na tom kole to docela ujde, akorát teda nejsu zvyklá na takový kopce, bo u nás na Hané je to furt po rovince, takže funím jak lokočka a Honza táhnouc holky jede lehárko, pohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak tolik zprávičky o nás, budu muset končit, využila jsem chvilky, kdy je Honza ve sprše. Jinak je na notasu pořád on, závislák jeden, takže vás ani nemám šanci dočíst, snad až doma.

Tak se mějte krásně, pusu všem batolátům! :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hezký večer!!!!

Tak jsem byla nakonec v lékárně a tam mi paní lékárnice poradila hojivý balzám, že je výborný, tak jsem pipku Marušce namazala a uvidíme zítra. Když by to bylo horší, zajdu k doktorce. Volala jsem i kámošce, co má starší holčičku a něco takového taky nezažila.... tak ta moje holka je fakt asi nějaká divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě jsem to probírala s další kámoškou na prochajdě a ona měla s dcerkou něco trošku jiného, ale taky poraněnou pipi. Malá, když seděla na nočníku se snažila do nočníku dostat nějakou hračku a pipku si s ní poškrábala. Takže prý mazala framykoynem, bo ani nic jiného na chatě neměla (stalo se to na chatě).

Jenomže u ní to byla spíš neštastná náhoda, u Marušky je to cílené.... Fakt nevím, jak na to přišla, žádné sex praktiky před ní neprovozujeme, aby to odkoukala. Ledáááááá.... Když jsem byla těhu, byla jsem pořád při chuti a tak jsem se třeba dlouho do noci, když jsem nemohla spát (a to jsem v těhu nemohla dost častou celou noc), koukala na erotické a p-kanály... tak že by si to pamatovala z bříška?????? No a taky jsem to střídala s TEletabíkama, kteří byli tenkrát někdy kolem páté hodiny myslím na Nově, a TEletabíky ona miluje... tak že by to bylo fakt tím???? :grinning: :grinning: :grinning: Asi blbost.

AJi, hlídat ji hlídám, ale asi budu muset udělat ještě takové opatření, že prostě v kraťáskách nebo v kalhotkách nebude moct vůbec být.... pouze v teplákách a delších elastákách. Ale pokud budou zase vedra, tak se teda chuděra pěkně zapotí.... ale než aby dělala tohle, to fakt ať se radši potí.

Jani, tak super, to vám určitě vyjde!!! A teda úprav plánujete dost.... no, holka, čeká vás asi dost dřiny... ale ten výsledek bude stát za to!!!!! A máš pravdu, že pro děti je určitě domeček na venkově tisíckrát lepší než panelák a veřejné pískoviště. Taky mi to kolikrát leze krkem.... jsem nejradši, když jsme na pískovišti jen s kamarádkami a jejich děti a nikdo jiný. Je to úplně jiná atmosféra. Zjistila jsem, že je u nás dobré chodit brzy zrána ( být už v osm na pískovišti) a po desáté hodině odcháízet. Většina mamin s dětma totiž chodí až okolo té desáté.

Aji, nic moc zážitky na koupáku :frowning2: Já teda taky nechápu, proč jsou některé maminy k svým dětem tak laxní a jejim úplně jedno, že ostatním ubližují. To nikdy nepochopím.

Jo a Klárce vše nejlepší k dnešnímu svátku!!! A aŤ se modřina co nejdříve zahojí!!! Snad ji to berušku moc nebolelo.
12. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jee, Kris, tak to je super, že máte fajn a líbí se dovča i holkám :dizzy_face: v muzeu tatry jsem nebyla už sto let. To bysme se taky mohli jít někdy s Klárkou podívat. Přece jen to máme docela kousek. Ve skanzenu jsme byli předminulý rok na Velikonoce. A bylo tam parádně. Takže ho chci taky s Klárkou absolvovat, ať se pokochá. Jen teda letos už to asi nestihneme, tak holt až příští rok.

Mějte se tam krásně a zase pisni :wink:
12. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj KRistinko!!! TO je bezva, že se máte na dovči dobře!!! No, jízda na kole, to je něco, taky funím jak lokotka při sebemenším kopečku. Přeji příjemnou celou dovolenou a at vyjde počásko!!!! Pusu hokám :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Renči, a co koupit ještě takové ty kalhotky boxerky ? Mají delší nohavičku a není až tak volná jako kraťásky, tak by to třeba pomohlo.

S těma některýma maminama to taky nechápu. Jsou prostě baby, co sednou a kafrají a nevšímají si dětí, ale pak zase třeba apoň něco řeknou, udělají nebo se omluví. Ale tohle byla vyloženě fiflena, která si hleděla jen sama sebe a bylo jí to šumák. Však co, jejímu děcku se nic nestalo, že :angry: vsadím boty, že kdyby to bylo naopak, tak tam udělá cirkus na celý bazén. No ještě teď se mi zdvihá žluč. Bobeček můj malej bolavej :cry:
12. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, tak ještě píšu, Honza si vzal knížku a nechal závislačit pro změnu mě :slight_smile:

Aji, v Tatře to bylo fajn, určo si tam udělejte výlet! Mají tam dokonce i přebalovací místnost. No a do Rožnova jezdíváme pravidelně každej rok, tam je krásně :dizzy_face: Letos už to zaujalo i holky, hlavně zvířátka, akorát z oslíka byly nadšený jen do té doby, než si odfrknul. To spustily takovej hysterák, že vyčerpáním nakonec usnuly :grinning:

Renči, díky, zatím je počasí fajn, občas přeháňka, ale žádná hrůza :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
AJi, no ty kalhotky bych brala, ale nikde jsem je neviděla, na tak malou prcku :frowning2: JE fakt, že v Přerově je strašně málo obchodů, vlastně mám všechny kalhotky z TEsca, pár z "SOS textilu" a pak patery z Marks Spencer, to když jsme byly na tom převazu v OStravě. Ale ty jsou asi nejhorší, mají to mezi nožkama strašně úzké, když jsem je kupovala, tak mi přišly fajn, ale jak jsem je navlíkla na Maru, tak děs. Přitom ony právě vypadaly, že mají nohavičky... ale prd. Jo a vlastně nejlepší (taky patery) mám z Globusu (to když jsme se vracely z dovolené, tak jsme se stavili v Olomouci na nákup). 19. srpna jedeme naposledy do OStravy, tak tam mrknu. Dáš mi nějaký tip? Viděla jsi je někde?
12. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Taky přejem Klárce všechno nejlepší k svátku! :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Renči, taky máme kalhotky z Globusu a jsou fajn, akorát nám jsou zatím k ničemu, jen občas je holkám dávám na plínku, když mají šatičky :wink:

Holky, tak já končím, blbě se mně na tom notasu píše a taky už mně padají oči, tak dobrou a já zas písnu!
12. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Taaaaaaak holky ja jsem dozehlila hromadu predla a pujdu do sprchy asi :wink:
Kristi-super ze si dovcu uzivate.My jsme v Koprivnici byli taky-zazitek pro chlapi-me to moc nebralo :wink: :slight_smile:
Renci-nejhorsi je ze si myslim ze to Marunku jen tak neprejde. :confused: :confused: Asi se ji to libi :unamused: :frowning2:
Ajo-to je kra...a ta matka.Taky to nenavidim-ale snad jsem se s tim setkala jen jednou :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: To jste teda meli pitomej den-chuderka Klaruska :fearful: :fearful: Jinak vse nej,nej milackovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky..
tak u nas den zacal praci..na osum jsem jela s rodinkou vyoravat zemaky..
pak do teska na nakup..

petan zase prudil jako kazdy den :angry:
dneska jsem si mela volat na tu operaci ..tak mam nastup za tyden a pani me jeste rekla ze v srpnu je akce tak nebudu platit 35tis ale 34tis..toz mohlo to bejt aspon 24 :grinning: :grinning: :grinning:

jdu vas docist
12. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Renčo, já mám jedny takové boxerky doma. Koupila mi je mamka pro Klárku normálně v nějakém textilu. asi teda. Abych pravdu řekla, přesně to nevím, ale zjistím. Poptám se ještě kámošky, ta má taky obdobné a dám vědět.
12. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Taaak, pro malou kedlubnové zelí uvařeno, prádlo pověšené, uklizeno, já napapána, konečně můžu v klidu hodit nohy na stůl.
12. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Gratulace malé vyřídím ráno :dizzy_face: moc děkujeme :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Aji, to bys byla hodná, kdybys mi to zjistila a já si je pak v OV mohla koupit. Lepší jít na jistotu, než šmejdit v neznámém prostředí.....

Adél, no každá sleva potěší, ne? :slight_smile: Ale je to pálka....

Já ještě hledala nějaké recepty na červenou čočku. ALe nějak mě nazaujaly, asi zítra uvařím klasiku - čočku s párkem. Koupila jsem dnes poprvé dětské párky, tak Maruška zítra poprvní ochutná. Ale dám ji jen kousek k té čočce, na párky ji moc zvykat nechci. Ale chtěla jsem ať má nějakou změnu a ne pořád nějaké maso (pangas, kuře, krůta, hovězí) + příloha (brambor, rýže, těstoviny, jáhly) + zelenina (kukuřice, mrkev, hrášek, rajče, okurek) nebo sladkou rýži nebo brambor a dušená mrkev. POřád je to na jedno brdo, tak zítra zkusím čočku s párkem.

JEště vytřu, sprcha a hajííí

dobrou noc, holkýýý!!!!
12. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ani, no jo, byla to pipka k pohledání. Na takovou jsem fakt narazila poprvé a doufám, že i naposled.
12. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
renco..jj dobra tisicovka..ale palka je to jak svi-a :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aji..klarce vse nej nej ke svatecku :dizzy_face:

jdu dat vanu a haji..
rano delam nehtiky
12. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Adel, fajn, že ti dali aspoň nějakou slevu, i když u takové částky se teda mohli překonat více :confounded:
12. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak uspano a poslana fotka radkovi, aby pridal na net. ...ted bude mit chudak dilema ..protoze tam jsou fotky jak z traktoru tak z velky motorky ...myslim, ze to jsou hezci fotky, takze i kdyz je spis risa unesenej z traktoru, tak bude mit na svy strance fotecku s motorkou. :slight_smile:

renco, diky za info. :wink: ...jinak spis mi to prislo ta bolest, jako kdyby me nekdo bodal nozem do lopatky a spis to slo k ruce. ...nastesti to snad odezniva, ale projistotu si ten nazev masticky nekam napisu, kdyby bylo treba. :slight_smile:
jinak s Majou si teda uzivas. :frowning2: ...tak snad sezenes ty kalhotky s nohavickama a pomuzou. :wink:

Ajo, Klarce taky prejeme vse nej.. nej.. k svatku. :dizzy_face: ...i kdyz dneska si ho teda moc neuzila. :unamused: ..jinak ja taky nesnasim tyhle maminy, ktery si neumej ohlidat svoje deti a chovaj se jak primadony. :angry: :angry:

Jani, ...jojo, taky obcas narazime na pisku na podobny deti a i bezohledny rodice. :confounded: ..je to fakt smutny, kdyz musis vysvetlovat svymu diteti, ze ono bylo hodne, ale to dite co ublizovalo je zlobivy a ze proste takovy jsou. ...musim rict, ze uz jsem asi 2x risovi rekla, ze kdyz ho nekdo strci, at to vrati. :zipper_mouth: ...i kdyz ten nas tunta spis jen nevericne kouka, co se deje. ...je mi ho fakt lito. ...protoze ma deti hrozne rad a vubec nevi, proc jsou na nej ostatni deti hnusny. :frowning2: :frowning2: ...a to mi fakt prijde dost nekonfliktni. ..proste kdyz nakonec fakt zjisti, ze je nekde nezadouci ..tak si jde hrat treba jinam, kde nikdo neni. ...bohuzel tam ho obcas taky najde dite tyran :confounded: :frowning2:

Ani, tak to vidim, ze se mam s risou na co tesit. :sweat_smile: ..s pindikem si obcas rad hraje a kdyz lezi na brise tak obcas nazvedne zadnici a pusti ji ..treba 2-3x za sebou, tak ted nevim, jestli to je jen tak a nebo ze uz by zacal testovat..?? :confused:
12. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
adel, tak to ja muzu bejt rada za mejch 8tis za zlucnik. :sweat_smile: ..a to to mam rozlozeno do 4 splatek. :sunglasses: ...ale to tvoje, to je teda palka. :rolling_eyes:
12. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.